שוקלים לקנות רכב פנאי שטח חדש בזמן הקרוב? חשוב שתקראו את הכתבה הבאה

 

שוק רכבי הפנאי שטח ממשיך לצבור תאוצה ובזמן הקרוב ייכנסו שחקנים חשובים שכדאי מאוד להכיר. חלק א' בסדרת כתבות

תגיות | פנאי שטח

רכבי הפנאי שטח הפכו לחלק מהנוף של כבישי ארצנו ומסתמן המשך גידול נתח הקטגוריה בשוק הרכב הישראלי על חשבון קטגוריות רכב אחרות. נכון למועד כתיבת הכתבה, יונדאי וקיה לבדן מכרו מתחילת השנה ועד סוף ספטמבר 22,331 רכבים מסוג קיה ספורטז' ויונדאי טוסון בלבד. נזכיר כי לקיה וליונדאי יש בארסנל הדגמים רכבי פנאי שטח נוספים כגון: קיה סורנטו, יונדאי i20 קרוס ויונדאי סנטה פה. סך מכירות רכבי הפנאי שטח של יונדאי וקיה מתחילת השנה ועד לסוף חודש ספטמבר עומד על 24,185 רכבים (לא כולל את נתוני המכירות של יונדאי i20 קרוס). נתון זה מהווה כ- 10% מכלל מסירות הרכבים בישראל מאז תחילת השנה ועד לסוף חודש ספטמבר. נתון מדהים ללא ספק ואיננו כולל את נתוני המסירות של יצרנים אחרים בקטגוריית רכבי הפנאי שטח.

 

גם במבט חטוף על הרכבים הנוסעים לצידנו בכביש ניתן להבין את גודל התופעה ואת השתלטות רכבי הפנאי שטח על כבישי ישראל. אם אין ברשותכם רכב פנאי שטח, ישנה סבירות גבוה שחשבתם על האפשרות לרכוש אחד בתקופה הקרובה, ואם כבר יש ברשותכם רכב פנאי שטח, סביר להניח כי גם ברכישת הרכב הבא שלכם תבחרו באחד מרכבי הפנאי שטח החדשים. בשנה הקרובה יצטרפו דגמים חדשים ומחודשים של רכבי פנאי שטח ויש להניח כי חלקם היחסי של צמד הקוריאנים, קיה ספורטאז' ויונדאי טוסון, יקטן בסך המכירות בקטגוריית הפנאי שטח. עם זאת, חשיבותם של הצמד לא תפחת ורף המחיר שקבעו, הנע סביב 140,000 ₪ לרכב פנאי שטח בינוני ברמת הגימור הבסיסית, ייאלץ את המתחרים ליישר קו.

 

לכל אלו שעתידים לרכוש בזמן הקרוב רכב פנאי שטח או לאלו המתלבטים איזה רכב לרכוש, חשוב לקרוא את הכתבה ולקבל את כל המידע על רכבי הפנאי שטח החדשים והמחודשים שצפויים להגיע לארץ. בחלק א' של הכתבה נתמקד ברכבי פנאי שטח חדשים ששיווקם בארץ ייחל בשבועות הקרובים ולכל המאוחר עד לתחילת שנת 2017. במהלך חודש נובמבר ייחל הבליץ הגדול של השקת דגמים חדשים העשויים לשנות את הבחירה האוטומטית באחת משתי האופציות הקוראיניות, קיה ספורטאז' ויונדאי טוסון.

 

סיאט אטקהסיאט אטקה

 

סיאט אטקה

 

סיאט אטקה הוא למעשה רכב הפנאי שטח הראשון של היצרנית והיא תולה בו תקוות רבות. אטקה חולק פלטפורמה עם פולקסווגן טיגואן החדש וזוכה לתשבוחות רבות בערוצי המדיה הזרים. סיאט אטקה מצויד במנועי בנזין ודיזל החל במנוע טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטר המפיק 115 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים ידנית ועד מנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטר המפיק 190 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים DSG. הגרסה הרלוונטית לשוק הישראלי תשווק עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר המפיק 150 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים.

