סיטרואן C3 איירקרוס במבחן דרכים

 

סיטרואן נכנסת לסגמנט רכבי הפנאי העירוניים ועושה זאת בסגנון צרפתי אופייני, הכולל עיצוב משעשע ותא נוסעים שימושי

תגיות | פנאי שטח, סיטרואן, C3 איירקרוס

בדומה ליצרניות רבות, מציגה סיטרואן מתחרה באחד הסגמנטים הלוהטים ביותר בשוק הרכב - סגמנט רכבי הפנאי העירוניים. המהלך ששירת את המטרה היה החלפת המיניוואן סיטרואן C3 פיקאסו ברכב פנאי חדש העונה לשם סיטרואן C3 איירקרוס וחולק פלטפורמה עם אחיו אופל קרוסלנד X ופיג'ו 2008. יצאנו לסופ''ש ארוך עם רכב הפנאי החדש והמעוצב של סיטרואן כדי להבין למי הוא הכי מתאים.

 

סרטון מבחן דרכים סיטרואן C3 איירקרוס

 

סיטרואן C3 איירקרוס
יתרונות   עיצוב, נוחות נסיעה, אבזור בטיחות, שימושיות, אחריות
חסרונות   ביצועים, בידוד רעשים

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

עיצוב ונוחות

 

מאז ומעולם שאפה סיטרואן לבדל עצמה משאר יצרניות הרכב על ידי שימוש בשפת עיצוב הייחודית רק לה. סיטרואן C3 איירקרוס מדגיש זאת היטב, ומציג עיצוב מסקרן ורענן המצליח להעלות חיוך. סמל היצרנית מוטמע במרכז הגריל וממנו נמתחים שני פסים כסופים לעבר פנסי ה- LED הדקים המשמשים לתאורת יום. יחידות תאורה גדולות ומרובעות מאגדות את אורות הדרך ופנסי הערפל. הגריל הקדמי מעוצב בתבנית מרובעת, מוטיב החוזר על עצמו במקומות נוספים בעיצוב הרכב, גם בתא הנוסעים.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

הדגם מתהדר בתג איירקרוס, במסילות גג, ובחיפויי פלסטיק שחורים המרמזים על זיקה מסויימת לשטח, אך מדובר בעניין שיווקי בעיקר. החישוקים תופסים את העין וצורת הריבוע נמצאת גם כאן. סיטרואן C3 איירקרוס ברמת אבזור SHINE מוצע עם גג בצבע שחור, לבן או כתום, בשילוב מרכב בצבע שונה לבחירתכם. חבילת COLOR PACK האופציונלית תוסיף צבע שלישי המאפיין את הרכב ומופיע במסילות הגג, במראות הצד, בחישוקי הגלגלים, בקורות הצד האחוריות, ובמקומות רבים בתא הנוסעים.

 

תא הנוסעים מאופיין בעיצוב סיטרואני ייחודי ומעניין. הדשבורד העצום נמתח הרחק אל עבר השמשה הקדמית ומעניק תחושת מרחב מבורכת. ריפוד הבד בחלקו העליון של הדשבורד ובדלתות מוסיף עניין וזמין במגוון צבעים לבחירה, אך הצבע האפור הבהיר שהגיע עם רכב המבחן נראה כמתאים ביותר לתפקיד.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

גלגל ההגה בשרני ועל הצלע התחתונה מופיע הריבוע המוכר, הצבוע ברכב המבחן בצבע אדום. איכות החומרים טובה ביחס למחיר ואיכות ההרכבה מהוקצעת ומבטיחה כי כל חלקי הפלסטיקה ישבו במקומם ולא ישמיעו קרקושים כלשהם. פתחי המיזוג ממוקמים נכון ביחס לידיו של הנהג וגם בהם מוטיב הריבוע האדום.

