שברולט קרוז ספייס וואגון 2013-2015

 
 
שברולט קרוז ספייס וואגון 2015 - 2013
טווח מחירים: 44,000 ₪ - 24,900 ₪
יתרונות:

עיצוב, תיבת הילוכים.

חסרונות:

נוחות נסיעה בעיר.

שורה תחתונה:

שברולט מכוונת לטעם היבשת הקלאסית

תגיות | שברולט קרוז ספייס וואגון 2013, שברולט קרוז ספייס וואגון 2014, שברולט קרוז ספייס וואגון 2015

 
לחוות דעת אודות שברולט קרוז ספייס וואגון 2015 - 2013 התקשר עכשיו 03-5193000
או מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
 

שברולט קרוז הוצגה לראשונה בשנת 2008 ושיווקה בארץ החל בשנת 2009. שברולט קרוז מחליפה למעשה את השברולט אופטרה ומהווה קפיצת מדרגה משמעותית ממנה. לקראת סוף שנת 2010 הגיעה לארץ גרסה משופרת שהציגה שיפור בהספק המנוע אך חשוב מכל החלפת תיבת ההילוכים בעלת הביצועים הבינוניים.


בשנת 2012 עברה שברולט קרוז מתיחת פנים קלה שכללה בעיקר שינויים קוסמטיים קלים בחלק הקדמי ואחורי של הרכב, תא הנוסעים עבר גם רענון קל וכולל כעת את מערכת My Link . שיווק שברולט קרוז לאחר מתיחת הפנים החל בשנת 2013. שברולט קרוז משווקת ברחבי העולם ואף נמכרת תחת המותג הולדן באוסטרליה.


חשיבות הצלחת השברולט קרוז ביבשת הקלאסית עבור שברולט גדולה מאוד וכדי להתאים לטעם האירופאי, המעדיף תצורת האצ'בק 5 דלתות על סדאן, הוצגה השברולט קרוז בשנת 2011 בתצורת האצ'בק ובשנת 2012 הוצגה גם בתצורת סטיישן הפופולארית אף היא ביבשת הקלאסית. גרסת הסטיישן ארוכה מגרסת הסדאן ב-7.5 ס"מ בלבד.


שברולט קרוז משתייכת לקטגוריית המשפחתיות והיא ממוקמת בין דגמי שברולט מעל השברולט סוניק המשתייכת לקטגוריית הסופר מיני ומתחת לשברולט מאליבו המשתייכת לקטגורית המשפחתיות הגדולות. מתחרותיה העיקריות הן: מאזדה 3, יונדאי i35, יונדאי i30, טויוטה קורולה, סיאט ליאון, פולקסווגן גולף, הונדה סיוויק, פולקסווגן ג'טה, רנו פלואנס, סקודה אוקטביה, קיה פורטה ואופל אסטרה.


שברולט קרוז מעוצבת ונאה ואף בעלת חזות ספורטבית. תא הנוסעים נאה נעים ומעוצב אם כי מרובה בכפתורים ובעל איכות חומרים בינונית. עם הגעת הקרוז סדאן לאחר מתיחת הפנים לארץ הצטרפו אליה תצורות הסטיישן וההאצ'בק. בסיס הגלגלים של השברולט קרוז נמוך מהממוצע בקטגוריה ועומד על 2.68 מ'. תא המטען בנפח 415 ליטר בתצורת האצ'בק, 450 ליטר בתצורת הסדאן ו- 500 ליטר בתצורת הסטיישן. במבחני הריסוק של Euro NCAP זכתה השברולט קרוז בחמישה כוכבי בטיחות.


מנועי שברולט קרוז


לפני מתיחת הפנים שווקה שברולט קרוז בארץ עם שלושה מנועים אך לאחר מתיחת הפנים הופסק שיווק מנוע הטורבו בנזין 1.4 ליטר וכעת משווקת עם שני מנועים:


המנוע הראשון - הינו מנוע בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטר ובהספק 124 כ"ס המשווק בתצורת ההאצ'בק והסדאן. מנוע זה משווק החל מסוף 2010 ומציג שיפור של 12 כ"ס לעומת המנוע איתו הושקה השברולט קרוז. למנוע משודכת תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה הילוכים וכאמור חדשה וטובה מהתיבה איתה הושקה השברולט קרוז.


תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 13 שניות והמהירות המירבית עומדת על 185 קמ"ש. צריכת הדלק, לפני נתוני היצרן, עומדת על 10.1 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית, 18.9 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית ו-14.3 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 6 (מתוך 15).


המנוע השני - הינו מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.4 ליטר ובהספק 140 כ"ס אשר שווק עד למתיחת הפנים בשנת 2012. למנוע משודכת תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה הילוכים. תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 9.4 שניות והמהירות המירבית עומדת על 180 קמ"ש. צריכת הדלק, לפי נתוני היצרן, עומדת על 11 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית, 16.1 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית ו-13.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 5.


המנוע השלישי - משווק בתצורת הסטיישן בלבד, הינו מנוע בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.8 ליטר בהספק 140 כ"ס. למנוע משודכת תיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה הילוכים. תאוצה מאפס למאה קמ"ש מושגת תוך 11.5 שניות והמהירות המרבית עומדת על 192 קמ"ש. צריכת הדלק, לפי נתוני היצרן, עומדת על 10.2 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית, 18.9 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית ו-14.3 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. רמת זיהום האוויר הינה מקבוצה 6.

קרא עוד...

תמונות חוץ

תמונות פנים

תמונות מפרט

תמונות יצרן רכב
 
 
 

 
 

חזרה למעלהמכוניות משפחתיות שברולט בציר הזמן

 

חזרה למעלהדגמים נוספים מקטגוריית מכוניות משפחתיות

מכוניות משפחתיות - ניסאן ליף
מכוניות משפחתיות - יונדאי i35
מכוניות משפחתיות - סיטרואן C4
מכוניות משפחתיות - פולקסווגן ג'טה
מכוניות משפחתיות - מיצובישי לנסר סדאן
מכוניות משפחתיות - MG MG350
מכוניות משפחתיות - רנו מגאן 5 דלתות
מכוניות משפחתיות - קיה פורטה
מכוניות משפחתיות - רנו פלואנס
מכוניות משפחתיות - טויוטה אוריס
מכוניות משפחתיות - פורד פוקוס סדאן
מכוניות משפחתיות - פולקסווגן גולף 5 דלתות
מכוניות משפחתיות - סובארו אימפרזה סדאן
מכוניות משפחתיות - סקודה אוקטביה
מכוניות משפחתיות - סיאט לאון
מכוניות משפחתיות - מאזדה 3
מכוניות משפחתיות - פיג'ו 308
מכוניות משפחתיות - טויוטה אוריס הייבריד
מכוניות משפחתיות - שברולט קרוז סדאן
מכוניות משפחתיות - יונדאי i30
מכוניות משפחתיות - קיה סיד
מכוניות משפחתיות - רנו פלואנס ZE
מכוניות משפחתיות - טויוטה קורולה
מכוניות משפחתיות - פיג'ו 308 SW
מכוניות משפחתיות - שברולט קרוז האצ'בק
מכוניות משפחתיות - יונדאי i30 cw
מכוניות משפחתיות - מאזדה 3 האצ'בק
מכוניות משפחתיות - קיה סיד סטיישן
מכוניות משפחתיות - פורד פוקוס 5 דלתות
מכוניות משפחתיות - סקודה אוקטביה קומבי
מכוניות משפחתיות - סיאט לאון סטיישן
מכוניות משפחתיות - טויוטה אוריס סטיישן הייבריד
מכוניות משפחתיות - שברולט קרוז ספייס וואגון
מכוניות משפחתיות - הונדה סיוויק 5 דלתות
מכוניות משפחתיות - קיה פרו סיד
מכוניות משפחתיות - רנו מגאן אסטייט
מכוניות משפחתיות - פורד פוקוס סטיישן
מכוניות משפחתיות - הונדה סיוויק טורר
 