 

ייתכן שבעקבות הצלחת רנו קדג'אר עם מנוע הדיזל (עד לסוף חודש ספטמבר נמכרו 462 רנו קדג'אר דיזל מתוך 606 מסירות הדגם) יחליטו בצ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט לישראל, להביא לארץ את גרסת הדיזל הצנועה העושה שימוש במנוע טורבו דיזל בנפח 1.6 ליטר המפיק 115 כ"ס. המחיר הצפוי לסיאט אטקה החדש נע בין 140,000 ₪ ל- 150,000 ₪ לגרסת הבסיס עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר ותיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים. אם תחליט היבואנית לשווק את גרסת ה- 1.0 ליטר טורבו עם תיבת הילוכים ידנית אז מחיר הבסיס יהא אף נמוך מ- 140,000 ₪. סיאט אטקה מסתמן כמתמודד ראוי עם פוטנציאל גדול לחלק נכבד בעוגת מכירות רכבי הפנאי שטח הבינוניים והדבר תלוי אך ורק בתמחור הסופי שיוצמד לרכב ובכמות הרכבים שתסופק ליבואנית.

 

פיג'ו 3008פיג'ו 3008

 

פיג'ו 3008

 

פיג'ו 3008 החדש הוא למעשה דור שני של רכב הפנאי שטח הבינוני של פיג'ו. הדגם החדש עוצב באופן שאינו מותיר סימני שאלה לגבי השתייכותו לקטגורית רכבי הפנאי שטח וזאת בעקבות הלקח שלמדה היצרנית עם הדור הראשון של ה- 3008 שעיצובו היה סוג של הכלאה בין רכב פנאי שטח למוביל נוסעים.

 

פיג'ו 3008 החדש הוא הדגם הראשון שמקבל את עיצוב לוח השעונים החדשני של היצרנית הקרוי i-cockpit. פיג'ו 3008 החדש מצויד במנועי טורבו בנזין ודיזל. בהיצע הבנזין מוצעות יחידות הטורבו בנזין המוכרות לנו בנפחים 1.2 ו- 1.6 ליטר. מנוע הטורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר המוכר לנו מפיג'ו 308 וסיטרואן C4 מפיק 130 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים ידנית או אוטומטית עם 6 הילוכים. גרסת הבנזין הבכירה מצוידת במנוע טורבו בנזין בנפח 1.6 ליטר המוכר לנו גם מפיג'ו 3008 הקודם. מנוע זה מפיק 165 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם שישה הילוכים מתוצרת חברת אייסין היפנית.

 

היצע מנועי הדיזל מתחיל במנוע טורבו דיזל בנפח 1.6 ליטר עם הספקים הנעים בטווח של 100-120 כ"ס בשילוב עם תיבת הילוכים ידנית ואוטומטית, ומנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטר עם הספקים הנעים בטווח של 150-180 כ"ס בשילוב עם תיבת הילוכים ידנית בגרסת ה- 150 כ"ס ואוטומטית בגרסת ה- 180 כ"ס. ניתן להניח שלובינסקי, יבואנית פיג'ו לישראל, תייבא את גרסת הטורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר עם תיבת הילוכים אוטומטית כגרסת בסיס ואת גרסת ה- 1.6 ליטר בתמחור גבוה במעט. ממידע ראשוני שהגיע לידנו, ישנה גם כוונה לשווק את הגרסה הבכירה ביותר בהיצע של פיג'ו 3008 החדש, גרסה זאת מצוידת במנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטרים המפיק 180 כ"ס ברמת הגימור הגבוה GT.

 

מחירו של פיג'ו 3008 החדש צפוי לנוע סביב 140,000 ₪ לגרסת הבסיס. בדומה למקרה של סיאט אטקה, גם פיג'ו 3008 הינו מתמודד ראוי עם פוטנציאל לתפוס נתח שוק דומיננטי במכירות רכבי פנאי שטח בישראל. הדבר תלוי בתמחור הסופי שיוצמד לרכב, רשימת האבזור הסטנדרטית, והמלאי הזמין שיועמד לטובת היבואנית.

