אופל קרוסלנד X במבחן דרכים

 

אופל קרוסלנד X מציע מרווח פנימי נדיב ושימושיות ברמה גבוהה במיוחד. האם זה יספיק לו במלחמה בקטגוריית רכבי הפנאי הקטנים ?

תגיות | פנאי שטח, אופל, קרוסלנד X

זמן לא רב עבר מאז פרסמנו את רשמנו ממבחן הדרכים של אופל אינסיגניה החדשה, המכונית האחרונה שנולדה במסגרת הבעלות הארוכה של ג'נרל מוטורס על אופל, והנה התייצבו בישראל בהשקה משותפת אופל גרנלנד X המתחרה בקטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים, ואופל קרוסלנד X לשמו התכנסנו, המתחרה בקטגוריית רכבי הפנאי הקטנים. שניהם פרי שיתוף פעולה עם קונצרן PSA (פיג'ו וסיטרואן) שהחל עוד בטרם רכש את אופל.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

בארסנל של אופל כבר קיים רכב פנאי קטן העונה לשם מוקה X, והיצרן הצהיר כי אופל קרוסלנד X לא יחליף אותו אלא ישווק לצידו, ויתמחה בשימושיות ובמרווח פנימי. יצאנו לבדוק למי מיועד אופל קרוסלנד X, והאם יש מקום לרכב פנאי נוסף במבחר של אופל.

 

אופל קרוסלנד X
יתרונות   מרווח פנימי, נוחות נסיעה, תנוחת ישיבה, מערכות בטיחות מקוריות
חסרונות   עיצוב בסגנון מיקרוואן, מחיר חבילות האבזור

 

סרטון מבחן דרכים אופל קרוסלנד X

 

עיצוב ונוחות

 

אופל קרוסלנד X מזוהה מיד כבן למשפחת אופל בזכות עיצוב החזית המוכר של רכבי היצרן. תאורת היום מסוג לד, המוטמעת בפנסי החזית והגריל הגדול עם עיטורי הכרום מייצרים שייכות לליין דגמי אופל הנוכחי. חלקו התחתון של הפגוש הקדמי עטוף בפלסטיק שחור כיאה לרכב פנאי שטח. במבט מהצד ניכר כי מעצבי אופל ניסו ליצור עניין עיצובי עם אלמנטים כגון גג שחור עם עיטור כרום עבה המעניק מראה של גג צף, קו מותניים מובחן המגולף בדלתות, וחגורת פלסטיק שחור עבה ומשמעותית בתחתית הדלתות. למרות כל אלה, שטח הפח הגדול בדלתות והמרחק הקטן מהקרקע משווים לו מראה של מיקרוואן קומפקטי ולא של רכב פנאי שטח.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

מאחור צמד פנסים גדולים ושקופים הנראים מצויין בחשיכה ומציגים קווי דימיון לתאורת הלד מלפנים. הפגוש האחורי מסיבי ומשלב פלסטיק שחור וכסוף. התוצאה הסופית נאה, ובהחלט ניכרת השקעה בעיצוב. לקוחות התרים אחר עיצוב קשוח יותר יוכלו לקבל את מבוקשם באופל מוקה X הוותיק.

 

מידותיו של אופל קרוסלנד X מציבות אותו עמוק בתוך קטגוריית רכבי הפנאי הקטנים. אורכו 4,212 מ"מ, רוחבו 1,765 מ"מ, גובהו 1,605 מ"מ, ואורך בסיס הגלגלים 2,604 מ"מ. נפח תא המטען נע בין 410 ל- 520 ליטרים, בהתאם למיקום המושב האחורי הנע על גבי מסילה. לאחר קיפול המושב האחורי וקיבוע רצפת תא המטען במצב הגבוה מתקבלת רצפה שטוחה ונפח הטענה של 1,255 ליטרים.

