סיטרואן C3 איירקרוס במבחן דרכים

 

סיטרואן נכנסת לסגמנט רכבי הפנאי העירוניים ועושה זאת בסגנון צרפתי אופייני, הכולל עיצוב משעשע ותא נוסעים שימושי

תגיות | פנאי שטח, סיטרואן, C3 איירקרוס

בדומה ליצרניות רבות, מציגה סיטרואן מתחרה באחד הסגמנטים הלוהטים ביותר בשוק הרכב - סגמנט רכבי הפנאי העירוניים. המהלך ששירת את המטרה היה החלפת המיניוואן סיטרואן C3 פיקאסו ברכב פנאי חדש העונה לשם סיטרואן C3 איירקרוס וחולק פלטפורמה עם אחיו אופל קרוסלנד X ופיג'ו 2008. יצאנו לסופ''ש ארוך עם רכב הפנאי החדש והמעוצב של סיטרואן כדי להבין למי הוא הכי מתאים.

 

סרטון מבחן דרכים סיטרואן C3 איירקרוס

 

סיטרואן C3 איירקרוס
יתרונות   עיצוב, נוחות נסיעה, אבזור בטיחות, שימושיות, אחריות
חסרונות   ביצועים, בידוד רעשים

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

עיצוב ונוחות

 

מאז ומעולם שאפה סיטרואן לבדל עצמה משאר יצרניות הרכב על ידי שימוש בשפת עיצוב הייחודית רק לה. סיטרואן C3 איירקרוס מדגיש זאת היטב, ומציג עיצוב מסקרן ורענן המצליח להעלות חיוך. סמל היצרנית מוטמע במרכז הגריל וממנו נמתחים שני פסים כסופים לעבר פנסי ה- LED הדקים המשמשים לתאורת יום. יחידות תאורה גדולות ומרובעות מאגדות את אורות הדרך ופנסי הערפל. הגריל הקדמי מעוצב בתבנית מרובעת, מוטיב החוזר על עצמו במקומות נוספים בעיצוב הרכב, גם בתא הנוסעים.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

הדגם מתהדר בתג איירקרוס, במסילות גג, ובחיפויי פלסטיק שחורים המרמזים על זיקה מסויימת לשטח, אך מדובר בעניין שיווקי בעיקר. החישוקים תופסים את העין וצורת הריבוע נמצאת גם כאן. סיטרואן C3 איירקרוס ברמת אבזור SHINE מוצע עם גג בצבע שחור, לבן או כתום, בשילוב מרכב בצבע שונה לבחירתכם. חבילת COLOR PACK האופציונלית תוסיף צבע שלישי המאפיין את הרכב ומופיע במסילות הגג, במראות הצד, בחישוקי הגלגלים, בקורות הצד האחוריות, ובמקומות רבים בתא הנוסעים.

 

תא הנוסעים מאופיין בעיצוב סיטרואני ייחודי ומעניין. הדשבורד העצום נמתח הרחק אל עבר השמשה הקדמית ומעניק תחושת מרחב מבורכת. ריפוד הבד בחלקו העליון של הדשבורד ובדלתות מוסיף עניין וזמין במגוון צבעים לבחירה, אך הצבע האפור הבהיר שהגיע עם רכב המבחן נראה כמתאים ביותר לתפקיד.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

גלגל ההגה בשרני ועל הצלע התחתונה מופיע הריבוע המוכר, הצבוע ברכב המבחן בצבע אדום. איכות החומרים טובה ביחס למחיר ואיכות ההרכבה מהוקצעת ומבטיחה כי כל חלקי הפלסטיקה ישבו במקומם ולא ישמיעו קרקושים כלשהם. פתחי המיזוג ממוקמים נכון ביחס לידיו של הנהג וגם בהם מוטיב הריבוע האדום.

 

המושבים הקדמיים בסיטרואן C3 איירקרוס הם למעשה כורסאות רחבות ומפנקות. מבנה זה הופך את המושבים למאוד נוחים ומרווחים, אך עצם היותם שטוחים ורחבים אינו מאפשר תמיכת צד מספקת בסיבובים. בהתחשב בעובדה כי האיירקרוס אינו מתיימר לספק חווית נהיגה ספורטיבית כלל, הבחירה של היצרנית במושבים אלו ברורה ומבורכת. מסעד היד במושב הנהג ארוך ונוח.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

מאחור מצאנו מרווח ברכיים מספק בהחלט, גם לנוסעים בוגרים וגבוהים. המושבים מאחור מזכירים ספה שטוחה וגם הם נוחים למדי. ניתן לכוון את מרחק המושבים הנעים על גבי מסילה באורך של 15 ס''מ. מרווח הראש מספק גם הוא, אך מרווח הכתפיים מוגבל לשני בוגרים וילד. כמו כן, פתחי מיזוג לנוסעים מאחור היו מתקבלים בברכה.

 

מערכת המולטימדיה המקורית כוללת מסך מגע בגודל 7 אינץ' ברזולוציה גבוהה המציג גרפיקה נאה. המערכת לא פעלה באופן חלק, ונתקעה מספר פעמים במהלך המבחן. סיטרואן החליטה כי כל הפונקציות הנדרשות לתפעול הרכב יופעלו ממסך המולטימדיה ועל מנת לשנות את עוצמת המזגן או לבטל את מערכת ה- START/STOP, יידרש הנהג להסיט את עיניו מהכביש ולחפש את העמוד הייעודי במסך. היינו מעדיפים לקבל גם פקדים פיזיים לתפעול מערכות בסיסיות אלו.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

ממשק מקומי מסוג סיטרואן טאץ' מציע יישומונים חשובים בעברית כגון Waze, סלופארק, ושירות לקוחות לובינסקי, אך על מנת להתקינו, השתמשה היבואנית בשקע ה- USB היחיד ברכב, ולכן לא תוכלו לנגן את המוזיקה שלכם דרך כונן USB חיצוני אלא אם תנתקו את ממשק סיטרואן טאץ' המקומי. אופציה אחרת היא הזרמת שמע למערכת המקורית בעזרת בלוטות'.

 

תא המטען גדול ושימושי, נפחו 410 ליטרים ודחיפה קדימה של המושבים האחוריים תגדיל את נפחו לכדי 520 ליטרים. במידה ותדרשו להעביר מטען גדול יותר, תוכלו לקפל את שורת המושבים האחורית ולקבל נפח עצום של 1,280 ליטרים ומשטח הטענה שטוח. רצפת תא המטען עשויה עץ קל משקל וניתן לשלוף אותה ממקומה ולהתקינה מחדש בגובה נמוך במספר סנטימטרים. כך יגדל נפח האחסון אך משטח ההטענה לא יהיה שטוח.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

התנהלות עירונית עם האיירקרוס הקומפקטי מהנה ונעימה. נוחות הנסיעה הצרפתית הידועה באה לידי ביטוי בעיקר בכבישים משובשים במהירויות מעל 20 קמ''ש. הבולמים מכויילים על הצד הרך, שאומנם מכתיב זווית גלגול משמעותית, אך גם מאפשר גיהוץ נוח של בורות ומהמורות. מצלמת הרוורס אינה משדרת את התמונה האיכותית ביותר, אך מציגה גם תצוגה עילית המאפשרת לאמוד טוב יותר את המרחק בין הפגוש האחורי למכשול שמאחורי הרכב.

 

שדה הראייה לפנים ולצדדים מעולה הודות לתנוחת ישיבה גבוהה, קורות קדמיות דקות, וחלונות משולשים מלפנים. בנסיעה בינעירונית במהירות העולה על 95 קמ''ש, גילינו כי בידוד רעשי הרוח והצמיגים לא מספק ולכן תא הנוסעים רועש יותר מהמצופה. כמו כן, בזמן שהרכב מונע והמזגן פועל, נשמע שאון המאוורר של מערכת המיזוג בעוצמה גבוהה מהמקובל.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

ביצועים

 

סיטרואן C3 איירקרוס משווק בישראל עם מנוע טורבו בנזין שלושה צילינדרים בנפח 1.2 ליטרים המפיק 110 כ''ס ב- 5,000 סל''ד ומומנט מרבי של 20.5 קג''מ המתקבל ב- 1,500 סל''ד. תאוצה 0-100 קמ''ש אורכת 11.8 שניות והמהירות המרבית עומדת על 183 קמ''ש. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית מבית אייסין היפנית ולמערכת הנעה קדמית.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

המנוע מאופיין בפעולה לא עגולה ומייצר רעד מורגש בסל''ד נמוך ובעמידה במקום. גם תיבת ההילוכים אינה מצטיינת בתאוצה ממצב עמידה, והשילוב בין ההילוך הראשון לשני איטי. התוצאה היא נפילת כוח לאחר מספר שניות מרגע התאוצה, המייצרת עקומת תאוצה לא לינארית. נציין כי בנהיגה מנהלתית הדבר אינו מורגש כל כך. ככל שהמהירות עולה, מרגיש סיטרואן C3 איירקרוס הרבה יותר מאוזן ועגול, ואז תיבת ההילוכים מתפקדת מצוין. ניתן להעביר הילוכים גם בצורה ידנית באמצעות ידית ההילוכים.

 

בעת כניסה מהירה לפניה מורגשת זווית גלגול משמעותית וחוסר ריסון המרכב. הנטייה לתת היגוי גם היא נוכחת בפניות חדות. ההיגוי של C3 איירקרוס מעורפל ומעניק לנהג פידבק אלקטרוני מלאכותי. לזכותו של הג'יפון הצרפתי נאמר כי איכות שיכוך המהמרות בכבישים משובשים מעולה ומצליחה לפצות על העדר היכולת הדינמית.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

מרווח גחון צנוע העומד על 170 מ''מ והנעה קדמית בלבד, מכתיבים מגבלות בשטח. אין סיבה לאתגר את האיירקרוס הנוצץ בטיפוסי סלעים טכניים, אך ניתן לקחת אותו לשבילי עפר משובשים. כשיורדים מהאספלט לעפר, מצליח האיירקרוס לפתח קצב התקדמות יפה ומשרה ביטחון רב ביחס לרכב משפחתי רגיל.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

צריכת דלק

 

מבחן הדרכים כלל נסיעה בינעירונית ונסיעה בגוש דן בשעות השיא, ובמהלכו נרשמה צריכת דלק משולבת של 11.5 ק''מ לליטר. מדובר בצריכת דלק טובה ביחס לאופי הנהיגה. עם מיכל דלק בנפח 45 ליטרים ונהיגה מתונה, ניתן לצפות לטווח נסיעה של כ- 500 ק''מ בין תדלוקים. רמת זיהום האוויר של סיטרואן C3 איירקרוס עומדת על 8 מתוך 15.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

סיטרואן C3 איירקרוס משווק עם 5 שנות אחריות או עד 120,000 ק"מ. מדובר ביתרון חשוב ובולט מול המתחרים. טיפולים מתבצעים אחת לשנה או בכל 15,000 ק"מ. מחיר שני הטיפולים הראשונים במוסך היבואן עומד על 827 ₪ לכל טיפול, מחיר הטיפול השלישי 1,321 ₪, ומחיר הטיפול הרביעי 827 ₪.

 

מחיר פנס ראשי עומד על 2,689 ₪, מחיר פנס אחורי 950 ₪, מחיר מראת צד 2,832 ₪, מחיר זוג רפידות בלם קדמיות 462 ₪, ומחיר זוג צלחות בלם קדמיות עומד על 723 ₪. עלות ביטוח מקיף וחובה לשנה עבור נהגים מגיל 21 ומעלה, ללא תביעות בשלוש השנים האחרונות, עומדת על כ- 7,600 ₪. כל המחירים כוללים מע"מ ונמוכים ביחס למתחרים בסגמנט.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

בטיחות

 

במבחן הבטיחות של ארגון Euro Ncap שנערך בשנת 2017, זכה סיטרואן C3 איירקרוס לציון מרבי של 5 כוכבים עם ציונים של 85% בהגנה על בוגרים, 82% בהגנה על ילדים, 64% בהגנה על הולכי רגל, ו- 60% עבור מערכות הבטיחות.

 

מפרט הבטיחות הסטנדרטי נדיב וכולל 6 כריות אוויר, התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה, התרעה על אי שמירת מרחק מלפנים, בלימה אוטונומית עד 80 קמ''ש הכוללת זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, עמעום אור גבוה אוטומטי, והתרעה על עייפות נהג.

 

סיטרואן C3 איירקרוססיטרואן C3 איירקרוס

 

תמורה למחיר

 

סיטרואן C3 איירקרוס משווק בשתי רמות אבזור. מחיר דגם הכניסה FEEL עומד על 121,900 ₪ וכולל בין היתר מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 7 אינץ', 6 רמקולים, קישוריות בלוטות', שקע USB, שני שקעי 12V, מראות צד חשמליות, חיישני רוורס, חיישן תאורה, וחישוקי סגסוגת אלומיניום בקוטר 16 אינץ'.

 

מחירו של הדגם הבכיר SHINE עומד על 127,900 ₪ וכולל אבזור נוסף כגון מראה פנימית מתכהה אוטומטית, מצלמת רוורס עם מבט עילי, חיישן גשם, פנסי ערפל, בקרת אקלים דו-אזורית, מפתח חכם, תמיכה בממשק Apple CarPlay, משטח טעינה אלחוטית לטלפון נייד, מושבים אחוריים הניתנים להזזה על גבי מסילה, משענת גב אחורית בעלת זווית הטיה מתכווננת, מסעד יד לנהג, מסעד יד ליושבים מאחור הכולל מחזיק כוסות, וחישוקי אלומיניום בקוטר 17 אינץ'.

 

לסיכום, נהננו מחברתו המעוצבת והמשעשעת של סיטרואן C3 איירקרוס. אם הנכם מעוניינים בתאוצה מרגשת או יכולת שטח מעולה, מוטב שתחפשו רכב אחר. אם אתם בעלי משפחה ומחפשים רכב נוח, שימושי ובטיחותי לטיולי כביש או שבילי עפר מתונים, סיטרואן C3 איירקרוס החדש ימלא את תפקידו בהצטיינות יתרה והאחריות איתה משווק הרכב תקנה לכם שקט נפשי לחמש שנים.

 

סיטרואן C3 איירקרוס SHINE
מנוע טורבו בנזין 3 צילינדרים 1.2 ליטר
הספק מרבי משולב 110/5,500 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי משולב 20.5/1,500 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים אוטומטית 6 הילוכים
יחידת הנעה קדמית
אורך כללי 4,154 מ"מ
רוחב כללי 1,824 מ"מ
גובה כללי 1,637 מ"מ
בסיס גלגלים 2,604 מ"מ
מרווח גחון 170 מ"מ
מיכל דלק 45 ליטרים
נפח תא מטען

410-1,289 ליטרים

משקל עצמי 1,203 ק"ג
מהירות מרבית 183 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 11.8 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 17.8 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 11.5 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 8 (מתוך 15)
ציון בטיחות ENCAP 5 כוכבים (2017)
רמת אבזור בטיחותי 6 (מתוך 8)
מחיר

127,900 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הגרסאות החדשות של אופל גרנדלנד X כוללות מנוע דיזל חדש, תיבת 8 הילוכים, ואבזור משופר. המחיר החל מ- 151,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה גרסאות חדשות לקרוסאובר אופל גרנדלנד X המתחרה מול דגמים כגון קיה ספורטאז', יונדאי טוסון ופיג'ו 3008 עליו הוא מבוסס. הגרסאות החדשות כוללות מנועים מעודכנים, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ואבזור משודרג. אופל גרנדלנד X אופל גרנדלנד X מקבל כעת את הגרס

   
 • רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו קדג'אר החדש מושק בישראל עם עיצוב רענן, מנוע מעודכן, ואבזור משופר במחיר 149,990 ₪

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה בימים אלה את רכב הפנאי רנו קדגא'ר לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת מנוע דיזל מעודכן, אבזור בטיחות מתקדם, ועיצוב רענן. רנו קדג'אר 2019 העיצוב החיצוני מחודד מבעבר הודות לשבכה קדמית מוגדלת עם עיטורי כרום חדשים, פנסי LED למראה מודרני ואלגנטי, פגו