 

טויוטה C-HRטויוטה C-HR

 

טויוטה C-HR

 

רכב הפנאי שטח החדש והמעוצב - טויוטה C-HR, הצליח להפתיע את עולם הרכב עם עיצוב שובר מוסכמות בעיקר בהשוואה לקו העיצוב השמרני של היצרנית היפנית הגדולה בעולם. ממדיו של טויוטה C-HR מציבים אותו בטווח שבין רכבי הפנאי שטח הקטנים לבין רכבי הפנאי שטח הבינוניים. טויוטה C-HR ישווק עם שני מנועים - היברידי וטורבו בנזין. יחידת ההנעה ההיברידית, המוכרת לנו מטויוטה פריוס, כוללת מנוע בנזין בנפח 1.8 ליטר ומנוע חשמלי, המשודכים לתיבת הילוכים רציפה. יחידה זו מפיקה 122 כ"ס. יחידת ההנעה הנוספת כוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר המפיק 116 כ"ס ותיבת 6 הילוכים ידנית או אוטומטית רציפה. גרסת הטורבו האוטומטית הינה היחידה המוצעת עם אופציה למערכת הנעה כפולה אולם בשלב זה לא היינו מהמרים כי היא צפויה להגיע לארץ בשל תוספת המחיר הנדרשת. השקת טיוטה C-HR בישראל צפויה בתחילת חודש דצמבר וצפי המחיר לגרסת הבסיס עומד על 140,000 ₪.

 

קיה נירוקיה נירו

 

קיה נירו

 

קיה נירו הוא קרוסאובר היברידי המהווה ללא ספק את אחד הרכבים המעניינים בקטגוריה. מדובר ברכב פנאי שטח עם ממדים קטנים במעט ממידותיו של קיה ספורטאז' אולם קיה נירו מחזיק בקלף אס חשוב שאין לאחיו הגדול - הנעה היברידית חסכונית. קיה נירו חולק את יחידת ההנעה ההיברידית עם האחות יונדאי איוניק שתושק בארץ לקראת סוף חודש נובמבר. בעוד יונדאי בחרו לקחת יחידת הנעה היברידית ולהשתילה ברכב משפחתי ייעודי שיוצג רק עם הנעה היברידית, קיה בחרה לשתול את מערכת ההנעה ההיברידית ברכב פנאי שטח.

 

קיה נירו מצויד במנוע בנזין בנפח 1.6 ליטר המפיק 103 כ"ס, וביחד עם הספק המנוע החשמלי מתקבל הספק כולל של 146 כ"ס. המנוע משודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים הכוללת 6 יחסי העברה. קיה נירו צפוי לנחות בישראל בסוף נובמבר או בתחילת דצמבר והמחיר המשוער עומד על כ- 140,000 עד 145,000 ₪.

 

לקיה נירו יתרון מובהק בהטבה של כ- 500  ₪ בשווי המס לעובדים להם צמוד רכב חברה. כבר בשלב מוקדם ניתן להניח כי קיה נירו יזכה להצלחה בקרב הלקוחות הפרטיים וציי הרכב ואף ייתכן כי יצליח להביא אליו חלק מהלקוחות הפוטנציאליים לרכישת קיה ספורטאז'.

 

סיכום

 

אז מה היה לנו? רכב פנאי שטח ראשון של סיאט הזוכה לתשבוחות מעיתונות הרכב העולמית, פיג'ו 3008 חדש עם לוח מחוונים עתידני ומראה קשוח ומושך, רכב פנאי שטח מדליק מבית טויוטה, ורכב פנאי שטח חסכוני מבית קיה. כל אחד מארבעת הרכבים עשוי להפוך ללהיט תוך זמן קצר בזכות היתרונות שהוא מביא עימו, אולם אין ספק שהפרמטרים העיקריים שיקבעו את הצלחתו של כל אחד מארבעת הדגמים הם המחיר ומלאי הרכבים שיעמוד לטובת היבואנית.

 

בחלקים ב' ו- ג' של הכתבה נביא לכם פרטים על רכבי הפנאי שטח הצפויים להגיע אלינו במהלך שנת 2017.

