מרצדס GLE 500e במבחן

 

מרצדס מוסיפה גרסה היברידית נטענת PHEV למבחר גרסאות ה- GLE עם יותר סוסים תחת מכסה המנוע, צריכת דלק חסכונית ומחיר אטרקטיבי. יצאנו למבחן בכביש ובשטח בכדי לעמוד על יכולותיו של הענק ההיברידי

תגיות | פנאי שטח, מרצדס, GLE

בשנת 1997, לפני כ- 20 שנים, הייתה זו מרצדס שניערה את סגמנט רכבי השטח היוקרתיים עם ה- ML. נכון שלנד רובר הקדימה אותה בכמה עשורים עם הריינג' רובר, אך מבין יצרניות הפרימיום הגדולות והמובילות הייתה מרצדס חלוצה בתחום, בימים בהם רכבי שטח לא היו נראים בכבישי היבשת הקלאסית. מרצדס ML הוצג ויוצר בארה"ב עבור השוק האמריקאי חובב רכבי ה-SUV , ונתן מענה לפלח שוק חדש - רכב שטח עם סמל סטטוס. חרף הביקורות על איכות נמוכה ובעיות אמינות, הציבור הצביע ברגליים ומרצדס ML זכה להצלחה.

 

מרצדס GLE 500e
יתרונות   מתלים אדפטיביים, איכות תא נוסעים, מרווח פנימי, נוחות נסיעה, יכולת שטח
חסרונות   משקל כבד, עיצוב שמרני

 

המתחרות לא נשארו אדישות ומהר מאוד הציגה ב.מ.וו את ה- X5. כמה שנים מאוחר יותר הציגה פורשה את הקאיין, אאודי את ה- Q7, והשאר כבר היסטוריה. כיום אין יצרן יוקרה שלא מחזיק רכב פנאי שטח בארסנל הדגמים, לרבות מותגי ספורט יוקרתיים כגון מזארטי, בנטלי ולמבורגיני שבעבר החשיבו הדבר כחילול הקודש ממש. בעדכון שמות הדגמים האחרון במרצדס בשנת 2015, קיבלו כל רכבי הפנאי שטח את הקידומת GL אליה נוספת אות שלישית המייצגת את המודל עליו מבוסס הדגם (מרצדס GLA מבוסס על A Class, מרצדס GLC על C Class וכן הלאה). באותו עדכון קיבל מרצדס ML את שמו החדש GLE. במרוצת השנים הספיקה מרצדס להציג ל- GLE גרסת קופה נאה, אח גדול בשם מרצדס GLS, ואחים קטנים - מרצדס GLA ומרצדס GLC. מרצדס דואגת לשמור על הרלוונטיות של ה- GLE בעזרת גרסה היברידית נטענת, ואנחנו יצאנו לבדוק מה היא מציעה.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

עיצוב ונוחות

 

רכב השטח הגדול של היצרנית הגרמנית מיועד בראש ובראשונה לשוק האמריקאי, כמו קודמו, וככזה הוא מציע מידות מכובדות לצד עיצוב מנצנץ אך שמרני. המרכב מתהדר בקווים אלגנטיים ופרופורציות רבועות המקנות למרצדס GLE הופעת פנאי שטח חסונה. החרטום בולט ומרשים עם גריל עצום מידות במרכזו מתנוסס בגאווה סמל הכוכב, ומצדדיו שני סורגי כרום בוהקים. גופי התאורה גם הם בעלי ממדים מכובדים ונראים מעולה בזכות תאורת לד מלאה עם חתימת לד רבועה. את הופעת החזית משלים מכסה מנוע ארוך עליו שוכנים שני פתחי אוורור מרשימים. מהצד בולט ממד הגובה, המתנשא מעל רוב רכבי הפנאי שטח הנפוצים על כבישי הארץ. מאחור קווי המרכב שמרניים ומזוויות מסוימות נראה ה- GLE כמו מיניוואן ופחות כמו רכב שטח. בסך הכל ההופעה מרשימה, לא מעט בזכות הממדים והמיתוג הנכון, אם כי לא תמצאו כאן עיצוב מתוחכם ופורץ דרך. את זה השאירו במרצדס לגרסת ה- GLE coupe.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

