הצצה לדגמי הקונספט העתידניים בתערוכת ז'נבה 2018

 

ריכזנו עבורכם 5 דגמי קונספט ונדהמנו לגלות מה מכינה לנו תעשיית הרכב לשנים הבאות

תגיות | משפחתיות, יוקרה, נוסעים מסחרי, ספורט, רנו, פולקסווגן, פורשה, ניסאן

רכבי קונספט הצליחו תמיד לעורר התרגשות בקרב חובבי רכב מושבעים. הם אינם מגיעים לפס הייצור, אך טכנולוגיות, רעיונות וקווי עיצוב חדשניים, בהחלט מהווים השראה לרכבי הייצור הסדרתי. השנה נחשפו טכנולוגיות שאפתניות ומקוריות הכוללות בין היתר מערכות בינה מלאכותית, מערכות אינטגרציה מוח-מכונית, מערכות לניטור אישוני הנהג, ופתרונות חדשים לתחבורה שיתופית וציבורית. הצטרפו אלינו לסקירת 5 הדגמים העתידניים והמסקרנים ביותר שהוצגו בתערוכת הרכב השנתית בג'נבה.

 

רנו איזי-גו

 

רנו הציגה רכב קונספט אוטונומי המיועד לפעול בשטחים אורבניים בלבד ומתאים להסעת 6 נוסעים בתא מרווח ונוח בעל דפנות זכוכית שקופים. רנו איזי-גו ינוע במרחב העירוני במהירויות נמוכות, לא יסע בכבישים מהירים, ויציע נסיעה אוטונומית ברמה 4 (נהיגה ללא צורך בנהג בשטחים מוגדרים מראש).

 

רנו איזי-גו קונספטרנו איזי-גו קונספט

 

מידותיו של רנו איזי-גו אינן צנועות. אורכו 5,200 מ''מ, רוחבו 2,200 מ''מ, וגובהו 1,600 מ''מ. גודלו מבטיח כי תא הנוסעים, הכולל מושבים המסודרים בצורה מעגלית, יעניק מרחב מחיה נדיב וחברתי. דלת הכניסה תפתח כלפי מעלה והנוסעים יוכלו לצעוד אל תוך התא בעמידה זקופה. מנוע חשמלי יחיד במשקל 300 ק''ג תורם לשמירה על משקל עצמי נמוך של 1,700 ק''ג. המהירות המרבית עומדת על 50 קמ''ש ומערכת היגוי לכל הגלגלים תסייע בתמרונים בשטחים צפופים. החזון של רנו הוא שיווק מסיבי לחברות תחבורה ציבורית ולא ללקוחות פרטיים, על מנת להרחיב את מגוון שירותי ההסעה המוצעים על ידי חברות אלו. רנו איזי-גו אינו מיועד להחליף את התחבורה הציבורית הקיימת, אלא להשתלב לצידה בסביבה העירונית הצפופה.

 

רנו איזי-גו קונספטרנו איזי-גו קונספט

 

ניסאן IMx קורו

 

ניסאן חושפת את ה IMx קורו, קרוסאובר חשמלי בעל יכולות נהיגה אוטונומיות מתקדמות. טכנולוגיית מוח-רכב חדשנית המנטרת אותות חשמליים ממוחו של הנהג, תצליח להבין את אופי הנהיגה הרצוי בכל רגע נתון ותסייע לנהג. על הנהג יהיה לחבוש מעין כובע ייעודי העוקב אחר אותות מוח חשמליים ומשדר למערכת האוטונומית את מצבו המנטלי של הנהג. המכונית תדע להאיץ, לבלום ואף לסובב את גלגל ההגה באופן עצמאי בהתאם לתגובות הנהג ביחס למתרחש על הכביש. על פי ניסאן, המערכת תצליח לקצר משמעותית את זמן התגובה במצבי חירום.

 

ניסאן IMx קורו קונספטניסאן IMx קורו קונספט

 

יחידת ההנעה החשמלית של ניסאן IMx קורו מבוססת על שני מנועים חשמליים הממוקמים מלפנים ומאחור. ההספק הכולל עומד על 429 כ''ס והמומנט עומד על 71.3 קג''מ. טווח הנסיעה המקסימלי עומד על 600 ק''מ בהטענה בודדת. במידת הצורך, תוכל המכונית לספק חשמל חזרה למקור ההטענה, ולשמש כמעין תחנת כוח קטנה וניידת. יכולות נהיגה אוטונומיות יאפשרו חניה בחניון מרוחק ללא צורך בנהג. מערכת המולטימדיה תופעל באמצעות מחוות כגון נפנוף ביד והזזת האישונים.