 

יועצי הרכב של אתר גיר ישמחו לתת לכם מידע נוסף לפני קניית רכב.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא חדשות רכב מקומיות

 • מרצדס GLE החדש 2019 מושק בישראל

  מרצדס GLE החדש 2019 מושק בישראל

  25.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  מרצדס GLE החדש מוצע בישראל עם 5 או 7 מושבים, אופציה למערכת מתלים הידרו-פניאומטית חדישה, ומערכת הנעה מיקרו-היברידית. המחיר החל מ- 605,000 ₪

  רכב הפנאי שטח היוקרתי מרצדס GLE מושק היום בישראל ויתחרה בב.מ.וו X5 ובאאודי Q7. הדגם מוצע בגרסאות 5 או 7 מושבים, עם סוללת מערכות בטיחות חדישות, ומערכת מולטימדיה MBUX בגרסתה העדכנית ביותר. מרצדס GLE עיצובו של מרצדס GLE החדש 2019 נועד לשדר נוכחות חזקה ומהווה אבולוציה לעיצובו המוכר של

   
 • קיה נירו החדש 2019 מושק בישראל – מתיחת פנים

  קיה נירו החדש 2019 מושק בישראל – מתיחת פנים

  22.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  קיה נירו מרענן עיצוב חיצוני ופנימי, ומגיע בשתי רמות אבזור. המחיר החל מ- 143,900 ₪

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, משיקה היום את קיה נירו החדש 2019, לאחר שעבר מתיחת פנים הכוללת רענון עיצוב חיצוני, תא נוסעים מעודכן, ושדרוג מערכות נוחות ובטיחות. רמת האבזור LX מתייקרת ב- 1,500 ₪ ורמת אבזור EX מתייקרת ב- 2,000 ₪. קיה נירו העיצוב החיצוני המעודכן נועד להקנות מראה דינמי יותר

   
 • ב.מ.וו X5 פלאג-אין הייבריד החדש 2019 מושק בישראל

  ב.מ.וו X5 פלאג-אין הייבריד החדש 2019 מושק בישראל

  18.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  ב.מ.וו X5 xDrive45e החדש מוצע במכירה מוקדמת במחיר של החל מ- 599,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, פותחת את פנקס ההזמנות למכירה מוקדמת של רכבי הפנאי שטח ב.מ.וו X5 בגרסת פלאג-אין הייבריד xDrive45e אשר ימסרו ללקוחות החל מחודש נובמבר 2019. בדורו החדש והרביעי מציע ב.מ.וו X5 xDrive45e הספק של 394 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של 77 ק"מ הודות לסוללת ליתיום-יון נטענת בקיבולת 2

   
 • סקודה הפסיקה לשווק את דגמי אוקטביה וקארוק עם מנוע 1.0 ליטר

  סקודה הפסיקה לשווק את דגמי אוקטביה וקארוק עם מנוע 1.0 ליטר

  15.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה אוקטביה וסקודה קארוק עם מנוע 1.0 ליטר לא מוצעים עוד באולמות התצוגה. המשמעות היא התייקרות גרסאות הכניסה

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, הפסיקה לשווק את המשפחתית סקודה אוקטביה ורכב הפנאי סקודה קארוק עם מנוע 1.0 ליטר בהספק 115 כ"ס אשר נפוץ מאוד בליין הדגמים של קונצרן פולקסווגן. סקודה אוקטביה השינוי בהיצע המנועים מביא לכך שגרסאות הכניסה של שני הדגמים מצויידות במנועי טורבו בנזין בנ

   
 • חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  14.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סיאט ארונה ברמת אבזור סטייל X החדשה ימכר רק באתר האינטרנט של החברה במחיר 112,900 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט לישראל, מודיעה על הרחבת פעילות האונליין של מותג סיאט בישראל עם השקת גרסה חדשה לסיאט ארונה שתימכר באופן בלעדי באתר האינטרנט של החברה. לפני כשנה הושקה באופן דומה סיאט איביזה אקסלנס שאינה מוצעת לרוכשים באולמות התצוגה אלא רק באתר החברה. סיאט ארונה סטייל X ת

   
 • קבוצת סמלת רוכשת את אוטו איטליה

  קבוצת סמלת רוכשת את אוטו איטליה

  13.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  קבוצת סמלת רוכשת את אוטו איטליה ובכך הופכת ליבואנית הבלעדית של פרארי ומזארטי לישראל