תא הנוסעים גם הוא מעוצב בצורה שמרנית אך רמת האיכות והפאר מפצות על כך, ובענק. המרווח מעולה בכל המימדים ובכל חמשת המושבים. עם בסיס גלגלים של 2,915 מ"מ ורוחב של 1,930 מ"מ לא ניתן לצפות לפחות מכך, והאפשרות להסיע 3 נוסעים במושב האחורי בנוחות, היא פריבילגיה שלא ניתן למצוא ברוב המכוניות. העיצוב הקלאסי מתגלה כנוח לשימוש. לוח המחוונים נאה מאוד ומכיל מסך תצוגה יעיל המקרין מידע אודות מערכות הבטיחות האקטיביות, מערכת הבידור, ומערכות נוספות. במרכז הקונסולה מזדקר המסך המרכזי בגודל 8 אינץ'. איכות התצוגה בו מהטובות שבנמצא, גם בתנאי תאורה מאתגרים בשמש ישירה, הגרפיקה נעימה והממשק נוח. השליטה בכל פונקציות המערכת מתבצעת באמצעות לחצן גלילה איכותי הממוקם בין המושבים הקדמיים.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

במרכז הקונסולה שוכנים פקדים לשליטה על מערכת בקרת האקלים, ובולטים לרעה מתגי כוונון הטמפרטורה המיושנים. פתחי המיזוג ממוקמים בגובה נכון מבחינת הנדסת אנוש ויעילות פיזור האוויר בתא. בורר ההילוכים שוכן מאחורי ההגה בצד ימין ומסגיר את אופיו הגרמני של ה- GLE. מצדו השני של ההגה מנוף השליטה במערכת בקרת השיוט האדפטיבית. גלגל ההגה מחופה עור ובעל 4 חישורים. במקומות בהם אוחזות ידי הנהג מרופד חישוק ההגה במרקם ספוגי ורך המזכיר מחבט טניס.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

מעבר לכך, איכות החומרים בתא משובחת ומחניפה. הדשבורד מצופה עור רך בתפירה איכותית. עץ אמיתי במרקם טבעי מקיף את תא הנוסעים, ידיות פתיחת הדלתות עשויות אלומיניום איכותי, וכל הפקדים והמנופים נראים ומרגישים איכותיים. בחשיכה מאירה את תא הנוסעים תאורת אווירה בצבעים משתנים לפי בחירת הנהג המוסיפה עוד יותר לתחושת היוקרה. איכות ההרכבה של כל רכיבי התא והמרכב מעניקה תחושת חוסן ואטימה יוצאת מן הכלל, ודוגמה לכך היא טריקת הדלתות המסיביות.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

המושבים המותקנים במרצדס GLE נוחים ומפנקים. ריפוד העור העוטף אותם איכותי, וצבעו הבהיר ברכב המבחן מקנה תחושה אוורירית ונעימה. המושבים כולם רחבים עם תמיכת צד מספקת, ויאכלסו ללא בעיה גם בעלי גוף רחב. כוונון חשמלי לכל חלק במושבים הקדמיים מתבצע בנוחות באמצעות פקדים על הדלת כנהוג במרצדס. גם גלגל ההגה מתכוונן באופן חשמלי על ציר הגובה והמרחק. כוונם של המושבים הקדמיים וגלגל ההגה ניתנים לשמירה בזכרון נפרד לנהג ולנוסע לצידו.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

הכניסה והיציאה מהרכב נוחים מאוד בזכות מפתח דלתות ענקי, אך נמוכי קומה עלולים לחוש כי הם "מטפסים" אל התא הגבוה. הישיבה מאוד גבוהה ומקנה תחושת ביטחון ושליטה. קו החלונות סטנדרטי אך מכסה המנוע הארוך והממדים הנדיבים מקשים על התמרון במקומות צפופים. מערך מצלמות המעניק תמונת 360 מעלות, מסייע מאוד ומקל על זיהוי מכשולים קרובים, ומתגלה ככלי עזר סופר שימושי בתמרונים צפופים. המושב האחורי מציע מרחב מעולה גם לשלושה נוסעים, שיהנו גם מחלונות כהים ומפתחי מיזוג.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

בתא הנוסעים פזורים פתרונות אחסון רבים. העיקרי שבהם מתחת למשענות היד שבין המושבים הקדמיים, שם נמצא תא עמוק ורבוע עם שני שקעי USB. פרט אליו ישנו מדף לאחסון הטלפון הסלולרי בתחתית הקונסולה המרכזית, תא כפפות מואר, ותאי אחסון בדלתות. תא המטען הוקרב לטובת אחסון סוללות המערכת ההיברידית. נפחו צומצם מ- 690 ליטרים בגרסאות הרגילות ל- 480 ליטרים, שפת ההטענה הוגבהה, ומוצעת ערכת ניפוח למקרה של תקר במקום גלגל חלופי.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

