ב.מ.וו X2 במבחן דרכים - עיצוב לפני הכל

 

ב.מ.וו X2 מציג עיצוב ייחודי, ובשילוב עם הסמל הנכון נדמה כי זו הנוסחה המנצחת לכבוש את קטגוריית הפנאי פרימיום

תגיות | פנאי שטח, ב.מ.וו, X2

שוק הרכב הישראלי מחבב מאוד רכבי פנאי שטח. לא צריך להיות בקיא בנבכי ענף הרכב כדי להבחין במגמה זו המיישרת קו עם תופעה דומה בשוק הרכב העולמי.

 

כדי להגשים את החלום האמיתי, רצוי שהקרוסאובר שלנו יתפאר בסמל הנכון בחרטומו ובעיצוב אופנתי, כזה שיבדל אותו ממכוניות העם הקוריאניות והיפניות השורצות מסביבנו, ויעיד כי בעליו משתייך למעמד הנכון. ב.מ.וו X2 נתפר בדיוק למשבצת זו. הוא מהווה גרסת קופה לב.מ.וו X1 הקומפקטי, בדיוק כמו היחס בין ב.מ.וו X6 לב.מ.וו X5. ב.מ.וו X2 פונה לקהל המבקש עיצוב מצודד ואופנתי עם תנוחת ישיבה גבוהה, ומוכן לשלם על כך את הפרמיה הנדרשת - 245,000-329,900 ₪ בהתאם לגרסה.

 

ב.מ.וו X2 2.0 ליטרים טורבו אוטומט
יתרונות   עיצוב, ביצועים, נוחות נסיעה
חסרונות   מחיר, אבזור

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

עיצוב ונוחות

 

ב.מ.וו X2 הוא חתיך אמיתי. עיצובו כולל את כל האלמנטים הנדרשים כדי להיות רכב הפוזה המושלם. הפרופורציות, מרווח הגחון המוגדל, ואיפור שטח הכולל חצאיות וקשתות גלגלים מפלסטיק מושחר, אמונים על מראה הקרוסאובר האופנתי. עיצוב החזית מזוהה ממרחק עם שפת העיצוב המוכרת של ב.מ.וו, העושה שימוש לראשונה בגריל הכליות ההפוך של ב.מ.וו אשר רחב יותר בבסיסו.

 

במבט מהצד מציג ב.מ.וו X2 עיצוב קופה חטוב ודינמי עם ספויילר אחורי המהווה המשך לקו הגג, כתפיים רחבות, וגופי תאורה ארוכים לטובת מראה רחב. בנוסף ניתן להבחין בהופעת בכורה נוספת (בעשור הזה) של סמלי המותג המוטבעים על קורות C כמחווה ל- CS העתיקה. רכב המבחן אובזר בחבילת M-sport המוסיפה אלמנטים ספורטיביים כגון מושבי ספורט, גלגל הגה ספורטיבי, חיפוי תקרה בגוון אפור, דיפוני אלומיניום, חישוקי 19 אינץ', פגושים וחצאיות צד בעיצוב ספורטיבי, וצמיגי אל תקר. כל אלו בשילוב צביעה זהובה-חרדלית אותה עטה רכב המבחן, יוצרים רכב מושך מבטים מהמעלה הראשונה, ללא ספק פרמטר בעל חשיבות עליונה לקהל היעד.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

תא הנוסעים מציג מראה סטנדרטי יותר עם סביבת הנהג המוכרת משאר דגמי היצרנית. הדשבורד מוטה לכיוון הנהג וכולל צג בגודל 6.5 אינץ' המתופעל באמצעות חוגה מרכזית הממוקמת בסמוך לבורר ההילוכים. בקומה שמתחת למערכת המולטימדיה, ניצבת מערכת בקרת האקלים שבאופן תמוה איננה אלקטרונית ונטולת שליטה דו-אזורית ופתחי אוורור לנוסעים מאחור. לוח המחוונים הדיגיטלי קלאסי וברור, אך צג מחשב הדרך שממוקם משום מה בתחתיתו, מוסתר ע"י ההגה. גם מתג ביטול מערכת ה- stop&start מוסתר מאחורי ההגה. פרט לכך הנדסת האנוש טובה מאוד.

