וולוו XC40 במבחן דרכים

 

וולוו XC40 מתיימר להתבלט בזכות הנדסת אנוש מבריקה, תא נוסעים איכותי, ועיצוב צעיר

תגיות | פנאי שטח, וולוו, XC40

וולוו XC40 הינו האח הקטן במשפחת רכבי הפנאי של היצרנית. הדגם החדש נועד להתחרות בקטגוריה רוויית מתחרים איכותיים ביניהם יגואר E-Pace, אאודי Q3 , ב.מ.וו X1, ומרצדס GLA. בסגמנט הצפוף מנסה וולוו להתבלט באמצעות מעלותיה הידועות - הנדסת אנוש מודרנית, בטיחות, נוחות, ועיצוב ייחודי. גרסת המבחן ברמת אבזור R דיזיין הינה היקרה ביותר בהיצע המקומי וכוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 247 כ"ס. מחירה עומד על 300,000 ₪.

 

וולוו XC40 T5 R-DESIGN
יתרונות   עיצוב ייחודי, תא נוסעים מרווח, מושבים, ביצועים, בטיחות
חסרונות   נוחות נסיעה בינונית

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

עיצוב ונוחות

 

וולוו XC40 מאמץ את שפת העיצוב של אחיו הגדולים מבלי ליפול למלכודת של "מכונית לפי מידה" כך שאינו נראה כמו וולוו XC90 שהתכווץ. אורכו 4,425 מ"מ, רוחבו 1,863 מ"מ, גובהו 1,684 מ"מ, ובסיס הגלגלים נמתח על פני 2,702 מ"מ.

 

בשל ממדיו ותמחורו, מכוון וולוו XC40 למשפחות צעירות, ולכן מציע עיצוב צעיר ומודרני. בחזית ניתן להבחין בגריל המסורתי של המותג מזה עשורים רבים, כשלצידיו גופי תאורה עם חתימת LED בצורת פטיש (לדברי וולוו). מאחור מתבלטות קורות C ייחודיות ורחבות במיוחד. גופי התאורה האחוריים מיוחדים וגדולים בצורת האות L, מתחילים מהספויילר העליון ומשתלבים בקו המותן התפוח להקניית מראה רחב. הצביעה הדו-גונית אותה עטה רכב המבחן מוסיפה המון סטייל ויוצרת מראה של גג צף. בהחלט ניתן לומר שעיצובו של הוולוו הצעיר מוצלח מאוד, ומשמר את מסורת המותג לצד הקניית מראה צעיר ואתלטי.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

תא הנוסעים גם הוא וולוואי טיפוסי המתאפיין בעיצוב סולידי, פרקטי ונעים. צג המולטימדיה בגודל 12.3 אינץ', ומצדיו פתחי האוורור האנכיים המוכרים משאר דגמי היצרן. סופרלטיבים דומים ניתן לומר על ידיות הדלתות ושאר הפקדים והמנופים בתא. ניכר כי וולוו השקיעה רבות בהפחתת עובי דיפון הדלתות, בין היתר על ידי העברת הרמקולים למעמקי הדשבורד, ואכן הדבר תורם לממד רוחב נדיב.

 

מה שמכה יותר מכל את העין הוא דיפון הדלתות והשטיחים, העשויים מחומר ממוחזר במרקם צמר סינטטי שאינו נעים למגע כלל, ובגרסת המבחן הגיע בצבע כתום דהוי הנראה יותר כמו סלון שנישאר בשמש אי שם בשנות ה- 60 של המאה הקודמת. הצבע מוסיף עניין לתא הנוסעים ללא ספק, והשימוש בחומר ממוחזר מבורך, אך בחירת המרקם והצבע אינן לטעמי וגורעות מתחושת הפרימיום הכללית בתא הנוסעים. על כך מפצים המושבים, שעל פי מסורת וולוו, מספקים נוחות מעולה, תמיכה טובה, שלל אפשרויות כיוונון באופן חשמלי לנהג ולנוסע, ואפשרות הארכת בסיס המושב באופן ידני. בורר ההילוכים קצר קומה ומהלך, ותופס מקום מינימלי בין כל הפקדים.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