  קבוצת סמלת, יבואנית פיאט, סובארו, אלפא רומיאו, קרייזלר, דודג', ראם, ג'יפ, ואיווקו לישראל, מודיעה על רכישה מלאה של חברת אוטו איטליה, היבואנית הבלעדית של מותגי העל האילטקיים פרארי ומזארטי. פרארי 488 פיסטה קבוצת סמלת השלימה את מהלך רכישת מלוא הזיכיון הבלעדי ליבוא רכבי פרארי ומזראטי. ל

   
 • יונדאי איוניק החדשה 2020 מושקת בישראל - מתיחת פנים

  יונדאי איוניק החדשה 2020 מושקת בישראל - מתיחת פנים

  13.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  יונדאי איוניק מושקת בישראל עם עיצוב מעודכן ואבזור משופר. המחיר התייקר ועומד על החל מ- 137,900 ₪

  כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, החלה בשיווק יונדאי איוניק החדשה 2020 לאחר שזכתה למתיחת פנים במסגרתה קיבלה עדכוני עיצוב הכוללים פגושים חדשים, גריל מוחצן ויוקרתי בדומה לשאר דגמי המותג, פנסי LED חדשים מלפנים ומאחור (ברמת אבזור סופרים), חישוקים שונים, ושלושה צבעי מרכב נוספים (7 בסה"כ) יונדאי אי

   
 • דאצ'יה דאסטר 1.3 טורבו בנזין 4x4 מושק בישראל

  דאצ'יה דאסטר 1.3 טורבו בנזין 4x4 מושק בישראל

  08.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  רכב הפנאי דאצ'יה דאסטר מושק עם מנוע טורבו בנזין והנעה כפולה במחיר אטרקטיבי של החל מ- 109,990 ₪

  קרסו מוטורס, יבואנית דאצ'יה לישראל, משיקה גרסה חדשה לרכב הפנאי שטח דאצ'יה דאסטר הכוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.3 ליטרים והנעה כפולה, בשתי רמות אבזור. דאצ'יה דאסטר יחידת ההנעה המשרתת בין היתר חלק מדגמי רנו, ניסאן, ומרצדס, כוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.3 ליטרים בהספקים של 130 או 150

   
 • סיטרואן ברלינגו החדש 2019 מושק רשמית בישראל

  סיטרואן ברלינגו החדש 2019 מושק רשמית בישראל

  05.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  סיטרואן ברלינגו מושק במגוון גרסאות וכולל תא נוסעים מודרני ואופציה למרכב ארוך עם שבעה מושבים. המחיר החל מ- 143,990 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית סיטרואן לישראל, משיקה היום את סיטרואן ברלינגו החדש במגוון גרסאות. הטנדרון הנפוץ והמוכח, אשר הוצג לראשונה בשנת 1996, מוצע במרכב רגיל עם חמישה מושבים או במרכב ארוך עם שבעה מושבים. סיטרואן ברלינגו 2019 החדש מבוסס על פלטפורת EMP2 של קונצרן PSA ומיישר קו עם שאר דגמי המותג מבחינת ע

   
 • יגואר XE החדשה 2019 מושקת בישראל

  יגואר XE החדשה 2019 מושקת בישראל

  04.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  יגואר XE מושקת בישראל לאחר מתיחת פנים במסגרתה קיבלה תא נוסעים מודרני ועיצוב חיצוני דינמי יותר. המחיר החל מ- 359,000 ₪

  חברת המזרח, יבואנית יגואר לישראל, השיקה היום את דגם הכניסה למותג לאחר שעבר מתיחת פנים מקיפה בהיותו בן 4 שנים. יגואר XE, המשפחתית הגדולה של יצרנית הפאר הבריטית והמתחרה של אאודי A4, ב.מ.וו סדרה 3, ומרצדס C קלאס, קיבלה במסגרת מתיחת הפנים שינויים מהותיים בתא הנוסעים וגם העיצוב החיצוני יוצא נשכר מהמהלך.