 

איכות ההרכבה טובה והחומרים בחלקים העליונים משובחים ומקנים תחושת פרימיום, אך בחלקים הנמוכים יותר נרשם חיסכון באיכות חומרי הדיפון. תאורת סוככי השמש משום מה אינה קיימת כלל. סביבת התא מכובדת בכללותה, אך היעדרותם של בקרת אקלים, תאורת מפות, מצלמת רוורס, מערכת בקרת שיוט, ופקדי הילוכים מגלגל ההגה, גורעים מתחושת הפרימיום הכללית וגורמים להרגשת חסכנות שאינה במקום.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

הכניסה למושבים הקדמיים נוחה מאוד, אך כניסה אל המושבים האחוריים דורשת התכופפות. המושבים הקדמיים מעולים ומציעים תמיכה צידית נדיבה לצד אפשרויות כיוונון חשמלי רבות, ביניהן אפשרות הארכת בסיס המושב ואפילו הידוק תמיכת הצד. גלגל ההגה העבה נעים לאחיזה ומתכוונן ידנית לגובה ולעומק. תנוחת הנהיגה גבוהה דיה ביחס לקרוסאובר ומקנה לנהג שדה ראיה טוב לכל הכיוונים. תא הנוסעים אוורירי מלפנים, בין היתר בזכות גג פנורמי, אך החלונות האחוריים צרים לטובת מראה דמוי קופה.

 

מרחב הפנים סביר בהחלט הודות לבסיס גלגלים באורך 2,670 מ"מ, ומציע ממדים דומים למכונית משפחתית אירופאית, כמו גם מגבלה לנוסע שלישי עקב מדרגת הינע בולטת. תא המטען מציע נפח הטענה של 470 ליטרים או 1,355 ליטרים בקיפול המושב האחורי. שפת ההטענה בגובה אידיאלי והמפתח רחב ונוח. מתחת לרצפת התא נמצא גלגל חלופי קטן מפלדה.

 

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

כניסה והתנעה נעשות באמצעות מפתח חכם בנוחות ובקלות. נוחות הנסיעה בעיר טובה מאוד. ב.מ.וו X2 מאובזר במתלים אדפטיביים בעלי מצב קומפורט המשפיע באופן מהותי על רכות השיכוך, כך ששברים ובורות מרוסנים ברכות ע"י המתלים, אך השיכוך אינו מושלם. מחוץ לעיר איכות הנסיעה מעולה. מעבר למצב ספורט מקשיח מאוד את פעולת הבולמים המרסנים את תנודות המרכב. הבידוד מרעשי הרוח טוב, אך מחוץ לעיר מייצרים צמיגי האל תקר אוושה מציקה כבר במהירות דו ספרתית.

 

ביצועים

 

ב.מ.וו X2 התייצב למבחן שלנו עם מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 192 כ"ס ומומנט של 28.5 קג"מ ב- 1,350 סל"ד, המשודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים ולמערכת הנעה קדמית. כרגיל בב.מ.וו, הביצועים מעולים. היציאה מהמקום חזקה וזריזה, במצב ספורט תגובות התיבה מהירות, ולמנוע יש את כל הכוח הדרוש להאיץ את המרכב במשקל טון וחצי כאיילה זריזה. לא מדובר בביצועים המדביקים את גב הנוסעים למושב, אך בהחלט בכאלו המכבדים את המותג והמראה. הזינוק הקלאסי 0-100 קמ"ש אכן עומד על 7.7 שניות בהתאם לנתון היצרן.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

לב.מ.וו X2 הנבחן הנעה קדמית וזו גורעת רבות מפוטנציאל הנהיגה החבוי בו. הפלטפורמה בבסיסה דינמית ובמצב ספורט מתקבלת אחיזת כביש מעולה עם התנהגות ספורטיבית, אך רכב הנעה קדמית עם שפע מומנט כבר בסל"ד נמוך אינו מאפשר את הורדת הכוח לכביש בצורה יעילה בפניות מהירות. כניסה מהירה לפניות מייצרת זווית גלגול מדודה וניתן להיכנס לסיבובים ארוכים במהירות גבוהה בתחושת ביטחון. הבלמים מיישרים קו עם היכולת הכוללת ומספקים ביצועי בלימה נאותים בכל מהירות. ההגה חסר תקשורת, אך בעל משקל טוב במצב ספורט. יכולת השטח מתחילה ונגמרת בירידה לשבילים סלולים, לא הרבה מעבר ליכולתה של משפחתית ממוצעת.