איכות ההרכבה והנדסת האנוש מעולות. מערכת המולטימדיה מצריכה תקופת הסתגלות קצרה, והמחסור בפקד גלילה או מגע לשליטה יפריע לרבים אשר יגלו שתפעולה מצריך את הנפת היד אל המסך. לאחר הסתגלות מתגלה המערכת כיעילה ונוחה לתפעול. משטח הטעינה האלחוטי בתחתית הקונסולה נגיש ובולט, מתא הכפפות ניתן לשלוף וו תליה לשקיות, ובין המושבים ישנו אשפתון קטן עם מכסה קפיצי לדברים קטנים.

 

תנוחת ישיבה גבוהה ושולטת, וקו חלונות בגובה סביר מקנים שדה ראיה טוב לכל הכיוונים המאפשר תמרון נוח בעיר. המרווח מעולה בכל המדדים וגם הנוסעים מאחור יוכלו ליהנות ממושב איכותי, מרווח ברכיים טוב, חלונות כהים, ושני פתחי אוורור. מדרגת ההינע בולטת בגודלה והשימוש במושב האמצעי לא מיועד למבוגר. הכניסה והיציאה מהרכב נוחות וטבעיות בזכות מפתח דלתות רחב וגובה מושב אידיאלי. תא המטען בנפח בינוני של 460 ליטרים, אך תכנון חכם הופך אותו לפרקטי ונוח לשימוש בזכות מפתח רחב. מתחת לרצפת תא המטען גלגל חלופי קומפקטי מפלדה.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

נסיעה עירונית מתבצעת בנינוחות יחסית הודות לעמדת ישיבה גבוהה ובידוד רעשים מוצלח, אך מעבר על פני שיבושים ובורות מגלה כיול מתלים בינוני שמתקשה בריסון כבישים באיכות ירודה. כתוצאה מכך יחושו נוסעי הרכב מעט קפיצות וטלטולים בכבישים עירוניים רוויי מכסי ביוב, חריצים ושברים. ככל שעולה המהירות עולה בהתאמה גם רמת השיכוך, ובמהירות בין עירונית כבר ניתן ליהנות מנוחות מעולה עם בידוד רעשים מוצלח מאד.

 

ירידה לשבילי כורכר מגלה נוחות נסיעה בינונית לכל היותר. סביר כי הוולוו כפול ההנעה יציע יכולת שטח סבירה בהחלט בסופי שבוע בהם מעוניינים לסטות מעט מן האספלט, אך הוא מיד מאותת לנהג כי לא לשם כך נועד.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

ביצועים

 

וולוו XC40 בגרסת המבחן מצוייד במנוע טורבו בנזין בנפח 1,998 סמ"ק בהספק 247 כ"ס ומומנט של 35.6 קג"מ בטווח 1,800-4,800 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטומטית פלנטרית. המנוע חזק, גמיש ומצליח לייצר ביצועים ותאוצות מעולות ללא דרמה. תאוצה 0-100 קמ"ש אורכת 6.5 שניות. תיבת ההילוכים זריזה ומבצעת קיק דאון מהיר, במיוחד במצב דינמיק בבורר מצבי הנהיגה. המנוע משתלב באופן הומוגני עם האווירה הכללית בתא הנוסעים. הוא מציע ביצועים חסרי מאמץ ועקיפות בטוחות. צליל המנוע נשמע רק בסל"ד גבוה ואינו מדרבן את הנהג להגיע לשם.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

רכב המבחן ברמת אבזור R-Design זכה לכיול ספורטיבי יותר והיכולת הדינמית הולמת את ביצועי המנוע, אך לא מדובר בקרוסאובר אשר נועד לתקוף כבישים מתפתלים אלא מציג התנהגות כביש ניטרלית ובטוחה. כל עוד שומרים על קצב מתון, רכינת המרכב אינה מורגשת יתר על המידה. הפניות משקל מהירות יחשפו את מגבלות האחיזה וייצרו זווית גלגול מוחשית יותר, בדומה למתחריו.