   
 • ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  12.09.19 | מבחני רכב

  ניסאן עדיין מאמינה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות ושולחת אלינו את האלטימה החדשה כדי לנסות ולהסביר מדוע

  ניסאן נוקטת בגישה מעט שונה בהתנהלותה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות. בשעה שחלק מהמתחרות יורדות מפס הייצור ללא מחליפות, ניסאן מחזיקה בשני דגמים המתחרים בקטגוריה הדועכת. ניסאן אלטימה וניסאן מקסימה מיועדות בעיקר לשוק האמריקאי שחובב מכוניות סדאן אך עובר בקצב מסחרר לרכבי פנאי כמו בשאר מדינות העולם.

   
 • אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, שטח, רכב חדש

  לנד רובר דיפנדר חוזר למשחק עם עיצוב מודרני ושלדה אחודה במטרה לכבוש קהל יעד חדש

  לנד רובר דיפנדר המקורי שיצא לגמלאות אחרי 70 שנות ייצור ללא שינויים משמעותיים, זוכה היום ליורש המציג שיפורים בכל התחומים ומכוון לקהל יעד רחב יותר מבלי לוותר על יכולות השטח הגבוהות של קודמו, שיכל להגיע למקומות הכי חשוכים בג'ונגל. הדגם ישווק במרכב קצר עם שלוש דלתות המכונה 90 ובמרכב ארוך עם חמש דלתות המ

   
 • פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  09.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פרארי F8 זוכה לגרסת ספיידר פתוחה עם 720 כ"ס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש

  פרארי F8 ספיידר, מחליפתה של פרארי 488 ספיידר, נחשפת בתמונות לקראת הופעת הבכורה בתערוכת פרנקפורט שתיפתח השבוע. הדגם החדש טוב מקודמו בכל התחומים, החל ממנוע משופר המפיק 50 כ"ס נוספים, דרך הפחתה של 20 ק"ג מהמשקל הכולל העומד כעת על 1,400 ק"ג, ועד לשיפור של 10% ביעילות האווירודינמית. פרארי F8 ספי

   
 • סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  09.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה מושקת בישראל עם מנוע טורבו בנפח 1.0 ליטר במחיר 117,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק סקודה סקאלה, המשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג הצ'כי. באופן נדיר למדי, חשיפתה הרשמית הראשונה של סקודה סקאלה בפני כתבי רכב מכל העולם התקיימה בישראל לפני כשנה. בשלב זה תשווק סקודה סקאלה בישראל בגרסה אחת בלבד אך בתחילת השנה הבאה יצטרפו גרסאות

   
 • אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  08.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  מתיחת הפנים לאאודי A5 כוללת רענון עיצוב, עדכון יחידות ההנעה ומערכת MMI מדור חדש

  אאודי A5 זוכה למתיחת פנים מקיפה בכל סוגי המרכב - קופה, קבריולט, וספורטבק, ומציגה מראה דינמי, אגרסיבי ומחודד מתמיד. הגריל הקדמי רחב ושטוח יותר מבעבר, הפגוש הקדמי הונמך, ודיפיוזר בפגוש האחורי חותם שינויים אווירודינמיים המשפרים גם את הביצועים. בנוסף עודכנו חתימות האור מלפנים ומאחור, לטובת הופעה דרמטית

   
 • חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  05.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סאנגיונג רקסטון יוצע ברמת אבזור פרימיום חדשה ועשירה במחיר 275,900 ₪

  טלקאר, יבואנית סאנגיונג לישראל, משיקה היום רמת אבזור פרימיום חדשה לסאנגיונג רקסטון. הדור השני של סאנגיונג רקסטון משווק בישראל מזה שנה וחצי, הוא אחד מרכבי הפנאי שטח הקשוחים הבודדים אשר נמכרים כיום בישראל ומתחרה בעיקר בטויוטה לנד קרוזר הותיק והיקר ממנו משמעותית. סאנגיונג רקסטון

   
 • 10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  05.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  פורשה מציגה את הטייקן שמאיימת לגנוב לטסלה את תואר המכונית החשמלית הנחשקת ביותר. בקרוב בישראל