 

ניסאן IMx קורו קונספטניסאן IMx קורו קונספט

 

פולקסווגן ויז'ן ID

 

פולקסווגן הודיעה רשמית כי כבר בשנת 2020 תחל בשיווק גרסת הייצור של הויז'ן ID קונספט, שתהווה את ספינת הדגל של המותג. עם זאת, מספר מערכות המוצגות בדגם הקונספט, ביניהן נהיגה אוטונומית ברמה 5 ובינה מלאכותית, לא יהיו זמינות לפחות עד שנת 2030. פולקסווגן ויז'ן ID מבוסס על שלדה חדשה ומציג תא נוסעים מרווח ללא הגה וללא קורות B.

 

פולקסווגן ויז'ן קונספטפולקסווגן ויז'ן קונספט

 

דגם הקונספט כולל מערכת תפעול באמצעות דיבור ומחוות ידיים ועיניים. מערכת בינה מלאכותית אחראית על תפעולה הכללי של המכונית ותסייע בנהיגה אוטונומית ברמה 5. על פי היצרנית, מערכת הבינה המלאכותית תהיה החדשנית ביותר בתעשיית הרכב, ותלמד את אופי הנהיגה הרצוי תוך כדי תנועה.

 

פולקסווגן ויז'ן קונספטפולקסווגן ויז'ן קונספט

 

פולקסווגן ויז'ן ID מונע על ידי מערכת חשמלית הכוללת שני מנועים ושתי תמסורות. מלפנים נמצא מנוע חשמלי בהספק 101 כ''ס, ומאחור מנוע חשמלי בהספק 201 כ''ס. ההספק המשולב עומד על 302 כ''ס, תאוצה 0-100 קמ''ש אורכת 6.3 שניות, והמהירות המרבית מוגבלת אלקטרונית ל- 180 קמ''ש. טווח הנסיעה המרבי עומד על 664 ק''מ על פי פולקסווגן.

 

פולקסווגן סדריק

 

פולקסווגן מציגה אוטובוס הסעות אוטונומי המיועד להסיע עד 4 תלמידים לבית הספר. האוטובוס האוטונומי צבוע בצבע צהוב בוהק ומזכיר את אוטובוס בית הספר הפופולרי בארצות הברית. פולקסווגן תשווק את הסדריק כרכב צעיר ומגדירה אותו כ- Cool Bus (דומה ל- School Bus אך הרבה יותר מגניב). מסכי מגע יציעו בידור אינטראקטיבי לילדים בדרכם לבית הספר.

 

פולקסווגן סדריק קונספטפולקסווגן סדריק קונספט

 

פולקסווגן מודעת לעובדה כי אוטובוס המסוגל להסיע רק ארבעה ילדים אינו מהווה פתרון אידיאלי להסעת תלמידים לבית הספר, אך טוענת כי פיתוח הסדריק יעזור לקידום תחום הרכבים האוטונומיים.

 

פולקסווגן סדריק קונספטפולקסווגן סדריק קונספט

 

פורשה Mission E Cross Turismo

 

פורשה מציגה קרוסאובר ספורטיבי בגודל בינוני המונע באמצעות חשמל בלבד, במתח 800V. דגם הקונספט פורשה Mission E Cross Turismo מעוצב עם קריצה למכונית הספורט פורשה 911 קופה ומציג מכסה מנוע נמוך, פנסי חזית מסוג LED המסודרים בתצורת מטריצה, ובתי גלגלים בולטים עם חיפוי בצבע שחור.

 

פורשה Mission E Cross Turismo קונספטפורשה Mission E Cross Turismo קונספט

 

תא הנוסעים נקי למראה עם דשבורד המעוצב כמקשה אחת וכולל מסך מגע הנמתח לרוחבו. טכנולוגיית ניטור מחוות חדשנית תעקוב אחר עיני הנהג ותדע להיכן הוא מביט על גבי המסך. בהתאם לכך תדע המערכת לקרב ולהגדיל את התפריט או היישומון המבוקש ולהקטין את שאר התצוגות בצדדים.