כאשר הסוללה טעונה מתבצעת התחלת התנועה על טהרת החשמל בתנועה חרישית, לה תורמים גם מתלי האוויר האדפטיביים המשככים מהמורות בצורה פרוגרסיבית ונעימה במצב קומפורט. בתוך העיר מצליחים המתלים להעלים ולגהץ את רוב המהמורות. פסי האטה מרוסנים ביעילות גם במהירות גבוהה, בורות ומכסי ביוב מורגשים, ומצליחים להעביר חבטות מרוסנות אל תא הנוסעים. שברים וחריצים יעבירו נקישות קלות. לא מדובר במרבד קסמים, אך המשקל הרב יחד עם מערכת המתלים האיכותית עושים עבודה מופלאה. בכביש המהיר גלים ושינויי גובה מרוסנים ללא בעיה והעברת המתלים למצב ספורט משפרת את כושר הריסון. יחד עם תא נוסעים מבודד ושקט, מתגלה מרצדס GLE כקרוזר נינוח לנסיעות ארוכות ומהירות. היציבות הכיוונית טובה, אך בשל הגובה הרב קיימת רגישות לרוחות צד, ורכבים פרטיים החולפים לצד הענק יצליחו לנדנד מעט את המרכב המגודל באמצעות מערבולות האוויר שנוצרות בעקיפת הרכב.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

יכולת גיהוץ השבילים מרשימה מאוד. ההנעה הכפולה מספקת שפע אחיזה בשבילי כורכר כך שמתאפשר קצב התקדמות מרשים מאוד ואף מפתיע. בפרק השטח הופתענו לטובה מיכולת העבירות. מתלי האוויר מאפשרים להגביה את המרכב ולצלוח שטח בתוואי סלעי. במצב מוגבהה מתלי האוויר נוקשים. מדובר בתופעה ידועה של מתלי אוויר הפוגמת באופן מהותי בנוחות הנסיעה. לא מדובר במתחרה לטויוטה לנד קרוזר, אך ביחס לרכב פנאי בעל שלדה אחודה וצמיגי כביש, יכולת השטח מכובדת בהחלט.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

מה שמתלי האוויר לא מסוגלים לעשות, זה לגבור על חוקי הפיזיקה. עם מרכז כובד גבוה ומשקל עצמי הנושק ל- 2.5 טונות(!) רכינת המרכב מורגשת. כניסה מהירה לסיבוב תשדר לנהג מיד, כי לא לאתגרים מסוג זה נועד הרכב. מצב ספורט במתלים אכן משפר את היכולת, אך נוחות הנסיעה נפגמת קשות מכך. הבלמים יעילים ומצליחים לבלום את הענק הכבד ביעילות מרשימה. כרגיל ברכבים היברידיים, התחושה בלחיצה על הדוושה מלאכותית ודורשת הסתגלות למינון המדוייק לבלימה פרוגרסיבית.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

ביצועים

 

תוספת ה- e לשם הגרסה משמעה "אלקטריק" והיא משמשת לסימון דגמי הפלאג-אין הייבריד של מרצדס. תוספת יכולת הטעינה המכונה פלאג-אין מאפשרת לטעון את הסוללה באופן יזום מתחנת טעינה ייעודית או משקע טעינה ביתי. כך מתאפשרת לנהג נסיעה על טהרת החשמל בלבד לטווח של כ- 30 ק"מ במהירות מרבית של עד 100 קמ"ש. בזכות יכולת הטעינה, דרגת זיהום האוויר של מרצדס GLE 500e הינה 2 (מתוך 15) בלבד, מה שמזכה אותה בהפחתת מיסוי משמעותית לעומת הגרסאות הסטנדרטיות.

 

המערכת ההיברידית הנטענת משלבת מנוע חשמלי עם מנוע 6 צילינדרים טורבו בנזין בנפח 3.0 ליטרים בהספק 333 כ"ס ומומנט של 48 קג"מ. ההספק המשולב עומד על 442 כ"ס ו- 66.2 קג"מ. ניתן לבחור בין שילוב מנוע הבנזין והחשמלי יחד, נסיעה על חשמל בלבד, או נסיעה על בנזין בלבד תוך שמירת האנרגיה החשמלית, למשל כאשר נוסעים בכביש המהיר ומעוניינים לשמר את הסוללה במלואה לשימוש בתוך העיר. הסוללה נטענת כמובן גם ממנוע הבנזין המשמש כגנרטור, וגם מהאנרגיה הנצברת בזמן הבלימה, כמו ברכב היברידי סטנדרטי.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