 

המושבים הקדמיים בסיטרואן C3 איירקרוס הם למעשה כורסאות רחבות ומפנקות. מבנה זה הופך את המושבים למאוד נוחים ומרווחים, אך עצם היותם שטוחים ורחבים אינו מאפשר תמיכת צד מספקת בסיבובים. בהתחשב בעובדה כי האיירקרוס אינו מתיימר לספק חווית נהיגה ספורטיבית כלל, הבחירה של היצרנית במושבים אלו ברורה ומבורכת. מסעד היד במושב הנהג ארוך ונוח.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

מאחור מצאנו מרווח ברכיים מספק בהחלט, גם לנוסעים בוגרים וגבוהים. המושבים מאחור מזכירים ספה שטוחה וגם הם נוחים למדי. ניתן לכוון את מרחק המושבים הנעים על גבי מסילה באורך של 15 ס''מ. מרווח הראש מספק גם הוא, אך מרווח הכתפיים מוגבל לשני בוגרים וילד. כמו כן, פתחי מיזוג לנוסעים מאחור היו מתקבלים בברכה.

 

מערכת המולטימדיה המקורית כוללת מסך מגע בגודל 7 אינץ' ברזולוציה גבוהה המציג גרפיקה נאה. המערכת לא פעלה באופן חלק, ונתקעה מספר פעמים במהלך המבחן. סיטרואן החליטה כי כל הפונקציות הנדרשות לתפעול הרכב יופעלו ממסך המולטימדיה ועל מנת לשנות את עוצמת המזגן או לבטל את מערכת ה- START/STOP, יידרש הנהג להסיט את עיניו מהכביש ולחפש את העמוד הייעודי במסך. היינו מעדיפים לקבל גם פקדים פיזיים לתפעול מערכות בסיסיות אלו.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

ממשק מקומי מסוג סיטרואן טאץ' מציע יישומונים חשובים בעברית כגון Waze, סלופארק, ושירות לקוחות לובינסקי, אך על מנת להתקינו, השתמשה היבואנית בשקע ה- USB היחיד ברכב, ולכן לא תוכלו לנגן את המוזיקה שלכם דרך כונן USB חיצוני אלא אם תנתקו את ממשק סיטרואן טאץ' המקומי. אופציה אחרת היא הזרמת שמע למערכת המקורית בעזרת בלוטות'.

 

תא המטען גדול ושימושי, נפחו 410 ליטרים ודחיפה קדימה של המושבים האחוריים תגדיל את נפחו לכדי 520 ליטרים. במידה ותדרשו להעביר מטען גדול יותר, תוכלו לקפל את שורת המושבים האחורית ולקבל נפח עצום של 1,280 ליטרים ומשטח הטענה שטוח. רצפת תא המטען עשויה עץ קל משקל וניתן לשלוף אותה ממקומה ולהתקינה מחדש בגובה נמוך במספר סנטימטרים. כך יגדל נפח האחסון אך משטח ההטענה לא יהיה שטוח.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

התנהלות עירונית עם האיירקרוס הקומפקטי מהנה ונעימה. נוחות הנסיעה הצרפתית הידועה באה לידי ביטוי בעיקר בכבישים משובשים במהירויות מעל 20 קמ''ש. הבולמים מכויילים על הצד הרך, שאומנם מכתיב זווית גלגול משמעותית, אך גם מאפשר גיהוץ נוח של בורות ומהמורות. מצלמת הרוורס אינה משדרת את התמונה האיכותית ביותר, אך מציגה גם תצוגה עילית המאפשרת לאמוד טוב יותר את המרחק בין הפגוש האחורי למכשול שמאחורי הרכב.