 

צריכת דלק

 

בימי המבחן עם מערכת stop&start פעילה, רשם ב.מ.וו X2 צריכת דלק של 10 ק"מ לליטר, כך שמיכל דלק בנפח 51 ליטרים יספיק לטווח של כ- 500 ק"מ בין תדלוקים. מדובר על צריכת דלק טובה ביחס לביצועים, אם כי רחוקה מהצהרת היצרן העומדת על 16.7 ק"מ לליטר. דרגת זיהום האוויר הינה 13 מתוך 15.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

אמינות ועלויות אחזקה

 

ב.מ.וו X2 משווק עם אחריות מלאה לשנתיים ללא הגבלת ק"מ. הטיפולים מתבצעים אחת לשנה או בכל 12,000 ק"מ. עלות הטיפול הראשון במוסך היבואן עומדת על 681 ₪, עלות הטיפול השני 1,309 ₪, עלות הטיפול השלישי 681 ₪, עלות הטיפול הרביעי 1,309 ₪, ועלות הטיפול החמישי 1,834 ₪. סך חמשת הטיפולים הראשונים עד 60,000 ק"מ עומד על 5,814 ₪ כולל מע"מ. העלות אמנם גבוהה אך דומה למתחרים הישירים מגרמניה.

 

מחירי החלפים יקרים ביחס לשוק וגם ביחס לדגמים מתחרים. מחיר פנס קדמי (LED) עומד על 15,189 ₪, מחיר פנס אחורי 2,339 ₪, מחיר מראת צד עומד על 5,996 ₪, זוג רפידות בלם קדמיות יעלו 859 ₪, וסט צלחות בלם קדמיות יעלו 1,446 ₪. מחיר הביטוח לכל נהג מעל לגיל 21 ללא היסטוריית תאונות ושלילות יעלה 1,490 ₪ לביטוח חובה, ו- 13,383 ₪ לביטוח מקיף.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

בטיחות

 

במבחני הבטיחות של ארגון Euro NCAP שנערכו בשנת 2015, זכה ב.מ.וו X2 לציון מרבי של 5 כוכבים עם ציונים של 90% בהגנה על מבוגרים, 87% בהגנה על ילדים, 74% בהגנה על הולכי רגל, ו- 77% על מפרט מערכות הבטיחות. אבזור הבטיחות כולל בין היתר 6 כריות אוויר, מערכת התרעה מפני סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת בלימה אוטונומית במהירות עירונית עם זיהוי הולכי רגל, מערכת התרעה על עייפות הנהג, ועמעום אורות אוטומטי. מדובר במפרט אבזור בטיחות דל ביחס למחיר. היינו שמחים לקבל מערכת לתיקון סטייה מנתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמת רוורס מקורית. רמת האבזור הבטיחותי על פי דירוג משרד התחבורה הינה 5 מתוך 8.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

תמורה למחיר

 

ב.מ.וו X2 בגרסת הכניסה sDrive18i, המצויידת במנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים בהספק 140 כ"ס, מוצע במחיר 245,000 ₪. אבזור הנוחות הסטנדרטי כולל בין היתר גג פנורמי נפתח חשמלית, מערכת מולטימדיה עם צג בגודל 6.5 אינץ', מערכת שמע עם 6 רמקולים, תאורת אווירה, לוח מחוונים דיגיטלי, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם זכרונות למושב הנהג, התנעה ללא מפתח, קישוריות בלוטות', בלם חניה אלקטרוני, מגביל מהירות, חיישני גשם ואורות, חישוקי 18 אינץ', חלונות אחוריים כהים, ותאורת LED מלאה.