שני המנועים מעבירים את הכוח אל ארבעת הגלגלים דרך תיבת 7 הילוכים אוטומטית פלנטרית. התאוצה מעמידה ל- 100 קמ"ש אורכת כ- 5.3 שניות על פי נתוני היצרן, ובפועל מדדנו נתון תאוצה של 6.0 שניות במצב ספורט. הביצועים של מרצדס GLE מעולים בגרסה ההיברידית והוא נע מהר יותר מרוב המכוניות על כבישי ארצנו. זה לא עניין של מה בכך עבור רכב במשקל 2.5 טונות.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

צריכת דלק

 

למרצדס GLE 500e טווח נסיעה של עד כ- 30 ק"מ על בסיס חשמל בלבד כאשר הסוללה טעונה במלואה. מעבר לכך, מתקבלת צריכת דלק ממוצעת של 8.8 ק"מ לכל ליטר דלק באוקטן 95. בהתחשב בביצועים ובמשקל הרב, מדובר בנתון מתקבל על הדעת, אך טעינה תכופה של הסוללה תסייע בקבלת נתוני צריכה עדיפים לאין שיעור. דרגת זיהום האוויר היא ברמה 2 מתוך 15 כאמור.

 

עלויות אחזקה

 

מרצדס GLE 500e משווק עם אחריות מלאה לשנתיים ללא הגבלת ק"מ. מחירי הטיפולים והחלפים של מרצדס GLE לא זמינים באינטרנט ולא זכינו לקבלם מהיבואנית כלמוביל.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

בטיחות

 

מרצדס GLE טרם נבחן על ידי ארגון Euro NCAP. רמת האבזור הבטיחותי על פי מדד משרד התחבורה הינה 7 מתוך 8. אבזור הבטיחות בגרסת פרימיום כולל בין היתר ניטור מרחק מלפנים עם בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב הנסיעה עם תיקון היגוי אקטיבי, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה על רכב בשטח מת, התרעה בפני תנועה צולבת מאחור, מערך מצלמות חניה היקפי, מערכת PRE SAFE לזיהוי מוקדם של מצבי חירום, החלפה אוטומטית בין אור דרך לאור גבוה, ומערכת להתרעה על עייפות הנהג.

 

מרצדס GLE 500eמרצדס GLE 500e

 

תמורה למחיר

 

מרצדס GLE 500e 4MATIC ברמת אבזור אקסלוסיב יעבור לידיכם תמורת 515,000 ₪ ומייתר למעשה את דגמי הבנזין והדיזל האחרים. אבזור הנוחות כולל בין היתר פתיחה וסגירה חשמלית של דלת תא המטען, סגירת ואקום בדלתות, מושבים בריפוד עור מסוג ARTICO, כניסה והתנעה ללא מפתח, מערכת שמע עם 20 רמקולים, מסך מרכזי בגודל 8 אינץ', בורר מצבי נהיגה, תאורת אווירה עם 3 צבעים לבחירה, מצלמת רוורס עם פסי הכוונה, בקרת אקלים מפוצלת לשני אזורים, תפעול חשמלי למושב הנהג עם 3 זיכרונות, חימום למושבים הקדמיים, בקרת ירידה במדרון, מערכת עזר לחניה, חישוקי 19 אינץ', תאורת Full LED מלפנים ומאחור, וחלון גג חשמלי.

 

רכב המבחן ברמת אבזור פרימיום, מוסיף על כל אלו גם מתלי אוויר, גימור פנימי Dark Poplar, חיפוי עור ללוח המחוונים, מערך מצלמות 360 מעלות, בקרת שיוט אדפטיבית, וזיהוי הולכי רגל. מרצדס GLE 500e 4MATIC מציע אבזור נוחות ובטיחות עשיר, ואיכות נסיעה גבוהה מאוד המצדיקים את סמל הכוכב המפאר את חרטומו. הוא עושה זאת בזכות מרחב אדיר, תא נוסעים איכותי ועשיר, ומתלי אוויר האחראים גם על נוחות נסיעה מעולה במצב קומפורט וגם על יכולת שטח טובה שתספק את רוב הרוכשים.

 

לצד יתרונות אלה מצטרפת מערכת הנעה חזקה וחסכונית המספקת ביצועים מעולים לצד חיסכון בדלק ופעולה שקטה בעיר. מערכת הנעה זו אחראית גם למחיר האטרקטיבי של הרכב הנגזר מהמיסוי המופחת עקב זיהום האוויר הנמוך.

 

אמנם למרצדס GLE עיצוב שמרני והוא חסר סקס אפיל שקיים אצל חלק מהמתחרים, אך הוא מציע שפע של אבזור נוחות ובטיחות, ביצועים מכובדים, וצריכת דלק חסכונית. מרצדס GLE 500e יתאים לקהל המחפש רכב ייצוגי ולא מוחצן, עם איכות נסיעה גבוהה וביצועים טובים.