 

שדה הראייה לפנים ולצדדים מעולה הודות לתנוחת ישיבה גבוהה, קורות קדמיות דקות, וחלונות משולשים מלפנים. בנסיעה בינעירונית במהירות העולה על 95 קמ''ש, גילינו כי בידוד רעשי הרוח והצמיגים לא מספק ולכן תא הנוסעים רועש יותר מהמצופה. כמו כן, בזמן שהרכב מונע והמזגן פועל, נשמע שאון המאוורר של מערכת המיזוג בעוצמה גבוהה מהמקובל.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

ביצועים

 

סיטרואן C3 איירקרוס משווק בישראל עם מנוע טורבו בנזין שלושה צילינדרים בנפח 1.2 ליטרים המפיק 110 כ''ס ב- 5,000 סל''ד ומומנט מרבי של 20.5 קג''מ המתקבל ב- 1,500 סל''ד. תאוצה 0-100 קמ''ש אורכת 11.8 שניות והמהירות המרבית עומדת על 183 קמ''ש. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית מבית אייסין היפנית ולמערכת הנעה קדמית.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

המנוע מאופיין בפעולה לא עגולה ומייצר רעד מורגש בסל''ד נמוך ובעמידה במקום. גם תיבת ההילוכים אינה מצטיינת בתאוצה ממצב עמידה, והשילוב בין ההילוך הראשון לשני איטי. התוצאה היא נפילת כוח לאחר מספר שניות מרגע התאוצה, המייצרת עקומת תאוצה לא לינארית. נציין כי בנהיגה מנהלתית הדבר אינו מורגש כל כך. ככל שהמהירות עולה, מרגיש סיטרואן C3 איירקרוס הרבה יותר מאוזן ועגול, ואז תיבת ההילוכים מתפקדת מצוין. ניתן להעביר הילוכים גם בצורה ידנית באמצעות ידית ההילוכים.

 

בעת כניסה מהירה לפניה מורגשת זווית גלגול משמעותית וחוסר ריסון המרכב. הנטייה לתת היגוי גם היא נוכחת בפניות חדות. ההיגוי של C3 איירקרוס מעורפל ומעניק לנהג פידבק אלקטרוני מלאכותי. לזכותו של הג'יפון הצרפתי נאמר כי איכות שיכוך המהמרות בכבישים משובשים מעולה ומצליחה לפצות על העדר היכולת הדינמית.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

מרווח גחון צנוע העומד על 170 מ''מ והנעה קדמית בלבד, מכתיבים מגבלות בשטח. אין סיבה לאתגר את האיירקרוס הנוצץ בטיפוסי סלעים טכניים, אך ניתן לקחת אותו לשבילי עפר משובשים. כשיורדים מהאספלט לעפר, מצליח האיירקרוס לפתח קצב התקדמות יפה ומשרה ביטחון רב ביחס לרכב משפחתי רגיל.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

צריכת דלק

 

מבחן הדרכים כלל נסיעה בינעירונית ונסיעה בגוש דן בשעות השיא, ובמהלכו נרשמה צריכת דלק משולבת של 11.5 ק''מ לליטר. מדובר בצריכת דלק טובה ביחס לאופי הנהיגה. עם מיכל דלק בנפח 45 ליטרים ונהיגה מתונה, ניתן לצפות לטווח נסיעה של כ- 500 ק''מ בין תדלוקים. רמת זיהום האוויר של סיטרואן C3 איירקרוס עומדת על 8 מתוך 15.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

סיטרואן C3 איירקרוס משווק עם 5 שנות אחריות או עד 120,000 ק"מ. מדובר ביתרון חשוב ובולט מול המתחרים. טיפולים מתבצעים אחת לשנה או בכל 15,000 ק"מ. מחיר שני הטיפולים הראשונים במוסך היבואן עומד על 827 ₪ לכל טיפול, מחיר הטיפול השלישי 1,321 ₪, ומחיר הטיפול הרביעי 827 ₪.

 

מחיר פנס ראשי עומד על 2,689 ₪, מחיר פנס אחורי 950 ₪, מחיר מראת צד 2,832 ₪, מחיר זוג רפידות בלם קדמיות 462 ₪, ומחיר זוג צלחות בלם קדמיות עומד על 723 ₪. עלות ביטוח מקיף וחובה לשנה עבור נהגים מגיל 21 ומעלה, ללא תביעות בשלוש השנים האחרונות, עומדת על כ- 7,600 ₪. כל המחירים כוללים מע"מ ונמוכים ביחס למתחרים בסגמנט.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

בטיחות

 

במבחן הבטיחות של ארגון Euro Ncap שנערך בשנת 2017, זכה סיטרואן C3 איירקרוס לציון מרבי של 5 כוכבים עם ציונים של 85% בהגנה על בוגרים, 82% בהגנה על ילדים, 64% בהגנה על הולכי רגל, ו- 60% עבור מערכות הבטיחות.