 

פורשה Mission E Cross Turismo קונספטפורשה Mission E Cross Turismo קונספט

 

קיפול המושבים האחוריים ושימוש במסילות העמסה ייחודיות, ישפרו את נוחות העמסת המטען. כמו כן, בכל אחד מהמושבים האחוריים נותר פתח קטן המאפשר העמסת מגלשי סקי אל תוך תא הנוסעים. מבין דגמי הקונספט שהוצגו בתערוכה, הקרוסאובר החדש של פורשה נראה כמעט מוכן לייצור.

 

ההספק הכולל של מערכת ההנעה החשמלית עומד על 600 כ''ס ותאוצה 0-100 קמ''ש אורכת 3.5 שניות. תאוצה 0-200 קמ''ש אורכת פחות מ- 12 שניות על פי פורשה. מתלי אוויר חדשניים מסוגלים להגדיל את מרווח הגחון בלא פחות מ- 50 מ''מ. מערכת ההנעה הכפולה ומערכת היגוי לכל הגלגלים יאפשרו עבירות שטח גבוהה. טווח הנסיעה עומד על 250 ק''מ וזמן הטעינה קצר מאוד ועומד על 15 דקות לטעינת הסוללה במלואה.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא תערוכות רכב

 • פולקסווגן ID.3 החשמלית נחשפת רשמית

  פולקסווגן ID.3 החשמלית נחשפת רשמית

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חשמלי

  פולקסווגן ID.3 מציגה מידות קומפקטיות, מרווח פנימי נדיב מאוד, וטווח נסיעה של 330-550 ק"מ

  השקת פולקסווגן ID.3 אינה עוד השקה סטנדרטית מבחינת המותג. זו המכונית החשמלית הראשונה של פולקסווגן ולה חשיבות אדירה בעיצוב עתידה של היצרנית בעולם הרכב אשר צפוי להישלט על ידי מכוניות חשמליות. למעשה מדובר במכונית שתפקידה בהיסטוריה של החברה חשוב כמו של רבות המכר פולקסווגן חיפושית ופולקסווגן גולף. בנוסף פ

   
 • אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, שטח, רכב חדש

  לנד רובר דיפנדר חוזר למשחק עם עיצוב מודרני ושלדה אחודה במטרה לכבוש קהל יעד חדש

  לנד רובר דיפנדר המקורי שיצא לגמלאות אחרי 70 שנות ייצור ללא שינויים משמעותיים, זוכה היום ליורש המציג שיפורים בכל התחומים ומכוון לקהל יעד רחב יותר מבלי לוותר על יכולות השטח הגבוהות של קודמו, שיכל להגיע למקומות הכי חשוכים בג'ונגל. הדגם ישווק במרכב קצר עם שלוש דלתות המכונה 90 ובמרכב ארוך עם חמש דלתות המ

   
 • סלון חשמלי: מרצדס EQS קונספט

  סלון חשמלי: מרצדס EQS קונספט

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חשמלי

  מרצדס EQS קונספט מהווה קדימון למכונית פאר חשמלית מקבילה למרצדס S קלאס

  מרצדס שואפת לכך שעד שנת 2039 כל דגמיה ושרשרת הייצור יהיו בלתי מזהמים. בשלב זה מתמקדת החברה בפיתוח מכוניות חשמליות מונעות סוללה אך במקביל שוקדת על פתרונות אחרים כגון דלק סינטטי (E-fuel) ותאי דלק (מימן). מרצדס EQS קונספט מרצדס EQS המושקת היום בתערוכת פרנקפורט, מהווה קדימון למכונית פא

   
 • פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  09.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פרארי F8 זוכה לגרסת ספיידר פתוחה עם 720 כ"ס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש

  פרארי F8 ספיידר, מחליפתה של פרארי 488 ספיידר, נחשפת בתמונות לקראת הופעת הבכורה בתערוכת פרנקפורט שתיפתח השבוע. הדגם החדש טוב מקודמו בכל התחומים, החל ממנוע משופר המפיק 50 כ"ס נוספים, דרך הפחתה של 20 ק"ג מהמשקל הכולל העומד כעת על 1,400 ק"ג, ועד לשיפור של 10% ביעילות האווירודינמית. פרארי F8 ספי

   
 • למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  04.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  למבורגיני סיאן מצויידת במנוע V12 היברידי המפיק 819 כ"ס בעזרת מנוע חשמלי. רק 63 מכוניות יגיעו לייצור וכולן נמכרו מראש