 

מרצדס GLE 500e 4MATIC פרימיום
מנוע היברידי 6 צילינדרים טורבו בנזין 2,996 סמ"ק
הספק מרבי משולב 442/5,250-6,000 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי משולב 66.2/1,600-4,000 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים אוטומטית 7 הילוכים
יחידת הנעה כפולה
אורך כללי 4,800 מ"מ
רוחב כללי 1,930 מ"מ
גובה כללי 1,800 מ"מ
בסיס גלגלים 2,915 מ"מ
מיכל דלק 80 ליטרים
נפח תא מטען

480 ליטרים

משקל עצמי 2,465 ק"ג
מהירות מרבית 250 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 5.3 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 28.5 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 8.8 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 2 (מתוך 15)
ציון בטיחות ENCAP טרם נבחן
רמת אבזור בטיחותי 7 (מתוך 8)
מחיר

575,000 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • יונדאי סונטה הייבריד 2018 במבחן דרכים - פינוק חסכוני

  יונדאי סונטה הייבריד 2018 במבחן דרכים - פינוק חסכוני

  13.02.18 | מבחני רכב

  יונדאי סונטה מציעה אלטרניטבה היברידית וחסכונית בפלח השוק שנפגע קשות מאופנת הקרוסאוברים. יצאנו לבחון את יונדאי סונטה לאחר שעברה מתיחת פנים

  יונדאי סונטה הינה המשפחתית הגדולה השניה הכי נמכרת בישראל אחרי סקודה סופרב. במהלך שנת 2017 נמכרו בישראל כ- 1,735 סונטות חדשות, נתון מכובד שלא נשמע מרשים במיוחד משום שקטגוריית המשפחתיות הגדולות היא הנפגעת העיקרית מהעדפת השוק לקרוסאוברים אופנתיים. נכון שקרוסאובר מעניק ישיבה גבוהה, פוזת שטח אופנתית ומקל

   
 • סקודה במבצע - פברואר 2018

  סקודה במבצע - פברואר 2018

  12.02.18 | מבצעי רכב, רכב חדש

  סקודה יוצאת במבצע חורף על מגוון דגמיה, במסגרתו ייהנו הרוכשים מהנחות של אלפי שקלים על מגוון הדגמים

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, יוצאת במבצע על מגוון דגמי המותג תחת הכותרת Skoda Winter Sale, במסגרתו ייהנו הרוכשים מהנחות של אלפי שקלים ממחיר המחירון. המבצע יערך בין התאריכים 11-16 בפברואר בכל אולמות התצוגה של סקודה בישראל. סקודה אוקטביה 2018 סקודה סיטיגו ברמת אבזור אמבישן ע

   
 • סקודה אוקטביה RS 245 החדשה מושקת בישראל

  סקודה אוקטביה RS 245 החדשה מושקת בישראל

  08.02.18 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סקודה אוקטביה RS 245 מושקת בישראל במחיר 220,000 ₪

  סקודה אוקטביה RS 245, גרסת הביצועים של המשפחתית הפופולרית, מושקת בישראל לאחר מתיחת פנים. הדגם החדש מציג חזית עדכנית עם פנסי LED מפוצלים, גריל קדמי רחב מבעבר בצבע שחור מבריק, פנסי LED אחוריים עם גרפיקה חדשה, פגושים עם פתחי יניקת אוויר מוגדלים, ספויילר אחורי, מראות צד שחורות, וחישוקי 19 אינץ'. מחירה ש

   
 • ב.מ.וו X2 מושק בישראל. המחיר החל מ- 259,900 ₪

  ב.מ.וו X2 מושק בישראל. המחיר החל מ- 259,900 ₪

  07.02.18 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ב.מ.וו X2 מושק בישראל עם שני מנועים ושלוש רמות אבזור

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את הקרוסאובר ב.מ.וו X2, חודש ימים בטרם תחילת שיווקו בשאר מדינות העולם. פנקס ההזמנות יפתח ביום שישי הקרוב (09.02.2018) ומהיבואנית נמסר כי קיים בארץ מלאי זמין לאספקה מיידית. ב.מ.וו X2 ב.מ.וו X2 החדש מבוסס על ב.מ.וו X1 ומאמץ אלמנטים מוכרים משאר

   
 • אאודי Q5 החדש במבחן דרכים

  אאודי Q5 החדש במבחן דרכים

  06.02.18 | מבחני רכב, רכב חדש

  אאודי Q5 היוצא הוביל את טבלת המסירות בסגמנט רכבי הפנאי שטח היוקרתיים. יצאנו לבדוק את הדור החדש כדי להבין כיצד הוא מתכוון לשמר את ההצלחה