 

מפרט הבטיחות הסטנדרטי נדיב וכולל 6 כריות אוויר, התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה, התרעה על אי שמירת מרחק מלפנים, בלימה אוטונומית עד 80 קמ''ש הכוללת זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, עמעום אור גבוה אוטומטי, והתרעה על עייפות נהג.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

תמורה למחיר

 

סיטרואן C3 איירקרוס משווק בשתי רמות אבזור. מחיר דגם הכניסה FEEL עומד על 121,900 ₪ וכולל בין היתר מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 7 אינץ', 6 רמקולים, קישוריות בלוטות', שקע USB, שני שקעי 12V, מראות צד חשמליות, חיישני רוורס, חיישן תאורה, וחישוקי סגסוגת אלומיניום בקוטר 16 אינץ'.

 

מחירו של הדגם הבכיר SHINE עומד על 127,900 ₪ וכולל אבזור נוסף כגון מראה פנימית מתכהה אוטומטית, מצלמת רוורס עם מבט עילי, חיישן גשם, פנסי ערפל, בקרת אקלים דו-אזורית, מפתח חכם, תמיכה בממשק Apple CarPlay, משטח טעינה אלחוטית לטלפון נייד, מושבים אחוריים הניתנים להזזה על גבי מסילה, משענת גב אחורית בעלת זווית הטיה מתכווננת, מסעד יד לנהג, מסעד יד ליושבים מאחור הכולל מחזיק כוסות, וחישוקי אלומיניום בקוטר 17 אינץ'.

 

לסיכום, נהננו מחברתו המעוצבת והמשעשעת של סיטרואן C3 איירקרוס. אם הנכם מעוניינים בתאוצה מרגשת או יכולת שטח מעולה, מוטב שתחפשו רכב אחר. אם אתם בעלי משפחה ומחפשים רכב נוח, שימושי ובטיחותי לטיולי כביש או שבילי עפר מתונים, סיטרואן C3 איירקרוס החדש ימלא את תפקידו בהצטיינות יתרה והאחריות איתה משווק הרכב תקנה לכם שקט נפשי לחמש שנים.

 

סיטרואן C3 איירקרוס SHINE
מנוע טורבו בנזין 3 צילינדרים 1.2 ליטר
הספק מרבי משולב 110/5,500 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי משולב 20.5/1,500 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים אוטומטית 6 הילוכים
יחידת הנעה קדמית
אורך כללי 4,154 מ"מ
רוחב כללי 1,824 מ"מ
גובה כללי 1,637 מ"מ
בסיס גלגלים 2,604 מ"מ
מרווח גחון 170 מ"מ
מיכל דלק 45 ליטרים
נפח תא מטען

410-1,289 ליטרים

משקל עצמי 1,203 ק"ג
מהירות מרבית 183 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 11.8 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 17.8 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 11.5 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 8 (מתוך 15)
ציון בטיחות ENCAP 5 כוכבים (2017)
רמת אבזור בטיחותי 6 (מתוך 8)
מחיר

127,900 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • סקודה סקאלה 1.0 ליטר במבחן דרכים

  סקודה סקאלה 1.0 ליטר במבחן דרכים

  16.01.20 | מבחני רכב

  סקודה סקאלה מתיימרת להציע שימושיות משפחתית למרות היותה מבוססת על פלטפורמת סופרמיני

