מאזדה 6 ומאזדה CX-3 החדשות 2019 - נהיגה ראשונה

 

מאזדה השיקה בישראל את דגמי מאזדה 6 ומאזדה CX-3 החדשים לשנת 2019 עם הבטחה ליותר מסתם מתיחת פנים קוסמטית. יצאנו לנסיעת התרשמות ראשונה

תגיות | משפחתיות גדולות, פנאי שטח, מאזדה, 6 סדאן, CX-3

דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, השיקה את מאזדה 6 ומאזדה CX-3 החדשות לאחר שעברו מתיחת פנים, וערכה יום נהיגה במסגרתו יכולנו להתרשם מהשינויים שחלו בשני הדגמים. החברה מדברת על שינוי עמוק שעיקרו מתחת לפני השטח ושיפור משמעותי באיכות, המציב את מאזדה בטווח שבין היצרנים העממיים לבין יצרני הפרימיום.

 

מאזדה היא יצרנית קטנה יחסית במושגי עולם הרכב, בוודאי ביחס לענקיות מיפן כמו טויוטה, ניסאן, והונדה. בעשור האחרון הבינו קברניטי המותג כי אין ביכולתם לגדול ולייצר רווחים דרך הגדלת כמויות הייצור, והתקבלה החלטה אסטרטגית להפוך את מאזדה מיצרנית כלי רכב סטנדרטיים ליצרנית רכבי פרימיום איכותיים עם תמחור בהתאם. מדובר בתהליך ארוך שעובר דרך שדרוג ליין המוצרים, אך חשוב מכך הוא שינוי תודעתי בקרב הלקוחות.

 

היצרן החל בתהליך עם השקת הדור השני למאזדה CX-5 שנחת בישראל לפני כשנה, והציג את שפת העיצוב החדשה של מאזדה וגם תא נוסעים חדש לחלוטין עם איכות ברמה שלא נראתה עד אז במאזדה. כעת מגיעות מאזדה 6 ומאזדה CX-3 העדכניות כדי להמשיך במהפכה.

 

מאזדה 6

 

הדור השלישי של מאזדה 6 נמצא איתנו כבר משנת 2013, עודכן בשנת 2016, וקיבל את מתיחת הפנים האחרונה לפני כשנה. העיצוב החיצוני זכה לעדכונים עדינים עם מסגרת כרום לגריל הקדמי שגולשת גם אל הפנסים שהפכו צרים ומחודדים, חישוקים קלים בעיצוב חדש, ועיצוב מחדש לפנסים האחוריים. למרות גילה המתקדם ונוכחות לא מעטה על כבישי ישראל, עדיין מדובר במכונית נאה מאוד ובעלת מראה ספורטיבי.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

בתא הנוסעים השינויים בולטים ועמוקים יותר. העיצוב שודרג עם פתחי מיזוג צרים וארוכים המוטמעים בפס קישוט דמוי מתכת או עשוי עץ, בהתאם לרמת האבזור. על הדשבורד רצועת עור בתפירה כפולה שבהחלט משדרגת את האווירה. המסך ממוקם מעל הקונסולה המרכזית ומתגי השליטה בו שוכנים כמו בעבר בקונסולה שבין המושבים. גם ההגה זכה לעיצוב חדש וברמות האבזור הגבוהות מביטים דרכו בלוח מחוונים המשלב מסך 7 אינץ'. איכות החומרים טיפסה מדרגה והיא משביעת רצון ואף מעבר לכך, גם איכות ההרכבה מצויינת.

