רכב יד שניה

 

לא בטוחים אם כדאי לקנות רכב יד שנייה או ראשונה? כל המידע בכתבה המצורפת

תגיות |

רכישת רכב היא אחת העסקאות החשובות ביותר שכל אחד מאיתנו עושה בשלבים שונים של חייו, לכן צריך להתייחס לרכישת רכב ובעיקר לרכישת רכב יד שניה, ברצינות הראויה. לא, אין זה מספיק לראות את הרכב ולהתרשם ממנו.

 

גם נסיעת מבחן איננה מספיקה, שכן לא כולנו בעלי הבנה בתחום ולא נוכל ללמוד מנסיעת מבחן אחת ארוכה ככל שתהיה את התאמת הרכב לדרישותנו ורצונותינו ובמקרה של רכב משומש אף לא נוכל ללמוד רבות על מצב הרכב לאשורו. אז מה צריך לעשות כדי להקטין למינימום את הסיכון ברכישת מכונית יד שניה?

 

קניית רכב יד שנייה – כך עושים זאת נכון

 

בטרם תחפשו אחר הרכב שברצונכם לרכוש בררו עם עצמכם מהו התקציב העומד לרשותכם והאם נלקחו בחשבון כל ההוצאות הנלוות כגון - ביטוח, טסט, דלק ועוד. לאחר מכן עליכם לבחון את מי אמור הרכב לשרת: האם מדובר בזוג צעיר? משפחה? אדם מבוגר או אולי צעיר? איזה שימושים ייעשו ברכב (נסיעות קצרות, ארוכות, מספר הנוסעים ברכב, נפח הטענה וכו')?
משיש לכם את התשובות עליכם לבחור דגם שמצד אחד תרגישו אתו נוח, אולם מצד שני יתיישר עם התקציב שעליו החלטתם.

רכבים יד שניה

 

 

שיקול נוסף שמשפיע על ההחלטה הוא האם מדובר ברכב ראשי או משני. אם מדובר ברכב משני, השיקולים עשויים להשתנות: האם ישמש הרכב לצרכי עבודה? אם כן, האם מקום העבודה רחוק ותמצאו עצמכם מוציאים המון כסף בעבור הדלק לנסיעות? בחירת רכב, ובכלל זה רכב יד שנייה, חייבת לקחת בחשבון גם את הוצאות הדלק, כיוון שברכב ישן לרוב תהא צריכת הדלק גבוהה מרכב חדש.

 

שיקול לא פחות מהותי הינו הבטיחות: בשנים האחרונות מרבית יצרני הרכב מייצרים רכבים העומדים בדרישות המחמירות ביותר בנושא הבטיחות עם זאת חשוב לבדוק זאת בטרם הרכישה שכן לא כל הרכבים עומדים בתנאים אלו וחשוב להתעדכן בנושא. לעומת זאת, ברכבים ישנים המצב שונה ומחייב שימת דגש על ההיבט הבטיחותי.

 

בטרם רכישת רכב משומש אנו צריכים לברר מספר סוגיות הנוגעות לרמת הבטיחות של הרכב: האם בשני המושבים הקדמיים ישנן כריות אוויר? האם ישנן כריות אוויר נוספות (כריות צד, כריות וילון, כרית להגנת ברכי הנהג)? האם גם במושבים האחוריים ישנן חגורות בטיחות? האם ברכב מותקנות מערכות מצילות חיים בטרם תתרחש תאונה (מערכת ABS, מערכת בקרת יציבות ועוד) ובמידה וזו כבר התרחשה מהם אותם מערכות שייגנו עלינו (קדם מותחן חגורות, כריות אוויר, קריסה בדוושות וגלגל הגה, למניעת פגיעות גפיים ובטן בהתאמה, ועוד).

 

כאמור לעיל, אין לתת משקל רב מדי לנסיעת מבחן שוודאי תעשו לרכב, שכן אינכם יודעים בדיוק מהי תקינותו בטרם תבצעו לרכב בדיקה מקיפה שתבדוק, בין היתר, את מצב הצמיגים, מספר הקילומטרז' שעבר הרכב, האם בהיסטוריה של הרכב רשומות תאונות או מכות פח? האם המנוע במצב תקין מבחינת הספק ונזילות שמן? מה מצב המצבר? האם הרצועות שחוקות ודורשות החלפה? מצב מערכת החשמל ועוד.