 

תמיכת המושב המעולה מסייעת לנהג ולנוסע שלצידו להישאר בפוזיציית הישיבה המקורית גם בפנייה חדה מאוד, אך נוסעי המושב האחורי יתלוננו על תמיכה חסרה במצבים אלו. ההגה נעים ומדוייק, בעל משקל מלאכותי מתגבר, אך חסר תקשורת. בחירה במצב דינמיק בבורר מצבי הנהיגה מוסיפה קשיחות להיגוי, אך וולוו XC40 אינו מעודד נהיגה דינמית מכל סוג שהוא.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

מנופי העברת ההילוכים הנאים למראה אשר ממוקמים מאחורי ההגה, מסייעים בבלימת מנוע ע"י הורדת הילוכים לפני פניה ושמירה על סל"ד גבוה ביציאה ממנה. ההנעה הכפולה אכן מאפשרת יציאה חזקה ומוקדמת מפניות, אך גם כאן מגבלות הגובה והכיול ברורות. הבלמים מעולים ואינם מתעייפים גם לאחר רצף פניות תובעניות בעומס חום כבד.

 

צריכת דלק

 

בנסיעת המבחן שכללה נסיעה רגועה עם כמה קטעים דינמיים, נרשמה צריכת דלק של 10.7 ק"מ לליטר עם מערכת STOP&START פעילה. עם הספק של 247 כ"ס, משקל עצמי של 1,684 ק"ג והנעה כפולה, מדובר בצריכת דלק טובה. הנתון הרשמי של היצרן עומד על 13.9 ק"מ לליטר. מיכל דלק בנפח 54 ליטרים יספק טווח נסיעה של כ- 550 ק"מ בין תדלוקים. דרגת זיהום האוויר הינה 7 מתוך 15.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

אמינות ועלויות אחזקה

 

אמינות רכבי וולוו נחשבת בינונית עד נמוכה. בדירוג האמינות של ארגון Consumer Reports האמריקאי לשנת 2018 דורגה וולוו במקום ה- 23 מתוך 27 יצרנים, וירדה 4 מקומות מדירוג שנת 2016. וולוו XC40 נהנה מאחריות מלאה לשלוש שנים או עד 100,000 ק"מ, המוקדם מביניהם. מחירי הטיפולים והחלפים אינם זמינים באינטרנט ולא זכינו לקבלם מהיבואנית.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

עלות ביטוח לכל נהג מעל גיל 21 עם עבר נטול תביעות עומדת על כ- 2,100 ₪ לביטוח חובה ו- 11,000 ₪ לביטוח מקיף.

 

בטיחות

 

במבחני הריסוק של ארגון Euro Ncap זכה וולוו XC40 לציון מרבי של 5 כוכבים עם ציונים של 97% בסעיף הגנה על בוגרים, 87% בסעיף הגנה על ילדים ברכב, 71% בסעיף הגנה על הולכי רגל, ו- 76% בסעיף מערכות הבטיחות האקטיביות. ציון אבזור הבטיחות עומד על 7 מתוך 8 לפי משרד התחבורה הישראלי.

 

אבזור הבטיחות בכל הגרסאות כולל בין היתר 7 כריות אוויר, בלימה אוטונומית, מערכת תיקון סטיה מנתיב הנסיעה, התרעה על עייפות הנהג, מצלמת רוורס, מערכת למניעת פגיעת "צליפת שוט", מערכת בקרת יציבות עם חיישן גלגול, תאורת בלימה אדפטיבית, ועמעום אורות אוטומטי. בגרסאות הבכירות נוספת מערכת בקרת שיוט אדפטיבית.

 

וולוו XC40וולוו XC40

 

תמורה למחיר

 

גרסת הבסיס של וולוו XC40 עם מנוע T4 בהספק 190 כ"ס ברמת אבזור מומנטום, משווקת במחיר כניסה של 239,900 ₪ וכוללת מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 12.3 אינץ', מערכת שמע עם 8 רמקולים, גג פנורמי נפתח חשמלית, משטח טעינה אלחוטי, דיפוני אלומיניום, מושב נהג עם כוונון חשמלי וזכרונות, חימום למושבים הקדמיים, תאורת אווירה פנימית, בורר מצבי נהיגה, בקרת אקלים מפוצלת, פתחי מיזוג אחוריים, מצלמת רוורס, בקרת שיוט, בלם יד חשמלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, פנסי LED מלאים, וחישוקי 18 אינץ'.

 

רמת אבזור R-Design מוסיפה לרשימה בין היתר גלגל הגה ספורטיבי, מפתח בחיפוי עור, גימור פנימי ספורטיבי, דוושות אלומיניום, ידית הילוכים ושטיחי רצפה בסגנון R-Design או בגוון כתום כברכב המבחן, גג רכב בצבע שונה, פגושים בסגנון R-Design, מושבי עור ספורטיביים, וחישוקים בעיצוב ייחודי. כמו כן מתווספים כיוונון חשמלי למושב הנוסע הקדמי, ומנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה.

 

וולוו XC40 מהווה תמורה מעולה למחירו ביחס לקטגוריה. הוא ניחן בעיצוב מודרני וצעיר המזוהה עם המותג, תא נוסעים מרווח ושימושי עם מושבים מעולים וסביבת נהג נעימה, בטיחות ללא דופי, ביצועים מעולים בגרסה החזקה, ואחיזת כביש טובה. ביחס למתחריו מציע וולוו XC40 תדמית סולידית יותר, לה מקום מוצדק בין רשימת מותגי הפרימיום. אם אתם מחפשים רכב פנאי קומפקטי, נמליץ לכם לקחת את וולוו XC40 לנסיעת מבחן.

 

וולוו XC40 R-Design 2.0 ליטרים טורבו AWD אוטומטי
מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים 1,998 סמ"ק
הספק מרבי 247/5,500 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי 35.6/1,800 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית 8 הילוכים
יחידת הנעה כפולה
אורך כללי 4,425 מ"מ
רוחב כללי 1,863 מ"מ
גובה כללי 1,652 מ"מ
בסיס גלגלים 2,702 מ"מ
מיכל דלק 54 ליטרים
נפח תא מטען

460 ליטרים

משקל עצמי 1,684 ק"ג
מהירות מרבית 230 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 6.5 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 13.9 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 10.7 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 7 (מתוך 15)
ציון בטיחות Euro Ncap 5 כוכבים (2017)
רמת אבזור בטיחותי 7 (מתוך 8)
מחיר

300,000 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הגרסאות החדשות של אופל גרנדלנד X כוללות מנוע דיזל חדש, תיבת 8 הילוכים, ואבזור משופר. המחיר החל מ- 151,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה גרסאות חדשות לקרוסאובר אופל גרנדלנד X המתחרה מול דגמים כגון קיה ספורטאז', יונדאי טוסון ופיג'ו 3008 עליו הוא מבוסס. הגרסאות החדשות כוללות מנועים מעודכנים, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ואבזור משודרג. אופל גרנדלנד X אופל גרנדלנד X מקבל כעת את הגרס

   
 • רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו קדג'אר החדש מושק בישראל עם עיצוב רענן, מנוע מעודכן, ואבזור משופר במחיר 149,990 ₪

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה בימים אלה את רכב הפנאי רנו קדגא'ר לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת מנוע דיזל מעודכן, אבזור בטיחות מתקדם, ועיצוב רענן. רנו קדג'אר 2019 העיצוב החיצוני מחודד מבעבר הודות לשבכה קדמית מוגדלת עם עיטורי כרום חדשים, פנסי LED למראה מודרני ואלגנטי, פגו

   
 • ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  ניסאן אלטימה 2019 במבחן דרכים

  12.09.19 | מבחני רכב

  ניסאן עדיין מאמינה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות ושולחת אלינו את האלטימה החדשה כדי לנסות ולהסביר מדוע

  ניסאן נוקטת בגישה מעט שונה בהתנהלותה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות. בשעה שחלק מהמתחרות יורדות מפס הייצור ללא מחליפות, ניסאן מחזיקה בשני דגמים המתחרים בקטגוריה הדועכת. ניסאן אלטימה וניסאן מקסימה מיועדות בעיקר לשוק האמריקאי שחובב מכוניות סדאן אך עובר בקצב מסחרר לרכבי פנאי כמו בשאר מדינות העולם.

