ב.מ.וו X2 במבחן דרכים - עיצוב לפני הכל

 

ב.מ.וו X2 מציג עיצוב ייחודי, ובשילוב עם הסמל הנכון נדמה כי זו הנוסחה המנצחת לכבוש את קטגוריית הפנאי פרימיום

תגיות | פנאי שטח, ב.מ.וו, X2

שוק הרכב הישראלי מחבב מאוד רכבי פנאי שטח. לא צריך להיות בקיא בנבכי ענף הרכב כדי להבחין במגמה זו המיישרת קו עם תופעה דומה בשוק הרכב העולמי.

 

כדי להגשים את החלום האמיתי, רצוי שהקרוסאובר שלנו יתפאר בסמל הנכון בחרטומו ובעיצוב אופנתי, כזה שיבדל אותו ממכוניות העם הקוריאניות והיפניות השורצות מסביבנו, ויעיד כי בעליו משתייך למעמד הנכון. ב.מ.וו X2 נתפר בדיוק למשבצת זו. הוא מהווה גרסת קופה לב.מ.וו X1 הקומפקטי, בדיוק כמו היחס בין ב.מ.וו X6 לב.מ.וו X5. ב.מ.וו X2 פונה לקהל המבקש עיצוב מצודד ואופנתי עם תנוחת ישיבה גבוהה, ומוכן לשלם על כך את הפרמיה הנדרשת - 245,000-329,900 ₪ בהתאם לגרסה.

 

ב.מ.וו X2 2.0 ליטרים טורבו אוטומט
יתרונות   עיצוב, ביצועים, נוחות נסיעה
חסרונות   מחיר, אבזור

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

עיצוב ונוחות

 

ב.מ.וו X2 הוא חתיך אמיתי. עיצובו כולל את כל האלמנטים הנדרשים כדי להיות רכב הפוזה המושלם. הפרופורציות, מרווח הגחון המוגדל, ואיפור שטח הכולל חצאיות וקשתות גלגלים מפלסטיק מושחר, אמונים על מראה הקרוסאובר האופנתי. עיצוב החזית מזוהה ממרחק עם שפת העיצוב המוכרת של ב.מ.וו, העושה שימוש לראשונה בגריל הכליות ההפוך של ב.מ.וו אשר רחב יותר בבסיסו.

 

במבט מהצד מציג ב.מ.וו X2 עיצוב קופה חטוב ודינמי עם ספויילר אחורי המהווה המשך לקו הגג, כתפיים רחבות, וגופי תאורה ארוכים לטובת מראה רחב. בנוסף ניתן להבחין בהופעת בכורה נוספת (בעשור הזה) של סמלי המותג המוטבעים על קורות C כמחווה ל- CS העתיקה. רכב המבחן אובזר בחבילת M-sport המוסיפה אלמנטים ספורטיביים כגון מושבי ספורט, גלגל הגה ספורטיבי, חיפוי תקרה בגוון אפור, דיפוני אלומיניום, חישוקי 19 אינץ', פגושים וחצאיות צד בעיצוב ספורטיבי, וצמיגי אל תקר. כל אלו בשילוב צביעה זהובה-חרדלית אותה עטה רכב המבחן, יוצרים רכב מושך מבטים מהמעלה הראשונה, ללא ספק פרמטר בעל חשיבות עליונה לקהל היעד.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

תא הנוסעים מציג מראה סטנדרטי יותר עם סביבת הנהג המוכרת משאר דגמי היצרנית. הדשבורד מוטה לכיוון הנהג וכולל צג בגודל 6.5 אינץ' המתופעל באמצעות חוגה מרכזית הממוקמת בסמוך לבורר ההילוכים. בקומה שמתחת למערכת המולטימדיה, ניצבת מערכת בקרת האקלים שבאופן תמוה איננה אלקטרונית ונטולת שליטה דו-אזורית ופתחי אוורור לנוסעים מאחור. לוח המחוונים הדיגיטלי קלאסי וברור, אך צג מחשב הדרך שממוקם משום מה בתחתיתו, מוסתר ע"י ההגה. גם מתג ביטול מערכת ה- stop&start מוסתר מאחורי ההגה. פרט לכך הנדסת האנוש טובה מאוד.