 

כלל האצבע הזה – של בדיקה מקיפה בטרם רכישה תקף גם אם תבחרו לרכוש רכב מחברות ליסינג.
אמנם החברות הללו מטפלות בד"כ בקפידה בצי הרכב שלהם, אך למען השקט הנפשי שלכם עליכם להתעקש לבצע בדיקה לרכב. נכון יהיה לומר שאם בעת הבדיקה יתגלו בעיות, יכול הדבר להוות קלף בבואכם להתמקח על המחיר, אולם עליכם להביא בחשבון כי את הכסף שתחסכו בזמן
הרכישה, תמצאו את עצמכם מוצאים לאחר מכן על אותם ליקויים שנתגלו בבדיקה..

 

במרבית המקרים התקציב לרכישת הרכב החדש מותנה בתמורה שתתקבל עבור המכונית הנוכחית שלכם. פורטל גירמספק מידע מהימן באשר למחיר שתוכלו לקבל עבור הרכב הישן שלכם. הפורטל מספק גם את המחיר המשוער של הרכב שאתם מעוניינים לרכוש.

 

כאמור, הפורטל מציג מחירים עדכניים של רכב יד שניה כמו גם של כלי רכב חדשים ונותן לכם הלקוחות בסיס המאפשר קבלת החלטה מושכלת ונכונה. למעוניינים בכך, מאפשר פורטל גיר תיאום מועד לנסיעת מבחן ברכבים חדשים.

 

מכונית יד שניה - רגע לפני העברת הבעלות

 

אם אתם רוכשים רכב מחברת טרייד אין גדולה ומוסדרת לרוב אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים כי לא יהיה מצב של זיופים ולא תצוצנה בעיות חוקיות באשר לרכב, עם זאת מחובתכם לעשות את כל הבדיקות האפשריות שיאשרו את המידע שהוצג בפניכם.

 

אולם, אם תרכוש את הרכב מאדם פרטי, עליכם להיות זהירים שבעתיים, שכן אתם לא באמת יודעים מי האדם שעומד מאחורי המכירה. ערכו בדיקה מקיפה מול משרד הרישוי, רשם המשכנות וכל גורם רלוונטי אחר. כמו כן, דרשו לראות את רישיון הרכב המקורי. גם אם תתקלו בהצעה שאין לסרב לה, קחו את הזמן לבצע את כל הבדיקות.

 

השלב הבא בתהליך הוא העברת הבעלות. אם הרכישה מתבצעת מחברת ליסינג או סוכנות מורשית התהליך יהיה בד"כ מהיר יותר. העברת בעלות מתבצעת במקביל לתשלום עבור כלי הרכב. הדבר הטוב ביותר מבחינתכם הוא להוציא המחאה בנקאית על הקנייה ולא להסתובב עם מזומנים. כך ניתן לעקוב גם למי ההמחאה הגיעה, במקרה שתתעוררנה בעיות בלתי צפויות.

 

רכב יד שניה וביטוח: לא זזים לפני שמבוטחים

 

תהליך הרכישה הסתיים במזל טוב וכעת אתם הבעלים המאושרים של מכונית יד שניה. הצעד הבא הוא הזמנת ביטוח. חשוב לזכור ולשנן היטב – לא מזיזים את הרכב לפני שיש לו ביטוח תקף.

 

גם בנושא הביטוחים נותן פורטל גיר מענה הולם לגולשים. ניתן לקבל בפורטל הצעות ביטוח עדכניות ואיכותיות לרכב שרכשתם. לחילופין, אם היה לכם רכב שכבר הספקתם למכור, סביר להניח שהקפאתם את הביטוח וכל מה שצריך הוא להפעיל אותו מחדש עבור הרכב החדש. כך או כך, עדיין תצטרכו הצעת מחיר טובה, שתעזור לכם להתמקח עם חברת הביטוח הישנה שלכם.

 

פורטל גיר – איתכם לאורך כל הדרך

 

מכל האמור לעיל ברור שפורטל גיר הוא אתר המידע והשירותים הטוב ביותר לחובבי רכבים למיניהם כמו גם לרוכשי ומוכרי רכב יד שנייה. הפורטל מציע מידע עדכני ורלוונטי כמו גם סקירות וכתבות מעניינות המרחיבות את הדעת בנושא רכבים. גולשים רשומים נהנים מיתרונות רבים יותר לעומת גולשים שאינם רשומים. ההרשמה לאתר איננה כרוכה בתשלום כלשהו אבל טומנת בחובה יתרונות רבים ובעיקר ידע. ידע הוא כוח, ופורטל גיר מעניק את הכוח הזה לכל אחד מהגולשים.

