וולוו XC40 במבחן דרכים

 

וולוו XC40 מתיימר להתבלט בזכות הנדסת אנוש מבריקה, תא נוסעים איכותי, ועיצוב צעיר

תגיות | פנאי שטח, וולוו, XC40

וולוו XC40 הינו האח הקטן במשפחת רכבי הפנאי של היצרנית. הדגם החדש נועד להתחרות בקטגוריה רוויית מתחרים איכותיים ביניהם יגואר E-Pace, אאודי Q3 , ב.מ.וו X1, ומרצדס GLA. בסגמנט הצפוף מנסה וולוו להתבלט באמצעות מעלותיה הידועות - הנדסת אנוש מודרנית, בטיחות, נוחות, ועיצוב ייחודי. גרסת המבחן ברמת אבזור R דיזיין הינה היקרה ביותר בהיצע המקומי וכוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 247 כ"ס. מחירה עומד על 300,000 ₪.

 

וולוו XC40 T5 R-DESIGN
יתרונות   עיצוב ייחודי, תא נוסעים מרווח, מושבים, ביצועים, בטיחות
חסרונות   נוחות נסיעה בינונית

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

עיצוב ונוחות

 

וולוו XC40 מאמץ את שפת העיצוב של אחיו הגדולים מבלי ליפול למלכודת של "מכונית לפי מידה" כך שאינו נראה כמו וולוו XC90 שהתכווץ. אורכו 4,425 מ"מ, רוחבו 1,863 מ"מ, גובהו 1,684 מ"מ, ובסיס הגלגלים נמתח על פני 2,702 מ"מ.

 

בשל ממדיו ותמחורו, מכוון וולוו XC40 למשפחות צעירות, ולכן מציע עיצוב צעיר ומודרני. בחזית ניתן להבחין בגריל המסורתי של המותג מזה עשורים רבים, כשלצידיו גופי תאורה עם חתימת LED בצורת פטיש (לדברי וולוו). מאחור מתבלטות קורות C ייחודיות ורחבות במיוחד. גופי התאורה האחוריים מיוחדים וגדולים בצורת האות L, מתחילים מהספויילר העליון ומשתלבים בקו המותן התפוח להקניית מראה רחב. הצביעה הדו-גונית אותה עטה רכב המבחן מוסיפה המון סטייל ויוצרת מראה של גג צף. בהחלט ניתן לומר שעיצובו של הוולוו הצעיר מוצלח מאוד, ומשמר את מסורת המותג לצד הקניית מראה צעיר ואתלטי.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

תא הנוסעים גם הוא וולוואי טיפוסי המתאפיין בעיצוב סולידי, פרקטי ונעים. צג המולטימדיה בגודל 12.3 אינץ', ומצדיו פתחי האוורור האנכיים המוכרים משאר דגמי היצרן. סופרלטיבים דומים ניתן לומר על ידיות הדלתות ושאר הפקדים והמנופים בתא. ניכר כי וולוו השקיעה רבות בהפחתת עובי דיפון הדלתות, בין היתר על ידי העברת הרמקולים למעמקי הדשבורד, ואכן הדבר תורם לממד רוחב נדיב.

 

מה שמכה יותר מכל את העין הוא דיפון הדלתות והשטיחים, העשויים מחומר ממוחזר במרקם צמר סינטטי שאינו נעים למגע כלל, ובגרסת המבחן הגיע בצבע כתום דהוי הנראה יותר כמו סלון שנישאר בשמש אי שם בשנות ה- 60 של המאה הקודמת. הצבע מוסיף עניין לתא הנוסעים ללא ספק, והשימוש בחומר ממוחזר מבורך, אך בחירת המרקם והצבע אינן לטעמי וגורעות מתחושת הפרימיום הכללית בתא הנוסעים. על כך מפצים המושבים, שעל פי מסורת וולוו, מספקים נוחות מעולה, תמיכה טובה, שלל אפשרויות כיוונון באופן חשמלי לנהג ולנוסע, ואפשרות הארכת בסיס המושב באופן ידני. בורר ההילוכים קצר קומה ומהלך, ותופס מקום מינימלי בין כל הפקדים.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

איכות ההרכבה והנדסת האנוש מעולות. מערכת המולטימדיה מצריכה תקופת הסתגלות קצרה, והמחסור בפקד גלילה או מגע לשליטה יפריע לרבים אשר יגלו שתפעולה מצריך את הנפת היד אל המסך. לאחר הסתגלות מתגלה המערכת כיעילה ונוחה לתפעול. משטח הטעינה האלחוטי בתחתית הקונסולה נגיש ובולט, מתא הכפפות ניתן לשלוף וו תליה לשקיות, ובין המושבים ישנו אשפתון קטן עם מכסה קפיצי לדברים קטנים.