  בשנת 2015 הציגה פורשה את ה- Mission E קונספט, מכונית ספורט חשמלית במרכב קופה 4 דלתות שכעת מגיעה אלינו בגרסת הייצור והתוצאה לא פחות ממדהימה. בשלב זה פורשה טייקן תשווק בשתי גרסאות - טורבו וטורבו S. למרות שאף אחת מהן לא מצויידת במגדש טורבו, זו מסורת בת עשרות שנים לסימון הגרסאות הבכירות של דגמי פורשה. ב

   
 • ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  04.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  ניסאן ג'וק החדש מציג שיפורים בכל התחומים ושומר על העיצוב האטלטי והייחודי

  עשור חלף מאז הוצג ניסאן ג'וק הראשון שהעיר את סגמנט הקרוסאוברים העירוניים וגרר את שאר היצרנים לתחרות עזה. כעת אנו עדים סוף סוף להשקת הדור השני של הג'וק ושמחים לראות שניסאן הציבה את העיצוב בראש סדר העדיפויות ושיפרה את הרכב בכל התחומים על מנת להתחרות בדגמים כגון פיג'ו 2008, סיאט ארונה וקיה סטוניק. &nb

   
 • למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  04.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  למבורגיני סיאן מצויידת במנוע V12 היברידי המפיק 819 כ"ס בעזרת מנוע חשמלי. רק 63 מכוניות יגיעו לייצור וכולן נמכרו מראש

  למבורגיני חושפת פרטים ראשונים אודות הדגם ההיברידי הראשון של המותג - למבורגיני סיאן (Sián), אשר יוצג רשמית בתערוכת פרנקפורט הקרובה. הדגם מבוסס על האוונטדור אך יגיע לייצור במהדורה מוגבלת של 63 מכוניות לציון שנת הקמת המותג ב- 1963, כולן נמכרו מראש לאחר שהותאמו אישית לטעמם של הרוכשים המאושרים. &

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מאזדה 3 החדשה מושקת בישראל עם מנוע בהספק 165 כ"ס, רשימת אבזור עשירה, ותג מחיר של החל מ- 145,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, משיקה את הדור הרביעי של המשפחתית מאזדה 3 אשר תתחרה מול דגמים כגון טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, ופולקסווגן גולף. מאזדה 3 מגיעה לישראל במרכב סדאן והאצ'בק, עם רמת אבזור אחת ומנוע אחד בהיצע. סרטון השקת מאזדה 3 החדשה 2019 בישראל הדור החדש של המשפחתית ה

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  03.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  יונדאי חושפת את ה- i10 החדשה עם עיצוב צעיר ומערכות בטיחות עדכניות

  הדור השלישי של העירונית היעילה יונדאי i10 נחשף ואיתו מגיעות ציפיות להצלחה לפחות כמו הדגם היוצא. העיצוב של יונדאי i10 החדשה מפתיע עם קווים ספורטיביים וצעירים מבפנים ומבחוץ. החזית כוללת גריל גדול המשלב את תאורת היום בנוסף לפנסי הערפל הנמצאים בתחתית הפגוש הקדמי. צביעה דו-גונית וחישוקי סגסוגת נאים משלימ

   
 • קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  02.09.19 | רכב חדש

  רכב הפנאי קיה אקסיד והמשפחתית קיה סיד סטיישן מושקים בגרסאות PHEV עם טווח נסיעה חשמלי של עד 60 ק"מ

  קיה צועדת אל העתיד ומרחיבה את היצע דגמיה עם השקת קיה אקסיד (XCeed) וקיה סיד סטיישן בגרסאות PHEV אשר יתחרו בעיקר בטויוטה C-HR ובטויוטה קורולה הייבריד הפופולריים. שני הדגמים ייוצרו במפעלי החברה בסלובקיה ויוצעו למכירה באירופה ברבעון הראשון של שנת 2020. קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייברי

   
 • שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  02.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  שברולט בלייזר החדש מושק עם מנוע V6 בהספק 308 כ"ס ושתי רמות גימור. המחיר החל מ- 280,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה היום את שברולט בלייזר החדש. רכב הפנאי החדש ניחן בעיצוב ספורטיבי עם חזית קרבית בהשראת שברולט קמארו, ממדים נדיבים עם 5 מושבים, אבזור נוחות עשיר, מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, ותא מטען ענק בנפח 864 ליטרים. שברולט בלייזר RS שברולט בלייזר משווק

   
 • מרצדס CLA החדשה 2019 במבחן

  מרצדס CLA החדשה 2019 במבחן

  28.08.19 | מבחני רכב

  מרצדס CLA החדשה מציגה עיצוב מושך, תא נוסעים חדשני, ומקדם הגעה מרשים בתמורה לפרמיה גבוהה במיוחד

  מרצדס CLA החדשה מהווה גרסת קופה 4 דלתות למרצדס A קלאס, המיועדת לקהל כגון משפחות צעירות עד 4 נפשות. המפרט, המידות, יחידת ההנעה והאבזור, לא שונים בהרבה מכל משפחתית מודרנית, אך התצורה הייחודית, מיתוג היוקרה, והחדשנות שמביאה מרצדס אל הקטגוריה, מבטיחים הופעה מרשימה לצד תחושה של מכונית סלון מוקטנת. למבחן

   
 • קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  27.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  השקת מותג רכב חדש הינו אירוע נדיר בעולם הרכב בעשורים האחרונים. קופרה הינו מותג שעד כה שוייך לדגמי הביצועים של סיאט, אך החל מינואר 2018 הוגדר כמותג עצמאי המתחיל את דרכו בהתבססות על דגמי סיאט המוכרים בשמותיהם המקוריים. קופרה אטקה, הדגם הראשון של המותג, כבר נחת בישראל והשגנו לכם תמונות ראשונות. כפי שני

   
 • קאדילק XT4 במבחן דרכים

  קאדילק XT4 במבחן דרכים

  21.08.19 | מבחני רכב

  קאדילק XT4 מתחרה מול מיטב תוצרת גרמניה באמצעות היתרונות המסורתיים של תוצרת דטרויט - ממדים מכובדים, עיצוב בולט, ואבזור נדיב

  סגמנט הקרוסאוברים הקומפקטיים תופס תאוצה כלל עולמית. למרבית יצרניות הפרימיום יש נציגים בסגמנט כגון אאודי Q3, ב.מ.וו X1, וולוו XC40, ומרצדס GLA, אך קאדילק נכנסת למשחק באיחור מה עם ה- XT4 אשר תוכנן ועוצב ע"י הצוותים הצעירים בחברה, במטרה למשוך קהל צעיר באמצעות עיצוב בעל נוכחות, ממדים נדיבים, ואבזור עשיר

   
 • חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  14.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סיאט ארונה ברמת אבזור סטייל X החדשה ימכר רק באתר האינטרנט של החברה במחיר 112,900 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט לישראל, מודיעה על הרחבת פעילות האונליין של מותג סיאט בישראל עם השקת גרסה חדשה לסיאט ארונה שתימכר באופן בלעדי באתר האינטרנט של החברה. לפני כשנה הושקה באופן דומה סיאט איביזה אקסלנס שאינה מוצעת לרוכשים באולמות התצוגה אלא רק באתר החברה. סיאט ארונה סטייל X ת

   
 • פולקסווגן חושפת טי-רוק קבריולט

  פולקסווגן חושפת טי-רוק קבריולט

  14.08.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  פולקסווגן מפתיעה עם גרסת קבריולט חדשה לרכב הפנאי הקומפקטי טי-רוק

  פולקסווגן חושפת תמונות ופרטים ראשונים אודות גרסת קבריולט חדשה לרכב הפנאי פולקסווגן טי-רוק (T-ROC). פגשנו בעבר רכבי פנאי שטח קבריולט יקרים ואקסלוסיביים כמו ריינג' רובר איווק קבריולט, אך זו הפעם הראשונה שאנו נחשפים לרכב פנאי קומפקטי עממי בתצורת קבריולט. נזכיר כי פולקסווגן טי-רוק הוצג לפני כשנתיים וממו