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא רכב יד שניה

 • אוויס יוצאת במבצע לרגל יום העצמאות

  אוויס יוצאת במבצע לרגל יום העצמאות

  16.04.18 | חדשות רכב מקומיות, מבצעי רכב, רכב יד שניה

  אוויס יוצאת במבצע לרגל יום הולדתה ה- 70 של מדינת ישראל ומציעה הנחה של 50% על מבחר של 70 דגמים שונים

  חברת הליסינג וההשכרה אוויס, הודיעה כי במהלך חודש אפריל תציע למכירה מבחר של 70 דגמי רכבים בהנחה של עד 50% ממחיר המחירון לפי לוי יצחק. בנוסף יוצעו לרוכשים תנאי מימון אטרקטיביים, אפשרות לטרייד-אין, ועד 18 חודשי אחריות. המבצע תקף עד 30 באפריל 2018. להלן דוגמאות לרכבים המוצעים במבצע: יו

   
 • שברולט CERTIFIED מציעה רכבי יד שניה עם אחריות יבואן מקיפה

  שברולט CERTIFIED מציעה רכבי יד שניה עם אחריות יבואן מקיפה

  25.03.18 | חדשות רכב מקומיות, רכב יד שניה

  חטיבת שברולט CERTIFIED מציעה רכבי שברולט מבעלות קודמת עם אחריות יבואן לשנה או 20,000 ק"מ

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, מודיעה על הרחבת פעילותה של חטיבת הטרייד-אין שברולט CERTIFIED, וחונכת שמונה סניפים ייעודיים אשר הוקמו ברחבי הארץ. החברה מציעה רכבי שברולט מבעלות קודמת, עד 100,000 ק"מ או עד 5 שנים. כל הרכבים נטולי שעבודים ועברו 222 בדיקות מקיפות, לרבות בדיקה במכון חיצוני אשר תוצג ללק

   
 • חברת אוויס השיקה היום מרכז לוגיסטי חדש

  חברת אוויס השיקה היום מרכז לוגיסטי חדש

  05.02.18 | חדשות רכב מקומיות, ליסינג, רכב יד שניה, רכב חדש, השכרת רכב

  אוויס (AVIS) הקימה מוסך ענק חדש ומציעה השכרת רכבי יוקרה ומסחריות, ומגוון שירותים חדשים

  חברת אוויס העוסקת בין היתר במכירת רכבים חדשים ומשומשים, השכרת רכב בארץ ובחו"ל, ליסינג פרטי ותפעולי, והפעלת מרכזי שירות, השיקה היום (05.02.2018) מרכז לוגיסטי חדש באזור התעשייה בלוד. המתחם אשר הוקם בהשקעה של 30 מיליון ₪, מתפרש על פני שטח בגודל 26 דונם וכולל מוסך בגודל 7 דונם עם 82 עמדות עבודה אותם יאי

   
 • חברת אוויס חושפת את העדפות הנהג הישראלי ברכישת רכב מיד שנייה

  חברת אוויס חושפת את העדפות הנהג הישראלי ברכישת רכב מיד שנייה

  27.12.17 | רכב יד שניה

  חברת מכירת הרכב אוויס חושפת נתונים רבים אודות הרכבים הפופלאריים והעדפות הנהג הישראלי לשנת 2017

  חברת אוויס (AVIS) מכירת רכב חושפת מספר נתונים מעניינים שהתקבלו מניתוח הפעילות בתחום מכירת רכבי יד שניה בשנת 2017. הנתונים מתבססים על אלפי עסקאות שערכה אוויס בשנת 2017 בכלל סניפיה ברחבי הארץ. מתוך הנתונים ניתן ללמוד על העדפות הנהג הישראלי לדגמים מסויימים, ערים מובילות בהן נמכרו יותר רכבי יד שנייה מאח

   
 • יריד מכירות באדג'ט - דצמבר 2017

  יריד מכירות באדג'ט - דצמבר 2017

  04.12.17 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  חברת באדג'ט יוצאת במבצע במסגרתו ייהנו הרוכשים מהנחה של עד 50% ממחיר המחירון על מגוון רכבים