  למבורגיני חושפת פרטים ראשונים אודות הדגם ההיברידי הראשון של המותג - למבורגיני סיאן (Sián), אשר יוצג רשמית בתערוכת פרנקפורט הקרובה. הדגם מבוסס על האוונטדור אך יגיע לייצור במהדורה מוגבלת של 63 מכוניות לציון שנת הקמת המותג ב- 1963, כולן נמכרו מראש לאחר שהותאמו אישית לטעמם של הרוכשים המאושרים. &

   
 • קופרה טווסקאן קונספט נחשף

  קופרה טווסקאן קונספט נחשף

  02.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  מותג הספורט של סיאט מציג רכב פנאי קונספט בתצורת קופה עם יחידת הנעה חשמלית בשם קופרה טווסקאן

  מותג קופרה אמון על ליין הדגמים הספורטיביים של סיאט, האחות הספרדיה למשפחת קונצרן פולקסווגן. הדגם הראשון של המותג העצמאי היה קופרה אטקה שכבר לכדנו במצלמה בארץ ובקרוב יושק רשמית בישראל. בהשקת המותג נשמעו הצהרות לפיהן ישווקו תחת המותג קופרה גם דגמים עצמאיים וייחודיים שאינם מבוססים על דגמי סיאט. אחרי הצג

   
 • פולקסווגן ID.3 החשמלית תוצג החודש בפרנקפורט

  פולקסווגן ID.3 החשמלית תוצג החודש בפרנקפורט

  01.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חשמלי

  פולקסווגן מתכוננת להשקת המשפחתית החשמלית ID.3 עם טווח נסיעה של 330-550 ק"מ

  לקראת תערוכת פרנקפורט שתיערך ב- 12 בספטמבר, מפרסמת פולקסווגן פרטים אודות גרסת הייצור של המשפחתית החשמלית פולקסווגן ID.3. בנוסף תציג החברה מוצרים ניסיוניים עבור דגמים נוספים במשפחת ID החשמלית. המכונית מבוססת על פלטפורמת MEB המודולרית אשר פותחה עבור המכוניות החשמליות של קבוצת פולקסווגן ומתהדרת במרווח

   
 • יגואר I-Pace הינו רכב השנה העולמי לשנת 2019

  יגואר I-Pace הינו רכב השנה העולמי לשנת 2019

  18.04.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  יגואר I-Pace, סוזוקי ג'ימני, אאודי A7, ומקלארן 720S זוכות בפרסים בתחרות רכב השנה העולמי לשנת 2019

  ארגון World Car Awards מאגד 86 עיתונאי רכב מ- 24 מדינות מרחבי העולם, הבוחרים מדי שנה את מכונית השנה שלהם מזה 15 שנה. השופטים מכתירים בנוסף את המכוניות הטובות ביותר בקטגוריות המכוניות העירוניות, היוקרה, הביצועים, והמכוניות הירוקות. כמו כן מוכרז הרכב שזוכה בתואר עיצוב השנה. הרכבים הזוכים מוכרזים בתערו

   
 • נחשף מרצדס GLS החדש 2020

  נחשף מרצדס GLS החדש 2020

  18.04.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  מרצדס חושפת בתערוכת ניו יורק את רכב הפנאי הגדול והיוקרתי ביותר של המותג

  מרצדס חושפת בתערוכת ניו יורק את מרצדס GLS החדש עם הסלוגן "ה- S קלאס של רכבי הפנאי". הדור השלישי של מרצדס GLS כבר לא בודד במערכה והמתחרה העיקרי שלו הוא ב.מ.וו X7 החדש. העיצוב החיצוני מציג חזית שרירית עם גריל מסיבי וסמל מרצדס ענקי. הצללית הארוכה מקבלת חיזוק משטח החלונות הגדול ומחישוקי הענק המעוצבים. מ

   
 • אוטומוטור 2019 בסימן לאס וגאס

  אוטומוטור 2019 בסימן לאס וגאס

  26.03.19 | תערוכות רכב

  תערוכת אוטומוטור חוגגת 31 שנה ותיערך בחוה"מ פסח עם שלל מכוניות על ומופעי אקסטרים מוטוריים

