שוקלים לקנות רכב פנאי שטח חדש בזמן הקרוב? חשוב שתקראו את הכתבה הבאה

 

שוק רכבי הפנאי שטח ממשיך לצבור תאוצה ובזמן הקרוב ייכנסו שחקנים חשובים שכדאי מאוד להכיר. חלק א' בסדרת כתבות

תגיות | פנאי שטח

רכבי הפנאי שטח הפכו לחלק מהנוף של כבישי ארצנו ומסתמן המשך גידול נתח הקטגוריה בשוק הרכב הישראלי על חשבון קטגוריות רכב אחרות. נכון למועד כתיבת הכתבה, יונדאי וקיה לבדן מכרו מתחילת השנה ועד סוף ספטמבר 22,331 רכבים מסוג קיה ספורטז' ויונדאי טוסון בלבד. נזכיר כי לקיה וליונדאי יש בארסנל הדגמים רכבי פנאי שטח נוספים כגון: קיה סורנטו, יונדאי i20 קרוס ויונדאי סנטה פה. סך מכירות רכבי הפנאי שטח של יונדאי וקיה מתחילת השנה ועד לסוף חודש ספטמבר עומד על 24,185 רכבים (לא כולל את נתוני המכירות של יונדאי i20 קרוס). נתון זה מהווה כ- 10% מכלל מסירות הרכבים בישראל מאז תחילת השנה ועד לסוף חודש ספטמבר. נתון מדהים ללא ספק ואיננו כולל את נתוני המסירות של יצרנים אחרים בקטגוריית רכבי הפנאי שטח.

 

גם במבט חטוף על הרכבים הנוסעים לצידנו בכביש ניתן להבין את גודל התופעה ואת השתלטות רכבי הפנאי שטח על כבישי ישראל. אם אין ברשותכם רכב פנאי שטח, ישנה סבירות גבוה שחשבתם על האפשרות לרכוש אחד בתקופה הקרובה, ואם כבר יש ברשותכם רכב פנאי שטח, סביר להניח כי גם ברכישת הרכב הבא שלכם תבחרו באחד מרכבי הפנאי שטח החדשים. בשנה הקרובה יצטרפו דגמים חדשים ומחודשים של רכבי פנאי שטח ויש להניח כי חלקם היחסי של צמד הקוריאנים, קיה ספורטאז' ויונדאי טוסון, יקטן בסך המכירות בקטגוריית הפנאי שטח. עם זאת, חשיבותם של הצמד לא תפחת ורף המחיר שקבעו, הנע סביב 140,000 ₪ לרכב פנאי שטח בינוני ברמת הגימור הבסיסית, ייאלץ את המתחרים ליישר קו.

 

לכל אלו שעתידים לרכוש בזמן הקרוב רכב פנאי שטח או לאלו המתלבטים איזה רכב לרכוש, חשוב לקרוא את הכתבה ולקבל את כל המידע על רכבי הפנאי שטח החדשים והמחודשים שצפויים להגיע לארץ. בחלק א' של הכתבה נתמקד ברכבי פנאי שטח חדשים ששיווקם בארץ ייחל בשבועות הקרובים ולכל המאוחר עד לתחילת שנת 2017. במהלך חודש נובמבר ייחל הבליץ הגדול של השקת דגמים חדשים העשויים לשנות את הבחירה האוטומטית באחת משתי האופציות הקוראיניות, קיה ספורטאז' ויונדאי טוסון.

 

סיאט אטקהסיאט אטקה

 

סיאט אטקה

 

סיאט אטקה הוא למעשה רכב הפנאי שטח הראשון של היצרנית והיא תולה בו תקוות רבות. אטקה חולק פלטפורמה עם פולקסווגן טיגואן החדש וזוכה לתשבוחות רבות בערוצי המדיה הזרים. סיאט אטקה מצויד במנועי בנזין ודיזל החל במנוע טורבו בנזין בנפח 1.0 ליטר המפיק 115 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים ידנית ועד מנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטר המפיק 190 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים DSG. הגרסה הרלוונטית לשוק הישראלי תשווק עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר המפיק 150 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים.