 

כל הדגמים שישווקו בישראל מציעים חבילת אבזור עשירה החל מגרסת הכניסה הכוללת בין היתר פנסי לד, ריפודי עור, ומושב נהג חשמלי עם זכרונות. חשוב מכך הוא אבזור הבטיחות המציג שיפור משמעותי ביחס לדגם הקודם וכולל מערכת בלימה אוטונומית, שמירה אקטיבית על נתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית, שליטה אוטומטית באורות הגבוהים, ובלימה אוטונומית גם בנסיעה לאחור.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

אירוע ההשקה כלל נהיגה במאזדה 6 החדשה בשלל רמות אבזור וגם בדגם היוצא כקריטריון להשוואה. אל הדרך יצאנו ראשית במאזדה 6 היוצאת. סימני הגיל ניכרו בה, בעיקר בתא הנוסעים שהרגיש פשוט וקודר. בנסיעה על כבישי אילת הרגישה המכונית נוקשה, לא מאד נוחה, והעבירה את תוואי הכביש אל תא הנוסעים. עם היציאה מהעיר הביצועים לא הרשימו ואל הנוחות הבינונית הצטרפו רעשי כביש, רוח, ומנוע.

 

בעצירה הראשונה עברנו אל מאזדה 6 החדשה בגרסת 2.0 ליטרים ברמת אבזור לוקצ'ורי. מיד עם הכניסה לתא הנוסעים הורגש שיפור משמעותי באיכות החומרים והעיצוב המרשים בהחלט משדר יוקרה. המושבים נוחים ותומכים כבעבר אך מרופדים כעת בריפוד עור איכותי ונעים מאוד. על הכביש גילינו שהמתלים אשר עברו כיול מחדש מצליחים לשפר את נוחות הנסיעה גם בשיכוך מהמורות וגם בהפחתת תנודות המרכב שהורגשו בדגם היוצא.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

בידוד הרעשים זכה לטיפול ייסודי וכעת רעשי הרוח מושתקים כמעט לחלוטין, רעשי הכביש נשמרים בתדר מאוד נמוך וקולו של המנוע נשמע רק תחת מאמץ. מאזדה לא ויתרה על חווית הנהיגה וה- 6 נותרה אחת המכוניות המהנות ביותר בקבוצה. ההיגוי חד, ישיר ומהיר, אחיזת הכביש גבוהה, ורכינת המרכב בעיקולים מינימלית ונוסכת בטחון בנהג. ביחידת ההנעה לא בוצעו שינויים מרחיקי לכת אך התחושה בסל"ד נמוך ובזינוקים קלילה וזריזה יותר, ופעולת תיבת ההילוכים עודנה והיא מספקת העברות זריזות וחלקות מאוד.

 

בעצירה הבאה עברנו אל גרסת ה- 2.5 ליטרים ברמת אבזור לוקצ'ורי המוסיפה חלון גג חשמלי והפעם עם מושבים בריפוד עור לבן יפייפה. המנוע הגדול מספק תחושה רגועה ושקטה יותר. ההבדל בביצועים מורגש, אך בשני המקרים יש להגיע לסל"ד גבוה כדי לקבל קצב התקדמות מהיר. לא התאפשר לנו למדוד את צריכת הדלק אך מחשב הדרך הציג נתונים שנעו בין 9 ל- 10 ק"מ לליטר בנסיעה מאומצת בתוואי מפותל והררי.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

המרחב בתא הנוסעים נותר דומה לדגם היוצא. מלפנים מרווחי רגליים וכתפיים נדיבים אך נהגים גבוהים ירגישו בקרבה לגג, במיוחד ברכבים המצויידים בחלון גג. גם במושב האחורי מרווחי הרגליים והכתפיים נדיבים לשני נוסעים, אך הנוסע השלישי במרכז מקבל מושב מוגבה שאינו נוח ותעלת ההינע הגבוהה מחייבת אותו לשבת בפיסוק. תא המטען סובל מפתח מוגבל וממבנה רדוד וארוך.

 

תפעול הפקדים בתא הנוסעים נותר נוח ואינטואיטיבי. המסך המרכזי מתפקד כמסך מגע בזמן חניה אך בזמן נסיעה נשלט באמצעות פקדים נוחים לשימוש על הקונסולה שבין המושבים הקדמיים. מערכת המולטימדיה תומכת כעת בממשקי Apple Car Play ו- Android Auto אך הטמעתם אינה מושלמת משום שהפקדים לא מאפשרים גישה לכל הפונקציות במהלך נסיעה.

 

מאזדה 6 החדשה מתייצבת לתחרות בקטגוריית המשפחתיות הגדולות המצטמקת, שלקוחותיה נודדים בשנים האחרונות אל עבר ג'יפונים או מכוניות פרימיום קטנות. המתחרות העיקריות הן סקודה סופרב המציעה מרחב פנימי ענק ומנועי טורבו זריזים וחסכוניים, ויונדאי סונטה המציעה אבזור רב וערך מוסף בזכות יחידת הנעה היברידית. מאזדה 6 עברה שיפור יסודי ומשמעותי ומתבלטת בזכות עיצוב נאה, תא נוסעים איכותי ומרשים, והנאה מנהיגה. בעזרת כל אלו מצליחה היפנית לשמור על רלוונטיות בקטגוריית המשפחתיות הגדולות.

 

מאזדה 6 החדשה מציגה התייקרות קלה בגרסת הכניסה שמחירה עומד על 169,900 ₪. לטעמנו הגרסה המומלצת היא 2.5 ליטרים ברמת אבזור לוקצ'ורי שלא מחסירה אבזור מהותי ומעניקה תמורה הולמת למחיר של 179,900 ₪.

 

מאזדה CX-3

 

מאזדה CX-3 נתפס כרכב פנאי קומפקטי, אך עבור מאזדה מדובר בהרבה יותר מזה. היצרנית מתייחסת אליו כשגריר מודרני של המותג, תפקיד אותו מילאה במשך שנים מאזדה MX-5 המיתולוגית. מאזדה CX-3 זכה לשינויים קלים יחסית. העיצוב המקורי המוצלח נשמר וזכה לעדכון קליל בלבד, ועדיין מדובר באחד מרכבי הפנאי הנאים ביותר על הכביש, ומשך לא מעט מבטים בנסיעת המבחן.

 

מאזדה CX-3מאזדה CX-3

 

בתא הנוסעים בולטת קונסולה חדשה בין המושבים בעיצוב השואב השראה מהאחים הגדולים וכוללת כעת בלם חניה חשמלי שפינה מקום לתאי אחסון ולפריסה נוחה יותר של מתגי השליטה במערכת המולטימדיה. איכות החומרים השתפרה והיא טובה מהמקובל בקטגוריה עם גימור דמוי עור בדלתות ובדשבורד, ומרמת האבזור ספורט גם ריפודי עור למושבים בגוון המשתנה בהתאם לגרסה. המרחב בתא הנוסעים נותר מצומצם מלפנים ובעיקר מאחור.

 

רמת האבזור טובה כבר בדגם הבסיסי עם מערכת מולטימדיה מקורית, תמיכה בממשקי Apple Car Play ו- Android Auto, מצלמת רוורס, ובלם חניה חשמלי עם פונקציית Auto Hold. ברמת האבזור ספורט מתווספים חישוקי 18 אינץ' נאים, ריפודי עור, והקרנת נתונים על צג עילי. בגרסת פיור וויט פנסי לד מלאים ומפתח חכם. בגרסת ספיישל אדישן תקבלו גם מושב נהג חשמלי עם זכרונות, וריפודי עור נאפה.

 

מאזדה CX-3מאזדה CX-3

 

מתחת למכסה המנוע של מאזדה CX-3 נמצא אותו מנוע בנפח 2.0 ליטרים בהספק 156 כ"ס המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית, שניהם עברו כיול מחדש. בנסיעת המבחן הקצרה שהתאפשרה לנו בהשקה, לא הורגשו שינויים ביחידת ההנעה. בידוד הרעשים שופר אך לא קפץ מדרגה. גם נוחות הנסיעה השתפרה והנטייה לקופצנות התמתנה. ספיגת השיבושים עדיין לא מושלמת אך כנראה שהאשמה היא בעיקר של חישוקי הענק. התנהגות הכביש נותרה מהנה עם רכינת מרכב מתונה מאוד בעיקולים והגה ששמח מאוד לשתף פעולה.

