השוואת רכבים הונדה HR-V 2015 1.5 קומפורט 2x4 אוטומט מול סוזוקי ויטרה 2015 1.6 4x4 GLXV אוטומט מול טויוטה C-HR 2017 1.8 היבריד סיטי אוטומט

 
עוד לא נרשמת? בחר עד שני רכבים להשוואה או הירשם עכשיו .
גירסה 1
 
 
 
גירסה 2
 
 
 
גירסה 3
 
 
 
גירסה 4
 
 
 
 

לצפייה במפרטים המלאים, בגלריות התמונות המלאות ומגוון אפשרויות נוספות , הירשם עכשיו חינם לאתר.

 
 

השוואת רכבים

גייסתם את ההון הדרוש כדי לרכוש את רכב החלומות שלכם? זו בהחלט התחלה מצוינת, אבל זו רק ההתחלה. דווקא בשל המאמצים שנדרשו מכם בגיוס הכסף לרכישת הרכב תהיה זו פזיזות, שלא לומר טעות, אם תניחו ידכם וכספכם על הרכב מנקר העיניים הראשון שראיתם בקטלוג או בפרסומת בטלוויזיה. ידע הוא כוח, או במקרה שלכם - השקעה חכמה ובטוחה שתמנע מכם מפח נפש בעתיד.

 

מדי שנה עולים על הכביש עשרות כלי רכב חדשים ומחודשים, אולם לא הסלוגנים המתוחכמים של חברת הפרסום צריכים להנחות אתכם בדרך לרכישת הרכב. בחירת הרכב הנכסף צריכה להיעשות לאחר השוואה בין רכבים רלוונטיים, סקירה מעמיקה והמלצות.

 

אך במה להתמקד? מהם הגורמים שיש לקחת בחשבון? פורטל גיר מעמיד לרשותכם את מערכת המידע המקיפה והעדכנית ביותר להשוואה בין כלי הרכב השונים, ובאמצעותו תגיעו להחלטה המושכלת ביותר.

 

השוואת מכוניות - במה להתמקד

 

כשתגיעו לסוכנות לרכוש את הרכב, השאלה הראשונה שישאל אתכם הסוכן היא ודאי "לאיזה צורך".
בטרם תרכשו רכב חדש חשוב שתתאימו אותו לצרכים שלכם, למשל, האם הרחבתם את משפחתכם ואתם צריכים רכב מרווח? אם כן, איזה רכב מרווח ומי מבין כלי הרכב המרווחים מתאים לכם יותר? אתם "שועלי שטח" ומחפשים רכב מתאים או רכב בעל סיבולת? מצוין, גלו את הצורך שלכם והמשיכו הלאה.

 

מרכיב חשוב נוסף בבחירת הרכב הבא שלכם, עת שתבצעו השוואת רכבים, יהיה צריכת הדלק. בין אם אתם "אנשים ירוקים" ובין אם הנושא הסביבתי הוא מכם והלאה, צריכת הדלק ברכב החדש שלכם הוא מרכיב שלא תוכלו להתעלם ממנו, שהרי במציאות שבה מחירי הדלק מאמירים חדשות לבקרים עליכם למצוא את האיזון שבין רכישת רכב בהתאם לצרכים האישיים שלכם, לבין היכולות הכלכליות שלכם.

 השוואת רכביםהשוואת רכבים

 

כמה פרסומות שמעתם על סוכנויות ביטוח שנשבעות שהביטוח דרכם יהיה הזול ביותר בעבורכם?
ביטוח רכב הוא נושא בפני עצמו, יחד עם זאת, אין דין מחיר ביטוח לרכב מסוים כדין מחיר ביטוח לרכב אחר. עלות ביטוח חובה ומקיף לכלי רכב חדשים אינה מבוטלת, על כן השוואת מכוניות חייבת לקחת בחשבון טווחי מחירים משוערים של ביטוח הרכב, מחיר הטסט ועוד.

 

המרכיב החשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון הוא בטיחות הרכב. היום כל כלי הרכב מצוידים במערכות המחויבות על פי חוק, לרבות כריות אוויר בקדמת שני המושבים הקדמיים. המכוניות החדשות מצוידות על פי חוק במנגנוני בטיחות כמו מערכת בלימה שנועדה למנוע את נעילת הגלגלים בעת בלימת חירום - ABS וכן מערכת בקרת יציבות – ESP.

 

מילה על השוואה בין רכבים מיד שנייה


השוואה שכזו חשובה במיוחד, שכן היא יכולה לחסוך לכם בעלויות ואף יכולה להיות מצילת חיים. אמנם כאשר רוכשים רכב חדש ניתן לצאת מנקודת הנחה שלפחות בהיבט הבטיחותי לא תמצאו הבדלים מהותיים, אלא אם תחפשו אחר תוספות, כיוון שכל כלי הרכב היום מחויבים, כאמור, לשאת את המערכות המצילות חיים, אך כאשר מדובר על מכוניות יד שנייה, יש להעניק חשיבות יתרה לנושא זה; הבטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם.

 

אם אתם ממש מעודכנים, בקיאים ונושמים את עולם הרכב, ההשוואה שלכם תוכל להתמקד גם בהיבט של ביצועי המנוע, הנעה קדמית, כוחות סוס, הילוכי כוח ועוד. מידות הרכב אף הם ודאי מהגורמים החשובים שעליכם לקחת בחשבון בעת ההשוואה. ואם תוספות גאג'דטיות מדברות אליכם, תוכלו לבצע השוואות בנושא ולבדוק אלו יצרניות משווקות מערכות מולטימדיה ותקשורת מובנות.

 

השוואת רכבים הוא תהליך חיוני, ולמען האמת לא קצר בהכרח, שכן מלבד ביצועי מנוע, בטיחות
וצריכת דלק, מנסות היצרניות לבשם אתכם בתוספות ובמערכות אלקטרוניות שלא בהכרח נחוצות לכם, על כן חשוב שתתמקדו בגורמים החשובים יותר, ומבחינתכם, הדרך הטובה והנוחה ביותר לבצע את ההשוואה, היא להיכנס ולהירשם לפורטל גיר.

 

פורטל גיר - השוואת רכבים מתקדמת, חכמה ועדכנית

 

פורטל גיר הוא מגזין הרכב המקוון הנרחב, המדויק והעדכני ביותר בעולם הרכב - על מגוון הנושאים הקיימים. המגזין הוקם כדי שאתם, הצרכנים הפוטנציאליים וחובבי הרכב, תוכלו להתעדכן בזמן אמת בחדשות הרכב, לבצע תחקיר מעמיק ואמין בנושאי ביטוח, השוואת מכוניות, מסלולי ליסינג שונים, ולהבדיל מפורטלים אחרים, פורטל גיר מאפשר לכם לבצע השוואות מחירים גם לכלי רכב יד שנייה, והכל מכורסת ביתכם וללא עלות.

 השוואת רכביםהשוואת רכבים בפורטל הרכב גיר


השימוש באתר הוא חופשי וללא עלות, אולם לנרשמים אליו - ללא תשלום - תתאפשר הצצה לגלריית תמונות עצומה של למעלה מ-70 אלף תמונות של כלי רכב בארץ ובעולם, כמות משתנים רחבה יותר במסגרת השוואה בין רכבים ושירותים נוספים, שרק משתמשים רשומים יכולים להיחשף אליהן. חשוב להדגיש כי פרטי הנרשמים נשמרים באופן מאובטח ואינם דורשים רישום מחודש לקבלת הצעות מחיר, תיאום נסיעות מבחן ועוד.

קרא עוד...
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה