מיני One 2012-2014

 
 
מיני One 2014 - 2012
טווח מחירים: 43,900 ₪ - 29,600 ₪
יתרונות:

מראה, ייחודיות, תיבת הילוכים.‏ ‏

חסרונות:

מנוע, נוחות, גודל תא המטען.‏

שורה תחתונה:

אייקון מוטורי

תגיות | מיני One 2012, מיני One 2013, מיני One 2014

 
לחוות דעת אודות מיני One 2014 - 2012 התקשר עכשיו 03-5193000
או מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
 

הדור השני של המיני הוצג בשנת 2006. שיווק מרכב ההאצ'בק החל בארץ בשנת 2007 ושיווק מרכב הקבריולט החל בשנת 2009. דור זה ממשיך למעשה את העיצוב של הדור הראשון של המיני החדשה שסימל את תחיית המותג ולמעט שינויים קלים קשה להבדיל בין המיני מדור זה למיני מהדור הראשון.


מסתבר שהמעצבים לא טעו בכך שהאמינו שדבר טוב לא משנים ואכן הפכה המיני לאייקון הן בהיבט העיצובי והן בהיבט המוטורי. בשנת 2011 עברה המיני מתיחת פנים הכוללת שינויים קלים במיוחד בפגושי הרכב ובמחוון המהירות הענקי במרכז הדשבורד.


המיני משתייכת לקטגוריית המיני פרימיום והיא ממוצבת בין רכבי היצרן מיני כדגם הקטן ביותר, מעליה ממוצבות המיני קלאבמן והמיני קאנטרימן. מתחרותיה העיקריות של המיני האצ'בק הן: אלפא מיטו, סיטרואן DS3, אודי A1 וסמארט פורטו.


המיני מעוצבת בצורה מיוחדת המקנה לה מראה רטרו, ספורטיבי ומושך. תא הנוסעים מעוצב וייחודי ומציע אף הוא חוויה לא שגרתית. מיני מוצעת בשתי תצורת מרכב, האצ'בק 3 דלתות וקבריולט.


בסיס הגלגלים של המיני הינו ממוצע בקטגוריה ועומד על 2.46 מ'. תא המטען בתצורת ההאצ'בק קטן והינו בנפח 160 ליטר ובתצורת הקבריולט נפחו קטן עוד יותר ועומד על 125 ליטר בלבד. במבחני הריסוק של Euro NCAP זכתה המיני בחמישה כוכבי בטיחות.


מנועי המיני


המיני משווקת עם ארבעה מנועים שונים תחת ארבעה גרסאות שונות בשתי תצורות מרכב.


מיני One


מיני One משווקת בתצורת האצ'בק בלבד ומצויידת במנוע בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 98 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית או תיבת הילוכים אוטומטית, שתיהן בעלות שישה הילוכים. צריכת הדלק, לפי נתוני היצרן, עומדת על 18.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה הידנית ו-15.6 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 3 (מתוך 15) בגרסה הידנית ומקבוצה 6 בגרסה האוטומטית.


 


מיני קופר


מיני קופר משווקת בתצורות האצ'בק וקבריולט. שתי התצורות מצויידות במנוע בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 122 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית או תיבת הילוכים אוטומטית, שתיהן בעלות שישה הילוכים.


מיני קופר האצ'בק - צריכת הדלק, לפני נתוני היצרן, עומדת על 18.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה הידנית ו-15.6 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בשתי הגרסאות.


מיני קופר קבריולט - צריכת הדלק, לפני נתוני היצרן, עומדת על 17.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת בגרסה הידנית ו- 15.1 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטי. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בשתי הגרסאות.


מיני קופר S


מיני קופר S משווקת בתצורות האצ'בק וקבריולט. שתי התצורות מצויידות במנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 184 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית או תיבת הילוכים אוטומטית שתיהן בעלות שישה הילוכים.