 

מאזדה CX-3 מוצע במחיר התחלתי של 137,000 ₪ המאמיר עד ל- 151,000 ₪ בגרסת ספיישל אדישן. התמחור מציב אותו בקצה העליון של קבוצת רכבי הפנאי הקטנים ובסמיכות לכלים גדולים ממנו ולכן לא סביר שיהפוך לרב מכר, אך הוא עדיין מספק חבילה ייחודית עם עיצוב נאה וספורטיבי, חווית נהיגה מהנה, ותא נוסעים מקורי שלבטח יקרצו למי שמחפש רכב פנאי שטח קומפקטי ואקסלוסיבי.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא חדשות רכב מקומיות

 • סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  סובארו ופיאט במבצע לעמיתי מועדון חבר – ספטמבר 2019

  19.09.19 | מבצעי רכב, רכב חדש

  עמיתי מועדון חבר ייהנו מהנחות של עד 30,000 ₪ על דגמי סובארו ופיאט המשתתפים במבצע

  קבוצת סמל"ת, יבואנית סובארו ופיאט לישראל, יוצאת במבצע בשיתוף פעולה עם מועדון הצרכנות חבר. במסגרת המבצע יוצעו דגמי סובארו ופיאט בהנחות בלעדיות ואפשרות למימון של עד 100% במסגרת תכנית המימון חבר ליס בבנק אוצר החייל. המבצע בתוקף מתאריך 17.09.2019 ועד 22.10.2019 בכל אולמות התצוגה של סובארו ופיאט ברחבי הא

   
 • מיני קופר SE החשמלית מוצעת במכירה מוקדמת בישראל

  מיני קופר SE החשמלית מוצעת במכירה מוקדמת בישראל

  16.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חשמלי

  החל מהיום ניתן לשריין קדימות בהזמנת מיני קופר SE חשמלית. המכוניות הראשונות ימסרו ללקוחות בתחילת 2020

  דלק מוטורס, יבואנית מיני לישראל, מודיעה על תחילת המכירה המוקדמת למכונית החשמלית הראשונה של המותג. מיני קופר SE אשר הוצגה לראשונה לפני כחודשיים בלבד, הגיעה לנמל תל אביב לתצוגה של עשרה ימים בלבד למטרת קידום מכירות. החל מהיום תוכלו לשריין הזמנה באתר האינטרנט של החברה אך את המכונית תקבלו בתחילת שנת 2020

   
 • ב.מ.וו X1 החדש 2019 מושק בישראל

  ב.מ.וו X1 החדש 2019 מושק בישראל

  15.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  ב.מ.וו X1 מושק בישראל לאחר מתיחת פנים במחיר של החל מ- 249,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את הקרוסאובר ב.מ.וו X1 לאחר שזכה למתיחת פנים על מנת להתחרות מול דגמים צעירים יותר כגון אאודי Q3, וולוו XC40, ומרצדס GLA. במסגרת מתיחת הפנים הובלט גריל הכליות המסורתי למימדי ענק, כמגמת היצרנית, בדומה לדגמי ב.מ.וו X7, וסדרה 7 החדשים. כמו כן, עודכנו גופי התאורה

   
 • אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הגרסאות החדשות של אופל גרנדלנד X כוללות מנוע דיזל חדש, תיבת 8 הילוכים, ואבזור משופר. המחיר החל מ- 151,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה גרסאות חדשות לקרוסאובר אופל גרנדלנד X המתחרה מול דגמים כגון קיה ספורטאז', יונדאי טוסון ופיג'ו 3008 עליו הוא מבוסס. הגרסאות החדשות כוללות מנועים מעודכנים, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ואבזור משודרג. אופל גרנדלנד X אופל גרנדלנד X מקבל כעת את הגרס