  חברת באדג'ט תערוך יריד מכירות תחת הכותרת "בעל הבאדג'ט השתגע", במסגרתו תציע רכבים מיד ראשונה בהנחה של עד 50% ממחיר המחירון ורכבי 0 ק"מ במחירים תחרותיים. בנוסף יוצעו לרוכשים מימון מלא וטרייד-אין במחיר מחירון. היריד יערך בין התאריכים 5-8 בדצמבר בסניפי באדג'ט בקרית שדה התעופה, ירושלים, באר שבע, אשדוד, ו

   
 • אלבר דיווחה על רווח נקי של 11 מיליון ₪ ברבעון השלישי לשנת 2017

  אלבר דיווחה על רווח נקי של 11 מיליון ₪ ברבעון השלישי לשנת 2017

  29.11.17 | חדשות רכב מקומיות, ליסינג, מימון לרכב, רכב יד שניה, השכרת רכב

  אלבר מפרסמת את תוצאות הרבעון השלישי לשנת 2017. הרווח הנקי של החברה בתשעת החודשים הראשונים של השנה עמד על 24 מיליון ₪

  חברת הליסינג אלבר פירסמה את תוצאות הרבעון השלישי לשנת 2017. הכנסות החברה ברבעון השלישי ירדו ב- 4.8% והסתכמו בכ- 676 מיליון ₪ לעומת כ- 710 מיליון ₪ ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי הסתכם ברבעון בכ- 11 מיליון ₪ ובכ- 24 מיליון ₪ בתשעת החודשים הראשונים של השנה. אורן אלעזרא ההכנסות מהשכר

   
 • קאדילק יד שניה במבצע לרגל Black Friday

  קאדילק יד שניה במבצע לרגל Black Friday

  21.11.17 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  קאדילק יוצאת במבצע על מכוניות מבעלות קודמת, במסגרתו יקבלו הרוכשים הנחה ממחיר המחירון והטבות נוספות

  קבוצת UMI, יבואנית קאדילק לישראל, יוצאת במבצע לרגל חג הקניות Black Friday במסגרתו תציע מגוון רכבי קאדילק מבעלות קודמת בהנחה משמעותית לעסקאות מזומן, וחלק מהרכבים יוצעו עם מימון מלא והטבות נוספות. בין הדגמים המוצעים תוכלו למצוא גם רכבי הדגמה ורכבי הנהלה של קבוצת UMI. המבצע יערך בין התאריכים 22-24 בנוב

   
 • מדריך לרכישת רכב משומש - כל מה שצריך לדעת

  מדריך לרכישת רכב משומש - כל מה שצריך לדעת

  08.08.17 | מדריכים, רכב יד שניה

  רכישת רכב משומש כרוכה בטרחה ובסיכונים רבים מצד הרוכש. מדריך זה נועד לסייע לכם בצמצום הסיכון והפיכת הרכישה לבטוחה ויעילה יותר

  מחירי הרכב בישראל הינם מהגבוהים בעולם. תוסיפו נתון זה לתחבורה ציבורית בינונית (לפחות עד שיסתיים פרוייקט הרכבת הקלה) ותבינו מיד מדוע רכישת רכב ואחזקתו הכרחית עבור רבים. הבחירה ברכב משומש נובעת במרבית המקרים מטעמי תקציב, אך החיסכון במחיר הרכישה יכול להוות גורם מכשיל בטווח הארוך כשמדובר באחזקת הרכב. המ

   
 • אופרייט ליס במבצע לרגל יום העצמאות ה- 69

  אופרייט ליס במבצע לרגל יום העצמאות ה- 69

  25.04.17 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  חברת אופרייט ליס מציעה עד 33% הנחה על כל הרכבים הכחולים

  חברת אופרייט ליס יוצאת במבצע מיוחד לרגל יום העצמאות ה- 69 למדינת ישראל, במסגרתו יינתנו הנחות של עד 33% על כל הרכבים הכחולים בחברה ותלושי דלק בסך 1,000 ₪. המבצע ייערך בשבוע העצמאות מתאריך 30.04.2017 עד 05.05.2017 ב- 11 סניפי המכירה של אופרייט ליס הפרוסים ברחבי הארץ. יונדאי i30 CW בי

   
 • הפנינג פסח 2017 באוטו סנטר

  הפנינג פסח 2017 באוטו סנטר

  08.03.17 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  אוטו סנטר תציע הנחות ותנאי רכישה אטרקטיביים לרוכשים במהלך המבצע