  סקודה סקאלה החדשה, אשר נחשפה בהשקה עולמית בישראל, מצביעה על חשיבותו של השוק המקומי עבור היצרנית הצ'כית. סקודה הינה המותג האירופאי הנמכר ביותר בארץ וזוכה לאהדה בזכות תמחור נכון וליין דגמים פרקטי. סקודה סקאלה ממוצבת מבחינת מידות, מפרט, ומחירים, בין קטגוריית הסופרמיני לקטגוריית המשפחתיות, ומוצעת במרכב

   
 • MG ZS EV במבחן דרכים

  MG ZS EV במבחן דרכים

  09.01.20 | מבחני רכב, רכב חשמלי

  מה דעתכם על ג'יפון 100% חשמלי בעל טווח נסיעה של כ- 250 ק"מ בין טעינות, מאובזר, בטיחותי, ובמחיר 140 אלף ₪?

  היום כבר אין ספק שרכבים חשמליים יכבשו את כבישי ארצנו בשנים הבאות וישלימו מהפכה שלא הייתה כמותה עשרות שנים בתחום הרכב. ממשלת ישראל מעודדת רכישה של רכב חשמלי. בזמן שרכב לוגם דלק נקנס ב- 83% מס קניה (עם קיזוז של עד 17 אלף ₪ לפי פליטת המזהמים), ועבור רכב היברידי משולם 45% מס קנייה, עבור רכב חשמלי עומד מ

   
 • רנו קוליאוס החדש 2020 מושק בישראל

  רנו קוליאוס החדש 2020 מושק בישראל

  08.01.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הקרוסאובר הגדול רנו קוליאוס מושק עם מנוע טורבו דיזל בנפח 1.75 ליטרים בהספק 150 כ"ס. המחיר 164,990 ₪

  קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה את הקרוסאובר רנו קוליאוס לאחר שעבר מתיחת פנים במסגרתה קיבל עדכוני עיצוב ומגוון צבעים חדש. העיצוב החיצוני כולל גריל בעל סורגים רוחביים עם סמל המותג במידות ענק, וגופי תאורת LED. מאחור צמד גופי תאורה רוחביים בהתאם לשפת העיצוב המוכרת של המותג. מהצד בולטות קשתות גלג

   
 • פולקסווגן טי-קרוס מושק בישראל

  פולקסווגן טי-קרוס מושק בישראל

  08.01.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הקרוסאובר העירוני פולקסווגן טי-קרוס מציע תכנון פנימי חכם ויחידות הנעה מוכרות. המחיר החל מ- 129,900 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, משיקה את פולקסווגן טי-קרוס (T-Cross), השחקן שלה בסגמנט הקרוסאוברים העירוניים בו מתחרים דגמים כגון קיה סטוניק וסיאט ארונה. הדגם מבוסס על פלטפורמת MQB-A0 של הקונצרן המשמשת את הדגמים הקומפקטיים של החברה, ביניהם פולקסווגן פולו. פולקסווגן טי-קרוס

   
 • סקודה סופרב 2020 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  סקודה סופרב 2020 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  02.01.20 | מבחני רכב

  המשפחתית הגדולה של סקודה קיבלה עיצוב רענן, מערכות בטיחות משופרות ויחידות הנעה מעודכנות. יצאנו לבחון את מלכת הקטגוריה

  קטגוריית המשפחתיות הגדולות (D) היא הנפגעת העיקרית מהעדפת השוק לקרוסאוברים אופנתיים אשר מציעים באותו מחיר תנוחת ישיבה גבוהה, פוזת שטח נחשקת ותדמית עדיפה. עם זאת, סקודה סופרב בדור הנוכחי נהנית מהצלחה למרות טרנד הקרוסאוברים, עם יותר מחצי מיליון מסירות ברחבי והעולם. גם בישראל זוכה סקודה סופרב לביקוש גבו

   
 • רכב הפנאי ג'נסיס GV80 בתמונות ראשונות

  רכב הפנאי ג'נסיס GV80 בתמונות ראשונות

  01.01.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  מותג היוקרה הקוריאני ג'נסיס חושף תמונות ראשונות של רכב הפנאי GV80