   
 • רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו קדג'אר החדש מושק בישראל עם עיצוב רענן, מנוע מעודכן, ואבזור משופר במחיר 149,990 ₪

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה בימים אלה את רכב הפנאי רנו קדגא'ר לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת מנוע דיזל מעודכן, אבזור בטיחות מתקדם, ועיצוב רענן. רנו קדג'אר 2019 העיצוב החיצוני מחודד מבעבר הודות לשבכה קדמית מוגדלת עם עיטורי כרום חדשים, פנסי LED למראה מודרניים ואלגנטיים,

   
 • הקרוסאובר הסיני החשמלי EV  MG ZS נחת בישראל

  הקרוסאובר הסיני החשמלי EV MG ZS נחת בישראל

  11.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  הקרוסאובר החשמלי EV MG ZS יוצע בקרוב במכירה מוקדמת בישראל. טווח הנסיעה עומד על 263 ק"מ

  קבוצת לובינסקי, יבואנית MG לישראל, מודיעה כי הקרוסאובר החשמלי הסיני הראשון בישראל -MG ZS EV, יוצע בשבועות הקרובים במכירה מוקדמת. הדגם החדש יושק בארץ באופן רשמי לקראת סוף השנה, במקביל להשקתו באנגליה ובהולנד. MG ZS EV יחידת ההנעה ב- MG ZS EV כוללת מנוע חשמלי בהספק 143 כ"ס ומומנט של 3

   
 • אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  אייקון: לנד רובר דיפנדר החדש 2020

  10.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, שטח, רכב חדש

  לנד רובר דיפנדר חוזר למשחק עם עיצוב מודרני ושלדה אחודה במטרה לכבוש קהל יעד חדש

  לנד רובר דיפנדר המקורי שיצא לגמלאות אחרי 70 שנות ייצור ללא שינויים משמעותיים, זוכה היום ליורש המציג שיפורים בכל התחומים ומכוון לקהל יעד רחב יותר מבלי לוותר על יכולות השטח הגבוהות של קודמו, שיכל להגיע למקומות הכי חשוכים בג'ונגל. הדגם ישווק במרכב קצר עם שלוש דלתות המכונה 90 ובמרכב ארוך עם חמש דלתות המ

   
 • פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  פרארי F8 ספיידר - 720 כ"ס בלי גג

  09.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  פרארי F8 זוכה לגרסת ספיידר פתוחה עם 720 כ"ס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש

  פרארי F8 ספיידר, מחליפתה של פרארי 488 ספיידר, נחשפת בתמונות לקראת הופעת הבכורה בתערוכת פרנקפורט שתיפתח השבוע. הדגם החדש טוב מקודמו בכל התחומים, החל ממנוע משופר המפיק 50 כ"ס נוספים, דרך הפחתה של 20 ק"ג מהמשקל הכולל העומד כעת על 1,400 ק"ג, ועד לשיפור של 10% ביעילות האווירודינמית. פרארי F8 ספי

   
 • סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  09.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה מושקת בישראל עם מנוע טורבו בנפח 1.0 ליטר במחיר 117,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק סקודה סקאלה, המשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג הצ'כי. באופן נדיר למדי, חשיפתה הרשמית הראשונה של סקודה סקאלה בפני כתבי רכב מכל העולם התקיימה בישראל לפני כשנה. בשלב זה תשווק סקודה סקאלה בישראל בגרסה אחת בלבד אך בתחילת השנה הבאה יצטרפו גרסאות

   
 • אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  אאודי A5 החדשה 2020 - מושכת וחדה מתמיד

  08.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  מתיחת הפנים לאאודי A5 כוללת רענון עיצוב, עדכון יחידות ההנעה ומערכת MMI מדור חדש