 

גם עיצוב הפנים של אופל קרוסלנד X מחזק את הקשר המשפחתי לליין דגמי אופל. הדשבורד גבוה ומסיבי, עוטף את כל הפנל הקדמי, ובקצותיו ממוקמים פתחי המיזוג. המסך המרכזי הגדול ופתחי המיזוג המרכזיים מוקפים במסגרת כסופה נאה. פקדי בקרת האקלים ממוקמים נמוך יותר ומתחתם חלל אחסון פתוח המכיל את חיבורי החשמל והמדיה. תחתית החלל משמשת גם כמטען אלחוטי לטלפון הסלולרי. משענת היד מחופה עור רך ונעים למגע. עיצוב דיפוני הדלתות נאה, והרמקול הממוקם נמוך בדרך כלל טיפס מעלה ופינה מקום לחלל אחסון גדול במיוחד.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

מול הנהג ניצב הגה נאה בעיצוב ספורטיבי המסייע לאחיזה נכונה. על ההגה פקדי שליטה במערכת השמע ובבקרת השיוט. לוח המחוונים נראה נהדר בזכות מסגרת כרום העוטפת את שעוני הסל"ד והמהירות. במרכזו מסך צבעוני גדול המשמש לתצוגה מפורטת של מחשב הדרך. השליטה במחשב הדרך ממנוף השליטה על האורות מוצלחת פחות. התצוגה העילית מוקרנת על מסך שקוף מעל לוח המחוונים ומציגה את מהירות הנסיעה ונתונים נוספים לבחירת הנהג.

 

החומרים בפנל הקדמי איכותיים, רכים, ונעימים למגע. לעומת זאת הפלסטיק המחפה את הדלתות הזכיר לנו את חיפוי הדלתות של דגמי סיטרואן האחרונים. הוא מרגיש דק, פשוט, ואינו נעים למגע. המסגרת המבריקה של פנל ידית ההילוכים סינוורה אותנו מספר פעמים במהלך הנהיגה.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

איכות ההרכבה לא מושלמת ומעט קרקושים נשמעו מלוח המחוונים ומהמושב האחורי. חלון השמש הפנורמי אינו נפתח ומשתרע כמעט לכל אורך הגג. הוילון החשמלי של הגג הפנורמי מחורר ואינו אטום, ולכן חודר חום אל תא הנוסעים ומקשה על פעולת המזגן בימים חמים. היבואן הגדיל לעשות והתקין מעמד לטלפון הסלולרי המונע מפתח המיזוג המרכזי-ימני לצנן את הנוסע היושב לצד הנהג.

 

הכניסה אל אופל קרוסלנד קלה ונוחה במיוחד בזכות דלתות גדולות הנפתחות בזווית רחבה. המושבים ממוקמים היטב ומאפשרים להתיישב בקלות, מבלי לטפס או לצנוח אל המושב. המושבים ברכב המבחן זכו לריפוד איכותי משולב בד ועור, ולשפע אפשרויות כוונון, כולל אפשרות להארכת בסיס המושב. מושב הנהג כלל כוונון חשמלי סטנדרטי ובנוסף גם כוונון לזווית בסיס המושב ולתמיכת הגב התחתון.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

תנוחת הישיבה גבוהה גם במצב הנמוך ביותר, ומייצרת ישיבה נוחה וזקופה עם רגליים בזווית של 90 מעלות. גם המושב האחורי מציע שפע אפשרויות כוונון. הוא נע קדימה ואחורה על גבי מסילה, וכולל כוונון לזווית מסעד הגב. המרווח מצויין לשני נוסעים בוגרים או שלושה ילדים. בסיס המושב מעט קצר, אך הוא שטוח ויקל על עיגון מושבי בטיחות לילדים.

 

נוחות הנסיעה באופל קרוסלנד X מציעה שילוב מעניין של סגנון צרפתי עם סגנון גרמני. הכיול הבסיסי רך וסופג, ובתוך העיר התקבלה נוחות נסיעה מצוינת תוך שיכוך מוצלח של רוב המהמורות בהן נתקלנו. התמרון ברחובות העיר הצפופים קל בזכות שטח החלונות הגדול ותנוחת הנהיגה הגבוהה והשולטת, היוצרים בנוסף תחושה אוורירית ונעימה.

 

מחוץ לעיר נשמרת נוחות הנסיעה הטובה. בכבישים פרבריים נתקלנו בזוויות גלגול בולטות בפניות, אך במעבר מעל שיבושים הריסון מוצלח ולא נרשמו התרסקויות או נדנודים מיותרים. בידוד הרעשים לא מושלם. גרגור המנוע נשמע כמעט באופן קבוע מלפנים אך לא באופן מטריד. מחוץ לעיר במהירות שיוט נתקלנו גם ברעשי צמיגים ורעשי רוח אך לא באופן מוגזם או כזה שיקשה על ניהול שיחה בין הנוסעים.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

ביצועים

 

מתחת למכסה המנוע הקצרצר פוגשים יחידת הנעה המוכרת לנו היטב משלל דגמי פיג'ו וסיטרואן. מדובר במנוע טורבו בנזין 3 צילינדרים בנפח 1.2 ליטרים המציג הספק של 110 כ"ס ב- 5,500 סל"ד, ומומנט של 20.9 קג"מ החל מ- 1,500 סל"ד. המפרט הרשמי מספר על תאוצה מעמידה ל- 100 קמ"ש תוך 11.8 שניות, ומהירות מרבית של 187 קמ"ש. במבחן התאוצה מעמידה ל- 100 קמ"ש שאנחנו ביצענו עצר אופל קרוסלנד X את השעון לאחר 12 שניות בדיוק. תאוצות הביניים מערערות את האווירה השלווה עם צליל נוכח וגרוני מכיוון המנוע ותנועה מורגשת על המתלים.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית שפיתחה חברת אייסין היפנית. ההילוכים מעט ארוכים וחסר לנו מצב ספורט שיסייע לשמור על המנוע בתחום היעיל כשנדרש, או בבלימת מנוע בירידות ארוכות. העברות ההילוכים חלקות לרוב, למעט המעבר בין הילוך ראשון לשני ובעיקר בעומסי תנועה. רוב הזמן שומרת תיבת ההילוכים על סל"ד נמוך התורם לשקט בתא הנוסעים וגם לצריכת הדלק, אך בעת הצורך היא תוריד הילוך ואף שניים בזריזות, ותסייע לצבירת מהירות בקצב מהיר ולהשגת ביצועים זריזים. העברת הילוכים ידנית מתאפשרת באמצעות בורר ההילוכים.

 

התנהגות הכביש של אופל קרוסלנד X בינונית אך בטוחה ונשלטת. המתלים הרכים התורמים לנוחות מייצרים זוויות גלגול משמעותיות, ותנועה מורגשת של המתלים בעת העברות משקל יגרמו לרוב הנהגים להוריד מהירות. מי שינסה בכל זאת להגיע רחוק יותר יגלה נטייה להרחבת קו הפניה. פרובוקציה כגון בלימה במהלך עיקול תגרום להידוק קו הפניה על ידי הגלגלים האחוריים. ההגה החשמלי מעט קל ואינו מתקשר, אך שומר על רמת דיוק טובה. דוושת הבלם מעט ספוגית ומהלכה ארוך ומעורפל. בנוסף הורגשה צלילת חרטום בעת בלימה חזקה.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

צריכת דלק

 

צריכת הדלק הרשמית של אופל קרוסלנד X עומדת על 18.5 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. בנסיעת המבחן שלנו נמדדה צריכת דלק של 10.8 ק"מ לליטר בנסיעה שכללה תוואי הררי, ובתנאי מזג אוויר שרבי שדרש עבודת מיזוג מאומצת. נפח מיכל הדלק עומד על 45 ליטרים וניתן לצפות לטווח נסיעה של כ- 500 קילומטרים עם מיכל מלא. דרגת הזיהום הינה 7 מתוך 15.

 

אמינות ועלויות אחזקה

 

אופל קרוסלנד X משווק בישראל עם אחריות יצרן מלאה לשנתיים ללא הגבלת ק"מ, ולשנה שלישית או עד 100,000 ק"מ, המוקדם מבין השניים. על פי הוראות היצרן יש לבצע טיפול תקופתי אחת לשנה או בכל 15,000 ק"מ. עלות הטיפול הראשון 654 ₪, עלות הטיפול השני 1,271 ₪, עלות הטיפול השלישי 1,527 ₪, ועלות הטיפול הרביעי 1,271 ₪. עלות הטיפולים עד 60,000 ק"מ מסתכמת ב- 4,723 ₪, מעט גבוה מהמקובל בקבוצת רכבי הפנאי הקטנים אך נמוך מהאחות לפלטפורמה פיג'ו 2008.

 

עלות פנס קדמי 2,317 ₪, עלות פנס אחורי 866 ₪, ועלות מראת צד קומפלט 2,165 ₪. עלות סט רפידות בלם קדמיות 644 ₪, ועלות סט צלחות בלם קדמיות עומדת על 1,018 ₪. עלויות החלפים זולות ביחס למתחרות. עלות ביטוח מקיף וחובה לכל נהג מעל גיל 21 עם ותק של 3 שנות נהיגה ועבר נקי מתביעות ושלילות רישיון, עומדת על 6,937 ₪. אופל קרוסלנד X אינוביישן מדורג בקבוצת רישוי 3 ועל כן עלות אגרת הרישוי השנתית עומדת על 1,803 ₪. כל המחירים כוללים מע"מ.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

בטיחות

 

אופל קרוסלנד X עבר את מבחני הריסוק של ארגון Euro NCAP בשנת 2017 וזכה לציון מלא של 5 כוכבי בטיחות. בסעיף הגנה על נוסעים בוגרים זכה ב- 85%, בסעיף הגנה על ילדים 84%, בסעיף הגנה על הולכי רגל 62%, ובסעיף מערכות הבטיחות 57%. הציונים משקפים רמת בטיחות גבוהה ביחס לקטגוריה.

 

אבזור הבטיחות כולל 6 כריות אוויר, בקרת יציבות, התרעה על סכנת התנגשות מלפנים הכוללת בלימת חירום אוטונומית וזיהוי הולכי רגל, התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה, והתרעה על עייפות הנהג. רמת אבזור הבטיחות עומדת על 6 מתוך 8. אבזור הבטיחות המקורי עונה על דרישות משרד התחבורה ומונע את הצורך במערכת התרעה בהתקנה מקומית. ברכב המבחן הותקנו גם מערכת לניטור שטחים מתים ומערכת לזיהוי תמרורים, אך הן אינן כלולות במפרט הרכבים שישווקו בארץ.

 

אופל קרוסלנד Xאופל קרוסלנד X

 

תמורה למחיר

 

אופל קרוסלנד X בגרסת הכניסה המכונה אנג'וי מוצע תמורת 115,900 ₪. רשימת האבזור כוללת בין היתר מערכת מולטימדיה עם מסך בגודל 7 אינץ', תמיכה בממשקי Apple Car Play ו- Android Auto, דיבורית Bluetooth, בקרת שיוט, חיישני תאורה, חיישני חניה היקפיים, וחישוקים קלים בקוטר 16 אינץ'. רמת האבזור אינוביישן מוצעת תמורת 124,900 ₪ ומציעה בנוסף מושבים בריפוד בד בשילוב עור, טעינה אלחוטית לטלפון הסלולרי, חיישן גשם, בקרת אקלים מפוצלת, וחישוקים קלים בקוטר 17 אינץ'.

 

חבילת אינוביישן פרימיום מוצעת תמורת 5,000 ₪ נוספים וכוללת בנוסף גג זכוכית פנורמי שאינו נפתח, ומפתח חכם לכניסה והתנעה ללא מפתח. חבילת אינוביישן פרימיום פלוס מוצעת תמורת 7,500 ₪ נוספים וכוללת בנוסף מסך מרכזי בגודל 8 אינץ' ותצוגה עילית. מחיר חבילת האבזור פרימיום פלוס אינו פרופורציונלי ביחס לתוספת האבזור ולטעמנו גרסת האינוביישן מציעה את התמורה המאוזנת ביותר למחיר.

 

אופל קרוסלנד X מציע נוסחה מעט שונה לרכב פנאי שטח. הוא חמוש בעיצוב נאה אך פחות קשוח מהמקובל, מציע נוחות נסיעה ברמה גבוהה, ביצועים זריזים, ורמת בטיחות גבוהה. יותר מהכל הוא מרגיש בעינינו כמחליף אופנתי למיקרוואן אופל מריבה שיצורו הופסק זה מכבר, והוא יתאים ללקוחות התרים אחר מרווח פנימי נדיב ותא נוסעים מודולרי, תוך שמירה על ממדים חיצוניים קומפקטיים.

 

אופל קרוסלנד X אינוביישן פרימיום פלוס
מנוע טורבו בנזין 3 צילינדרים 1.2 ליטרים
הספק מרבי משולב 110/5,500 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי משולב 20.9/1,500 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים אוטומטית 6 הילוכים
יחידת הנעה קדמית
אורך כללי 4,212 מ"מ
רוחב כללי 1,765 מ"מ
גובה כללי 1,605 מ"מ
בסיס גלגלים 2,604 מ"מ
מיכל דלק 45 ליטרים
נפח תא מטען

410-520 ליטרים

משקל עצמי 1,214 ק"ג
מהירות מרבית 187 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 11.8 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 18.5 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 10.5 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 7 (מתוך 15)
ציון בטיחות ENCAP 5 כוכבים (2017)
רמת אבזור בטיחותי 6 (מתוך 8)
מחיר

137,400 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  19.09.19 | מבצעי רכב, רכב חדש

  עמיתי מועדון חבר ייהנו מהנחות של עד 30,000 ₪ על דגמי סובארו ופיאט המשתתפים במבצע

  קבוצת סמל"ת, יבואנית סובארו ופיאט לישראל, יוצאת במבצע בשיתוף פעולה עם מועדון הצרכנות חבר. במסגרת המבצע יוצעו דגמי סובארו ופיאט בהנחות בלעדיות ואפשרות למימון של עד 100% במסגרת תכנית המימון חבר ליס בבנק אוצר החייל. המבצע בתוקף מתאריך 17.09.2019 ועד 22.10.2019 בכל אולמות התצוגה של סובארו ופיאט ברחבי הא

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 במבחן דרכים

  מאזדה 3 החדשה 2019 במבחן דרכים

  18.09.19 | מבחני רכב

  מאזדה 3 החדשה מעוצבת ואיכותית מאי פעם אך גם יקרה יותר וללא מנוע טורבו. יצאנו לבדוק האם היא עדיין עומדת בקצב הזום זום

  מאזדה 3 הקודמת לא כיכבה בראש טבלת המסירות בישראל וניתן להניח שמאזדה 3 החדשה אשר הושקה לאחרונה בישראל, רק תלך ותתרחק משם. הסיבות לכך הן ההעדפה הברורה של הנהג הישראלי לרכבי פנאי והרצון של מאזדה לטפס בסולם המעמדות ולמצב עצמה כיצרנית סמי-פרימיום שתעמוד בין המותגים העממיים למותגי הפרימיום המבוססים. &nbs

   
 • אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הגרסאות החדשות של אופל גרנדלנד X כוללות מנוע דיזל חדש, תיבת 8 הילוכים, ואבזור משופר. המחיר החל מ- 151,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה גרסאות חדשות לקרוסאובר אופל גרנדלנד X המתחרה מול דגמים כגון קיה ספורטאז', יונדאי טוסון ופיג'ו 3008 עליו הוא מבוסס. הגרסאות החדשות כוללות מנועים מעודכנים, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ואבזור משודרג. אופל גרנדלנד X אופל גרנדלנד X מקבל כעת את הגרס

   
 • רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו קדג'אר החדש מושק בישראל עם עיצוב רענן, מנוע מעודכן, ואבזור משופר במחיר 149,990 ₪

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה בימים אלה את רכב הפנאי רנו קדגא'ר לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת מנוע דיזל מעודכן, אבזור בטיחות מתקדם, ועיצוב רענן. רנו קדג'אר 2019 העיצוב החיצוני מחודד מבעבר הודות לשבכה קדמית מוגדלת עם עיטורי כרום חדשים, פנסי LED למראה מודרניים ואלגנטיים,

   
 • ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  12.09.19 | מבחני רכב

  ניסאן עדיין מאמינה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות ושולחת אלינו את האלטימה החדשה כדי לנסות ולהסביר מדוע

  ניסאן נוקטת בגישה מעט שונה בהתנהלותה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות. בשעה שחלק מהמתחרות יורדות מפס הייצור ללא מחליפות, ניסאן מחזיקה בשני דגמים המתחרים בקטגוריה הדועכת. ניסאן אלטימה וניסאן מקסימה מיועדות בעיקר לשוק האמריקאי שחובב מכוניות סדאן אך עובר בקצב מסחרר לרכבי פנאי כמו בשאר מדינות העולם.

   
 • אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, שטח, רכב חדש

  לנד רובר דיפנדר חוזר למשחק עם עיצוב מודרני ושלדה אחודה במטרה לכבוש קהל יעד חדש

  לנד רובר דיפנדר המקורי שיצא לגמלאות אחרי 70 שנות ייצור ללא שינויים משמעותיים, זוכה היום ליורש המציג שיפורים בכל התחומים ומכוון לקהל יעד רחב יותר מבלי לוותר על יכולות השטח הגבוהות של קודמו, שיכל להגיע למקומות הכי חשוכים בג'ונגל. הדגם ישווק במרכב קצר עם שלוש דלתות המכונה 90 ובמרכב ארוך עם חמש דלתות המ

   
 • פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  09.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פרארי F8 זוכה לגרסת ספיידר פתוחה עם 720 כ"ס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש

  פרארי F8 ספיידר, מחליפתה של פרארי 488 ספיידר, נחשפת בתמונות לקראת הופעת הבכורה בתערוכת פרנקפורט שתיפתח השבוע. הדגם החדש טוב מקודמו בכל התחומים, החל ממנוע משופר המפיק 50 כ"ס נוספים, דרך הפחתה של 20 ק"ג מהמשקל הכולל העומד כעת על 1,400 ק"ג, ועד לשיפור של 10% ביעילות האווירודינמית. פרארי F8 ספי

   
 • סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  09.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה מושקת בישראל עם מנוע טורבו בנפח 1.0 ליטר במחיר 117,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק סקודה סקאלה, המשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג הצ'כי. באופן נדיר למדי, חשיפתה הרשמית הראשונה של סקודה סקאלה בפני כתבי רכב מכל העולם התקיימה בישראל לפני כשנה. בשלב זה תשווק סקודה סקאלה בישראל בגרסה אחת בלבד אך בתחילת השנה הבאה יצטרפו גרסאות

   
 • אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  08.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  מתיחת הפנים לאאודי A5 כוללת רענון עיצוב, עדכון יחידות ההנעה ומערכת MMI מדור חדש

  אאודי A5 זוכה למתיחת פנים מקיפה בכל סוגי המרכב - קופה, קבריולט, וספורטבק, ומציגה מראה דינמי, אגרסיבי ומחודד מתמיד. הגריל הקדמי רחב ושטוח יותר מבעבר, הפגוש הקדמי הונמך, ודיפיוזר בפגוש האחורי חותם שינויים אווירודינמיים המשפרים גם את הביצועים. בנוסף עודכנו חתימות האור מלפנים ומאחור, לטובת הופעה דרמטית

