מיני ג'ון קופר וורקס 2012-2015

 
 
מיני ג'ון קופר וורקס 2015 - 2012
טווח מחירים: 116,700 ₪ - 74,200 ₪
יתרונות:

מראה, ייחודיות, מנוע, תיבת הילוכים, ביצועים.‏

חסרונות:

מחיר, נוחות, גודל תא המטען.‏

שורה תחתונה:

אייקון מוטורי על סטרואידים

תגיות | מיני ג'ון קופר וורקס 2012, מיני ג'ון קופר וורקס 2013, מיני ג'ון קופר וורקס 2014, מיני ג'ון קופר וורקס 2015

 
לחוות דעת אודות מיני ג'ון קופר וורקס 2015 - 2012 התקשר עכשיו 03-5193000
או מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
 

הדור השני של המיני הוצג בשנת 2006. שיווק מרכב ההאצ'בק החל בארץ בשנת 2007 ושיווק מרכב הקבריולט החל בשנת 2009. דור זה ממשיך למעשה את העיצוב של הדור הראשון של המיני החדשה שסימל את תחיית המותג ולמעט שינויים קלים קשה להבדיל בין המיני מדור זה למיני מהדור הראשון.


מסתבר שהמעצבים לא טעו בכך שהאמינו שדבר טוב לא משנים ואכן הפכה המיני לאייקון הן בהיבט העיצובי והן בהיבט המוטורי. בשנת 2011 עברה המיני מתיחת פנים הכוללת שינויים קלים במיוחד בפגושי הרכב ובמחוון המהירות הענקי במרכז הדשבורד.


המיני משתייכת לקטגוריית המיני פרימיום והיא ממוצבת בין רכבי היצרן מיני כדגם הקטן ביותר, מעליה ממוצבות המיני קלאבמן והמיני קאנטרימן. מתחרותיה העיקריות של המיני האצ'בק הן: אלפא מיטו, סיטרואן DS3, אודי A1 וסמארט פורטו.


המיני מעוצבת בצורה מיוחדת המקנה לה מראה רטרו, ספורטיבי ומושך. תא הנוסעים מעוצב וייחודי ומציע אף הוא חוויה לא שגרתית. מיני מוצעת בשתי תצורת מרכב, האצ'בק 3 דלתות וקבריולט.


בסיס הגלגלים של המיני הינו ממוצע בקטגוריה ועומד על 2.46 מ'. תא המטען בתצורת ההאצ'בק קטן והינו בנפח 160 ליטר ובתצורת הקבריולט נפחו קטן עוד יותר ועומד על 125 ליטר בלבד. במבחני הריסוק של Euro NCAP זכתה המיני בחמישה כוכבי בטיחות.


מנועי המיני


המיני משווקת עם ארבעה מנועים שונים תחת ארבעה גרסאות שונות בשתי תצורות מרכב.


מיני One


מיני One משווקת בתצורת האצ'בק בלבד ומצויידת במנוע בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 98 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית או תיבת הילוכים אוטומטית, שתיהן בעלות שישה הילוכים. צריכת הדלק, לפי נתוני היצרן, עומדת על 18.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה הידנית ו-15.6 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 3 (מתוך 15) בגרסה הידנית ומקבוצה 6 בגרסה האוטומטית.


 


מיני קופר


מיני קופר משווקת בתצורות האצ'בק וקבריולט. שתי התצורות מצויידות במנוע בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 122 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית או תיבת הילוכים אוטומטית, שתיהן בעלות שישה הילוכים.


מיני קופר האצ'בק - צריכת הדלק, לפני נתוני היצרן, עומדת על 18.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה הידנית ו-15.6 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בשתי הגרסאות.


מיני קופר קבריולט - צריכת הדלק, לפני נתוני היצרן, עומדת על 17.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה הידנית ו- 15.1 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטי. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בשתי הגרסאות.


מיני קופר S


מיני קופר S משווקת בתצורות האצ'בק וקבריולט. שתי התצורות מצויידות במנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 184 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית או תיבת הילוכים אוטומטית שתיהן בעלות שישה הילוכים.