  תערוכת אוטומוטור תיערך בחוה"מ פסח בין התאריכים 21-24 באפריל, בין השעות 9:30-20:00, במרכז הירידים שבגני התערוכה בתל אביב. התערוכה השנה תיערך בסימן לאס וגאס ותארח שלל מותגי על אקזוטיים ומופעים מוטוריים. חובבי הדו-גלגלי יזכו לתצוגה מושקעת של מיטב הדגמים, ביניהם הארלי דוידסון ואופנועים איכותיים בהזמנה א

   
 • פינינפארינה בטיסטה – 1,900 כ"ס חשמליים

  פינינפארינה בטיסטה – 1,900 כ"ס חשמליים

  07.03.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  סדנת העיצוב פינינפארינה חושפת מכונית על עם הספק מחשמל של 1,900 כ"ס

  סדנת העיצוב האיטלקית פינינפארינה חושפת בתערוכת ז'נבה מכונית על חדשה עם יחידת הנעה על טהרת החשמל. פינינפארינה בטיסטה נושאת את שמו של מייסד סדנת פינינפארינה. המכונית החדשה מהווה סנונית ראשונה בסדרת דגמים שתציג פינינפארינה בשנים הקרובות, כולן יהיו מכוניות יוקרה חשמליות וישאו את שם המותג פינינפארינה. &

   
 • בוגאטי La Voiture Noire נמכרה תמורת 12.5 מיליון דולר

  בוגאטי La Voiture Noire נמכרה תמורת 12.5 מיליון דולר

  06.03.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  בוגאטי יחידה מסוגה בעולם נמכרה בסכום עתק לרוכש אלמוני שיהנה מעיצוב אקסקלוסיבי והספק של 1,500 כ"ס

  בוגאטי La Voiture Noire מוצגת בתערוכת ז'נבה לרגל חגיגות 110 שנים למותג הצרפתי. הרכב היחיד מסוגו יוצר עבור לקוח מיוחד ששילם את המחיר הגבוה ביותר ששולם אי פעם עבור מכונית חדשה - 12.5 מיליון דולר לפני מיסים (45 מיליון ₪). בוגאטי La Voiture Noire העיצוב החיצוני משלב בין אלמנטים המוכרים

   
 • מיצובישי אנגלברג רומז על אאוטלנדר חדש

  מיצובישי אנגלברג רומז על אאוטלנדר חדש

  06.03.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  מיצובישי חושפת קונספט לקרוסאובר 7 מושבים עם יחידת הנעה מסוג פלאג-אין הייבריד

  מיצובישי חושפת בתערוכת ז'נבה את האנגלברג טורר קונספט, קרוסאובר הקרוי על שם אתר סקי שוויצרי וכולל 7 מושבים ויחידת הנעה מסוג פלאג-אין הייבריד. ככל הנראה מדובר בקדימון לדור הבא של מיצובישי אאוטלנדר. מיצובישי אנגלברג טורר קונספט העיצוב החיצוני מציג מראה קשוח ועתידני בעל קווים רבועים, ח

   
 • מאזדה CX-30 - קרוסאובר קומפקטי חדש

  מאזדה CX-30 - קרוסאובר קומפקטי חדש

  05.03.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  מאזדה CX-30 מציג עיצוב בהשראת מאזדה 3 החדשה ומתייצב מתחת למאזדה CX-5

  מאזדה חושפת בתערוכת ג'נבה קרוסאובר קומפקטי חדש אשר מתייצב בין מאזדה CX-3 למאזדה CX-5. הדגם החדש העונה לשם מאזדה CX-30 יושק באירופה במחצית השניה של 2019 ואלינו צפוי להגיע הדגם במהלך שנת 2020. מאזדה CX-30 העיצוב החיצוני שואב השראה ממאזדה 3 החדשה וכולל חזית דרמטית עם מכסה מנוע ארוך, ג

   
 • החיים הטובים: מרצדס AMG GT R רודסטר

  החיים הטובים: מרצדס AMG GT R רודסטר

  04.03.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  מרצדס AMG GT R רודסטר מציעה נסיעה במהירות 317 קמ"ש עם גג פתוח

  לקראת תערוכת ז'נבה מציגה מרצדס את ה- AMG GT R רודסטר, גרסה במהדורה מוגבלת של 750 רכבים בלבד. הרודסטר הבכירה של מרצדס מצויידת בחבילה אווירודינמית הכוללת דיפיוזר קדמי, גריל קדמי אקטיבי, כנף אחורית גדולה, ודיפיוזר אחורי בולט הכולל יציאות מפלט במרכזו. בנוסף ציידה מרצדס את הדגם במפשק סרנים רחב יותר ובחיש