מיני קופר S האצ'בק - תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 7.0 שניות בגרסה הידנית ו-7.2 שניות בגרסה האוטומטית. המהירות המירבית עומדת על 228 קמ"ש בגרסה הידנית ו-223 קמ"ש בגרסה האוטומטית. צריכת הדלק בנסיעה משולבת, לפי נתוני היצרן, עומדת על 17.2 ק"מ לליטר בגרסה הידנית ו-15.6 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בשתי הגרסאות.


מיני קופר S קבריולט - תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 7.3 שניות בגרסה הידנית ו-7.6 שניות בגרסה האוטומטית. המהירות המירבית עומדת על 225 קמ"ש בגרסה הידנית ו-220 קמ"ש בגרסה האוטומטית. צריכת הדלק בנסיעה משולבת, לפי נתוני היצרן, עומדת על 16.7 ק"מ לליטר בגרסה הידנית ו-15.1 ק"מ לליטר בגרסה האוטומטית. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 4 בגרסה הידנית ומקבוצה 5 בגרסה האוטומטית.


מיני ג'ון קופר ווקרס


ג'ון קופר וורקס (JWC) הינה חברה שהוקמה בשנת 2000 ע"י יצרן מכוניות מירוץ בשם ג'ון קופר שאחראי בין היתר על יצור המיני קופר. בשנת 2008 נקנתה החברה על ידי ב.מ.וו, חברת האם של מיני. חברת ג'ון קופר וורקס אחראית לגרסאות הספורט של היצרן מיני ומציעה בין השאר קיטים לשיפור מנועי דגמי המיני. בשנת 2008 הציגה ג'ון קופר וורקס גרסת קצה של מיני העונה לשם מיני ג'ון קופר וורקס.


מיני ג'ון קופר וורקס משווקת בתצורת האצ'בק בלבד ומצויידת במנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 211 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים ידנית בלבד בעלת שישה הילוכים. תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 6.5 שניות והמהירות המירבית עומדת על 238 קמ"ש. צריכת הדלק, לפי נתוני היצרן, עומדת על 14.1 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 7.

קרא עוד...

תמונות חוץ

Brick-Lane תמונות חוץ

תמונות יצרן רכב
 
 
 

 
 

חזרה למעלהמכוניות סופר מיני פרימיום מיני בציר הזמן

 

חזרה למעלהדגמים נוספים מקטגוריית מכוניות סופר מיני פרימיום

 

חזרה למעלהכתבות אחרונות

 • מיני BRICK LANE

  מיני BRICK LANE

  18.06.13 | חדשות רכב מקומיות

  מיני מציעה חבילת אבזור ייחודית וצבעונית לדגמי המיני ONE

  מיני, מותג הרכב השובב שבבעלות ב.מ.וו מזה מספר שנים הוא אחד ממותגי הרכב הבודדים שכמעט או אולי אפילו כל אחד מהדגמים שיוצאים תחת ידו הוא רכב המספק הנאה בנהיגה וחוויה מרעננת לעומת הרכבים השבלונים הנעים היום על כבישי ארצנו ובארצות נכר. אם כבר מזכירים את דגמי מיני הנעים בכבישי הארץ, זה המקום לספר כי

   
 • דגמי מיני בהנחות והטבות אבזור

  דגמי מיני בהנחות והטבות אבזור

  24.02.13 | מבצעי רכב

  מבצע על דגמי מיני One ומיני קופר קופה

  דלק מוטורס יבואנית מיני בישראל יוצאת במבצע על דגמי המיני One והמיני קופר קופה. במסגרת המבצע מוצעת גרסת המיני One האוטומטית עם חבילת אבזור ללא תוספת תשלום. חבילת האבזור כוללת חישוקי סגסוגת קלה, גג בצבע לבן או שחור, חיישני חנייה אחוריים ומדבקות בצבע לבן או שחור לאורך מכסה המנוע. מבצע אבזור דומה קיימה