  אאודי Q5 הוא מראה נפוץ בכבישי ישראל. שיווקו החל בשנת 2009 ומאז גרף בעיקר תשואות ושבחים, הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית. רכב הפנאי היוקרתי מציע חבילה מאוזנת הכוללת ביצועים מעולים, נוחות נסיעה מרשימה ושימושיות גבוהה. אאודי Q5 החדש הוצג לאחר שמלאו 9 שנים לדור היוצא, מדובר בנצח במושגי עולם הרכב של

   
 • מבצע טויוטה - פברואר 2018

  מבצע טויוטה - פברואר 2018

  05.02.18 | מבצעי רכב, רכב חדש

  טויוטה יוצאת במבצע על ל מגוון דגמים, והנחות עד 20,000 ₪ # על מגוון דגמים בינהם טויוטה לנד קרוזר בהנחה של 20,000 ₪

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, עורכת מבצע מכירות בין התאריכים 1-28 בפברואר בכל סוכנויות טויוטה ברחבי הארץ. במסגרת המבצע יוצעו לרוכשים הנחות ממחיר המחירון, מסלולי מימון בריבית שנתית של 1.95%, ועסקאות טרייד-אין. טויוטה לנד קרוזר ארוך 2018 להלן העסקאות המוצעות במהלך המבצע: &nb

   
 • חברת אוויס השיקה היום מרכז לוגיסטי חדש

  חברת אוויס השיקה היום מרכז לוגיסטי חדש

  05.02.18 | חדשות רכב מקומיות, ליסינג, רכב יד שניה, רכב חדש, השכרת רכב

  אוויס (AVIS) הקימה מוסך ענק חדש ומציעה השכרת רכבי יוקרה ומסחריות, ומגוון שירותים חדשים

  חברת אוויס העוסקת בין היתר במכירת רכבים חדשים ומשומשים, השכרת רכב בארץ ובחו"ל, ליסינג פרטי ותפעולי, והפעלת מרכזי שירות, השיקה היום (05.02.2018) מרכז לוגיסטי חדש באזור התעשייה בלוד. המתחם אשר הוקם בהשקעה של 30 מיליון ₪, מתפרש על פני שטח בגודל 26 דונם וכולל מוסך בגודל 7 דונם עם 82 עמדות עבודה אותם יאי

   
 • וידאו: מרצדס A קלאס החדשה 2018 נחשפת

  וידאו: מרצדס A קלאס החדשה 2018 נחשפת

  04.02.18 | חדשות רכב, רכב חדש

  מרצדס A קלאס החדשה מציגה תא נוסעים מרשים ומערכת מולטימדיה חדשה עם בינה מלאכותית

  מרצדס A קלאס החדשה, המהווה את כרטיס הכניסה אל המותג היוקרתי, נחשפת בדור חדש המתיימר להידמות לבייבי S קלאס. גולת הכותרת בדגם החדש הוא תא הנוסעים המודרני אשר כולל לוח מחוונים דיגיטלי הצמוד לצג המולטימדיה המרכזי, בדומה לאחיות הגדולת והיקרות מבית מרצדס. פתחי האוורור מישרים גם הם קו עם שפת העיצוב העדכנית

   
 • סיטרואן ג'אמפי במבחן - דור שלישי של הצלחה

  סיטרואן ג'אמפי במבחן - דור שלישי של הצלחה

  30.01.18 | מבחני רכב

  הדור השלישי של סיטרואן ג'אמפי נחת בישראל. יצאנו עם גרסת הנוסעים החזקה לבדוק מה הוא מציע לנהג העובד

  סיטרואן ג'אמפי הוא דגם ותיק ומוכר בכבישי ישראל. שני הדורות הקודמים של הג'אמפי נמכרו במספרים מכובדים על שלל גרסאותיהם. גרסת הנוסעים בעלת תשעה מושבים זכתה אף היא להצלחה, במיוחד בקרב משפחות מרובות ילדים, בזכות המרחב הנדיב ומספר המושבים. סגמנט המסחריות לא זר לסיטרואן. הדור השלישי של הג'אמפי מנסה להמשיך

   
 • מיצובישי ASX במבחן דרכים

  מיצובישי ASX במבחן דרכים

  24.01.18 | מבחני רכב

  באיחור ניכר נחת לאחרונה מיצובישי ASX בישראל. יצאנו לבדוק האם הוא מוצלח ושימושי כמו אחיו הגדול, מיצובישי אאוטלנדר