 

תנוחת ישיבה גבוהה ושולטת, וקו חלונות בגובה סביר מקנים שדה ראיה טוב לכל הכיוונים המאפשר תמרון נוח בעיר. המרווח מעולה בכל המדדים וגם הנוסעים מאחור יוכלו ליהנות ממושב איכותי, מרווח ברכיים טוב, חלונות כהים, ושני פתחי אוורור. מדרגת ההינע בולטת בגודלה והשימוש במושב האמצעי לא מיועד למבוגר. הכניסה והיציאה מהרכב נוחות וטבעיות בזכות מפתח דלתות רחב וגובה מושב אידיאלי. תא המטען בנפח בינוני של 460 ליטרים, אך תכנון חכם הופך אותו לפרקטי ונוח לשימוש בזכות מפתח רחב. מתחת לרצפת תא המטען גלגל חלופי קומפקטי מפלדה.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

נסיעה עירונית מתבצעת בנינוחות יחסית הודות לעמדת ישיבה גבוהה ובידוד רעשים מוצלח, אך מעבר על פני שיבושים ובורות מגלה כיול מתלים בינוני שמתקשה בריסון כבישים באיכות ירודה. כתוצאה מכך יחושו נוסעי הרכב מעט קפיצות וטלטולים בכבישים עירוניים רוויי מכסי ביוב, חריצים ושברים. ככל שעולה המהירות עולה בהתאמה גם רמת השיכוך, ובמהירות בין עירונית כבר ניתן ליהנות מנוחות מעולה עם בידוד רעשים מוצלח מאד.

 

ירידה לשבילי כורכר מגלה נוחות נסיעה בינונית לכל היותר. סביר כי הוולוו כפול ההנעה יציע יכולת שטח סבירה בהחלט בסופי שבוע בהם מעוניינים לסטות מעט מן האספלט, אך הוא מיד מאותת לנהג כי לא לשם כך נועד.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

ביצועים

 

וולוו XC40 בגרסת המבחן מצוייד במנוע טורבו בנזין בנפח 1,998 סמ"ק בהספק 247 כ"ס ומומנט של 35.6 קג"מ בטווח 1,800-4,800 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטומטית פלנטרית. המנוע חזק, גמיש ומצליח לייצר ביצועים ותאוצות מעולות ללא דרמה. תאוצה 0-100 קמ"ש אורכת 6.5 שניות. תיבת ההילוכים זריזה ומבצעת קיק דאון מהיר, במיוחד במצב דינמיק בבורר מצבי הנהיגה. המנוע משתלב באופן הומוגני עם האווירה הכללית בתא הנוסעים. הוא מציע ביצועים חסרי מאמץ ועקיפות בטוחות. צליל המנוע נשמע רק בסל"ד גבוה ואינו מדרבן את הנהג להגיע לשם.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

רכב המבחן ברמת אבזור R-Design זכה לכיול ספורטיבי יותר והיכולת הדינמית הולמת את ביצועי המנוע, אך לא מדובר בקרוסאובר אשר נועד לתקוף כבישים מתפתלים אלא מציג התנהגות כביש ניטרלית ובטוחה. כל עוד שומרים על קצב מתון, רכינת המרכב אינה מורגשת יתר על המידה. הפניות משקל מהירות יחשפו את מגבלות האחיזה וייצרו זווית גלגול מוחשית יותר, בדומה למתחריו.

 

תמיכת המושב המעולה מסייעת לנהג ולנוסע שלצידו להישאר בפוזיציית הישיבה המקורית גם בפנייה חדה מאוד, אך נוסעי המושב האחורי יתלוננו על תמיכה חסרה במצבים אלו. ההגה נעים ומדוייק, בעל משקל מלאכותי מתגבר, אך חסר תקשורת. בחירה במצב דינמיק בבורר מצבי הנהיגה מוסיפה קשיחות להיגוי, אך וולוו XC40 אינו מעודד נהיגה דינמית מכל סוג שהוא.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

מנופי העברת ההילוכים הנאים למראה אשר ממוקמים מאחורי ההגה, מסייעים בבלימת מנוע ע"י הורדת הילוכים לפני פניה ושמירה על סל"ד גבוה ביציאה ממנה. ההנעה הכפולה אכן מאפשרת יציאה חזקה ומוקדמת מפניות, אך גם כאן מגבלות הגובה והכיול ברורות. הבלמים מעולים ואינם מתעייפים גם לאחר רצף פניות תובעניות בעומס חום כבד.

 

צריכת דלק

 

בנסיעת המבחן שכללה נסיעה רגועה עם כמה קטעים דינמיים, נרשמה צריכת דלק של 10.7 ק"מ לליטר עם מערכת STOP&START פעילה. עם הספק של 247 כ"ס, משקל עצמי של 1,684 ק"ג והנעה כפולה, מדובר בצריכת דלק טובה. הנתון הרשמי של היצרן עומד על 13.9 ק"מ לליטר. מיכל דלק בנפח 54 ליטרים יספק טווח נסיעה של כ- 550 ק"מ בין תדלוקים. דרגת זיהום האוויר הינה 7 מתוך 15.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

אמינות ועלויות אחזקה

 

אמינות רכבי וולוו נחשבת בינונית עד נמוכה. בדירוג האמינות של ארגון Consumer Reports האמריקאי לשנת 2018 דורגה וולוו במקום ה- 23 מתוך 27 יצרנים, וירדה 4 מקומות מדירוג שנת 2016. וולוו XC40 נהנה מאחריות מלאה לשלוש שנים או עד 100,000 ק"מ, המוקדם מביניהם. מחירי הטיפולים והחלפים אינם זמינים באינטרנט ולא זכינו לקבלם מהיבואנית.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

עלות ביטוח לכל נהג מעל גיל 21 עם עבר נטול תביעות עומדת על כ- 2,100 ₪ לביטוח חובה ו- 11,000 ₪ לביטוח מקיף.

 

בטיחות

 

במבחני הריסוק של ארגון Euro Ncap זכה וולוו XC40 לציון מרבי של 5 כוכבים עם ציונים של 97% בסעיף הגנה על בוגרים, 87% בסעיף הגנה על ילדים ברכב, 71% בסעיף הגנה על הולכי רגל, ו- 76% בסעיף מערכות הבטיחות האקטיביות. ציון אבזור הבטיחות עומד על 7 מתוך 8 לפי משרד התחבורה הישראלי.

 

אבזור הבטיחות בכל הגרסאות כולל בין היתר 7 כריות אוויר, בלימה אוטונומית, מערכת תיקון סטיה מנתיב הנסיעה, התרעה על עייפות הנהג, מצלמת רוורס, מערכת למניעת פגיעת "צליפת שוט", מערכת בקרת יציבות עם חיישן גלגול, תאורת בלימה אדפטיבית, ועמעום אורות אוטומטי. בגרסאות הבכירות נוספת מערכת בקרת שיוט אדפטיבית.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

תמורה למחיר

 

גרסת הבסיס של וולוו XC40 עם מנוע T4 בהספק 190 כ"ס ברמת אבזור מומנטום, משווקת במחיר כניסה של 239,900 ₪ וכוללת מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 12.3 אינץ', מערכת שמע עם 8 רמקולים, גג פנורמי נפתח חשמלית, משטח טעינה אלחוטי, דיפוני אלומיניום, מושב נהג עם כוונון חשמלי וזכרונות, חימום למושבים הקדמיים, תאורת אווירה פנימית, בורר מצבי נהיגה, בקרת אקלים מפוצלת, פתחי מיזוג אחוריים, מצלמת רוורס, בקרת שיוט, בלם יד חשמלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, פנסי LED מלאים, וחישוקי 18 אינץ'.

 

רמת אבזור R-Design מוסיפה לרשימה בין היתר גלגל הגה ספורטיבי, מפתח בחיפוי עור, גימור פנימי ספורטיבי, דוושות אלומיניום, ידית הילוכים ושטיחי רצפה בסגנון R-Design או בגוון כתום כברכב המבחן, גג רכב בצבע שונה, פגושים בסגנון R-Design, מושבי עור ספורטיביים, וחישוקים בעיצוב ייחודי. כמו כן מתווספים כיוונון חשמלי למושב הנוסע הקדמי, ומנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה.

 

וולוו XC40 מהווה תמורה מעולה למחירו ביחס לקטגוריה. הוא ניחן בעיצוב מודרני וצעיר המזוהה עם המותג, תא נוסעים מרווח ושימושי עם מושבים מעולים וסביבת נהג נעימה, בטיחות ללא דופי, ביצועים מעולים בגרסה החזקה, ואחיזת כביש טובה. ביחס למתחריו מציע וולוו XC40 תדמית סולידית יותר, לה מקום מוצדק בין רשימת מותגי הפרימיום. אם אתם מחפשים רכב פנאי קומפקטי, נמליץ לכם לקחת את וולוו XC40 לנסיעת מבחן.

 

וולוו XC40 R-Design 2.0 ליטרים טורבו AWD אוטומטי
מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים 1,998 סמ"ק
הספק מרבי 247/5,500 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי 35.6/1,800 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית 8 הילוכים
יחידת הנעה כפולה
אורך כללי 4,425 מ"מ
רוחב כללי 1,863 מ"מ
גובה כללי 1,652 מ"מ
בסיס גלגלים 2,702 מ"מ
מיכל דלק 54 ליטרים
נפח תא מטען

460 ליטרים

משקל עצמי 1,684 ק"ג
מהירות מרבית 230 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 6.5 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 13.9 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 10.7 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 7 (מתוך 15)
ציון בטיחות Euro Ncap 5 כוכבים (2017)
רמת אבזור בטיחותי 7 (מתוך 8)
מחיר

300,000 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • פולקסווגן טיגואן 1.5 TSI במבחן דרכים

  פולקסווגן טיגואן 1.5 TSI במבחן דרכים

  07.11.19 | מבחני רכב

  פולקסווגן טיגואן מקבל גרסת כניסה חדשה עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים, הנעה קדמית, ואבזור עשיר. יצאנו לבדוק האם התמורה הולמת למחירו הגבוה

  רכבי הפנאי ממשיכים לתפוס נתח שוק נכבד, בעיקר בגרסאות הנמכרות סביב 160,000 ₪. מעל גרסאות אלה ניצבות הגרסאות החזקות והמאובזרות יותר של אותם דגמים, ומולן מתחרה פולקסווגן טיגואן שמגיע כעת בגרסת כניסה חדשה בעלת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים, הנעה קדמית, רמת אבזור קומפורטליין פלוס עשירה יחסית, ותג מחיר

   
 • ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  06.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה מושקת בישראל. המחיר החל מ- 199,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את המשפחתית הקומפקטית ב.מ.וו סדרה 1 בדור שלישי וחדש, אשר מתחרה במרצדס A קלאס, אאודי A3, ודומותיהן. עיצובה החיצוני מאמץ אלמנטים מוכרים משפת העיצוב המסורתית של המותג, הכולל את גריל הכליות המסורתי וגופי תאורה רחבים מאחור המקנים מראה יציב ורחב. ב.מ.וו סד

   
 • רנו מגאן RS קאפ מושקת בישראל

  רנו מגאן RS קאפ מושקת בישראל

  06.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו מגאן RS מושקת בישראל עם מנוע בהספק 280 כ"ס ותיבת הילוכים רובוטית במחיר 235,000 ₪

  לאחר המתנה בת שנתיים, מושקת בישראל רנו מגאן RS אשר תתחרה במשפחתיות ספורטיביות כגון סיאט לאון קופרה ופולקסווגן גולף GTI. העיצוב הקרבי מושג באמצעות בתי גלגלים רחבים המאכלסים חישוקי 19 אינץ' נאים, פגוש קדמי בולט עם פנסי ערפל בעיצוב דגל שחמט, פתחי אוורור מאחורי הגלגלים הקדמיים, ופגוש אחורי עם יציאת מפלט