 

ייתכן שבעקבות הצלחת רנו קדג'אר עם מנוע הדיזל (עד לסוף חודש ספטמבר נמכרו 462 רנו קדג'אר דיזל מתוך 606 מסירות הדגם) יחליטו בצ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט לישראל, להביא לארץ את גרסת הדיזל הצנועה העושה שימוש במנוע טורבו דיזל בנפח 1.6 ליטר המפיק 115 כ"ס. המחיר הצפוי לסיאט אטקה החדש נע בין 140,000 ₪ ל- 150,000 ₪ לגרסת הבסיס עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר ותיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים. אם תחליט היבואנית לשווק את גרסת ה- 1.0 ליטר טורבו עם תיבת הילוכים ידנית אז מחיר הבסיס יהא אף נמוך מ- 140,000 ₪. סיאט אטקה מסתמן כמתמודד ראוי עם פוטנציאל גדול לחלק נכבד בעוגת מכירות רכבי הפנאי שטח הבינוניים והדבר תלוי אך ורק בתמחור הסופי שיוצמד לרכב ובכמות הרכבים שתסופק ליבואנית.

 

פיג'ו 3008פיג'ו 3008

 

פיג'ו 3008

 

פיג'ו 3008 החדש הוא למעשה דור שני של רכב הפנאי שטח הבינוני של פיג'ו. הדגם החדש עוצב באופן שאינו מותיר סימני שאלה לגבי השתייכותו לקטגורית רכבי הפנאי שטח וזאת בעקבות הלקח שלמדה היצרנית עם הדור הראשון של ה- 3008 שעיצובו היה סוג של הכלאה בין רכב פנאי שטח למוביל נוסעים.

 

פיג'ו 3008 החדש הוא הדגם הראשון שמקבל את עיצוב לוח השעונים החדשני של היצרנית הקרוי i-cockpit. פיג'ו 3008 החדש מצויד במנועי טורבו בנזין ודיזל. בהיצע הבנזין מוצעות יחידות הטורבו בנזין המוכרות לנו בנפחים 1.2 ו- 1.6 ליטר. מנוע הטורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר המוכר לנו מפיג'ו 308 וסיטרואן C4 מפיק 130 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים ידנית או אוטומטית עם 6 הילוכים. גרסת הבנזין הבכירה מצוידת במנוע טורבו בנזין בנפח 1.6 ליטר המוכר לנו גם מפיג'ו 3008 הקודם. מנוע זה מפיק 165 כ"ס ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם שישה הילוכים מתוצרת חברת אייסין היפנית.

 

היצע מנועי הדיזל מתחיל במנוע טורבו דיזל בנפח 1.6 ליטר עם הספקים הנעים בטווח של 100-120 כ"ס בשילוב עם תיבת הילוכים ידנית ואוטומטית, ומנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטר עם הספקים הנעים בטווח של 150-180 כ"ס בשילוב עם תיבת הילוכים ידנית בגרסת ה- 150 כ"ס ואוטומטית בגרסת ה- 180 כ"ס. ניתן להניח שלובינסקי, יבואנית פיג'ו לישראל, תייבא את גרסת הטורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר עם תיבת הילוכים אוטומטית כגרסת בסיס ואת גרסת ה- 1.6 ליטר בתמחור גבוה במעט. ממידע ראשוני שהגיע לידנו, ישנה גם כוונה לשווק את הגרסה הבכירה ביותר בהיצע של פיג'ו 3008 החדש, גרסה זאת מצוידת במנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטרים המפיק 180 כ"ס ברמת הגימור הגבוה GT.

 

מחירו של פיג'ו 3008 החדש צפוי לנוע סביב 140,000 ₪ לגרסת הבסיס. בדומה למקרה של סיאט אטקה, גם פיג'ו 3008 הינו מתמודד ראוי עם פוטנציאל לתפוס נתח שוק דומיננטי במכירות רכבי פנאי שטח בישראל. הדבר תלוי בתמחור הסופי שיוצמד לרכב, רשימת האבזור הסטנדרטית, והמלאי הזמין שיועמד לטובת היבואנית.