  אאודי A5 זוכה למתיחת פנים מקיפה בכל סוגי המרכב - קופה, קבריולט, וספורטבק, ומציגה מראה דינמי, אגרסיבי ומחודד מתמיד. הגריל הקדמי רחב ושטוח יותר מבעבר, הפגוש הקדמי הונמך, ודיפיוזר בפגוש האחורי חותם שינויים אווירודינמיים המשפרים גם את הביצועים. בנוסף עודכנו חתימות האור מלפנים ומאחור, לטובת הופעה דרמטית

   
 • חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  05.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סאנגיונג רקסטון יוצע ברמת אבזור פרימיום חדשה ועשירה במחיר 275,900 ₪

  טלקאר, יבואנית סאנגיונג לישראל, משיקה היום רמת אבזור פרימיום חדשה לסאנגיונג רקסטון. הדור השני של סאנגיונג רקסטון משווק בישראל מזה שנה וחצי, הוא אחד מרכבי הפנאי שטח הקשוחים הבודדים אשר נמכרים כיום בישראל ומתחרה בעיקר בטויוטה לנד קרוזר הותיק והיקר ממנו משמעותית. סאנגיונג רקסטון

   
 • 10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  10 דברים שצריך לדעת על פורשה טייקן החשמלית

  05.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  פורשה מציגה את הטייקן שמאיימת לגנוב לטסלה את תואר המכונית החשמלית הנחשקת ביותר. בקרוב בישראל

  בשנת 2015 הציגה פורשה את ה- Mission E קונספט, מכונית ספורט חשמלית במרכב קופה 4 דלתות שכעת מגיעה אלינו בגרסת הייצור והתוצאה לא פחות ממדהימה. בשלב זה פורשה טייקן תשווק בשתי גרסאות - טורבו וטורבו S. למרות שאף אחת מהן לא מצויידת במגדש טורבו, זו מסורת בת עשרות שנים לסימון הגרסאות הבכירות של דגמי פורשה. ב

   
 • ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  ניסאן ג'וק החדש 2020 נחשף

  04.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  ניסאן ג'וק החדש מציג שיפורים בכל התחומים ושומר על העיצוב האטלטי והייחודי

  עשור חלף מאז הוצג ניסאן ג'וק הראשון שהעיר את סגמנט הקרוסאוברים העירוניים וגרר את שאר היצרנים לתחרות עזה. כעת אנו עדים סוף סוף להשקת הדור השני של הג'וק ושמחים לראות שניסאן הציבה את העיצוב בראש סדר העדיפויות ושיפרה את הרכב בכל התחומים על מנת להתחרות בדגמים כגון פיג'ו 2008, סיאט ארונה וקיה סטוניק. &nb

   
 • למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  למבורגיני סיאן - ההיברידית הראשונה של המותג

  04.09.19 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  למבורגיני סיאן מצויידת במנוע V12 היברידי המפיק 819 כ"ס בעזרת מנוע חשמלי. רק 63 מכוניות יגיעו לייצור וכולן נמכרו מראש

  למבורגיני חושפת פרטים ראשונים אודות הדגם ההיברידי הראשון של המותג - למבורגיני סיאן (Sián), אשר יוצג רשמית בתערוכת פרנקפורט הקרובה. הדגם מבוסס על האוונטדור אך יגיע לייצור במהדורה מוגבלת של 63 מכוניות לציון שנת הקמת המותג ב- 1963, כולן נמכרו מראש לאחר שהותאמו אישית לטעמם של הרוכשים המאושרים. &

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מאזדה 3 החדשה מושקת בישראל עם מנוע בהספק 165 כ"ס, רשימת אבזור עשירה, ותג מחיר של החל מ- 145,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, משיקה את הדור הרביעי של המשפחתית מאזדה 3 אשר תתחרה מול דגמים כגון טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, ופולקסווגן גולף. מאזדה 3 מגיעה לישראל במרכב סדאן והאצ'בק, עם רמת אבזור אחת ומנוע אחד בהיצע. סרטון השקת מאזדה 3 החדשה 2019 בישראל הדור החדש של המשפחתית ה