   
 • ניסאן ליף החדשה 2019 מושקת בישראל

  ניסאן ליף החדשה 2019 מושקת בישראל

  28.07.19 | חדשות רכב מקומיות

  הדור החדש של ניסאן ליף החשמלית מציע טווח נסיעה של 270 ק"מ והספק של 150 כ"ס. המחיר החל מ- 164,990 ₪

  קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן לישראל, משיקה את המשפחתית החשמלית ניסאן ליף עם מנוע חשמלי בהספק 150 כ"ס ומומנט של 32.6 קג"מ, וסוללת ליתיום-יון בקיבולת 40 קוט"ש. התאוצה מאפס למאה קמ"ש אורכת 7.9 שניות, והמהירות המירבית מוגבלת ל- 144 קמ"ש לטובת חסכון באנרגיה. ניסאן ליף לטובת ניצול מרבי של

   
 • חדש בישראל: שברולט סילברדו בגרסת שטח Z77

  חדש בישראל: שברולט סילברדו בגרסת שטח Z77

  25.07.19 | חדשות רכב מקומיות, שטח

  שברולט סילברדו מקבל חבילת שטח ייעודית בהתקנה מקומית. המחיר החל מ- 234,990 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, מודיעה על השקת גרסת שטח ייעודית לטנדר הגדול שברולט סילברדו המכונה Z77 Off Road. אנשי היבואנית מספרים שהגרסה החדשה נולדה לאחר התייעצות עם לקוחות המותג ובנייתה מתבצעת בשיתוף חברת גתוס הישראלית המתמחה בשיפור רכבי שטח. שברולט סילברדו Z77 אור קליין, סמנ

   
 • שברולט קורבט החדשה 2020 נחשפת

  שברולט קורבט החדשה 2020 נחשפת

  21.07.19 | חדשות רכב מקומיות

  שברולט קורבט 2020 החדשה עוברת מהפך ומקבלת מנוע V8 מרכזי בהספק 495 כ"ס

  שברולט קורבט C8 החדשה נחשפת לראשונה עם מנוע מרכזי הממוקם בין תא הנוסעים לסרן האחורי. מנוע הבנזין האטמוספרי בתצורת V8 בנפח 6.2 ליטרים מפיק 495 כ"ס ב- 6,450 סל"ד ומומנט של 65.0 קג"מ ב- 5,150 סל"ד. כאופציה מוצעת חבילת ביצועים Z51 הכוללת סעפת פליטה ליברלית יותר, ומערכת קירור משופרת. המנוע משודך לתיבת 8

   
 • ניסאן אלטימה החדשה 2019 מושקת בישראל

  ניסאן אלטימה החדשה 2019 מושקת בישראל

  11.07.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ניסאן אלטימה החדשה מושקת עם מנוע בנפח 2.5 ליטרים ועיצוב משופר במחיר 165,000 ₪

  קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן לישראל, משיקה את ניסאן אלטימה 2019 החדשה אשר תתחרה בסגמנט המשפחתיות הגדולות מול דגמים כגון סקודה סופרב, מאזדה 6 וסובארו B4. ניסאן אלטימה מעוצבת בהשראת אחותה הגדולה והיפה ניסאן מקסימה ומציגה קפיצת מדרגה ביחס לדור היוצא. תא הנוסעים מודרני ומינימליסטי עם מסך מרכזי צף ומיעוט פ

   
 • ניסאן מקסימה 2019 מושקת בישראל

  ניסאן מקסימה 2019 מושקת בישראל

  11.07.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ניסאן מקסימה מגיעה לישראל לאחר מתיחת פנים במחיר 245,000 ₪

  קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן לישראל, משיקה את מכונית הסלון ניסאן מקסימה 2019 לאחר שעברה מתיחת פנים הכוללת גריל מודגש יותר, יחידות תאורה מודרניות מסוג LED, ופגושים חדשים מלפנים ומאחור. העיצוב החיצוני השתדרג אך עיצוב תא הנוסעים נותר כפי שהיה. ניסאן מקסימה 2019 ניסאן מקסימה משווקת בישרא

   
 • הרכבים הנמכרים ביותר בישראל לפי קטגוריות - יוני 2019

  הרכבים הנמכרים ביותר בישראל לפי קטגוריות - יוני 2019

  11.07.19 | חדשות רכב מקומיות, מסירות רכב חדש בישראל

  בדקנו מי הן המכוניות השולטות בכל אחת מקטגוריות הרכב הפופולריות ביותר. בונוס: דירוג מכוניות ספורטיביות שכולנו אוהבים