 

איכות ההרכבה טובה והחומרים בחלקים העליונים משובחים ומקנים תחושת פרימיום, אך בחלקים הנמוכים יותר נרשם חיסכון באיכות חומרי הדיפון. תאורת סוככי השמש משום מה אינה קיימת כלל. סביבת התא מכובדת בכללותה, אך היעדרותם של בקרת אקלים, תאורת מפות, מצלמת רוורס, מערכת בקרת שיוט, ופקדי הילוכים מגלגל ההגה, גורעים מתחושת הפרימיום הכללית וגורמים להרגשת חסכנות שאינה במקום.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

הכניסה למושבים הקדמיים נוחה מאוד, אך כניסה אל המושבים האחוריים דורשת התכופפות. המושבים הקדמיים מעולים ומציעים תמיכה צידית נדיבה לצד אפשרויות כיוונון חשמלי רבות, ביניהן אפשרות הארכת בסיס המושב ואפילו הידוק תמיכת הצד. גלגל ההגה העבה נעים לאחיזה ומתכוונן ידנית לגובה ולעומק. תנוחת הנהיגה גבוהה דיה ביחס לקרוסאובר ומקנה לנהג שדה ראיה טוב לכל הכיוונים. תא הנוסעים אוורירי מלפנים, בין היתר בזכות גג פנורמי, אך החלונות האחוריים צרים לטובת מראה דמוי קופה.

 

מרחב הפנים סביר בהחלט הודות לבסיס גלגלים באורך 2,670 מ"מ, ומציע ממדים דומים למכונית משפחתית אירופאית, כמו גם מגבלה לנוסע שלישי עקב מדרגת הינע בולטת. תא המטען מציע נפח הטענה של 470 ליטרים או 1,355 ליטרים בקיפול המושב האחורי. שפת ההטענה בגובה אידיאלי והמפתח רחב ונוח. מתחת לרצפת התא נמצא גלגל חלופי קטן מפלדה.

 

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

כניסה והתנעה נעשות באמצעות מפתח חכם בנוחות ובקלות. נוחות הנסיעה בעיר טובה מאוד. ב.מ.וו X2 מאובזר במתלים אדפטיביים בעלי מצב קומפורט המשפיע באופן מהותי על רכות השיכוך, כך ששברים ובורות מרוסנים ברכות ע"י המתלים, אך השיכוך אינו מושלם. מחוץ לעיר איכות הנסיעה מעולה. מעבר למצב ספורט מקשיח מאוד את פעולת הבולמים המרסנים את תנודות המרכב. הבידוד מרעשי הרוח טוב, אך מחוץ לעיר מייצרים צמיגי האל תקר אוושה מציקה כבר במהירות דו ספרתית.

 

ביצועים

 

ב.מ.וו X2 התייצב למבחן שלנו עם מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 192 כ"ס ומומנט של 28.5 קג"מ ב- 1,350 סל"ד, המשודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים ולמערכת הנעה קדמית. כרגיל בב.מ.וו, הביצועים מעולים. היציאה מהמקום חזקה וזריזה, במצב ספורט תגובות התיבה מהירות, ולמנוע יש את כל הכוח הדרוש להאיץ את המרכב במשקל טון וחצי כאיילה זריזה. לא מדובר בביצועים המדביקים את גב הנוסעים למושב, אך בהחלט בכאלו המכבדים את המותג והמראה. הזינוק הקלאסי 0-100 קמ"ש אכן עומד על 7.7 שניות בהתאם לנתון היצרן.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

לב.מ.וו X2 הנבחן הנעה קדמית וזו גורעת רבות מפוטנציאל הנהיגה החבוי בו. הפלטפורמה בבסיסה דינמית ובמצב ספורט מתקבלת אחיזת כביש מעולה עם התנהגות ספורטיבית, אך רכב הנעה קדמית עם שפע מומנט כבר בסל"ד נמוך אינו מאפשר את הורדת הכוח לכביש בצורה יעילה בפניות מהירות. כניסה מהירה לפניות מייצרת זווית גלגול מדודה וניתן להיכנס לסיבובים ארוכים במהירות גבוהה בתחושת ביטחון. הבלמים מיישרים קו עם היכולת הכוללת ומספקים ביצועי בלימה נאותים בכל מהירות. ההגה חסר תקשורת, אך בעל משקל טוב במצב ספורט. יכולת השטח מתחילה ונגמרת בירידה לשבילים סלולים, לא הרבה מעבר ליכולתה של משפחתית ממוצעת.

 

צריכת דלק

 

בימי המבחן עם מערכת stop&start פעילה, רשם ב.מ.וו X2 צריכת דלק של 10 ק"מ לליטר, כך שמיכל דלק בנפח 51 ליטרים יספיק לטווח של כ- 500 ק"מ בין תדלוקים. מדובר על צריכת דלק טובה ביחס לביצועים, אם כי רחוקה מהצהרת היצרן העומדת על 16.7 ק"מ לליטר. דרגת זיהום האוויר הינה 13 מתוך 15.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

אמינות ועלויות אחזקה

 

ב.מ.וו X2 משווק עם אחריות מלאה לשנתיים ללא הגבלת ק"מ. הטיפולים מתבצעים אחת לשנה או בכל 12,000 ק"מ. עלות הטיפול הראשון במוסך היבואן עומדת על 681 ₪, עלות הטיפול השני 1,309 ₪, עלות הטיפול השלישי 681 ₪, עלות הטיפול הרביעי 1,309 ₪, ועלות הטיפול החמישי 1,834 ₪. סך חמשת הטיפולים הראשונים עד 60,000 ק"מ עומד על 5,814 ₪ כולל מע"מ. העלות אמנם גבוהה אך דומה למתחרים הישירים מגרמניה.

 

מחירי החלפים יקרים ביחס לשוק וגם ביחס לדגמים מתחרים. מחיר פנס קדמי (LED) עומד על 15,189 ₪, מחיר פנס אחורי 2,339 ₪, מחיר מראת צד עומד על 5,996 ₪, זוג רפידות בלם קדמיות יעלו 859 ₪, וסט צלחות בלם קדמיות יעלו 1,446 ₪. מחיר הביטוח לכל נהג מעל לגיל 21 ללא היסטוריית תאונות ושלילות יעלה 1,490 ₪ לביטוח חובה, ו- 13,383 ₪ לביטוח מקיף.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

בטיחות

 

במבחני הבטיחות של ארגון Euro NCAP שנערכו בשנת 2015, זכה ב.מ.וו X2 לציון מרבי של 5 כוכבים עם ציונים של 90% בהגנה על מבוגרים, 87% בהגנה על ילדים, 74% בהגנה על הולכי רגל, ו- 77% על מפרט מערכות הבטיחות. אבזור הבטיחות כולל בין היתר 6 כריות אוויר, מערכת התרעה מפני סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת בלימה אוטונומית במהירות עירונית עם זיהוי הולכי רגל, מערכת התרעה על עייפות הנהג, ועמעום אורות אוטומטי. מדובר במפרט אבזור בטיחות דל ביחס למחיר. היינו שמחים לקבל מערכת לתיקון סטייה מנתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמת רוורס מקורית. רמת האבזור הבטיחותי על פי דירוג משרד התחבורה הינה 5 מתוך 8.

 

ב.מ.וו X2ב.מ.וו X2

 

תמורה למחיר

 

ב.מ.וו X2 בגרסת הכניסה sDrive18i, המצויידת במנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים בהספק 140 כ"ס, מוצע במחיר 245,000 ₪. אבזור הנוחות הסטנדרטי כולל בין היתר גג פנורמי נפתח חשמלית, מערכת מולטימדיה עם צג בגודל 6.5 אינץ', מערכת שמע עם 6 רמקולים, תאורת אווירה, לוח מחוונים דיגיטלי, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם זכרונות למושב הנהג, התנעה ללא מפתח, קישוריות בלוטות', בלם חניה אלקטרוני, מגביל מהירות, חיישני גשם ואורות, חישוקי 18 אינץ', חלונות אחוריים כהים, ותאורת LED מלאה.

 

רכב המבחן בגרסת sDrive20i עם מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 192 כ"ס, מוצע במחיר 299,900 ₪ ומוסיף לרשימה מתלים אדפטיביים, מערכת שמע HiFi עם 7 רמקולים, פתיחה והתנעה ללא מפתח, קיפול חשמלי למראות הצד, וספויילר אחורי. רמת האבזור הבכירה אקסקלוסיב נמכרת במחיר 329,900 ₪ ומביאה עימה בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת עם פתח מיזוג לאחור, מערכת שמע מבית הרמן קרדון עם 12 רמקולים, פתיחה חשמלית לדלת תא המטען, פקדי העברת הילוכים מגלגל ההגה, חימום למושבים הקדמיים, חבילת תאורת פנים וחוץ מורחבת, מערכת בקרת שיוט, חיישני חניה, ומערכת חניה אוטומטית.

 

ב.מ.וו X2 מציע עיצוב סקסי ואופנתי, סמל נחשק וביצועים טובים. רשימת האבזור כוללת פרטי מותרות כגון גג פנורמי, מתלים אדפטיביים וכיוונון חשמלי לתמיכת הצד במושבים הקדמיים, אך נעדרת אבזור בסיסי כגון מערכת בקרת שיוט ומערכת בקרת אקלים. נדמה שב.מ.וו התמקדה בהקניית תחושת "החיים הטובים" על חשבון אלמנטים בסיסיים חשובים. המחיר הנדרש בעבור כל הטוב הזה אינו זול. על הנייר נראית רכישת ב.מ.וו X2 כעסקה יקרה למדי, אך על הכביש מדובר באחד הקרוסאוברים הקומפקטיים היפים והמהנים בסגמנט, ולקהל היעד אלו הם כנראה הפרמטרים החשובים ביותר.

 

 

ב.מ.וו i20 X2 sDrive אוטומטי M-pack
מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים 1,998 סמ"ק
הספק מרבי משולב 192/5,000 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי משולב 28.5/1,350 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים
יחידת הנעה קדמית
אורך כללי 4,360 מ"מ
רוחב כללי 1,824 מ"מ
גובה כללי 1,526 מ"מ
בסיס גלגלים 2,670 מ"מ
מיכל דלק 51 ליטרים
נפח תא מטען

470 ליטרים

משקל עצמי 1,535 ק"ג
מהירות מרבית 227 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 7.7 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 16.7 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 10 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 13 (מתוך 15)
ציון בטיחות ENCAP 5 כוכבים (2015)
רמת אבזור בטיחותי 5 (מתוך 8)
מחיר

299,900 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • קיה נירו פלאג-אין הייבריד 2020 החדש בישראל

  קיה נירו פלאג-אין הייבריד 2020 החדש בישראל

  20.05.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קיה נירו פלאג-אין הייבריד המעודכן נוחת בישראל עם תג מחיר תחרותי ושתי רמות אבזור

  חברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, החלה בשיווק קיה נירו פלאג-אין הייבריד לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב חיצוני מודרני יותר, תא נוסעים משודרג, ורשימת אבזור משופרת. למרות השיפורים, מחיר הכניסה הוזל ב- 10,000 ₪ ביחס לדגם היוצא ועומד כעת על 149,900 ₪. קיה נירו פלאג-אין הייבריד 2020 לק

   
 • פורד פוקוס אקטיב 2020 מושקת בישראל

  פורד פוקוס אקטיב 2020 מושקת בישראל

  07.05.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  פורד פוקוס חוזרת לישראל בגרסאות פנאי עם מנוע חזק, אבזור נדיב, ותג מחיר תחרותי של החל מ- 131,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית פורד לישראל, משיקה את פורד פוקוס החדשה 2020 בגרסאות אקטיב מוגבהות במרכב האצ'בק וסטיישן אשר יתחרו מול דגמים כגון קיה אקסיד. בהמשך יגיעו לישראל גם גרסאות ההאצ'בק והסדאן הסטנדרטיות של פורד פוקוס אשר יתחרו מול משפחתיות מסורתיות כגון פולקסווגן גולף וטויוטה קורולה. עם תמחור תחרותי ותיב

   
 • חדש בישראל: קיה K2500

  חדש בישראל: קיה K2500

  04.05.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשאית הקומפקטית קיה K2500 מושקת בישראל עם ארגז פתוח. המחיר החל מ- 169,900 ₪

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, מודיעה על השקת קיה K2500 - רכב עבודה מסחרי עם קבינה יחידה וארגז פתוח. קיה K2500 כולל ארגז באורך 3,110 מ"מ וברוחב 1,630 מ"מ עם דופן בגובה 355 מ"מ. כושר ההעמסה עומד על 1,420 ק"ג. דפנות הארגז נפתחות מאחור ובצדדים לקבלת משטח טעינה שטוח לחלוטין. בנוסף כולל הארגז נקודות עיגון לא

   
 • פולקסווגן טרנספורטר T6.1 המעודכן מושק בישראל

  פולקסווגן טרנספורטר T6.1 המעודכן מושק בישראל

  03.05.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  פולקסווגן טרנספורטר מקבל תא נוסעים מעודכן ואבזור בטיחות מתקדם. המחיר החל מ- 192,000 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, החלה בשיווק פולקסווגן טרנספורטר T6.1 המעודכן בגרסאות קראוול, מולטיוואן, דאבל קבינה, ולראשונה גם בגרסת וואן סגור לאור ביקוש גובר לרכבי משלוחים. פולקסווגן טרנספורטר T6.1 מוצע במחיר התחלתי של 192,000 ₪. פולקסווגן קראוול 2020 עיצובו החיצוני של

   
 • פיג'ו 5008 1.2 ליטרים במבחן דרכים

  פיג'ו 5008 1.2 ליטרים במבחן דרכים

  30.04.20 | מבחני רכב

  הקרב בין רכבי הפנאי 7 מושבים הולך ומתעצם עם גרסה חדשה ומוזלת לפיג'ו 5008 אשר חמושה במנוע 3 צילינדרים צנוע בנפח 1.2 ליטרים

  רכבי הפנאי החמושים בשבעה מושבים ביצעו חיסול ממוקד במיניוואנים המסורתיים. משפחות גדולות כבר לא חייבות לרכוש רכב מגודל עם חזות מסחרית ורובן בוחרות בישיבה הגבוהה ובעיצוב הפנאי על אף פשרות בסעיפי המרחב הפנימי והשימושיות. פיג'ו 5008 1.2 טורבו אקטיב יתרונות עיצוב, מרווח, שימושיות, נוחות נ

   
 • יבואני הרכב חוזרים לפעילות בצל הקורונה

  יבואני הרכב חוזרים לפעילות בצל הקורונה

  28.04.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מרבית אולמות התצוגה יחזרו לפעילות בהתאם להוראות משרד הבריאות

  הוראות משרד הבריאות מאפשרות פתיחה של חנויות אשר ממוקמות במרחב ציבורי פתוח בהתאם למגבלות התו הסגול ולמעשה מאפשרות את פתיחת אולמות התצוגה של יבואני הרכב אשר אינם ממוקמים במבנים סגורים. אולם תצוגה טויוטה ההוראות מורות לבתי העסק לתשאל את הבאים בדלתם באשר לתסמיני נגיף קורונה, חיטוי כלי

   
 • אאודי A3 סדאן 2020 החדשה נחשפה

  אאודי A3 סדאן 2020 החדשה נחשפה

  22.04.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  אאודי A3 סדאן החדשה מציגה עיצוב אלגנטי ומושך לצד תא נוסעים טכנולוגי

  כחודש וחצי לאחר חשיפתה של אאודי A3 ספורטבק 2020 החדשה, מציגה אאודי את הדור השני של גרסת הסדאן שהצליחה לצבור פופולריות מאז שהושקה בשנת 2013. מתיחת הפנים שקיבלה ב- 2016 בהחלט עזרה לה להשיג מראה מודרני יותר אך הפעם מדגימה אאודי קפיצת מדרגה משמעותית עם הדור החדש של אאודי A3 סדאן. אאודי A3 סדאן

   
 • חדש בישראל: קיה ספורטאז' בגרסת LX מוזלת

  חדש בישראל: קיה ספורטאז' בגרסת LX מוזלת

  19.04.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קיה ספורטאז' דיזל מוצע מעתה גם ברמת אבזור LX הבסיסית במחיר 142,000 ₪

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, החלה בשיווק קיה ספורטאז' 1.6 דיזל ברמת אבזור LX במחיר תחרותי של 142,000 ₪. הגרסה החדשה תהווה מעתה את גרסת הבסיס של הדגם ותשווק במקביל לגרסת אורבן עם אותו מנוע, שהייתה הזולה בהיצע עד כה ומחירה עומד על 153,900 ₪. קיה ספורטאז' מדובר בהוזלה משמעותית שמגיעה בת

   
 • פיג'ו 2008 החדש 2020 במבחן דרכים

  פיג'ו 2008 החדש 2020 במבחן דרכים

  19.04.20 | מבחני רכב

  פיג'ו 2008 החדש מתמודד בסגמנט רווי מתחרים ומתבלט בזכות עיצוב מרשים, תא נוסעים חדשני, ותיבת 8 הילוכים אוטומטית. יצאנו לעמוד על מעלותיו וחסרונותיו של גור האריות החדש

  קטגוריית הקרוסאוברים העירוניים ממשיכה לפרוח, ולמרבית היצרניות יש נציג בקטגוריה המאיימת להוות תחליף למכונית סופר מיני. נראה כי מדובר בתהליך טבעי לאור העדפת השוק לרכבים המציעים תנוחת ישיבה מעט גבוהה יותר לצד פוזת שטח. העובדה כי המתחרים בסגמנט מבוססים על מכוניות סופר מיני ומהווים למעשה גרסה מוגבהת שלהן

   
 • ראם 2020 במבחן דרכים

  ראם 2020 במבחן דרכים

  12.04.20 | מבחני רכב

  ראם 2500 בגרסת לימיטד עושה בסטייל את מה שמצופה מטנדר אמריקאי גדול וחזק

  את טבלת המכירות בארה"ב מובילים באופן קבוע הטנדרים של פורד, שברולט וראם. בישראל המצב שונה, אך בעזרת הטבות מס נדיבות נמכרים טנדרים כאלה במספרים יפים. למבחן הדרכים שלנו התייצב ראם 2500 בגרסת לימיטד הבכירה והמפנקת שמחירה 280,000 ₪ לפני מע"מ ואין זה מקרי שדווקא גרסה זו נבחרה לייצג את הדגם. ר

   
 • פיג'ו 2008 החדש 2020 מושק בישראל

  פיג'ו 2008 החדש 2020 מושק בישראל

  02.04.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  פיג'ו 2008 מושק בישראל עם מנועי בנזין ודיזל, אבזור נדיב, ותג מחיר של החל מ- 127,990 ₪. הגרסה החשמלית תגיע במחצית השניה של השנה

  חברת לובינסקי, יבואנית פיג'ו לישראל, משיקה הבוקר את פיג'ו 2008 החדש 2020 אשר יתחרה בסגמנט הקרוסאוברים העירוניים מול דגמים כגון סקודה קאמיק, סיאט ארונה, וניסאן ג'וק. תחילה ישווק הדגם עם מנועי בנזין ודיזל בשתי רמות אבזור לבחירה, ובמחצית השניה של שנת 2020 יושק בישראל פיג'ו 2008 החשמלי והמעניין, עם טווח

   
 • אופל קורסה 2020 החדשה במבחן דרכים

  אופל קורסה 2020 החדשה במבחן דרכים

  02.04.20 | מבחני רכב

  אופל קורסה החדשה מציעה יחידת הנעה חזקה, אבזור נדיב ועיצוב ספורטיבי במחיר גבוה ביחס לסגמנט. יצאנו לבחון את ההצעה החדשה בשוק הסופר מיני

  אופל קורסה בדורה השישי מציגה קפיצת מדרגה ענקית ביחס לקודמתה שלא זכתה להצלחה בשוק המקומי עקב עיצוב אנמי, מפרט מיושן ומוניטין חלש למותג אופל בישראל. אופל קורסה 2020 מבוססת על פלטפורמת CMP הגלובלית של קונצרן PSA, הקלה ב - 30 ק"ג לעומת קודמתה ומותאמת למנועים חשמליים. היבואנית החדשה לובינסקי תולה תקוות ר

   
 • רשימת המכוניות והמותגים הפופולריים ביותר באירופה

  רשימת המכוניות והמותגים הפופולריים ביותר באירופה

  31.03.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  רנו קליאו קוטפת את הכתר מפולקסווגן גולף והופכת למכונית הנמכרת ביותר באירופה. החשמליות וההיברידיות מזנקות אך השוק בשפל

  חברת JATO Dynamics המנתחת את שוק הרכב, מפרסמת נתונים על שוק הרכב האירופאי הממשיך לצנוח ומגיע לשפל הגדול ביותר מאז שנת 2015. את השפעת וירוס הקורנה על שוק הרכב עוד נראה בהמשך ואנו צופים לירידה חדה מאוד בביקושים למכוניות חדשות בכל העולם. רנו קליאו 2020 נקודת האור היחידה מגיע

   
 • ג'נסיס G80 החדשה נחשפת

  ג'נסיס G80 החדשה נחשפת

  30.03.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  ג'נסיס G80 החדשה נחשפת רשמית ומכוונת גבוה על מנת להתחרות מול רכבי הסלון הגרמניים

  ג'נסיס, מותג היוקרה מבית יונדאי, חשף הבוקר את ג'נסיס G80 החדשה במסגרת ארוע השקה ששודר אונליין. הדגם החדש מציג רמת יוקרה שאמורה להתחרות בדגמי סלון כגון ב.מ.וו סדרה 5, מרצדס E קלאס, ואאודי A6. ג'נסיס G80 עושה שימוש בשפת העיצוב החדשה של המותג המשדרת "אתלטיות אלגנטית יוקרתית" בשפתה של היצרנית. &nb

   
 • מרצדס CLA 35 AMG במבחן דרכים - פצצת אנרגיה צהובה

  מרצדס CLA 35 AMG במבחן דרכים - פצצת אנרגיה צהובה

  22.03.20 | מבחני רכב

  מרצדס CLA 35 AMG מציעה ביצועים משכרים במעטפת סקסית אך דורשת פרמיה בלתי מבוטלת. יצאנו למבחן ראוותני ומהיר

  מרצדס CLA 35 AMG נועדה לגשר על הפער שבין הגרסאות הרגילות של מרצדס CLA לבין גרסת הקצה CLA 45 AMG ומתחרה בדגמים כגון אאודי S3 וב.מ.וו M235. מעבר למנוע החזק, זוכה גרסה זו לשלדה מחוזקת ומכלולים התואמים ליכולת הגבוהה, ביניהם מערכת הנעה כפולה מתקדמת, מתלים מוקשחים, בלמים מוגדלים ומאווררים, היגוי חד ומהיר

   
 • וולוו T8 S60 במבחן דרכים

  וולוו T8 S60 במבחן דרכים

  17.03.20 | מבחני רכב

  וולוו S60 מציעה חבילה ראויה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות פרימיום, ובגרסת הפלאג-אין הייבריד אפילו יחס נדיר של ביצועים לשקל