 

טויוטה C-HRטויוטה C-HR

 

טויוטה C-HR

 

רכב הפנאי שטח החדש והמעוצב - טויוטה C-HR, הצליח להפתיע את עולם הרכב עם עיצוב שובר מוסכמות בעיקר בהשוואה לקו העיצוב השמרני של היצרנית היפנית הגדולה בעולם. ממדיו של טויוטה C-HR מציבים אותו בטווח שבין רכבי הפנאי שטח הקטנים לבין רכבי הפנאי שטח הבינוניים. טויוטה C-HR ישווק עם שני מנועים - היברידי וטורבו בנזין. יחידת ההנעה ההיברידית, המוכרת לנו מטויוטה פריוס, כוללת מנוע בנזין בנפח 1.8 ליטר ומנוע חשמלי, המשודכים לתיבת הילוכים רציפה. יחידה זו מפיקה 122 כ"ס. יחידת ההנעה הנוספת כוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר המפיק 116 כ"ס ותיבת 6 הילוכים ידנית או אוטומטית רציפה. גרסת הטורבו האוטומטית הינה היחידה המוצעת עם אופציה למערכת הנעה כפולה אולם בשלב זה לא היינו מהמרים כי היא צפויה להגיע לארץ בשל תוספת המחיר הנדרשת. השקת טיוטה C-HR בישראל צפויה בתחילת חודש דצמבר וצפי המחיר לגרסת הבסיס עומד על 140,000 ₪.

 

קיה נירוקיה נירו

 

קיה נירו

 

קיה נירו הוא קרוסאובר היברידי המהווה ללא ספק את אחד הרכבים המעניינים בקטגוריה. מדובר ברכב פנאי שטח עם ממדים קטנים במעט ממידותיו של קיה ספורטאז' אולם קיה נירו מחזיק בקלף אס חשוב שאין לאחיו הגדול - הנעה היברידית חסכונית. קיה נירו חולק את יחידת ההנעה ההיברידית עם האחות יונדאי איוניק שתושק בארץ לקראת סוף חודש נובמבר. בעוד יונדאי בחרו לקחת יחידת הנעה היברידית ולהשתילה ברכב משפחתי ייעודי שיוצג רק עם הנעה היברידית, קיה בחרה לשתול את מערכת ההנעה ההיברידית ברכב פנאי שטח.

 

קיה נירו מצויד במנוע בנזין בנפח 1.6 ליטר המפיק 103 כ"ס, וביחד עם הספק המנוע החשמלי מתקבל הספק כולל של 146 כ"ס. המנוע משודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים הכוללת 6 יחסי העברה. קיה נירו צפוי לנחות בישראל בסוף נובמבר או בתחילת דצמבר והמחיר המשוער עומד על כ- 140,000 עד 145,000 ₪.

 

לקיה נירו יתרון מובהק בהטבה של כ- 500  ₪ בשווי המס לעובדים להם צמוד רכב חברה. כבר בשלב מוקדם ניתן להניח כי קיה נירו יזכה להצלחה בקרב הלקוחות הפרטיים וציי הרכב ואף ייתכן כי יצליח להביא אליו חלק מהלקוחות הפוטנציאליים לרכישת קיה ספורטאז'.

 

סיכום

 

אז מה היה לנו? רכב פנאי שטח ראשון של סיאט הזוכה לתשבוחות מעיתונות הרכב העולמית, פיג'ו 3008 חדש עם לוח מחוונים עתידני ומראה קשוח ומושך, רכב פנאי שטח מדליק מבית טויוטה, ורכב פנאי שטח חסכוני מבית קיה. כל אחד מארבעת הרכבים עשוי להפוך ללהיט תוך זמן קצר בזכות היתרונות שהוא מביא עימו, אולם אין ספק שהפרמטרים העיקריים שיקבעו את הצלחתו של כל אחד מארבעת הדגמים הם המחיר ומלאי הרכבים שיעמוד לטובת היבואנית.

 

בחלקים ב' ו- ג' של הכתבה נביא לכם פרטים על רכבי הפנאי שטח הצפויים להגיע אלינו במהלך שנת 2017.