  ג'נסיס, מותג היוקרה של קונצרן יונדאי, חשף תמונות ופרטים ראשונים אודות ה- SUV הראשון של המותג אשר יתחרה מול דגמים כגון ב.מ.וו X5, מרצדס GLE, ואאודי Q7, וכמותם יוצע עם 5 או 7 מושבים. העיצוב החיצוני מזוהה עם החברה וכולל גריל קדמי עצום וחתימת LED בצורת שני פסים מקבילים - מוטיב חוזר בעיצובו של הדגם. &nb

   
 • קיה אקסיד - התרשמות מנהיגה ראשונה

  קיה אקסיד - התרשמות מנהיגה ראשונה

  26.12.19 | מבחני רכב, חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קיה הזמינה אותנו לנסיעת מבחן ראשונה בקיה אקסיד - הקרוסאובר המשפחתי החדש של המותג

  קיה אקסיד (Xceed) הושק השבוע בישראל והצטרף למשפחת רכבי הפנאי הענפה של קיה המאגפת את כל הקטגוריות הפופולריות. על פי אנשי המותג, העולה החדש מוגדר כקרוסאובר משפחתי ספורטיבי. מבחינת מידות ומחיר הוא ניצב קרוב מאוד לאחיו הוותיקים - קיה ספורטאז' וקיה נירו. קיה אקסיד אנשי המותג זיהו צורך ב

   
 • קיה אקסיד (XCeed) החדש 2020 הושק בישראל

  קיה אקסיד (XCeed) החדש 2020 הושק בישראל

  23.12.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הקרוסאובר הקומפקטי קיה אקסיד מבוסס על קיה סיד המשפחתית ומציג עיצוב ספורטיבי דמוי קופה, המחיר החל מ- 137,900 ₪

  קיה אקסיד (XCeed) אשר מושק היום בישראל, מציג מרכב בתוצרת קופה 4 דלתות שאינה נפוצה בקטגוריה המתפתחת של הקרוסאוברים הקומפקטיים העממיים. קיה אקסיד מבוסס על קיה סיד המשפחתית ויתחרה מול דגמים כגון מאזדה CX-30, סוזוקי קרוסאובר, וטויוטה C-HR. קיה אקסיד העיצוב החיצוני מסגיר כבר ממבט ראשון

   
 • מיצובישי ASX החדש 2020 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  מיצובישי ASX החדש 2020 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  12.12.19 | מבחני רכב

  הקרוסאובר מיצובישי ASX הוותיק זכה למתיחת פנים רביעית וקבלנו הזדמנות לבחון את השינויים

  מיצובישי ASX אמנם אינו ותיק בנוף המקומי והגיע אלינו לראשונה בנובמבר 2017, אך למעשה מדובר בדגם בן 9 שנים המבוסס על הפלטפורמה של מיצובישי אאוטלנדר. למרות שאורך חיי דגם בעולם הרכב עומד על כ- 7 שנים, נראה כי היצרנית לא ממהרת להציג דור חדש למיצובישי ASX ומסתפקת במתיחת פנים רביעית במספר, כך שהדגם צפוי להי

   
 • מרצדס GLE במבחן

  מרצדס GLE במבחן

  05.12.19 | מבחני רכב

  מרצדס GLE החדש מתיימר להציע תא נוסעים סלוני, יכולת שטח מכובדת, וחווית נסיעה משובחת לשבעה נוסעים. יצאנו למבחן בכביש ובשטח בכדי לעמוד על יכולותיו

  בשנת 1997 הייתה מרצדס חלוצת סגמנט רכבי השטח היוקרתיים עם ה- ML. נכון שלנד רובר הקדימה אותה בכמה עשורים עם הריינג' רובר, אך מבין יצרניות הפרימיום הגדולות והמובילות, הייתה מרצדס הראשונה להרים את הכפפה בימים בהם רכבי שטח לא היו פופולריים. מרצדס ML הוצג ויוצר בארה"ב עבור השוק האמריקאי החובב רכבי SUV ונת