  כלמוביל, יבואנית מיצובישי לישראל, החלה לאחרונה בשיווקו של רכב פנאי קומפקטי העונה לשם מיצובישי ASX. למרות שמיצובישי ASX הינו עולה חדש בישראל, ייצורו החל כבר בשנת 2010. הגרסה הנוכחית של רכב הפנאי היפני הינה תוצאה של שתי מתיחות פנים שעבר במהלך 7 השנים האחרונות. כעת סוף כל סוף התממשו כל התנאים הדרושים ל

   
 • פולקסווגן קאדי במבחן דרכים

  פולקסווגן קאדי במבחן דרכים

  18.01.18 | מבחני רכב, רכב חדש

  פולקסווגן קאדי מתחרה בקטגוריה פופולרית עם מעט מתחרים. יצאנו לבדוק האם האיכות הגרמנית המוכרת של המותג מספיקה כדי לכבוש את ליבם של משתמשי המסחריות הקטנות

  פולקסווגן קאדי משווק בישראל במגוון גרסאות ולמבחן שלנו התייצב הרכב המסחרי עם מנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטרים ותיבת 6 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים. בזמן שמרבית המתחרים נמכרים עם תיבת הילוכים ידנית ורמת אבזור נמוכה, החליטה פולקסווגן לשווק מסחרית המוכנה לשמש גם כרכב עבודה וגם כרכב משפחתי גדול לשעות הפנא

   
 • טיזר: סקודה פאביה החדשה 2018

  טיזר: סקודה פאביה החדשה 2018

  18.01.18 | חדשות רכב, רכב חדש

  סקודה משחררת איור רשמי הרומז על עיצובה של פאביה החדשה 2018

  סקודה פאביה 2018 החדשה תוצג רשמית בתערוכת ג'נבה במרץ הקרוב אך עד אז נצטרך להסתפק באיור הרומז על עיצובה החיצוני של הסופר המיני הפופולרית. היצרנית ממעיטה בפרטים אך מדווחת כי מדובר בעדכון לדגם הנוכחי ולא בדור חדש. עם זאת, תזכה סקודה פאביה לשדרוגים בכל התחומים, תציג עיצוב כוחני יותר, ותוצע לראשונה עם תא

   
 • נחשף הדור השלישי של קיה פורטה

  נחשף הדור השלישי של קיה פורטה

  16.01.18 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  דור שלישי לקיה פורטה נחשף בתערוכת דטרויט עם עיצוב בהשראת קיה סטינגר, יחידת הנעה חדשה ומערכות בטיחות מתקדמות

  תערוכת דטרויט ממשיכה לספק שלל חידושים ובמסגרתה נחשפה גם קיה פורטה החדשה 2018. מדובר בדור השלישי של המכונית המשפחתית שהינה גם אחת מהמכוניות הנמכרות ביותר של קיה ברחבי העולם. העיצוב החיצוני מציג אבולוציה לסגנון המוכר של קיה עם ניסיון להפיח מעט רוח ספורטיבית בפורטה. החזית מציגה את גריל אף הנמר המזוהה ע

   
 • יונדאי וולוסטר החדשה פונה ללב שלכם

  יונדאי וולוסטר החדשה פונה ללב שלכם

  16.01.18 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  יונדאי וולוסטר 2018 החדשה שומרת על המרכב הייחודי ומקבלת גרסת N ספורטיבית שפונה לחובבי נהיגה

  לאחר מספר טיזרים הגיעה העת לחשיפה הרשמית של יונדאי וולוסטר החדשה שתגיע לשווקים במחצית השניה של השנה. הדור החדש שומר על המרכב האסימטרי הייחודי שהוצג בדור הקודם, וכולל דלת אחת בצד הנהג ושתי דלתות בצד הנוסע, כך שתוכלו ליהנות מעיצוב קופה ספורטיבי מצד אחד ושימושיות טובה מצד שני. העיצוב מיישר קו עם דגמי י

   
 • פולקסווגן ג'טה החדשה 2018 נחשפת

  פולקסווגן ג'טה החדשה 2018 נחשפת

  15.01.18 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פולקסווגן חושפת בתערוכת דטרויט את הג'טה החדשה המבוססת על פלטפורמת MQB המודולרית

  פולקסווגן חושפת בתערוכת דטרויוט את הג'טה החדשה, אחת המכוניות המצליחות ביותר של היצרנית הגרמנית עם 17.5 מיליון מסירות ברחבי העולם. בנוסף מחזיקה הג'טה בתואר המכונית הנמכרת ביותר של פולקסווגן בארצות הברית ולכן נבחרה תערוכת דטרויט כבמה לחשיפתה הרשמית. פולקסווגן ג'טה החדשה 2018 מבוססת על פלטפורמת MQB המו