 

רכב המבחן בגרסת sDrive20i עם מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 192 כ"ס, מוצע במחיר 299,900 ₪ ומוסיף לרשימה מתלים אדפטיביים, מערכת שמע HiFi עם 7 רמקולים, פתיחה והתנעה ללא מפתח, קיפול חשמלי למראות הצד, וספויילר אחורי. רמת האבזור הבכירה אקסקלוסיב נמכרת במחיר 329,900 ₪ ומביאה עימה בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת עם פתח מיזוג לאחור, מערכת שמע מבית הרמן קרדון עם 12 רמקולים, פתיחה חשמלית לדלת תא המטען, פקדי העברת הילוכים מגלגל ההגה, חימום למושבים הקדמיים, חבילת תאורת פנים וחוץ מורחבת, מערכת בקרת שיוט, חיישני חניה, ומערכת חניה אוטומטית.

 

ב.מ.וו X2 מציע עיצוב סקסי ואופנתי, סמל נחשק וביצועים טובים. רשימת האבזור כוללת פרטי מותרות כגון גג פנורמי, מתלים אדפטיביים וכיוונון חשמלי לתמיכת הצד במושבים הקדמיים, אך נעדרת אבזור בסיסי כגון מערכת בקרת שיוט ומערכת בקרת אקלים. נדמה שב.מ.וו התמקדה בהקניית תחושת "החיים הטובים" על חשבון אלמנטים בסיסיים חשובים. המחיר הנדרש בעבור כל הטוב הזה אינו זול. על הנייר נראית רכישת ב.מ.וו X2 כעסקה יקרה למדי, אך על הכביש מדובר באחד הקרוסאוברים הקומפקטיים היפים והמהנים בסגמנט, ולקהל היעד אלו הם כנראה הפרמטרים החשובים ביותר.

 

 

ב.מ.וו i20 X2 sDrive אוטומטי M-pack
מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים 1,998 סמ"ק
הספק מרבי משולב 192/5,000 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי משולב 28.5/1,350 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים
יחידת הנעה קדמית
אורך כללי 4,360 מ"מ
רוחב כללי 1,824 מ"מ
גובה כללי 1,526 מ"מ
בסיס גלגלים 2,670 מ"מ
מיכל דלק 51 ליטרים
נפח תא מטען

470 ליטרים

משקל עצמי 1,535 ק"ג
מהירות מרבית 227 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 7.7 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 16.7 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 10 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 13 (מתוך 15)
ציון בטיחות ENCAP 5 כוכבים (2015)
רמת אבזור בטיחותי 5 (מתוך 8)
מחיר

299,900 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • ניסאן מקסימה 2019 במבחן דרכים

  ניסאן מקסימה 2019 במבחן דרכים

  03.10.19 | מבחני רכב

  יצאנו לבחון את המשפחתית האמריקאית הגדולה לאחר שעברה מתיחת פנים וצוידה באבזור בטיחות מתקדם

  קונצרן רנו-ניסאן-מיצובישי (או יותר נכון ברית יצרני הרכב) הוא מהגדולים בעולם, וככזה יכול לפעול גם בניגוד למקובל, ולשגר שני דגמי ניסאן לקטגוריית המשפחתיות הגדולות המצומצמת - ניסאן אלטימה וניסאן מקסימה. ניסאן מקסימה יתרונות מנוע חזק, עיצוב, נוחות נסיעה חסרונות תיבת הילוכים רציפה,

   
 • ניסאן ליף 2019 במבחן דרכים

  ניסאן ליף 2019 במבחן דרכים

  26.09.19 | מבחני רכב

  ניסאן ליף הינה משפחתית קומפקטית חשמלית עם טווח נסיעה מוצהר של 270 ק"מ ומחיר של 165,990 ₪. יצאנו למבחן בסימן שימושיות מול עלות

  ניסאן ליף היא אחת המכוניות החשמליות הראשונות שנכנסו לתודעת הציבור ומהבודדות בסגמנט המשפחתיות החשמליות בישראל. בניגוד לגרסאות החשמליות (EV) של קיה נירו ויונדאי איוניק המתחרות, ניסאן ליף תוכננה כמכונית חשמלית בלבד כבר מהנגיעה הראשונה בשולחן השרטוט. בהתאם לכך מותקנת הסוללה ברצפת המרכב ותורמת למרכז כובד