  לפי נתוני המסירות של איגוד יבואני הרכב לחציון הראשון של שנת 2019, טויוטה קורולה היא המכונית הנמכרת ביותר בישראל ודוחקת את יונדאי איוניק למקום השני בטבלה. המותגים האסיאתיים שולטים כמעט בכל הסגמנטים ורק סקודה אוקטביה מצליחה להתברג לעשירייה הראשונה וניצבת במקום השמיני הכללי. פולקסווגן גולף GTI

   
 • ראם 2500 וראם 3500 החדשים 2019 מושקים בישראל

  ראם 2500 וראם 3500 החדשים 2019 מושקים בישראל

  08.07.19 | חדשות רכב מקומיות

  ראם משיקה את טנדר העבודה העוצמתי לאחר מתיחת פנים עם מפרט משודרג ומערכות בטיחות מתקדמות. המחיר החל מ- 239,900 ₪ + מע"מ

  החטיבה העסקית של קבוצת סמל"ת, יבואנית מותג הטנדרים האמריקאי ראם לישראל, מודיעה על השקת ראם 2500 וראם 3500 החדשים בישראל. העיצוב החיצוני מעודכן וכולל כעת חזית מאיימת עם גריל ענקי ומנצנץ שבמרכזו סמל המותג וצמד כונסי אוויר בולטים משני צדיו. ראם 2500 אורכו של הטנדר 6,067 מ"מ, רוחבו 2,1

   
 • חדש בישראל: פולקסווגן טיגואן 1.5 TSI

  חדש בישראל: פולקסווגן טיגואן 1.5 TSI

  08.07.19 | חדשות רכב מקומיות

  פולקסווגן טיגואן מושק בגרסת כניסה חדשה עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים במחיר 194,900 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, מודיעה על השקת גרסת כניסה חדשה לרכב הפנאי פולקסווגן טיגואן. הגרסה החדשה מצויידת במנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים בהספק 150 כ"ס ומומנט של 25.5 קג"מ המשודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים והנעה קדמית. תאוצה 0-100 קמ"ש אורכת 9.2 שניות והמהירות המרבית עומד

   
 • קאדילק XT4 מושק בישראל. המחיר החל מ- 264,900 ₪

  קאדילק XT4 מושק בישראל. המחיר החל מ- 264,900 ₪

  07.07.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הקרוסאובר הקומפקטי קאדילק XT4 מושק בישראל עם מנוע 2.0 ליטרים בהספק 237 כ"ס ושלוש רמות אבזור נדיבות

  קבוצת UMI משיקה בישראל את הקרוסאובר הקומפקטי קאדילק XT4 אשר יתחרה בדגמי פרימיום כגון וולוו XC40, אאודי Q3, וב.מ.וו X1. כרגיל בקאדילק, גם ה- XT4 מציג מידות נדיבות ביחס למתחריו מהיבשת הישנה. אורכו הכללי 4,599 מ"מ, רוחבו 1,881 מ"מ, גובהו 1,627 מ"מ ובסיס גלגליו נמתח על פני 2,779 מ"מ. נפח תא המטען 637 לי

   
 • DS3 קרוסבק מושק בישראל

  DS3 קרוסבק מושק בישראל

  04.07.19 | חדשות רכב מקומיות

  DS3 קרוסבק, רכב הפנאי הקומפקטי של מותג הפרימיום הצרפתי, מושק במחיר של החל מ- 178,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית DS לישראל, משיקה את הקרוסאובר הקומפקטי DS3 קרוסבק אשר יתחרה בסגמנט מול דגמי פרימיום כגון אאודי Q2, ב.מ.וו X1, ולקסוס UX. חברת DS ממותגת כחטיבת יוקרה נפרדת בקונצרן PSA (פיז'ו-סיטרואן) ולכן זוכה לאולם תצוגה חדש בהרצליה בשם DS Store אשר הוקם בהשקעה כוללת של 3 מליון ₪ ותואם את הס