 
 

חזרה למעלהכתבות אחרונות

 • שברולט קרוז - מעכשיו החל מ- 112,900 ₪

  שברולט קרוז - מעכשיו החל מ- 112,900 ₪

  15.09.14 | חדשות רכב מקומיות

  הוזלה משמעותית במחירי שלושת גרסאות המרכב של שברולט קרוז

  נראה ששערי מטבעות החוץ הנמוכים והשקל המתחזק החלו לתת את אותותיהם ומאפשרים ליבואניות הרכב להוזיל את מחירי המכוניות ולחמם את התחרות בשוק. חברת UMI, יבואנית שברולט לישראל, היא הראשונה לפעול ולאחר שהשיקה לפני מספר שבועות גרסה מוזלת של שברולט סוניק סדאן במחיר של 78,900 ₪ והציעה את שברולט א

   
 • שברולט במבצע מימון לכבוד יום העצמאות

  שברולט במבצע מימון לכבוד יום העצמאות

  04.05.14 | מבצעי רכב

  שברולט ישראל יוצאת במבצע 100% מימון על כל דגמי הטורבו לכבוד יום העצמאות ה- 66 של ישראל

  לכבוד יום העצמאות ה- 66, יוצאת חברת UMI, יבואנית שברולט לישראל, במבצע מימון על כל דגמי הטורבו של שברולט המשווקים בישראל. במסגרת המבצע שיערך בתאריכים 11.05.2014 - 07.05.2014, תציע היבואנית 100% מימון ב- 66 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. שברולט טראקס הדגמים המשתתפים במבצע הם שברולט סו

   
 • שברולט קרוז במבצע מימון

  שברולט קרוז במבצע מימון

  14.08.13 | מבצעי רכב

  שברולט יוצאת במבצע מימון לזמן מוגבל על הגרסה הבכירה של הקרוז

  שברולט קרוז היא המכונית הראשונה של שברולט אשר יועדה להיות מכונית גלובלית. בארה"ב היא מחליפה את השברולט קובאלט והפונטיאק G5 ובישראל הושקה בשנת 2009 כיורשת של האופטרה. בשנת 2013 עברה מתיחת פנים שהביאה עמה גם את תצורות ההאצ'בק והסטיישן של הקרוז. שברולט קרוז כעת שברולט יוצאת במבצע

   
 • שברולט קרוז בהנחה לרגל השקת הדגם המחודש

  שברולט קרוז בהנחה לרגל השקת הדגם המחודש

  14.05.13 | מבצעי רכב

  משפחת השברולט קרוז המורחבת והמחודשת מוצעת במחירי השקה במהלך חודש מאי

  UMI יבואנית שברולט לישראל יוצאת במבצע על משפחת דגמי השברולט קרוז המחודשת. לפני כחודש סיפרנו לכם על התרחבות משפחת השברולט קרוז עם נחיתת דגמי ההאצ'בק והסטיישן זמן קצר לאחר שהוצגה בישראל הקרוז המחודשת ולאחר שהופסק בשלב זה ייבוא הגרסה עם מנוע הטורבו בנזין בנפח 1.4 בשל תמחור לא אטרקטיבי (בייחוד לאחר

   
 • שברולט קרוז האצ'בק וספייס וואגון בישראל

  שברולט קרוז האצ'בק וספייס וואגון בישראל

  11.04.13 | חדשות רכב מקומיות

  UMI מחזקת את מעמדה של השברולט קרוז עם נחיתת השברולט קרוז האצ'בק וספייס וואגון

  לאחר שהצליחה UMI, יבואנית שברולט בישראל, לברג את השברולט קרוז ברשימת המשפחתיות הנמכרות ביותר ולאחר שהתחילה בשיווק הקרוז המחודשת מתפנהUMI לחיזוק מעמדה של הקרוז בהרחבת מגוון הדגמים והגרסאות. השבוע החל שיווקם של השברולט קרוז האצ'בק במחיר של החל מ- 124,900 ₪ ושברולט ספייס וואגון במחיר של החל מ