   
 • מרצדס G קלאס 2018 - כל הפרטים

  מרצדס G קלאס 2018 - כל הפרטים

  15.01.18 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  מרצדס G קלאס החדש נחשף רשמית ומציג עבירות שטח גבוהה מבלי לוותר על נוחות נסיעה מעולה

  בשנת 2017 שבר מרצדס G קלאס שיא מכירות עולמי מאז החל שיווקו, ובמרצדס מקווים כי הדגם החדש ישמר את ההצלחה המסחררת של הדגם היוצא. מרצדס G קלאס הוצג לראשונה בשנת 1979 ובמהלך ארבעת העשורים האחרונים הועבר פס הייצור למספר חטיבות שונות תחת חברת דיימלר, אך שמר על קווי מתאר דומים וקונספט עיצובי זהה. רכב השטח ה

   
 • יפאורה תבורי רכשה משאיות מרצדס ב- 10 מיליון ₪

  יפאורה תבורי רכשה משאיות מרצדס ב- 10 מיליון ₪

  15.01.18 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  חברת המשקאות יפאורה תבורי התחדשה ב- 24 משאיות מרצדס מדגם אנטוס 26 טון

  חטיבת רכבי ההובלה של כלמוביל מסרה השבוע 24 משאיות מרצדס מדגם אנטוס במשקל 26 טון לחברת המשקאות יפאורה תבורי. מהנדסי מרצדס וחברת ייצור המרכבים הישראלית סילגי בחרו את המשאיות המתאימות ביותר לצורכי הלקוח תוך התאמת ארגזים ודופן הידראולית המאפשרים העמסה כבדה ויציבה של משקאות. היקף העסקה מוערך בכ- 10 מיליו

   
 • שברולט סילברדו 2018 - כל הפרטים

  שברולט סילברדו 2018 - כל הפרטים

  14.01.18 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  שברולט מציגה רשמית את הדור הרביעי של סילברדו. הדגם החדש גדול ושימושי יותר מקודמו

  שברולט סילברדו הוצג לראשונה בשנת 1999 ומאז הושקו שלוש דורות של הטנדר הענק, אשר מוגדר בארצות הברית כהצלחה מסחררת. הדור הרביעי של שברולט סילברדו מוצג רשמית בתערוכת הרכב בדטרויט ומייצג את הלך הרוח החדש בשברולט. בדומה לדורות הקודמים, שברולט סילברדו ישווק במספר תצורות מרכב עבור לקוחות בעלי דרישות שונות.

   
 • אלפא רומיאו ג'וליה במבחן דרכים

  אלפא רומיאו ג'וליה במבחן דרכים

  11.01.18 | מבחני רכב, רכב חדש

  אלפא רומיאו ג'וליה היא אחת המכוניות המדוברות והמסקרנות ביותר שהוצגו בשנים האחרונות, וכעת היא מגיעה אלינו למבחן. יצאנו לבדוק כיצד היא עומדת בציפיות

  מעט מאוד דגמים חדשים עוררו עניין ואמוציות בעולם הרכב כמו שעוררה אלפא רומיאו ג'וליה. מדובר במשפחתית גדולה יוקרתית וספורטיבית, מחליפת ה- 159 מנוחתה עדן שירדה מפס הייצור עוד בשנת 2011. למעשה מחליפת ה- 159 הייתה מוכנה כבר מזמן, אלא שבישורת האחרונה לפני העלייה אל פס הייצור, החליטו באלפא לעצור את הכל

   
 • דלפו תמונות ראשונות של מרצדס G קלאס החדש

  דלפו תמונות ראשונות של מרצדס G קלאס החדש

  08.01.18 | חדשות רכב, רכב חדש

  לקראת החשיפה הרשמית בעוד כשבוע בתערוכת הרכב בדטרויט, הודלפו לרשת תמונות של רכב השטח היוקרתי מרצדס G קלאס

  מרצדס G קלאס החדש ייחשף רשמית רק ב- 15 בינואר בתערוכת דטרויט, אך תמונות שדלפו לרשת מספרות כי הדור החדש ישמור על העיצוב האייקוני המאפיין את הדגם כבר עשורים רבים. כמו כן, עיצוב הפנים שומר על אותה הנוסחה המשלבת בין איכות חומרים מעולה להנדסת אנוש מהשורה הראשונה. מרצדס G קלאס החדש יציע אבזור נוחות מסגמנט