   
 • מיצובישי ASX החדש 2019 מושק בישראל

  מיצובישי ASX החדש 2019 מושק בישראל

  05.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הקרוסאובר הקומפקטי מיצובישי ASX נוחת בישראל לאחר מתיחת פנים נוספת, עם תג מחיר של החל מ- 135,900 ₪

  מיצובישי ASX, הקרוסאובר הקומפקטי של המותג, מושק בישראל לאחר שזכה למתיחת פנים בפעם הרביעית מאז הוצג לראשונה בשנת 2010. החרטום החדש מיישר קו עם שפת העיצוב הנוכחית של היצרנית בהשראת מיצובישי אקליפס קרוס. מאחור גופי תאורה ופגושים חדשים ומהצד ניתן לזהות חישוקים בעיצוב חדש. מידותיו ומחירו הנגיש יחסית של מ

   
 • DS 3 קרוסבק במבחן דרכים

  DS 3 קרוסבק במבחן דרכים

  31.10.19 | מבחני רכב

  רכב הפנאי הקומפקטי החדש של מותג היוקרה הצרפתי לקח אותנו לשיעור במיתוג וסטיילינג

  מכונית היא כבר מזמן לא רק אמצעי להגעה מנקודה לנקודה. כולם רוצים שתהיה נוחה, חסכונית וכמובן בטוחה. אבל המכונית שבה אנו נוהגים אומרת הרבה גם עלינו, היא סמל סטטוס, ובעיקר כשזה נוגע למכוניות יוקרה. עבור מי שלא מסתפק במותגי היוקרה המוכרים, נולד מותג DS. DS 3 קרוסבק יתרונות עיצוב, אבזור,

   
 • מרצדס GLS החדש 2019 מושק בישראל

  מרצדס GLS החדש 2019 מושק בישראל

  28.10.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מרצדס GLS החדש מוצע בישראל עם מנועי טורבו דיזל שישה צילינדרים, אבזור מפנק, ומערכות בטיחות סמי-אוטונומיות. המחיר החל מ- 811,900 ₪

  רכב הפנאי שטח היוקרתי מרצדס GLS מושק היום בישראל בדורו השלישי ויתחרה בב.מ.וו X7. הדגם מוצע עם שישה או שבעה מושבים ומציג מידות ענק עם אורך של 5,205 מ"מ, רוחב של 1,955 מ"מ, גובה של 1,823 מ"מ, ובסיס גלגלים באורך 3,135 מ"מ. מימדים אלו מספקים תא נוסעים שימושי מאוד, כולל מרווח ברכיים נדיב גם בשורת המושבים

   
 • נחשף מחירו בישראל של הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV

  נחשף מחירו בישראל של הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV

  24.10.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש, רכב חשמלי

  MG ZS EV החשמלי מושק רשמית בישראל במחיר של החל מ- 138,888 ₪

  לפני כחודש דיווחנו כי הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV מוצע במכירה מוקדמת ומאז נרשמו כ- 1,500 לקוחות המעוניינים לרכוש את הרכב. כעת נחשף מחירו של הדגם המסקרן, העומד על החל מ- 138,888 ₪ וכולל עמדת טעינה ביתית (לא כולל התקנה) וכבלי טעינה מוד 2 ומוד 3. כמו כן, MG ZS EV ישווק עם אחריות מלאה לחמש שנים או 150,000

   
 • שברולט בלייזר במבחן דרכים

  שברולט בלייזר במבחן דרכים

  23.10.19 | מבחני רכב

  שברולט בלייזר נכנס לנישה חסרת מתחרים ישירים כשהוא שופע ביתרונות המסורתיים של תוצרת דטרויט - מידות גדולות, עיצוב בולט ואבזור נדיב.