   
 • חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  05.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סאנגיונג רקסטון יוצע ברמת אבזור פרימיום חדשה ועשירה במחיר 275,900 ₪

  טלקאר, יבואנית סאנגיונג לישראל, משיקה היום רמת אבזור פרימיום חדשה לסאנגיונג רקסטון. הדור השני של סאנגיונג רקסטון משווק בישראל מזה שנה וחצי, הוא אחד מרכבי הפנאי שטח הקשוחים הבודדים אשר נמכרים כיום בישראל ומתחרה בעיקר בטויוטה לנד קרוזר הותיק והיקר ממנו משמעותית. סאנגיונג רקסטון

   
 • 10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  05.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  פורשה מציגה את הטייקן שמאיימת לגנוב לטסלה את תואר המכונית החשמלית הנחשקת ביותר. בקרוב בישראל

  בשנת 2015 הציגה פורשה את ה- Mission E קונספט, מכונית ספורט חשמלית במרכב קופה 4 דלתות שכעת מגיעה אלינו בגרסת הייצור והתוצאה לא פחות ממדהימה. בשלב זה פורשה טייקן תשווק בשתי גרסאות - טורבו וטורבו S. למרות שאף אחת מהן לא מצויידת במגדש טורבו, זו מסורת בת עשרות שנים לסימון הגרסאות הבכירות של דגמי פורשה. ב

   
 • ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  04.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  ניסאן ג'וק החדש מציג שיפורים בכל התחומים ושומר על העיצוב האטלטי והייחודי

  עשור חלף מאז הוצג ניסאן ג'וק הראשון שהעיר את סגמנט הקרוסאוברים העירוניים וגרר את שאר היצרנים לתחרות עזה. כעת אנו עדים סוף סוף להשקת הדור השני של הג'וק ושמחים לראות שניסאן הציבה את העיצוב בראש סדר העדיפויות ושיפרה את הרכב בכל התחומים על מנת להתחרות בדגמים כגון פיג'ו 2008, סיאט ארונה וקיה סטוניק. &nb

   
 • למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  04.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  למבורגיני סיאן מצויידת במנוע V12 היברידי המפיק 819 כ"ס בעזרת מנוע חשמלי. רק 63 מכוניות יגיעו לייצור וכולן נמכרו מראש

  למבורגיני חושפת פרטים ראשונים אודות הדגם ההיברידי הראשון של המותג - למבורגיני סיאן (Sián), אשר יוצג רשמית בתערוכת פרנקפורט הקרובה. הדגם מבוסס על האוונטדור אך יגיע לייצור במהדורה מוגבלת של 63 מכוניות לציון שנת הקמת המותג ב- 1963, כולן נמכרו מראש לאחר שהותאמו אישית לטעמם של הרוכשים המאושרים. &

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מאזדה 3 החדשה מושקת בישראל עם מנוע בהספק 165 כ"ס, רשימת אבזור עשירה, ותג מחיר של החל מ- 145,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, משיקה את הדור הרביעי של המשפחתית מאזדה 3 אשר תתחרה מול דגמים כגון טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, ופולקסווגן גולף. מאזדה 3 מגיעה לישראל במרכב סדאן והאצ'בק, עם רמת אבזור אחת ומנוע אחד בהיצע. סרטון השקת מאזדה 3 החדשה 2019 בישראל הדור החדש של המשפחתית ה

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  03.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  יונדאי חושפת את ה- i10 החדשה עם עיצוב צעיר ומערכות בטיחות עדכניות

