מאזדה 6 ומאזדה CX-3 החדשות 2019 - נהיגה ראשונה

 

מאזדה השיקה בישראל את דגמי מאזדה 6 ומאזדה CX-3 החדשים לשנת 2019 עם הבטחה ליותר מסתם מתיחת פנים קוסמטית. יצאנו לנסיעת התרשמות ראשונה

תגיות | משפחתיות גדולות, פנאי שטח, מאזדה, 6 סדאן, CX-3

דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, השיקה את מאזדה 6 ומאזדה CX-3 החדשות לאחר שעברו מתיחת פנים, וערכה יום נהיגה במסגרתו יכולנו להתרשם מהשינויים שחלו בשני הדגמים. החברה מדברת על שינוי עמוק שעיקרו מתחת לפני השטח ושיפור משמעותי באיכות, המציב את מאזדה בטווח שבין היצרנים העממיים לבין יצרני הפרימיום.

 

מאזדה היא יצרנית קטנה יחסית במושגי עולם הרכב, בוודאי ביחס לענקיות מיפן כמו טויוטה, ניסאן, והונדה. בעשור האחרון הבינו קברניטי המותג כי אין ביכולתם לגדול ולייצר רווחים דרך הגדלת כמויות הייצור, והתקבלה החלטה אסטרטגית להפוך את מאזדה מיצרנית כלי רכב סטנדרטיים ליצרנית רכבי פרימיום איכותיים עם תמחור בהתאם. מדובר בתהליך ארוך שעובר דרך שדרוג ליין המוצרים, אך חשוב מכך הוא שינוי תודעתי בקרב הלקוחות.

 

היצרן החל בתהליך עם השקת הדור השני למאזדה CX-5 שנחת בישראל לפני כשנה, והציג את שפת העיצוב החדשה של מאזדה וגם תא נוסעים חדש לחלוטין עם איכות ברמה שלא נראתה עד אז במאזדה. כעת מגיעות מאזדה 6 ומאזדה CX-3 העדכניות כדי להמשיך במהפכה.

 

מאזדה 6

 

הדור השלישי של מאזדה 6 נמצא איתנו כבר משנת 2013, עודכן בשנת 2016, וקיבל את מתיחת הפנים האחרונה לפני כשנה. העיצוב החיצוני זכה לעדכונים עדינים עם מסגרת כרום לגריל הקדמי שגולשת גם אל הפנסים שהפכו צרים ומחודדים, חישוקים קלים בעיצוב חדש, ועיצוב מחדש לפנסים האחוריים. למרות גילה המתקדם ונוכחות לא מעטה על כבישי ישראל, עדיין מדובר במכונית נאה מאוד ובעלת מראה ספורטיבי.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

בתא הנוסעים השינויים בולטים ועמוקים יותר. העיצוב שודרג עם פתחי מיזוג צרים וארוכים המוטמעים בפס קישוט דמוי מתכת או עשוי עץ, בהתאם לרמת האבזור. על הדשבורד רצועת עור בתפירה כפולה שבהחלט משדרגת את האווירה. המסך ממוקם מעל הקונסולה המרכזית ומתגי השליטה בו שוכנים כמו בעבר בקונסולה שבין המושבים. גם ההגה זכה לעיצוב חדש וברמות האבזור הגבוהות מביטים דרכו בלוח מחוונים המשלב מסך 7 אינץ'. איכות החומרים טיפסה מדרגה והיא משביעת רצון ואף מעבר לכך, גם איכות ההרכבה מצויינת.

 

כל הדגמים שישווקו בישראל מציעים חבילת אבזור עשירה החל מגרסת הכניסה הכוללת בין היתר פנסי לד, ריפודי עור, ומושב נהג חשמלי עם זכרונות. חשוב מכך הוא אבזור הבטיחות המציג שיפור משמעותי ביחס לדגם הקודם וכולל מערכת בלימה אוטונומית, שמירה אקטיבית על נתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית, שליטה אוטומטית באורות הגבוהים, ובלימה אוטונומית גם בנסיעה לאחור.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

אירוע ההשקה כלל נהיגה במאזדה 6 החדשה בשלל רמות אבזור וגם בדגם היוצא כקריטריון להשוואה. אל הדרך יצאנו ראשית במאזדה 6 היוצאת. סימני הגיל ניכרו בה, בעיקר בתא הנוסעים שהרגיש פשוט וקודר. בנסיעה על כבישי אילת הרגישה המכונית נוקשה, לא מאד נוחה, והעבירה את תוואי הכביש אל תא הנוסעים. עם היציאה מהעיר הביצועים לא הרשימו ואל הנוחות הבינונית הצטרפו רעשי כביש, רוח, ומנוע.