  רשת הטרייד אין אוטו סנטר, המרכזת את פעילות חברת הליסינג וההשכרה Hertz בישראל, ונמצאת בבעלות קבוצת מאיר, יבואנית וולוו והונדה לישראל, מודיעה על הפנינג מכירות חגיגי לקראת חג הפסח. המבצע ימשך 10 ימים בין התאריכים 07.07.2017-17.03.2017 ובמסגרתו מוצעים מחירים מיוחדים ותנאי רכישה אטרקטיביים. 100 הרוכשים ה

   
 • ימי מכירות בכלמוביל טרייד - מרץ 2017

  ימי מכירות בכלמוביל טרייד - מרץ 2017

  28.02.17 | מבצעי רכב, מימון לרכב, רכב יד שניה

  כלמוביל טרייד מציעה מחירים מיוחדים ועסקאות מימון לרכב משומש בין התאריכים 1-8 במרץ

  כלמוביל טרייד מודיעה על ימי מכירות מיוחדים אשר יתקיימו בין התאריכים 1-8 במרץ, במהלכם יוצעו לרוכשים הנחות ותנאי מימון מיוחדים. כלמוביל טרייד, זרוע הטרייד-אין של מותגי יונדאי ומיצובישי, מאפשרת ללקוח לטפל בכל ההיבטים של רכישת הרכב תחת קורת גג אחת, כולל מימון וביטוח לרכב. בנוסף מציעה החברה גם אחריות על

   
 • קאדילק מציעה למכירה רכבי יד ראשונה מיבואן

  קאדילק מציעה למכירה רכבי יד ראשונה מיבואן

  19.12.16 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  קאדילק מציעה מגוון רכבים חדשים עם 0 ק"מ ורישום יד ראשונה מיבואן

  החוק בישראל קובע כי רכב שלא נמכר בתוך 12 חודשים ממועד ייצורו, יחוייב להירשם על בעלות היבואן ולמעשה להפוך מיד אפס ליד ראשונה. הדבר מוריד את ערך הרכב בשוק למרות שאף אחד לא נהג בו מעולם. בדרך כלל עוברים רכבים אלו לחברות הליסינג ומשם נמכרות לקהל הרחב. חברת UMI, יבואנית קאדילק לישראל, החליטה לשווק בעצמה

   
 • מבצע באדג'ט - דצמבר 2016

  מבצע באדג'ט - דצמבר 2016

  11.12.16 | מבצעי רכב, מימון לרכב, רכב יד שניה

  באדג'ט מציעה הנחה של עד 60% ממחיר המחירון וכרטיס טיסה לאירופה במתנה

  חברת באדג'ט יוצאת במבצע "בעל הבאדג'ט השתגע" במסגרתו מציעה החברה מגוון דגמים מיד שניה בהנחות של עד 60% ממחיר המחירון לפי לוי יצחק, מימון מלא וטרייד-אין בתנאים אטרקטיביים. כמו כן, כל רכישת רכב מזכה ב- 700 או 900 נקודות נוסע מתמיד אשר אותן ניתן להמיר לכרטיס טיסה המכסה כל יעד באירופה. המבצע יתקיים בין ה

   
 • טיפים לרכישת מאזדה 5 מיד 2

  טיפים לרכישת מאזדה 5 מיד 2

  06.12.16 | מדריכים, רכב יד שניה

  מספר טיפים לרכישה נכונה של רכב יד 2

  מאזדה 5 אין להקל ראש ברכישת רכב יד שנייה. בניגוד לרכב חדש אותו רוכשים ישירות מהיבואן, לכל רכב יד 2 היסטוריה אחרת לחלוטין, והוא לא מגיע "טרי מהמדף". חשוב לציין, כי כאשר רוכשים רכב מיד 2, במיוחד כאשר מדובר על רכב כדוגמת מאזדה 5, חשוב לשים לב למספר דברים שיוכלו לעשות את הקנייה נכונה:

   
 • הונדה אינסייט 2013 במבצע ייחודי

  הונדה אינסייט 2013 במבצע ייחודי

  02.11.16 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  אוטו סנטר מציעה הונדה אינסייט 2013 במחיר של החל מ- 58,900 ₪ כולל אחריות מקיפה לשלוש שנים ואפשרות לקניה חוזרת

  חברת אוטו סנטר מקבוצת מאיר יוצאת במבצע ייחודי במהלך חודש נובמבר במסגרתו תעניק 3 שנות אחריות מקיפה לרוכשי הונדה אינסייט 2013. האחריות כוללת גם את הסוללה של המערכת ההיברידית - רכיב יקר המרתיע רבים מרכישת מכונית היברידית משומשת. מדובר במהלך יוצא דופן בשוק היד שניה בו מקובל להעניק אחריות מלאה או חלקית ל