   
 • יונדאי איוניק 2019 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  יונדאי איוניק 2019 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  28.11.19 | מבחני רכב

  יונדאי איוניק עברה מתיחת פנים של אמצע החיים שמשאירה אותה בתחרות ואף משפרת את מעמדה

  יונדאי איוניק הינה מהמשפחתיות הפופולריות בישראל ואחד הדגמים החשובים ביותר של היצרנית. יונדאי איוניק הצליחה להדיח דגמים כגון יונדאי טוסון ויונדאי i10 מראש טבלת המסירות של היצרנית, ורשמה הישג מרשים כשהפכה למכונית ההיברידית הראשונה שהובילה את טבלת המסירות בישראל. יונדאי איוניק סופרים ית

   
 • מאזדה CX-30 2019 מושק בישראל

  מאזדה CX-30 2019 מושק בישראל

  28.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רכב הפנאי החדש של מאזדה מושק בישראל עם מנועי 2.0 ו- 2.5 ליטרים וברמת אבזור גבוהה

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, משיקה היום את מאזדה CX-30, רכב פנאי חדש של המותג המבוסס על מאזדה 3 החדשה. היצע רכבי הפנאי של מאזדה כלל עד היום את רכב הפנאי האורבני מאזדה CX-3 ורכב הפנאי המשפחתי מאזדה CX-5. לדברי היבואנית מאזדה CX-30 החדש יתמקם ביניהם וישמש כנציג העיקרי של המותג בסגמנט רכבי הפ

   
 • קיה נירו 2019 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  קיה נירו 2019 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  21.11.19 | מבחני רכב

  קיה נירו זוכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב עדכני ואבזור משופר תוך הבטחה לשמירת היתרונות המוכרים של הדגם ההיברידי

  קיה נירו הינו אחד הרכבים הנמכרים ביותר בשנה האחרונה בישראל, לא מעט הודות לציי הרכב והטבת המס לה זוכים רכבים היברידיים בזכות פליטת מזהמים נמוכה. מתיחת הפנים לה זכה קיה נירו מקנה לו מראה רענן ודינמי, משפרת את ארכיטקטורת תא הנוסעים, ומוסיפה אבזור נוחות חשוב. אלו נוספים ליתרונות המוכרים, ביניהם עיצוב קר

   
 • ניסאן מיקרה החדשה 2019 מושקת בישראל

  ניסאן מיקרה החדשה 2019 מושקת בישראל

  21.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ניסאן מיקרה החדשה תשווק בישראל עם מנוע טורבו בנזין. המחיר החל מ- 79,990 ₪

  קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן לישראל, משיקה היום את ניסאן מיקרה החדשה בישראל. מנהלת מותג ניסאן בישראל, אורית בן עמי, מסרה כי: "ניסאן ממשיכה לשמור על הקו של שינוי וחדשנות. כחלק ממגמה זו משיקה את המיקרה החדשה, הרבה יותר מרווחת, מעודכנת, עם עיצוב דינמי בולט, ועם שתי רמות גימור. המיקרה החדשה מאפשרת חווית נ

   
 • הקרוסאובר החשמלי פורד מוסטנג מאך E נחשף רשמית

  הקרוסאובר החשמלי פורד מוסטנג מאך E נחשף רשמית

  18.11.19 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  פורד מוסטנג מאך E החשמלי מציג עיצוב מרשים וטווח נסיעה של 450-600 ק"מ

  אוהדיה של מכונית הפוני האגדית פורד מוסטנג, שלדורותיה צויידה במנוע בנזין שרירי ועתיר נפח, הרימו גבה כשפורד הצמידה את סמל הסוס הדוהר לקרוסאובר חשמלי שהוא אנטיתזה לפורד מוסטנג המקורית. היצרנית מצידה מבטיחה שפורד מוסטנג מאך E לא מוזיל את מותג מוסטנג אלא מכניס אותו לעידן החשמלי לאחר תכנון מוקפד על מ