   
 • מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  23.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  גרסת הפלאג-אין הייבריד המעודכנת מרצדס C300e מושקת בישראל במחיר של החל מ- 335,900 ₪

  מרצדס C300e, גרסת הפלאג-אין הייבריד של מרצדס C קלאס המעודכנת, מציגה יחידת הנעה משופרת עם טווח נסיעה גדול יותר ביחס לדגם המוחלף. בנוסף שודרג תא הנוסעים, עודכן העיצוב החיצוני, ונוספו מערכות הנהיגה והבטיחות המתקדמות של היצרנית. מרצדס C300e מרצדס C300e מצויידת במנוע חשמלי בהספק 122 כ"ס

   
 • סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  19.09.19 | מבצעי רכב, רכב חדש

  עמיתי מועדון חבר ייהנו מהנחות של עד 30,000 ₪ על דגמי סובארו ופיאט המשתתפים במבצע

  קבוצת סמל"ת, יבואנית סובארו ופיאט לישראל, יוצאת במבצע בשיתוף פעולה עם מועדון הצרכנות חבר. במסגרת המבצע יוצעו דגמי סובארו ופיאט בהנחות בלעדיות ואפשרות למימון של עד 100% במסגרת תכנית המימון חבר ליס בבנק אוצר החייל. המבצע בתוקף מתאריך 17.09.2019 ועד 22.10.2019 בכל אולמות התצוגה של סובארו ופיאט ברחבי הא

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 במבחן דרכים

  מאזדה 3 החדשה 2019 במבחן דרכים

  18.09.19 | מבחני רכב

  מאזדה 3 החדשה מעוצבת ואיכותית מאי פעם אך גם יקרה יותר וללא מנוע טורבו. יצאנו לבדוק האם היא עדיין עומדת בקצב הזום זום

  מאזדה 3 הקודמת לא כיכבה בראש טבלת המסירות בישראל וניתן להניח שמאזדה 3 החדשה אשר הושקה לאחרונה בישראל, רק תלך ותתרחק משם. הסיבות לכך הן ההעדפה הברורה של הנהג הישראלי לרכבי פנאי והרצון של מאזדה לטפס בסולם המעמדות ולמצב עצמה כיצרנית סמי-פרימיום שתעמוד בין המותגים העממיים למותגי הפרימיום המבוססים. &nbs

   
 • אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הגרסאות החדשות של אופל גרנדלנד X כוללות מנוע דיזל חדש, תיבת 8 הילוכים, ואבזור משופר. המחיר החל מ- 151,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה גרסאות חדשות לקרוסאובר אופל גרנדלנד X המתחרה מול דגמים כגון קיה ספורטאז', יונדאי טוסון ופיג'ו 3008 עליו הוא מבוסס. הגרסאות החדשות כוללות מנועים מעודכנים, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ואבזור משודרג. אופל גרנדלנד X אופל גרנדלנד X מקבל כעת את הגרס

   
 • רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו קדג'אר החדש מושק בישראל עם עיצוב רענן, מנוע מעודכן, ואבזור משופר במחיר 149,990 ₪

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה בימים אלה את רכב הפנאי רנו קדגא'ר לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת מנוע דיזל מעודכן, אבזור בטיחות מתקדם, ועיצוב רענן. רנו קדג'אר 2019 העיצוב החיצוני מחודד מבעבר הודות לשבכה קדמית מוגדלת עם עיטורי כרום חדשים, פנסי LED למראה מודרניים ואלגנטיים,

   
 • ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  12.09.19 | מבחני רכב

  ניסאן עדיין מאמינה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות ושולחת אלינו את האלטימה החדשה כדי לנסות ולהסביר מדוע

  ניסאן נוקטת בגישה מעט שונה בהתנהלותה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות. בשעה שחלק מהמתחרות יורדות מפס הייצור ללא מחליפות, ניסאן מחזיקה בשני דגמים המתחרים בקטגוריה הדועכת. ניסאן אלטימה וניסאן מקסימה מיועדות בעיקר לשוק האמריקאי שחובב מכוניות סדאן אך עובר בקצב מסחרר לרכבי פנאי כמו בשאר מדינות העולם.