  שברולט בלייזר בדורותיו הקודמים היה רכב שטח קשוח בגודל בינוני בקנה מידה אמריקאי. הדור החדש של שברולט בלייזר משמר את היתרונות המסורתיים מבית הכוללים עיצוב בעל נוכחות ומימדי ענק ביחס לתצורת חמישה מושבים, וממוצב בין שברולט אקווינוקס לשברולט טראוורס בליין דגמי החברה. הפלטפורמה עליה מבוסס שברולט

   
 • אאודי Q3 החדש 2019 במבחן דרכים

  אאודי Q3 החדש 2019 במבחן דרכים

  17.10.19 | מבחני רכב

  אאודי משיקה Q3 חדש עם עיצוב אגרסיבי, מנוע חדש והבטחה ישנה

  סגמנט הקרוסאוברים הרותח מזמין את כל היצרנים להשתתף בחגיגה, ואאודי שהפכה להיות שחקנית מובילה בקטגוריה בזכות מבחר דגמים רחב, משיקה דור שני לקרוסאובר המוכר והטוב אאודי Q3. וולוו XC40 וב.מ.וו X1 הם המתחרים העיקריים של הדגם ואין ספק שבאאודי קוראים תיגר על הכס ומכוונים הכי גבוה שאפשר. לקחנו את אאודי Q3 35

   
 • ניסאן מקסימה 2019 במבחן דרכים

  ניסאן מקסימה 2019 במבחן דרכים

  03.10.19 | מבחני רכב

  יצאנו לבחון את המשפחתית האמריקאית הגדולה לאחר שעברה מתיחת פנים וצוידה באבזור בטיחות מתקדם

  קונצרן רנו-ניסאן-מיצובישי (או יותר נכון ברית יצרני הרכב) הוא מהגדולים בעולם, וככזה יכול לפעול גם בניגוד למקובל, ולשגר שני דגמי ניסאן לקטגוריית המשפחתיות הגדולות המצומצמת - ניסאן אלטימה וניסאן מקסימה. ניסאן מקסימה יתרונות מנוע חזק, עיצוב, נוחות נסיעה חסרונות תיבת הילוכים רציפה,

   
 • ניסאן ליף 2019 במבחן דרכים

  ניסאן ליף 2019 במבחן דרכים

  26.09.19 | מבחני רכב

  ניסאן ליף הינה משפחתית קומפקטית חשמלית עם טווח נסיעה מוצהר של 270 ק"מ ומחיר של 165,990 ₪. יצאנו למבחן בסימן שימושיות מול עלות

  ניסאן ליף היא אחת המכוניות החשמליות הראשונות שנכנסו לתודעת הציבור ומהבודדות בסגמנט המשפחתיות החשמליות בישראל. בניגוד לגרסאות החשמליות (EV) של קיה נירו ויונדאי איוניק המתחרות, ניסאן ליף תוכננה כמכונית חשמלית בלבד כבר מהנגיעה הראשונה בשולחן השרטוט. בהתאם לכך מותקנת הסוללה ברצפת המרכב ותורמת למרכז כובד

   
 • מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  23.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  גרסת הפלאג-אין הייבריד המעודכנת מרצדס C300e מושקת בישראל במחיר של החל מ- 335,900 ₪

  מרצדס C300e, גרסת הפלאג-אין הייבריד של מרצדס C קלאס המעודכנת, מציגה יחידת הנעה משופרת עם טווח נסיעה גדול יותר ביחס לדגם המוחלף. בנוסף שודרג תא הנוסעים, עודכן העיצוב החיצוני, ונוספו מערכות הנהיגה והבטיחות המתקדמות של היצרנית. מרצדס C300e מרצדס C300e מצויידת במנוע חשמלי בהספק 122 כ"ס

   
 • סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  19.09.19 | מבצעי רכב, רכב חדש

  עמיתי מועדון חבר ייהנו מהנחות של עד 30,000 ₪ על דגמי סובארו ופיאט המשתתפים במבצע

  קבוצת סמל"ת, יבואנית סובארו ופיאט לישראל, יוצאת במבצע בשיתוף פעולה עם מועדון הצרכנות חבר. במסגרת המבצע יוצעו דגמי סובארו ופיאט בהנחות בלעדיות ואפשרות למימון של עד 100% במסגרת תכנית המימון חבר ליס בבנק אוצר החייל. המבצע בתוקף מתאריך 17.09.2019 ועד 22.10.2019 בכל אולמות התצוגה של סובארו ופיאט ברחבי הא

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 במבחן דרכים

  מאזדה 3 החדשה 2019 במבחן דרכים

  18.09.19 | מבחני רכב

  מאזדה 3 החדשה מעוצבת ואיכותית מאי פעם אך גם יקרה יותר וללא מנוע טורבו. יצאנו לבדוק האם היא עדיין עומדת בקצב הזום זום