   
 • אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, שטח, רכב חדש

  לנד רובר דיפנדר חוזר למשחק עם עיצוב מודרני ושלדה אחודה במטרה לכבוש קהל יעד חדש

  לנד רובר דיפנדר המקורי שיצא לגמלאות אחרי 70 שנות ייצור ללא שינויים משמעותיים, זוכה היום ליורש המציג שיפורים בכל התחומים ומכוון לקהל יעד רחב יותר מבלי לוותר על יכולות השטח הגבוהות של קודמו, שיכל להגיע למקומות הכי חשוכים בג'ונגל. הדגם ישווק במרכב קצר עם שלוש דלתות המכונה 90 ובמרכב ארוך עם חמש דלתות המ

   
 • פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  09.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פרארי F8 זוכה לגרסת ספיידר פתוחה עם 720 כ"ס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש

  פרארי F8 ספיידר, מחליפתה של פרארי 488 ספיידר, נחשפת בתמונות לקראת הופעת הבכורה בתערוכת פרנקפורט שתיפתח השבוע. הדגם החדש טוב מקודמו בכל התחומים, החל ממנוע משופר המפיק 50 כ"ס נוספים, דרך הפחתה של 20 ק"ג מהמשקל הכולל העומד כעת על 1,400 ק"ג, ועד לשיפור של 10% ביעילות האווירודינמית. פרארי F8 ספי

   
 • סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  09.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה מושקת בישראל עם מנוע טורבו בנפח 1.0 ליטר במחיר 117,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק סקודה סקאלה, המשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג הצ'כי. באופן נדיר למדי, חשיפתה הרשמית הראשונה של סקודה סקאלה בפני כתבי רכב מכל העולם התקיימה בישראל לפני כשנה. בשלב זה תשווק סקודה סקאלה בישראל בגרסה אחת בלבד אך בתחילת השנה הבאה יצטרפו גרסאות

   
 • אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  08.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  מתיחת הפנים לאאודי A5 כוללת רענון עיצוב, עדכון יחידות ההנעה ומערכת MMI מדור חדש

  אאודי A5 זוכה למתיחת פנים מקיפה בכל סוגי המרכב - קופה, קבריולט, וספורטבק, ומציגה מראה דינמי, אגרסיבי ומחודד מתמיד. הגריל הקדמי רחב ושטוח יותר מבעבר, הפגוש הקדמי הונמך, ודיפיוזר בפגוש האחורי חותם שינויים אווירודינמיים המשפרים גם את הביצועים. בנוסף עודכנו חתימות האור מלפנים ומאחור, לטובת הופעה דרמטית

   
 • חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  05.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סאנגיונג רקסטון יוצע ברמת אבזור פרימיום חדשה ועשירה במחיר 275,900 ₪

  טלקאר, יבואנית סאנגיונג לישראל, משיקה היום רמת אבזור פרימיום חדשה לסאנגיונג רקסטון. הדור השני של סאנגיונג רקסטון משווק בישראל מזה שנה וחצי, הוא אחד מרכבי הפנאי שטח הקשוחים הבודדים אשר נמכרים כיום בישראל ומתחרה בעיקר בטויוטה לנד קרוזר הותיק והיקר ממנו משמעותית. סאנגיונג רקסטון

   
 • 10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  05.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  פורשה מציגה את הטייקן שמאיימת לגנוב לטסלה את תואר המכונית החשמלית הנחשקת ביותר. בקרוב בישראל