 

יועצי הרכב של אתר גיר ישמחו לתת לכם מידע נוסף לפני קניית רכב.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא חדשות רכב מקומיות

 • דגמי אאודי 2020 נוחתים בישראל

  דגמי אאודי 2020 נוחתים בישראל

  17.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  אאודי A4, אאודי A7 היבריד ואאודי Q7 החדשים 2020 מושקים בישראל

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית אאודי לישראל, השיקה הבוקר שלושה דגמים חדשים לקראת שנת 2020, ביניהם אאודי A4 ואאודי Q7 אשר זכו למתיחת פנים מקיפה, ואאודי A7 בגרסת פלאג-אין הייבריד (PHEV). עוד חשפה החברה את תוכניותיה לייבא דגמים חדשים נוספים בשנה הקרובה, כולל כל דגמי הביצועים בסדרת RS. אאודי A4 2020

   
 • בקרוב בישראל: מאזדה CX-30 במחיר 149,900 ₪

  בקרוב בישראל: מאזדה CX-30 במחיר 149,900 ₪

  17.11.19 | חדשות רכב מקומיות

  מאזדהCX-30 החדש בדרך לישראל עם מערכת בלימה אוטונומית עדכנית, תא נוסעים בעיצוב ספורטיבי, ושני מנועים לבחירה

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, פותחת את פנקס ההזמנות למכירה מוקדמת של מאזדה CX-30 החדש 2020 לקראת השקתו הרשמית ב- 1 בדצמבר השנה. מאזדה CX-30 מתברג בין מאזדה CX-3 העירוני לבין מאזדה CX-5. עם מחיר התחלתי של 149,900 ₪ ומידות קומפקטיות, מתחרה מאזדה CX-30 בקרוסאוברים כגון קיה נירו, סובארו XV, טויוטה C

   
 • שברולט אקווינוקס 2019 מקבל אבזור בטיחות משופר

  שברולט אקווינוקס 2019 מקבל אבזור בטיחות משופר

  10.11.19 | חדשות רכב מקומיות

  רכב הפנאי שברולט אקווינוקס מקבל רמת אבזור חדשה ואבזור בטיחות מורחב

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, משיקה רמות אבזור חדשות לרכב הפנאי שברולט אקווינוקס 2019 הכוללות אבזור בטיחות משופר. מחיר גרסת הכניסה נותר כשהיה, אך הגרסה הבכירה התייקרה ב- 2,000 ₪. שברולט אקווינוקס גרסת הכניסה LS כוללת מעתה תזכורת למניעת שכחת ילד במושב האחורי, בלימה אוטונומית עם

   
 • ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  06.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה מושקת בישראל. המחיר החל מ- 199,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את המשפחתית הקומפקטית ב.מ.וו סדרה 1 בדור שלישי וחדש, אשר מתחרה במרצדס A קלאס, אאודי A3, ודומותיהן. עיצובה החיצוני מאמץ אלמנטים מוכרים משפת העיצוב המסורתית של המותג, הכולל את גריל הכליות המסורתי וגופי תאורה רחבים מאחור המקנים מראה יציב ורחב. ב.מ.וו סד

   
 • רנו מגאן RS קאפ מושקת בישראל

  רנו מגאן RS קאפ מושקת בישראל

  06.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו מגאן RS מושקת בישראל עם מנוע בהספק 280 כ"ס ותיבת הילוכים רובוטית במחיר 235,000 ₪

  לאחר המתנה בת שנתיים, מושקת בישראל רנו מגאן RS אשר תתחרה במשפחתיות ספורטיביות כגון סיאט לאון קופרה ופולקסווגן גולף GTI. העיצוב הקרבי מושג באמצעות בתי גלגלים רחבים המאכלסים חישוקי 19 אינץ' נאים, פגוש קדמי בולט עם פנסי ערפל בעיצוב דגל שחמט, פתחי אוורור מאחורי הגלגלים הקדמיים, ופגוש אחורי עם יציאת מפלט