   
 • קיה נירו החדש 2019 זוכה למתיחת פנים

  קיה נירו החדש 2019 זוכה למתיחת פנים

  28.02.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  הגרסאות ההיברידיות של קיה נירו זוכות לעיצוב מעודכן ומערכת נהיגה חצי אוטונומית

  קיה תחשוף בתערכת ז'נבה מתיחת פנים לקיה נירו בגרסאות הייבריד ופלאג-אין הייבריד. מאז החל השיווק של קיה נירו בשנת 2016, נמסרו 270,000 רכבים ברחבי העולם, מהם 100,000 באירופה. קיה נירו פופולרי מאוד בישראל ודורג במקום ה- 6 ברשימת הדגמים הנמכרים ביותר בשנת 2018, עם 8,344 מסירות. קיה נירו 2019 &nb

   
 • פרארי F8 טריבוטו נחשפת

  פרארי F8 טריבוטו נחשפת

  28.02.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  פרארי חושפת את מחליפת ה- 488GTB עם תכנון אווירודינמי יעיל יותר והספק מרבי של 720 כוחות סוס

  פרארי חושפת פרטים ותמונות ראשונות של פרארי F8 טריבוטו, מכונית על בתצורת 2 מושבים ומנוע מרכזי שתחליף את פרארי 488GTB. פרארי F8 טריבוטו תוצג בתערוכת ז'נבה שתיערך בחודש הבא והיצרנית מדווחת על שיפורים רבים שערכה, בין היתר בתחום האווירודינמיות ונוחות הנסיעה. עוד מספרת פרארי כי דאגה לשפר את הביצועים וגם א

   
 • סיטרואן אמי וואן קונספט - רכב חשמלי שיתופי לכולם

  סיטרואן אמי וואן קונספט - רכב חשמלי שיתופי לכולם

  21.02.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חשמלי

  סיטרואן מציגה קונספט למכונית עירונית חשמלית הזמינה להשכרה לפי דרישה ומתאימה גם למי שאין ברשותו רשיון נהיגה

  לקראת תערוכת ג'נבה הקרובה, מציגה סיטרואן את האמי וואן קונספט (Ami One Concept), מכונית חשמלית דו-מושבית המאפשרת התנהלות עירונית יעילה ומהנה המהווה אלטרנטיבה לתחבורה ציבורית ואף לכלים דו-גלגליים הודות למידות אולטרה-קומפקטיות (אורך כולל של 2,500 מ"מ בלבד) ויכולת תמרון גבוהה הודות לרדיוס סיבוב של 8 מטר

   
 • מאזדה CX-3 החדש נחשף בקדימון

  מאזדה CX-3 החדש נחשף בקדימון

  05.02.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב

  מאזדה מפרסמת טיזר לקרוסאובר קומפקטי חדש בעיצוב ספורטיבי. ככל הנראה מדובר במאזדה CX-3 החדש

  לקראת תערוכת הרכב בז'נבה שתיערך בתחילת חודש מרץ הקרוב, מודיעה מאזדה כי תציג קרוסאובר קומפקטי חדש ומספקת תמונת טיזר בודדת הרומזת על עיצובו. היצרנית מדווחת כי העיצוב יהיה בוגר ביחס לדגמי העבר, בהתאם לשפת העיצוב החדשה של המותג. היצע המנועים יכלול את סדרת מנועי הסקיי-אקטיב החדשה המשלבת את טכנולוגיי

   
 • רנו קליאו החדשה 2019 נחשפה

  רנו קליאו החדשה 2019 נחשפה

  29.01.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  רנו קליאו החדשה 2019 מציגה עיצוב מודרני לצד חומרים איכותיים מבעבר

  רנו קליאו, מכונית הסופר מיני הפופולרית ביותר באירופה, מוצגת בדור חדש וחמישי במספר לקראת הופעת הבכורה בתערוכת ז'נבה הקרובה. רנו קליאו 2019 מבוססת על פלטפורמת CMF-B החדשה המציגה אורך כללי קטן ב- 14 מ"מ ביחס לדור היוצא אך מרחב פנימי מוגדל הודות לרוחב שצמח ב- 66 מ"מ. רנו קליאו 2019 העי