   
 • כלמוביל טרייד-אין במבצע אוגוסט 2016

  כלמוביל טרייד-אין במבצע אוגוסט 2016

  17.08.16 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  כלמוביל טרייד-אין מציעה 300 רכבים במחירי מבצע ובתנאי מימון עם החזר של החל מ- 500 ₪ לחודש

  כלמוביל טרייד-אין יוצאת במבצע מכירות במסגרתו מציעה כ- 300 רכבים מדגמי 2010-2016 בהנחות ממחיר המחירון ובמסלול מימון הכולל תשלום מקדמה, החזר חודשי של החל מ- 500 ₪ ותשלום היתרה בסוף התקופה. מרבית הרכבים המשתתפים במבצע הינם מיד ראשונה פרטית וניתן למצוא דגמים מכל הסגמנטים. כמו כן, מוצעים למכירה עשרות רכב

   
 • באדג'ט מתחייבת לרכוש את הרכב בחזרה מהלקוח לאחר 3 שנים

  באדג'ט מתחייבת לרכוש את הרכב בחזרה מהלקוח לאחר 3 שנים

  17.05.16 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  באדג'ט מתחייבת לקנייה עתידית חוזרת ובנוסף מציעה מגוון דגמים במבצע לחודש מאי

  חברת באדג'ט ישראל משיקה את שירות באדג'ט ביי-בק (BUDGET BUYBACK) על מנת לספק תחושת ביטחון לרוכשים. במסגרת השירות החדש מתחייבת חברת באדג'ט לרכוש את הרכב חזרה מהלקוח בהנחה זהה לזו שקיבל הלקוח מבאדג'ט בעת הרכישה (למעט עמלת באדג'ט), החל מ- 3 שנים מיום הרכישה. פורד פוקוס סטיישן 2012 ירון

   
 • מבצע מאי בכלמוביל טרייד אין

  מבצע מאי בכלמוביל טרייד אין

  16.05.16 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  כלמוביל טרייד אין יוצאת במבצע מכירות על מגוון דגמים משנת 2010 ועד שנת 2015

  כלמוביל טרייד אין יוצאת באירוע מכירות במהלכו תציע למכירה מגוון רכבים, רובם מיד ראשונה פרטית. במלאי החברה דגמים מכל הסגמנטים החל משנת 2010 ועד לשנת 2015. בנוסף יוצעו למכירה מגוון רכבי הדגמה של יונדאי ומיצובישי והרוכשים ייהנו מתנאי מימון נוחים ואפשרויות טרייד אין. אירוע המכירות יתקיים במקביל

   
 • קונים רכב בבאדג'ט ומשתתפים בהגרלת רכב במתנה

  קונים רכב בבאדג'ט ומשתתפים בהגרלת רכב במתנה

  04.04.16 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  באדג'ט יוצאת במבצע על מגוון דגמים מיד ראשונה. בין הרוכשים תוגרל מכונית בשווי של עד 50,000 ₪

  חברת באדג'ט יוצאת במבצע לחודש אפריל, במהלכו תציע הנחות על מגוון רכבים מיד ראשונה. בנוסף תערוך החברה הגרלה בין הרוכשים. הפרס לזוכה הוא החזר כספי של עד 50,000 ₪ בגין הרכב שנרכש או רכב בשווי של עד 50,000 ₪, לפי בחירת הזוכה. המבצע תקף עד לתאריך 30.04.2016 וכפוף לתקנון. קיה פורטה להלן מ

   
 • באדג'ט במבצע על רכבים מיד ראשונה

  באדג'ט במבצע על רכבים מיד ראשונה

  22.02.16 | מבצעי רכב, רכב יד שניה

  באדג'ט ישראל יוצאת במבצע על מגוון רכבים מיד ראשונה ומציעה הנחות משמעותיות והלוואה של עד 50,000 ₪ ללא ריבית והצמדה

  באדג'ט ישראל יוצאת במבצע לחודש פברואר, במסגרתו מציעה החברה הנחות של עד 50% ממחירי המחירון לפי לוי יצחק בקניית רכב מיד ראשונה. בנוסף מוצע לרוכשים מימון מלא של עד 50,000 ₪ ללא ריבית והצמדה לתקופה של שלוש שנים. קיה פיקנטו להלן מספר דוגמאות לעסקאות המוצעות במהלך המבצע: •