   
 • מיצובישי ASX החדש 2019 מושק בישראל

  מיצובישי ASX החדש 2019 מושק בישראל

  05.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הקרוסאובר הקומפקטי מיצובישי ASX נוחת בישראל לאחר מתיחת פנים נוספת, עם תג מחיר של החל מ- 135,900 ₪

  מיצובישי ASX, הקרוסאובר הקומפקטי של המותג, מושק בישראל לאחר שזכה למתיחת פנים בפעם הרביעית מאז הוצג לראשונה בשנת 2010. החרטום החדש מיישר קו עם שפת העיצוב הנוכחית של היצרנית בהשראת מיצובישי אקליפס קרוס. מאחור גופי תאורה ופגושים חדשים ומהצד ניתן לזהות חישוקים בעיצוב חדש. מידותיו ומחירו הנגיש יחסית של מ

   
 • חדש בישראל: סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל

  חדש בישראל: סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל

  03.11.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל כוללת אבזור נוחות ובטיחות נוסף. המחיר עומד על 125,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, החלה בשיווק גרסה מאובזרת יותר של המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה. גרסת סטייל החדשה תוצע לצד רמת הכניסה אמבישן ששווקה עד כה. סקודה סקאלה סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל כוללת מערכת מולטימדיה עם צג בגודל 8 אינץ' המריץ את מערכת ההפעלה בולרו בדור 3 בעב

   
 • סקודה קודיאק מושק ברמת אבזור ביזנס מוזלת

  סקודה קודיאק מושק ברמת אבזור ביזנס מוזלת

  28.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה קודיאק מקבל גרסת כניסה חדשה במחיר 171,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, משיקה היום גרסת כניסה חדשה לרכב הפנאי סקודה קודיאק בעל שבעת המושבים. רמת האבזור החדשה ביזנס תוצע במחיר 171,990 ₪ הנמוך ב- 11,000 ₪ מגרסת אמבישן ששימשה כגרסת הכניסה של הדגם עד כה. כמו כן, בהתאם לעדכוני העיצוב החדשים אצל היצרנית, נמצא על דלת תא המטען את כיתוב המות

   
 • מרצדס GLS החדש 2019 מושק בישראל

  מרצדס GLS החדש 2019 מושק בישראל

  28.10.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מרצדס GLS החדש מוצע בישראל עם מנועי טורבו דיזל שישה צילינדרים, אבזור מפנק, ומערכות בטיחות סמי-אוטונומיות. המחיר החל מ- 811,900 ₪

  רכב הפנאי שטח היוקרתי מרצדס GLS מושק היום בישראל בדורו השלישי ויתחרה בב.מ.וו X7. הדגם מוצע עם שישה או שבעה מושבים ומציג מידות ענק עם אורך של 5,205 מ"מ, רוחב של 1,955 מ"מ, גובה של 1,823 מ"מ, ובסיס גלגלים באורך 3,135 מ"מ. מימדים אלו מספקים תא נוסעים שימושי מאוד, כולל מרווח ברכיים נדיב גם בשורת המושבים

   
 • נחשף מחירו בישראל של הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV

  נחשף מחירו בישראל של הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV

  24.10.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש, רכב חשמלי

  MG ZS EV החשמלי מושק רשמית בישראל במחיר של החל מ- 138,888 ₪

  לפני כחודש דיווחנו כי הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV מוצע במכירה מוקדמת ומאז נרשמו כ- 1,500 לקוחות המעוניינים לרכוש את הרכב. כעת נחשף מחירו של הדגם המסקרן, העומד על החל מ- 138,888 ₪ וכולל עמדת טעינה ביתית (לא כולל התקנה) וכבלי טעינה מוד 2 ומוד 3. כמו כן, MG ZS EV ישווק עם אחריות מלאה לחמש שנים או 150,000

   
 • אלפא רומיאו טונלה נחשף בתמונות ריגול

  אלפא רומיאו טונלה נחשף בתמונות ריגול

  15.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  תמונות ראשוניות חושפות קרוסאובר קומפקטי בעיצוב אלפיסטי דינמי וצעיר

  אלפא רומיאו טונלה צפוי להתחרות בקרוסאוברים קומפקטיים כגון אאודי Q3 וב.מ.וו X1. הנשק של אלפא רומיאו הוא עיצוב מרהיב. בתמונות המוצגות נראה הרכב בגרסה הנראית בשלה לייצור סדרתי. אלפא רומיאו טונלה הרכב שבתמונות מציג את שפת העיצוב המוכרת של המותג בדומה לאלפא רומאיו סטלביו, אך מציג גופי ת

   
 • לנד רובר דיפנדר החדש 2019 מושק בישראל

  לנד רובר דיפנדר החדש 2019 מושק בישראל

  15.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  לנד רובר דיפנדר 110 החדש מוצע במכירה מוקדמת עם תג מחיר של החל מ- 495,000 ₪

  חברת המזרח, יבואנית לנד רובר לישראל, פותחת את פנקס ההזמנות למכירה מוקדמת של רכב השטח המיתולוגי לנד רובר דיפנדר, אשר צבר לאורך דורותיו מוניטין של רכב שטח קשוח המציג עמידות ושרידות בתנאים הקשים ביותר. לנד רובר דיפנדר 110 לטענת היצרנית, לנד רובר דיפנדר החדש משמר את יכולת השטח האגדית ו

   
 • עומר לוי מונה ליו"ר קבוצת סמל"ת

  עומר לוי מונה ליו"ר קבוצת סמל"ת

  07.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  מר לוי, אשר כיהן במספר תפקידים בקבוצה, ביניהם כמשנה למנכ"ל, מונה ליו"ר מועצת המנהלים בקבוצת סמל"ת

  קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט, סובארו, אלפא רומיאו, קרייזלר, דודג', ראם, ג'יפ, ואיווקו לישראל, מודיעה על מינוי מר עומר לוי לתפקיד יו"ר מועצת המנהלים החברה. עומר לוי כיהן לאורך השנים במספר תפקידים, ביניהם אף משנה למנכ"ל החברה. עומר לוי מיכאל לוי, יו"ר קבוצת סמל"ת, מסר כי: "אני שמח לעדכן

   
 • חברת איתוראן וחברת הסטארט-אפ הישראלית MDGo משתפות פעולה לפיתוח מערכת מצילת חיים

  חברת איתוראן וחברת הסטארט-אפ הישראלית MDGo משתפות פעולה לפיתוח מערכת מצילת חיים

  07.10.19 | בטיחות, חדשות רכב מקומיות

  חברת איתוראן אמונה על הטמעת טכנולוגיה לזיהוי תאונת דרכים, ושידור המקרה באמצעות חיישנים מבית MDGo אשר ימסרו נתונים אודות חומרת הפצועים למד"א

  חברת איתוראן וחברת הסטארפ-אפ הישראלית MDGo חתמו על הסכם המשלב בין טכנולוגיות שתי החברות, ליצירת מערכת מצילת חיים, המאפשרת לשדר בזמן אמת מידע אודות קרות תאונה והשלכותיה על הפצועים בשטח למד"א. תאונת דרכים המערכת, אשר זכתה לכינוי "איתוראן SOS", משלבת חיישן מתוצרת MDGo, בעל יכולת זיהוי

   
 • חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי נכנסות לתחום טעינת רכבים חשמליים

  חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי נכנסות לתחום טעינת רכבים חשמליים

  06.10.19 | ירוק, חדשות רכב מקומיות, רכב חשמלי

  חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי חתמו על הסכם להקמת 120 עמדות טעינה ב- 15 מרכזים מסחריים אשר בבעלות קבוצת עזריאלי

  חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי חתמו על הסכם במסגרתו יקימו רשת המונה כ- 120 עמדות טעינה למכוניות חשמליות ב- 15 מרכזי עזריאלי הממוקמים בצירי תנועה מרכזיים מבחינה אסטרטגית ובמרכזי ערים. התפיסה היא כי עמדות הטעינה ישמשו בין היתר את עובדי המשרדים הסמוכים למרכזים המסחריים של קבוצת עזריאלי בשעות העבודה. &n