מיני קופר S האצ'בק - תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 7.0 שניות בגרסה הידנית ו-7.2 שניות בגרסה האוטומטית. המהירות המירבית עומדת על 228 קמ"ש בגרסה הידנית ו-223 קמ"ש בגרסה האוטומטית. צריכת הדלק בנסיעה משולבת, לפי נתוני היצרן, עומדת על 17.2 ק"מ לליטר בגרסה הידנית ו-15.6 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בשתי הגרסאות.


מיני קופר S קבריולט - תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 7.3 שניות בגרסה הידנית ו-7.6 שניות בגרסה האוטומטית. המהירות המירבית עומדת על 225 קמ"ש בגרסה הידנית ו-220 קמ"ש בגרסה האוטומטית. צריכת הדלק בנסיעה משולבת, לפי נתוני היצרן, עומדת על 16.7 ק"מ לליטר בגרסה הידנית ו-15.1 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בגרסה הידנית ומקבוצה 5 בגרסה האוטומטית.


מיני ג'ון קופר ווקרס


ג'ון קופר וורקס (JWC) הינה חברה שהוקמה בשנת 2000 ע"י יצרן מכוניות מירוץ בשם ג'ון קופר שאחראי בין היתר על יצור המיני קופר. בשנת 2008 נקנתה החברה על ידי ב.מ.וו, חברת האם של מיני. חברת ג'ון קופר וורקס אחראית לגרסאות הספורט של היצרן מיני ומציעה בין השאר קיטים לשיפור מנועי דגמי המיני. בשנת 2008 הציגה ג'ון קופר וורקס גרסת קצה של מיני העונה לשם מיני ג'ון קופר וורקס.


מיני ג'ון קופר וורקס משווקת בתצורת האצ'בק בלבד ומצויידת במנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 211 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית בלבד בעלת שישה הילוכים. תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 6.5 שניות והמהירות המירבית עומדת על 238 קמ"ש. צריכת הדלק, לפי נתוני היצרן, עומדת על 14.1 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 7.

קרא עוד...

תמונות חוץ

תמונות פנים

תמונות מפרט

תמונות יצרן רכב
 
 
 

 
 

חזרה למעלהמכוניות ספורט סופר מיני מיני בציר הזמן

 

חזרה למעלהדגמים נוספים מקטגוריית מכוניות ספורט סופר מיני

 

חזרה למעלהכתבות אחרונות

 • מיני ג'ון קופר וורקס בתמונות ריגול

  מיני ג'ון קופר וורקס בתמונות ריגול

  01.06.14 | חדשות רכב

  נראה שהדור הבא של מיני ג'ון קופר וורקס לא עבר שינויים משמעותיים מאז הוצג כקונספט. ההשקה הרשמית בקיץ

  גרסת הביצועים הקיצונית של מיני קופר, מיני ג'ון קופר וורקס, תבעה את מקומה כאחת ממכוניות הנהיגה המהנות ביותר בשנים האחרונות. המשקל הנמוך יחד עם שלדה מאוזנת וקשיחה מעניקים למיני קופר, גם בגרסאותיה הפחות חזקות, התנהגות המכונה ע"י רבים כ"קארטינג לכביש". לאחרונה עלו לרשת תמונות ריגול של מיני ג'ון קופר וור

   
 • נחשפה מיני ג'ון קופר וורקס קונספט

  נחשפה מיני ג'ון קופר וורקס קונספט

  18.12.13 | חדשות רכב

  מיני חושפת קונספט קרוב מאוד למציאות של גרסת הביצועים של הקופר

  מיני חשפה לאחרונה את הדור החדש של הקופר והקופר S וכעת נחשפת גרסת הקצה על שמו של ג'ון קופר שתוצג לקהל הרחב בתערוכת הרכב בדטרויט בינואר הקרוב. למרות שהיצרנית הדביקה לרכב את התווית "קונספט", הרכב נראה מאוד הגיוני ולא שובר מוסכמות, כך שאף אחד לא יופתע אם הוא יגיע לייצור במתכונתו הנוכחית. מיני ג