   
 • מיצובישי ספייס סטאר ואטראז' זוכות למתיחת פנים

  מיצובישי ספייס סטאר ואטראז' זוכות למתיחת פנים

  18.11.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  מיצובישי ספייס סטאר ואטראז' החדשות 2020 נחשפות בתמונות ראשונות

  מיצובישי משיקה היום את מתיחת הפנים השניה לדגמי מיצובישי ספייס סטאר ומיצובישי אטראז'. השינויים מתמקדים בחזית המציגה כעת את שפת העיצוב העדכנית של המותג בהשראת מיצובישי אקליפס קרוס. ניתן לזהות יחידות תאורת LED חדות יותר, פגוש קדמי עם עיטורי כרום מודגשים, ושבכה קדמית עם פסים בצבע אדום. מיצובישי

   
 • דגמי אאודי 2020 נוחתים בישראל

  דגמי אאודי 2020 נוחתים בישראל

  17.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  אאודי A4, אאודי A7 הייבריד ואאודי Q7 החדשים 2020 מושקים בישראל

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית אאודי לישראל, השיקה הבוקר שלושה דגמים חדשים לקראת שנת 2020, ביניהם אאודי A4 ואאודי Q7 אשר זכו למתיחת פנים מקיפה, ואאודי A7 בגרסת פלאג-אין הייבריד (PHEV). עוד חשפה החברה את תוכניותיה לייבא דגמים חדשים נוספים בשנה הקרובה, כולל כל דגמי הביצועים בסדרת RS. אאודי A4 2020

   
 • יונדאי אלנטרה 2019 (מתיחת פנים) במבחן דרכים

  יונדאי אלנטרה 2019 (מתיחת פנים) במבחן דרכים

  14.11.19 | מבחני רכב

  יונדאי אלנטרה התחדשה לכבוד שנת 2019 אך ממשיכה במתכונת המשפחתית סדאן הקלאסית

  הדור הראשון של משפחתית הסדאן יונדאי אלנטרה הגיע אלינו בשנות ה- 90 ומאז משווק בישראל בשמות כאלה ואחרים. בתחילת העשור הגיע לישראל הדור החמישי של אלנטרה, שידוע יותר בשם יונדאי i35, והפך לאחד מהדגמים הפופולריים ביותר בשוק המקומי. האלנטרה חיזקה את מעמדה של יונדאי בקבוצת המשפחתיות ורכשה מוניטין חיובי בשוק

   
 • פולקסווגן טיגואן 1.5 TSI במבחן דרכים

  פולקסווגן טיגואן 1.5 TSI במבחן דרכים

  07.11.19 | מבחני רכב

  פולקסווגן טיגואן מקבל גרסת כניסה חדשה עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים, הנעה קדמית, ואבזור עשיר. יצאנו לבדוק האם התמורה הולמת למחירו הגבוה

  רכבי הפנאי ממשיכים לתפוס נתח שוק נכבד, בעיקר בגרסאות הנמכרות סביב 160,000 ₪. מעל גרסאות אלו ניצבות הגרסאות החזקות והמאובזרות יותר של אותם דגמים, ומולן מתחרה פולקסווגן טיגואן שמגיע כעת בגרסת כניסה חדשה בעלת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים, הנעה קדמית, רמת אבזור קומפורטליין פלוס עשירה יחסית, ותג מחיר

   
 • ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  06.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה מושקת בישראל. המחיר החל מ- 199,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את המשפחתית הקומפקטית ב.מ.וו סדרה 1 בדור שלישי וחדש אשר מתחרה במרצדס A קלאס, אאודי A3, ודומותיהן. עיצובה החיצוני מאמץ אלמנטים מוכרים משפת העיצוב המסורתית של המותג הכוללים גריל כליות גדול וגופי תאורה רחבים מאחור המקנים מראה יציב ורחב.. ב.מ.וו סדרה 1 ה