   
 • אוגוסט 2019 - ירידה במסירות רכב חדש בישראל

  אוגוסט 2019 - ירידה במסירות רכב חדש בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, מסירות רכב חדש בישראל

  מתחילת השנה נמסרו בישראל 200,354 מכוניות חדשות. ירידה של 6% לעומת התקופה המקבילה אשתקד

  מנתוני דו"ח איגוד יבואני הרכב עולה כי חודש אוגוסט 2019 ממשיך את מגמת הירידה בשוק הרכב הישראלי. בחודש אוגוסט האחרון נמסרו בישראל 19,274 רכבים חדשים, ומתחילת השנה רשם השוק ירידה של 6% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד עם 200,354 מסירות. יונדאי i10 יונדאי שומרת על המקום הראשון עם 33,185 מסירו

   
 • גרסאות קצה חדשות לסקודה קודיאק בישראל

  גרסאות קצה חדשות לסקודה קודיאק בישראל

  03.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה ישראל מרחיבה את היצע רמות האבזור של הקודיאק עם גרסאות הקצה ספורטליין ולוריין אנד קלמנט

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מרחיבה את היצע רמות האבזור של סקודה קודיאק. לרמות האבזור המוכרות אמבישן, סטייל ואקסלוסיב, מצטרפות גרסאות ספורטליין ולוריין אנד קלמנט שיתמקמו בפסגת היצע דגמי סקודה קודיאק בישראל. המחירים טרם פורסמו. סקודה קודיאק ספורטליין רמת האבזור ספורטליין כו

   
 • סוזוקי קרוסאובר מקבל מערכות בטיחות מתקדמות

  סוזוקי קרוסאובר מקבל מערכות בטיחות מתקדמות

  03.09.19 | בטיחות, חדשות רכב מקומיות

  סוזוקי קרוסאובר ישווק עם בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית כסטנדרט. המחיר התייקר ב- 1,000 ₪

  חברת מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי לישראל, החלה בשיווק סוזוקי קרוסאובר עם מפרט בטיחות משופר הכולל מעתה בלימת חירום אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית מבוססת רדאר כסטנדרט. בנוסף כולל המפרט מערכת מובילאיי בהתקנה מקומית הכוללת בנוסף זיהוי תמרורים והתרעה על סטייה מנתיב הנסיעה. סוזוקי קרוסאובר

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  יונדאי i10 החדשה 2020 נחשפת רשמית

  03.09.19 | חדשות רכב, רכב חדש

  יונדאי חושפת את ה- i10 החדשה עם עיצוב צעיר ומערכות בטיחות עדכניות

  הדור השלישי של העירונית היעילה יונדאי i10 נחשף ואיתו מגיעות ציפיות להצלחה לפחות כמו הדגם היוצא. העיצוב של יונדאי i10 החדשה מפתיע עם קווים ספורטיביים וצעירים מבפנים ומבחוץ. החזית כוללת גריל גדול המשלב את תאורת היום בנוסף לפנסי הערפל הנמצאים בתחתית הפגוש הקדמי. צביעה דו-גונית וחישוקי סגסוגת נאים משלימ

   
 • קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייבריד נחשפות

  02.09.19 | רכב חדש

  רכב הפנאי קיה אקסיד והמשפחתית קיה סיד סטיישן מושקים בגרסאות PHEV עם טווח נסיעה חשמלי של עד 60 ק"מ

  קיה צועדת אל העתיד ומרחיבה את היצע דגמיה עם השקת קיה אקסיד (XCeed) וקיה סיד סטיישן בגרסאות PHEV אשר יתחרו בעיקר בטויוטה C-HR ובטויוטה קורולה הייבריד הפופולריים. שני הדגמים ייוצרו במפעלי החברה בסלובקיה ויוצעו למכירה באירופה ברבעון הראשון של שנת 2020. קיה אקסיד וקיה סיד סטיישן פלאג-אין הייברי