   
 • טויוטה מסרה 75,000 היברידיות בישראל

  טויוטה מסרה 75,000 היברידיות בישראל

  03.10.19 | ירוק, חדשות רכב מקומיות, מסירות רכב חדש בישראל

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מציינת מסירת 75,000 מכוניות היברידיות בישראל אשר הביאו לחסכון כולל של כ- 390 אלף טון CO2 לאורך השנים

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מציינת אבן דרך משמעותית עם מסירת 75,000 מכוניות טויוטה היברידיות בישראל. הרכב ה- 75,000 במספר הינו מסוג טויוטה C-HR בצבע אפור מתכתי אשר נמסר ללילך אלון מכפר יונה על ידי אנדרו חורש - מנכ"ל טויוטה בישראל, והאחים יעקב ואיציק כהן - בעלי סוכנות דנאל מוטורס בכפר סבא.

   
 • הרכבים והמותגים הנמכרים ביותר בישראל - ספטמבר 2019

  הרכבים והמותגים הנמכרים ביותר בישראל - ספטמבר 2019

  03.10.19 | חדשות רכב מקומיות, מסירות רכב חדש בישראל

  מתחילת השנה נמסרו בישראל 218,094 מכוניות חדשות ואלו המכוניות והמותגים המובילים בישראל

  על פי נתוני איגוד יבואני הרכב, מתחילת השנה נמסרו בישראל 218,094 מכוניות חדשות, נתון המהווה ירידה של 3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. בחודש ספטמבר לבדו נמסרו 17,740 מכוניות חדשות. טויוטה קורולה - המכונית הנמכרת ביותר בישראל יונדאי במקום הראשון עם 35,838 מסירות מתחילת השנה ועליה של 4%

   
 • סיטרואן קקטוס מוזל ומקבל מנוע בהספק 130 כ"ס

  סיטרואן קקטוס מוזל ומקבל מנוע בהספק 130 כ"ס

  25.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  סיטרואן קקטוס מושק עם מנוע בהספק 130 כ"ס בעוד גרסת הכניסה עם מנוע 110 כ"ס מוזלת ב- 3,000 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית סיטרואן לישראל, משיקה היום את סיטרואן קקטוס בגרסת 130 כ"ס ברמת אבזור שייק פק הבכירה. במקביל מוזלת גרסת ה- 110 כ"ס ב- 3,000 ₪ וכל גרסאות הדגם מוצעות במחיר השקה למשך חודש ימים. סיטרואן קקטוס יחידת ההנעה החדשה כוללת מנוע בנזין שלושה צילינדרים בנפח 1.2 ליטרים בה

   
 • סובארו פורסטר וסובארו XV זכו באישור להתקנת וו גרירה

  סובארו פורסטר וסובארו XV זכו באישור להתקנת וו גרירה

  25.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  הדגמים בתקינה הקנדית, קבלו את אישור משרד התחבורה להתקנת וו גרירה

  קבוצת סמל"ת, יבואנית סובארו לישראל, מבשרת על קבלת אישור משרד התחבורה להתקנת וו גרירה בדגמי סובארו XV קרוסטרק וסובארו פורסטר בתקינה הקנדית, לאחר שאישור כזה לא הומצא עד כה. סובארו פורסטר כושר הגרירה של סובארו XV קרוסטרק עומד על 1,400 ק"ג לנגרר עם מערכת בלימה או עד 750 ק"ג לנגרר נטול

   
 • מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  23.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  גרסת הפלאג-אין הייבריד המעודכנת מרצדס C300e מושקת בישראל במחיר של החל מ- 335,900 ₪

  מרצדס C300e, גרסת הפלאג-אין הייבריד של מרצדס C קלאס המעודכנת, מציגה יחידת הנעה משופרת עם טווח נסיעה גדול יותר ביחס לדגם המוחלף. בנוסף שודרג תא הנוסעים, עודכן העיצוב החיצוני, ונוספו מערכות הנהיגה והבטיחות המתקדמות של היצרנית. מרצדס C300e מרצדס C300e מצויידת במנוע חשמלי בהספק 122 כ"ס