  מאזדה 3 הקודמת לא כיכבה בראש טבלת המסירות בישראל וניתן להניח שמאזדה 3 החדשה אשר הושקה לאחרונה בישראל, רק תלך ותתרחק משם. הסיבות לכך הן ההעדפה הברורה של הנהג הישראלי לרכבי פנאי והרצון של מאזדה לטפס בסולם המעמדות ולמצב עצמה כיצרנית סמי-פרימיום שתעמוד בין המותגים העממיים למותגי הפרימיום המבוססים. &nbs

   
 • אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הגרסאות החדשות של אופל גרנדלנד X כוללות מנוע דיזל חדש, תיבת 8 הילוכים, ואבזור משופר. המחיר החל מ- 151,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה גרסאות חדשות לקרוסאובר אופל גרנדלנד X המתחרה מול דגמים כגון קיה ספורטאז', יונדאי טוסון ופיג'ו 3008 עליו הוא מבוסס. הגרסאות החדשות כוללות מנועים מעודכנים, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ואבזור משודרג. אופל גרנדלנד X אופל גרנדלנד X מקבל כעת את הגרס

   
 • רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו קדג'אר החדש מושק בישראל עם עיצוב רענן, מנוע מעודכן, ואבזור משופר במחיר 149,990 ₪

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה בימים אלה את רכב הפנאי רנו קדגא'ר לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת מנוע דיזל מעודכן, אבזור בטיחות מתקדם, ועיצוב רענן. רנו קדג'אר 2019 העיצוב החיצוני מחודד מבעבר הודות לשבכה קדמית מוגדלת עם עיטורי כרום חדשים, פנסי LED למראה מודרניים ואלגנטיים,

   
 • ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  12.09.19 | מבחני רכב

  ניסאן עדיין מאמינה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות ושולחת אלינו את האלטימה החדשה כדי לנסות ולהסביר מדוע

  ניסאן נוקטת בגישה מעט שונה בהתנהלותה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות. בשעה שחלק מהמתחרות יורדות מפס הייצור ללא מחליפות, ניסאן מחזיקה בשני דגמים המתחרים בקטגוריה הדועכת. ניסאן אלטימה וניסאן מקסימה מיועדות בעיקר לשוק האמריקאי שחובב מכוניות סדאן אך עובר בקצב מסחרר לרכבי פנאי כמו בשאר מדינות העולם.

   
 • אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, שטח, רכב חדש

  לנד רובר דיפנדר חוזר למשחק עם עיצוב מודרני ושלדה אחודה במטרה לכבוש קהל יעד חדש

  לנד רובר דיפנדר המקורי שיצא לגמלאות אחרי 70 שנות ייצור ללא שינויים משמעותיים, זוכה היום ליורש המציג שיפורים בכל התחומים ומכוון לקהל יעד רחב יותר מבלי לוותר על יכולות השטח הגבוהות של קודמו, שיכל להגיע למקומות הכי חשוכים בג'ונגל. הדגם ישווק במרכב קצר עם שלוש דלתות המכונה 90 ובמרכב ארוך עם חמש דלתות המ

   
 • פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  09.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פרארי F8 זוכה לגרסת ספיידר פתוחה עם 720 כ"ס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש

  פרארי F8 ספיידר, מחליפתה של פרארי 488 ספיידר, נחשפת בתמונות לקראת הופעת הבכורה בתערוכת פרנקפורט שתיפתח השבוע. הדגם החדש טוב מקודמו בכל התחומים, החל ממנוע משופר המפיק 50 כ"ס נוספים, דרך הפחתה של 20 ק"ג מהמשקל הכולל העומד כעת על 1,400 ק"ג, ועד לשיפור של 10% ביעילות האווירודינמית. פרארי F8 ספי

   
 • סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  09.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה מושקת בישראל עם מנוע טורבו בנפח 1.0 ליטר במחיר 117,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק סקודה סקאלה, המשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג הצ'כי. באופן נדיר למדי, חשיפתה הרשמית הראשונה של סקודה סקאלה בפני כתבי רכב מכל העולם התקיימה בישראל לפני כשנה. בשלב זה תשווק סקודה סקאלה בישראל בגרסה אחת בלבד אך בתחילת השנה הבאה יצטרפו גרסאות