   
 • אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, שטח, רכב חדש

  לנד רובר דיפנדר חוזר למשחק עם עיצוב מודרני ושלדה אחודה במטרה לכבוש קהל יעד חדש

  לנד רובר דיפנדר המקורי שיצא לגמלאות אחרי 70 שנות ייצור ללא שינויים משמעותיים, זוכה היום ליורש המציג שיפורים בכל התחומים ומכוון לקהל יעד רחב יותר מבלי לוותר על יכולות השטח הגבוהות של קודמו, שיכל להגיע למקומות הכי חשוכים בג'ונגל. הדגם ישווק במרכב קצר עם שלוש דלתות המכונה 90 ובמרכב ארוך עם חמש דלתות המ

   
 • פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  09.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פרארי F8 זוכה לגרסת ספיידר פתוחה עם 720 כ"ס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש

  פרארי F8 ספיידר, מחליפתה של פרארי 488 ספיידר, נחשפת בתמונות לקראת הופעת הבכורה בתערוכת פרנקפורט שתיפתח השבוע. הדגם החדש טוב מקודמו בכל התחומים, החל ממנוע משופר המפיק 50 כ"ס נוספים, דרך הפחתה של 20 ק"ג מהמשקל הכולל העומד כעת על 1,400 ק"ג, ועד לשיפור של 10% ביעילות האווירודינמית. פרארי F8 ספי

   
 • סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  09.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה מושקת בישראל עם מנוע טורבו בנפח 1.0 ליטר במחיר 117,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק סקודה סקאלה, המשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג הצ'כי. באופן נדיר למדי, חשיפתה הרשמית הראשונה של סקודה סקאלה בפני כתבי רכב מכל העולם התקיימה בישראל לפני כשנה. בשלב זה תשווק סקודה סקאלה בישראל בגרסה אחת בלבד אך בתחילת השנה הבאה יצטרפו גרסאות

   
 • אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  08.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  מתיחת הפנים לאאודי A5 כוללת רענון עיצוב, עדכון יחידות ההנעה ומערכת MMI מדור חדש

  אאודי A5 זוכה למתיחת פנים מקיפה בכל סוגי המרכב - קופה, קבריולט, וספורטבק, ומציגה מראה דינמי, אגרסיבי ומחודד מתמיד. הגריל הקדמי רחב ושטוח יותר מבעבר, הפגוש הקדמי הונמך, ודיפיוזר בפגוש האחורי חותם שינויים אווירודינמיים המשפרים גם את הביצועים. בנוסף עודכנו חתימות האור מלפנים ומאחור, לטובת הופעה דרמטית

   
 • חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  05.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סאנגיונג רקסטון יוצע ברמת אבזור פרימיום חדשה ועשירה במחיר 275,900 ₪

  טלקאר, יבואנית סאנגיונג לישראל, משיקה היום רמת אבזור פרימיום חדשה לסאנגיונג רקסטון. הדור השני של סאנגיונג רקסטון משווק בישראל מזה שנה וחצי, הוא אחד מרכבי הפנאי שטח הקשוחים הבודדים אשר נמכרים כיום בישראל ומתחרה בעיקר בטויוטה לנד קרוזר הותיק והיקר ממנו משמעותית. סאנגיונג רקסטון

   
 • 10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  05.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  פורשה מציגה את הטייקן שמאיימת לגנוב לטסלה את תואר המכונית החשמלית הנחשקת ביותר. בקרוב בישראל

  בשנת 2015 הציגה פורשה את ה- Mission E קונספט, מכונית ספורט חשמלית במרכב קופה 4 דלתות שכעת מגיעה אלינו בגרסת הייצור והתוצאה לא פחות ממדהימה. בשלב זה פורשה טייקן תשווק בשתי גרסאות - טורבו וטורבו S. למרות שאף אחת מהן לא מצויידת במגדש טורבו, זו מסורת בת עשרות שנים לסימון הגרסאות הבכירות של דגמי פורשה. ב