  בשנת 2015 הציגה פורשה את ה- Mission E קונספט, מכונית ספורט חשמלית במרכב קופה 4 דלתות שכעת מגיעה אלינו בגרסת הייצור והתוצאה לא פחות ממדהימה. בשלב זה פורשה טייקן תשווק בשתי גרסאות - טורבו וטורבו S. למרות שאף אחת מהן לא מצויידת במגדש טורבו, זו מסורת בת עשרות שנים לסימון הגרסאות הבכירות של דגמי פורשה. ב

   
 • ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  04.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  ניסאן ג'וק החדש מציג שיפורים בכל התחומים ושומר על העיצוב האטלטי והייחודי

  עשור חלף מאז הוצג ניסאן ג'וק הראשון שהעיר את סגמנט הקרוסאוברים העירוניים וגרר את שאר היצרנים לתחרות עזה. כעת אנו עדים סוף סוף להשקת הדור השני של הג'וק ושמחים לראות שניסאן הציבה את העיצוב בראש סדר העדיפויות ושיפרה את הרכב בכל התחומים על מנת להתחרות בדגמים כגון פיג'ו 2008, סיאט ארונה וקיה סטוניק. &nb

   
 • למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  04.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  למבורגיני סיאן מצויידת במנוע V12 היברידי המפיק 819 כ"ס בעזרת מנוע חשמלי. רק 63 מכוניות יגיעו לייצור וכולן נמכרו מראש

  למבורגיני חושפת פרטים ראשונים אודות הדגם ההיברידי הראשון של המותג - למבורגיני סיאן (Sián), אשר יוצג רשמית בתערוכת פרנקפורט הקרובה. הדגם מבוסס על האוונטדור אך יגיע לייצור במהדורה מוגבלת של 63 מכוניות לציון שנת הקמת המותג ב- 1963, כולן נמכרו מראש לאחר שהותאמו אישית לטעמם של הרוכשים המאושרים. &

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מאזדה 3 החדשה מושקת בישראל עם מנוע בהספק 165 כ"ס, רשימת אבזור עשירה, ותג מחיר של החל מ- 145,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, משיקה את הדור הרביעי של המשפחתית מאזדה 3 אשר תתחרה מול דגמים כגון טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, ופולקסווגן גולף. מאזדה 3 מגיעה לישראל במרכב סדאן והאצ'בק, עם רמת אבזור אחת ומנוע אחד בהיצע. סרטון השקת מאזדה 3 החדשה 2019 בישראל הדור החדש של המשפחתית ה

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  03.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  יונדאי חושפת את ה- i10 החדשה עם עיצוב צעיר ומערכות בטיחות עדכניות

  הדור השלישי של העירונית היעילה יונדאי i10 נחשף ואיתו מגיעות ציפיות להצלחה לפחות כמו הדגם היוצא. העיצוב של יונדאי i10 החדשה מפתיע עם קווים ספורטיביים וצעירים מבפנים ומבחוץ. החזית כוללת גריל גדול המשלב את תאורת היום בנוסף לפנסי הערפל הנמצאים בתחתית הפגוש הקדמי. צביעה דו-גונית וחישוקי סגסוגת נאים משלימ

   
 • קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  02.09.19 | רכב חדש

  רכב הפנאי קיה אקסיד והמשפחתית קיה סיד סטיישן מושקים בגרסאות PHEV עם טווח נסיעה חשמלי של עד 60 ק"מ

  קיה צועדת אל העתיד ומרחיבה את היצע דגמיה עם השקת קיה אקסיד (XCeed) וקיה סיד סטיישן בגרסאות PHEV אשר יתחרו בעיקר בטויוטה C-HR ובטויוטה קורולה הייבריד הפופולריים. שני הדגמים ייוצרו במפעלי החברה בסלובקיה ויוצעו למכירה באירופה ברבעון הראשון של שנת 2020. קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייברי

   
 • שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  02.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  שברולט בלייזר החדש מושק עם מנוע V6 בהספק 308 כ"ס ושתי רמות גימור. המחיר החל מ- 280,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה היום את שברולט בלייזר החדש. רכב הפנאי החדש ניחן בעיצוב ספורטיבי עם חזית קרבית בהשראת שברולט קמארו, ממדים נדיבים עם 5 מושבים, אבזור נוחות עשיר, מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, ותא מטען ענק בנפח 864 ליטרים. שברולט בלייזר RS שברולט בלייזר משווק

   
 • מרצדס CLA החדשה 2019 במבחן

  מרצדס CLA החדשה 2019 במבחן

  28.08.19 | מבחני רכב

  מרצדס CLA החדשה מציגה עיצוב מושך, תא נוסעים חדשני, ומקדם הגעה מרשים בתמורה לפרמיה גבוהה במיוחד

  מרצדס CLA החדשה מהווה גרסת קופה 4 דלתות למרצדס A קלאס, המיועדת לקהל כגון משפחות צעירות עד 4 נפשות. המפרט, המידות, יחידת ההנעה והאבזור, לא שונים בהרבה מכל משפחתית מודרנית, אך התצורה הייחודית, מיתוג היוקרה, והחדשנות שמביאה מרצדס אל הקטגוריה, מבטיחים הופעה מרשימה לצד תחושה של מכונית סלון מוקטנת. למבחן

   
 • קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  27.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  השקת מותג רכב חדש הינו אירוע נדיר בעולם הרכב בעשורים האחרונים. קופרה הינו מותג שעד כה שוייך לדגמי הביצועים של סיאט, אך החל מינואר 2018 הוגדר כמותג עצמאי המתחיל את דרכו בהתבססות על דגמי סיאט המוכרים בשמותיהם המקוריים. קופרה אטקה, הדגם הראשון של המותג, כבר נחת בישראל והשגנו לכם תמונות ראשונות. כפי שני

   
 • קאדילק XT4 במבחן דרכים

  קאדילק XT4 במבחן דרכים

  21.08.19 | מבחני רכב

  קאדילק XT4 מתחרה מול מיטב תוצרת גרמניה באמצעות היתרונות המסורתיים של תוצרת דטרויט - ממדים מכובדים, עיצוב בולט, ואבזור נדיב

  סגמנט הקרוסאוברים הקומפקטיים תופס תאוצה כלל עולמית. למרבית יצרניות הפרימיום יש נציגים בסגמנט כגון אאודי Q3, ב.מ.וו X1, וולוו XC40, ומרצדס GLA, אך קאדילק נכנסת למשחק באיחור מה עם ה- XT4 אשר תוכנן ועוצב ע"י הצוותים הצעירים בחברה, במטרה למשוך קהל צעיר באמצעות עיצוב בעל נוכחות, ממדים נדיבים, ואבזור עשיר

   
 • חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  14.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סיאט ארונה ברמת אבזור סטייל X החדשה ימכר רק באתר האינטרנט של החברה במחיר 112,900 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט לישראל, מודיעה על הרחבת פעילות האונליין של מותג סיאט בישראל עם השקת גרסה חדשה לסיאט ארונה שתימכר באופן בלעדי באתר האינטרנט של החברה. לפני כשנה הושקה באופן דומה סיאט איביזה אקסלנס שאינה מוצעת לרוכשים באולמות התצוגה אלא רק באתר החברה. סיאט ארונה סטייל X ת

   
 • פולקסווגן חושפת טי-רוק קבריולט

  פולקסווגן חושפת טי-רוק קבריולט

  14.08.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  פולקסווגן מפתיעה עם גרסת קבריולט חדשה לרכב הפנאי הקומפקטי טי-רוק

  פולקסווגן חושפת תמונות ופרטים ראשונים אודות גרסת קבריולט חדשה לרכב הפנאי פולקסווגן טי-רוק (T-ROC). פגשנו בעבר רכבי פנאי שטח קבריולט יקרים ואקסלוסיביים כמו ריינג' רובר איווק קבריולט, אך זו הפעם הראשונה שאנו נחשפים לרכב פנאי קומפקטי עממי בתצורת קבריולט. נזכיר כי פולקסווגן טי-רוק הוצג לפני כשנתיים וממו