נחשף DS 7 - קרוסאובר ראשון של מותג DS

 

מותג היוקרה DS מבית סיטרואן יחשוף בז'נבה דגם קרוסאובר ראשון השואף להוסיף שיק צרפתי לקטגוריה התחרותית

תגיות | יוקרה, פנאי שטח, DS, 7

DS, מותג היוקרה של סיטרואן, יחשוף בתערוכת ז'נבה הקרובה דגם ראשון אשר יתחרה בקבוצת הקרוסאוברים היוקרתיים. מידותיו החיצוניות של הרכב מציבות אותו מול כלים כמו מרצדס GLC, ב.מ.וו X3, ואאודי Q5. אורכו 4,570 מ"מ, רוחבו 1,890 מ"מ, והוא מיתמר לגובה של 1,620 מ"מ.

 

DS 7 קרוסבקDS 7 קרוסבק

 

DS 7 קרוסבק מעוצב בסגנון כוחני אך סולידי ביחס לדגמים קודמים של DS, אשר ספגו ביקורת בשל עיצוב עמוס ואף מצועצע. בחזית גריל גדול בדוגמת יהלומים תחום בפסי כרום עבים המחברים אותו אל הפנסים הקדמיים. בקצה הפגוש פסי לד המשמשים לתאורת יום קבועה, ובתחתית הדלתות משטח קעור אשר תורם למראה שרירי ודינאמי. הפנסים האחוריים בטכנולוגיית לייזר יוצרים חותמת ייחודית ל- DS 7 קרוסבק והם תחומים במסגרות כרום עבות.

 

DS 7 קרוסבקDS 7 קרוסבק

 

בתא הנוסעים של DS 7 קרוסבק הושקע מאמץ מיוחד. שני מסכי 12 אינץ' מושכים את תשומת הלב. הראשון במרכז הקונסולה משמש את מערכת המולטימדיה והניווט, והשני מחליף את לוח השעונים המסורתי ומשמש כלוח מחוונים דיגיטאלי. כמעט כל פרט בתא הנוסעים נוטף השיק, קיבל עיצוב שונה וייחודי, החל במושבים, גלגל ההגה, ושלל המתגים הפזורים ברחבי התא. תא הנוסעים יוצע בארבע סגנונות עיצוב לבחירת הרוכשים.

 

DS 7 קרוסבקDS 7 קרוסבק

 

DS 7 קרוסבק יוצע עם מבחר של 6 יחידות הנעה הכולל מגוון מנועי טורבו בנזין וסולר. המנוע הראשון בעל 3 צילנדרים בנפח 1.2 ליטר ובהספק 130 כ"ס, משודך לתיבת הילוכים ידנית. מעליו מנוע 1.6 טורבו בנזין בשתי רמות הספק - 180 כ"ס ו- 225 כ"ס המשודכים לתיבת הילוכים אוטומטית בת 8 מהירויות. באגף לוגמי הסולר מנוע חדש בנפח 1.5 ליטר בהספק 130 כ"ס עם תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית, ומנוע נוסף בנפח 2 ליטר בהספק 180 כ"ס עם תיבת הילוכים אוטומטית בת 8 מהירויות. בפסגת ההיצע של DS 7 קרוסבק תוצע גרסת PHEV אשר חמושה במנוע טורבו בנזין בנפח 2 ליטר, ושני מנועים חשמליים המביאים להספק כולל של 300 כ"ס. גרסה זו תוצע למכירה החל מהרבעון השני של שנת 2019.

 

DS 7 קרוסבק מתקדם צעד נוסף אל עתיד הנהיגה האוטונומית בזכות מערכת בקרת שיוט אקטיבית המשולבת במערכת לשמירה על נתיב הנסיעה, אשר פועלות עד למהירות של 180 קמ"ש. מצלמה בקדמת הרכב תסרוק את הכביש בכדי לזהות בורות ושיבושים ותכין את בולמי הזעזועים להתמודדות מיטבית עמם. מערכת אופציונלית לחניה עצמית תחנה את הרכב בניצב או במקביל למדרכה, ומערכת למניעת עייפות תשגיח על פעולות הנהג ותתריע כשתחוש בחוסר פעילות של הנהג.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה לראש הדף