   
 • ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  04.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  ניסאן ג'וק החדש מציג שיפורים בכל התחומים ושומר על העיצוב האטלטי והייחודי

  עשור חלף מאז הוצג ניסאן ג'וק הראשון שהעיר את סגמנט הקרוסאוברים העירוניים וגרר את שאר היצרנים לתחרות עזה. כעת אנו עדים סוף סוף להשקת הדור השני של הג'וק ושמחים לראות שניסאן הציבה את העיצוב בראש סדר העדיפויות ושיפרה את הרכב בכל התחומים על מנת להתחרות בדגמים כגון פיג'ו 2008, סיאט ארונה וקיה סטוניק. &nb

   
 • למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  04.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  למבורגיני סיאן מצויידת במנוע V12 היברידי המפיק 819 כ"ס בעזרת מנוע חשמלי. רק 63 מכוניות יגיעו לייצור וכולן נמכרו מראש

  למבורגיני חושפת פרטים ראשונים אודות הדגם ההיברידי הראשון של המותג - למבורגיני סיאן (Sián), אשר יוצג רשמית בתערוכת פרנקפורט הקרובה. הדגם מבוסס על האוונטדור אך יגיע לייצור במהדורה מוגבלת של 63 מכוניות לציון שנת הקמת המותג ב- 1963, כולן נמכרו מראש לאחר שהותאמו אישית לטעמם של הרוכשים המאושרים. &

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מאזדה 3 החדשה מושקת בישראל עם מנוע בהספק 165 כ"ס, רשימת אבזור עשירה, ותג מחיר של החל מ- 145,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, משיקה את הדור הרביעי של המשפחתית מאזדה 3 אשר תתחרה מול דגמים כגון טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, ופולקסווגן גולף. מאזדה 3 מגיעה לישראל במרכב סדאן והאצ'בק, עם רמת אבזור אחת ומנוע אחד בהיצע. סרטון השקת מאזדה 3 החדשה 2019 בישראל הדור החדש של המשפחתית ה

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  03.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  יונדאי חושפת את ה- i10 החדשה עם עיצוב צעיר ומערכות בטיחות עדכניות

  הדור השלישי של העירונית היעילה יונדאי i10 נחשף ואיתו מגיעות ציפיות להצלחה לפחות כמו הדגם היוצא. העיצוב של יונדאי i10 החדשה מפתיע עם קווים ספורטיביים וצעירים מבפנים ומבחוץ. החזית כוללת גריל גדול המשלב את תאורת היום בנוסף לפנסי הערפל הנמצאים בתחתית הפגוש הקדמי. צביעה דו-גונית וחישוקי סגסוגת נאים משלימ

   
 • קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  02.09.19 | רכב חדש

  רכב הפנאי קיה אקסיד והמשפחתית קיה סיד סטיישן מושקים בגרסאות PHEV עם טווח נסיעה חשמלי של עד 60 ק"מ

  קיה צועדת אל העתיד ומרחיבה את היצע דגמיה עם השקת קיה אקסיד (XCeed) וקיה סיד סטיישן בגרסאות PHEV אשר יתחרו בעיקר בטויוטה C-HR ובטויוטה קורולה הייבריד הפופולריים. שני הדגמים ייוצרו במפעלי החברה בסלובקיה ויוצעו למכירה באירופה ברבעון הראשון של שנת 2020. קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייברי

   
 • שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  02.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  שברולט בלייזר החדש מושק עם מנוע V6 בהספק 308 כ"ס ושתי רמות גימור. המחיר החל מ- 280,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה היום את שברולט בלייזר החדש. רכב הפנאי החדש ניחן בעיצוב ספורטיבי עם חזית קרבית בהשראת שברולט קמארו, ממדים נדיבים עם 5 מושבים, אבזור נוחות עשיר, מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, ותא מטען ענק בנפח 864 ליטרים. שברולט בלייזר RS שברולט בלייזר משווק