  הדור השלישי של העירונית היעילה יונדאי i10 נחשף ואיתו מגיעות ציפיות להצלחה לפחות כמו הדגם היוצא. העיצוב של יונדאי i10 החדשה מפתיע עם קווים ספורטיביים וצעירים מבפנים ומבחוץ. החזית כוללת גריל גדול המשלב את תאורת היום בנוסף לפנסי הערפל הנמצאים בתחתית הפגוש הקדמי. צביעה דו-גונית וחישוקי סגסוגת נאים משלימ

   
 • קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  02.09.19 | רכב חדש

  רכב הפנאי קיה אקסיד והמשפחתית קיה סיד סטיישן מושקים בגרסאות PHEV עם טווח נסיעה חשמלי של עד 60 ק"מ

  קיה צועדת אל העתיד ומרחיבה את היצע דגמיה עם השקת קיה אקסיד (XCeed) וקיה סיד סטיישן בגרסאות PHEV אשר יתחרו בעיקר בטויוטה C-HR ובטויוטה קורולה הייבריד הפופולריים. שני הדגמים ייוצרו במפעלי החברה בסלובקיה ויוצעו למכירה באירופה ברבעון הראשון של שנת 2020. קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייברי

   
 • שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  02.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  שברולט בלייזר החדש מושק עם מנוע V6 בהספק 308 כ"ס ושתי רמות גימור. המחיר החל מ- 280,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה היום את שברולט בלייזר החדש. רכב הפנאי החדש ניחן בעיצוב ספורטיבי עם חזית קרבית בהשראת שברולט קמארו, ממדים נדיבים עם 5 מושבים, אבזור נוחות עשיר, מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, ותא מטען ענק בנפח 864 ליטרים. שברולט בלייזר RS שברולט בלייזר משווק

   
 • מרצדס CLA החדשה 2019 במבחן

  מרצדס CLA החדשה 2019 במבחן

  28.08.19 | מבחני רכב

  מרצדס CLA החדשה מציגה עיצוב מושך, תא נוסעים חדשני, ומקדם הגעה מרשים בתמורה לפרמיה גבוהה במיוחד

  מרצדס CLA החדשה מהווה גרסת קופה 4 דלתות למרצדס A קלאס, המיועדת לקהל כגון משפחות צעירות עד 4 נפשות. המפרט, המידות, יחידת ההנעה והאבזור, לא שונים בהרבה מכל משפחתית מודרנית, אך התצורה הייחודית, מיתוג היוקרה, והחדשנות שמביאה מרצדס אל הקטגוריה, מבטיחים הופעה מרשימה לצד תחושה של מכונית סלון מוקטנת. למבחן

   
 • קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  27.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  השקת מותג רכב חדש הינו אירוע נדיר בעולם הרכב בעשורים האחרונים. קופרה הינו מותג שעד כה שוייך לדגמי הביצועים של סיאט, אך החל מינואר 2018 הוגדר כמותג עצמאי המתחיל את דרכו בהתבססות על דגמי סיאט המוכרים בשמותיהם המקוריים. קופרה אטקה, הדגם הראשון של המותג, כבר נחת בישראל והשגנו לכם תמונות ראשונות. כפי שני

   
 • קאדילק XT4 במבחן דרכים

  קאדילק XT4 במבחן דרכים

  21.08.19 | מבחני רכב

  קאדילק XT4 מתחרה מול מיטב תוצרת גרמניה באמצעות היתרונות המסורתיים של תוצרת דטרויט - ממדים מכובדים, עיצוב בולט, ואבזור נדיב

  סגמנט הקרוסאוברים הקומפקטיים תופס תאוצה כלל עולמית. למרבית יצרניות הפרימיום יש נציגים בסגמנט כגון אאודי Q3, ב.מ.וו X1, וולוו XC40, ומרצדס GLA, אך קאדילק נכנסת למשחק באיחור מה עם ה- XT4 אשר תוכנן ועוצב ע"י הצוותים הצעירים בחברה, במטרה למשוך קהל צעיר באמצעות עיצוב בעל נוכחות, ממדים נדיבים, ואבזור עשיר