  בשנת 1994 הציגה וולוו, שהייתה מזוהה במשך עשורים כיצרנית מכוניות סלון בטיחותיות ונוחות אך חסרות כישורים דינמיים, את ה- T5 850 שצוידה במנוע טורבו חזק והשפילה את גרסאות ששת הצילינדרים של המתחרות מגרמניה בכל מבחני התאוצה ובמחיר נמוך יותר. וולוו S60 בגרסת T8 היא צאצאה של סבתא T5 850 ומציעה הספק וביצועים

   
 • מרצדס ויטו 2020 מתעדכן ומקבל גרסה חשמלית משופרת

  מרצדס ויטו 2020 מתעדכן ומקבל גרסה חשמלית משופרת

  12.03.20 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  מרצדס ויטו זוכה לגרסה חשמלית עם טווח נסיעה של 421 ק"מ לצד תוספת אבזור נוחות ובטיחות

  מרצדס ויטו, הרכב המסחרי המיועד להובלות והיסעים, זוכה לעדכון הכולל מנועי דיזל חדשים, תוספת מערכות נוחות ובטיחות, ושיפורים קוסמטיים קלים, אך החידוש המשמעותי ביותר הינו גרסה חשמלית חדשה עם טווח נסיעה מרשים של 421 ק"מ אשר צפויה להגיע גם לישראל לקראת סוף השנה. מרצדס ויטו חשמלי דרושה עין

   
 • סיטרואן C3 איירקרוס 130 כ"ס במבחן דרכים

  סיטרואן C3 איירקרוס 130 כ"ס במבחן דרכים

  11.03.20 | מבחני רכב

  סיטרואן הוסיפה כוח למנוע של ה- C3 איירקרוס, ויצאנו לבדוק איך הוא משתלב עם השיק הצרפתי

  סיטרואן C3 איירקרוס הוצג בשנת 2018 ובינתיים הוצגו מתמודדים צעירים וטובים שהפכו את התחרות לקשה יותר. כדי להשאירו רלוונטי בסגמנט הקרוסאוברים העירוניים, בחרה היצרנית לתת לדגם חיזוק משמעותי עם מנוע בנפח 1.2 ליטרים בהספק 130 כ"ס, תוספת של 20 סוסים ביחס למנוע הקודם. סיטרואן C3 איירקרוס יתר

   
 • חדש בישראל: וולוו XC40 T3

  חדש בישראל: וולוו XC40 T3

  08.03.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  וולוו XC40 בגרסת T3 עם מנוע בהספק 163 כ"ס מצטרף להיצע בישראל. המחיר החל מ- 218,900 ₪

  מאיר חברה למכוניות, יבואנית וולוו לישראל, משיקה גרסת כניסה חדשה של רכב הפנאי וולוו XC40 עם מנוע T3 בנפח 1.5 ליטרים ותג מחיר נגיש יותר הנמוך ב- 29,000 ₪ מגרסת T4 שהיוותה את גרסת הכניסה עד כה. וולוו XC40 יחידת ההנעה T3 כוללת מנוע טורבו בנזין 3 צילינדרים בנפח 1.5 ליטרים בהספק 163 ומומ

   
 • פיאט 500 החדשה 2020 - רק חשמלית

  פיאט 500 החדשה 2020 - רק חשמלית

  05.03.20 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  פיאט 500 החדשה מציגה עיצוב רטרו שובה לב ויחידת הנעה חשמלית עם טווח נסיעה של 320 ק"מ

  כ- 13 שנים לאחר שהציגה פיאט את מכונית המיני פיאט 500 בגלגולה המודרני, נחשפת המחליפה והיא לא מאכזבת. פיאט מייחסת ל- 500 החדשה חשיבות רבה ורואה בה מכונית מהפכנית כמו פיאט 500 המקורית שהציעה לפני 63 שנה פתרון תחבורה זול ושימושי שאיפשר ניידות וחופש למשתמשים. פיאט 500 החדשה 2020 העיצוב