 

בעצירה הראשונה עברנו אל מאזדה 6 החדשה בגרסת 2.0 ליטרים ברמת אבזור לוקצ'ורי. מיד עם הכניסה לתא הנוסעים הורגש שיפור משמעותי באיכות החומרים והעיצוב המרשים בהחלט משדר יוקרה. המושבים נוחים ותומכים כבעבר אך מרופדים כעת בריפוד עור איכותי ונעים מאוד. על הכביש גילינו שהמתלים אשר עברו כיול מחדש מצליחים לשפר את נוחות הנסיעה גם בשיכוך מהמורות וגם בהפחתת תנודות המרכב שהורגשו בדגם היוצא.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

בידוד הרעשים זכה לטיפול ייסודי וכעת רעשי הרוח מושתקים כמעט לחלוטין, רעשי הכביש נשמרים בתדר מאוד נמוך וקולו של המנוע נשמע רק תחת מאמץ. מאזדה לא ויתרה על חווית הנהיגה וה- 6 נותרה אחת המכוניות המהנות ביותר בקבוצה. ההיגוי חד, ישיר ומהיר, אחיזת הכביש גבוהה, ורכינת המרכב בעיקולים מינימלית ונוסכת בטחון בנהג. ביחידת ההנעה לא בוצעו שינויים מרחיקי לכת אך התחושה בסל"ד נמוך ובזינוקים קלילה וזריזה יותר, ופעולת תיבת ההילוכים עודנה והיא מספקת העברות זריזות וחלקות מאוד.

 

בעצירה הבאה עברנו אל גרסת ה- 2.5 ליטרים ברמת אבזור לוקצ'ורי המוסיפה חלון גג חשמלי והפעם עם מושבים בריפוד עור לבן יפייפה. המנוע הגדול מספק תחושה רגועה ושקטה יותר. ההבדל בביצועים מורגש, אך בשני המקרים יש להגיע לסל"ד גבוה כדי לקבל קצב התקדמות מהיר. לא התאפשר לנו למדוד את צריכת הדלק אך מחשב הדרך הציג נתונים שנעו בין 9 ל- 10 ק"מ לליטר בנסיעה מאומצת בתוואי מפותל והררי.

 

מאזדה 6מאזדה 6

 

המרחב בתא הנוסעים נותר דומה לדגם היוצא. מלפנים מרווחי רגליים וכתפיים נדיבים אך נהגים גבוהים ירגישו בקרבה לגג, במיוחד ברכבים המצויידים בחלון גג. גם במושב האחורי מרווחי הרגליים והכתפיים נדיבים לשני נוסעים, אך הנוסע השלישי במרכז מקבל מושב מוגבה שאינו נוח ותעלת ההינע הגבוהה מחייבת אותו לשבת בפיסוק. תא המטען סובל מפתח מוגבל וממבנה רדוד וארוך.

 

תפעול הפקדים בתא הנוסעים נותר נוח ואינטואיטיבי. המסך המרכזי מתפקד כמסך מגע בזמן חניה אך בזמן נסיעה נשלט באמצעות פקדים נוחים לשימוש על הקונסולה שבין המושבים הקדמיים. מערכת המולטימדיה תומכת כעת בממשקי Apple Car Play ו- Android Auto אך הטמעתם אינה מושלמת משום שהפקדים לא מאפשרים גישה לכל הפונקציות במהלך נסיעה.

 

מאזדה 6 החדשה מתייצבת לתחרות בקטגוריית המשפחתיות הגדולות המצטמקת, שלקוחותיה נודדים בשנים האחרונות אל עבר ג'יפונים או מכוניות פרימיום קטנות. המתחרות העיקריות הן סקודה סופרב המציעה מרחב פנימי ענק ומנועי טורבו זריזים וחסכוניים, ויונדאי סונטה המציעה אבזור רב וערך מוסף בזכות יחידת הנעה היברידית. מאזדה 6 עברה שיפור יסודי ומשמעותי ומתבלטת בזכות עיצוב נאה, תא נוסעים איכותי ומרשים, והנאה מנהיגה. בעזרת כל אלו מצליחה היפנית לשמור על רלוונטיות בקטגוריית המשפחתיות הגדולות.

 

מאזדה 6 החדשה מציגה התייקרות קלה בגרסת הכניסה שמחירה עומד על 169,900 ₪. לטעמנו הגרסה המומלצת היא 2.5 ליטרים ברמת אבזור לוקצ'ורי שלא מחסירה אבזור מהותי ומעניקה תמורה הולמת למחיר של 179,900 ₪.

 

מאזדה CX-3

 

מאזדה CX-3 נתפס כרכב פנאי קומפקטי, אך עבור מאזדה מדובר בהרבה יותר מזה. היצרנית מתייחסת אליו כשגריר מודרני של המותג, תפקיד אותו מילאה במשך שנים מאזדה MX-5 המיתולוגית. מאזדה CX-3 זכה לשינויים קלים יחסית. העיצוב המקורי המוצלח נשמר וזכה לעדכון קליל בלבד, ועדיין מדובר באחד מרכבי הפנאי הנאים ביותר על הכביש, ומשך לא מעט מבטים בנסיעת המבחן.

 

מאזדה CX-3מאזדה CX-3

 

בתא הנוסעים בולטת קונסולה חדשה בין המושבים בעיצוב השואב השראה מהאחים הגדולים וכוללת כעת בלם חניה חשמלי שפינה מקום לתאי אחסון ולפריסה נוחה יותר של מתגי השליטה במערכת המולטימדיה. איכות החומרים השתפרה והיא טובה מהמקובל בקטגוריה עם גימור דמוי עור בדלתות ובדשבורד, ומרמת האבזור ספורט גם ריפודי עור למושבים בגוון המשתנה בהתאם לגרסה. המרחב בתא הנוסעים נותר מצומצם מלפנים ובעיקר מאחור.

 

רמת האבזור טובה כבר בדגם הבסיסי עם מערכת מולטימדיה מקורית, תמיכה בממשקי Apple Car Play ו- Android Auto, מצלמת רוורס, ובלם חניה חשמלי עם פונקציית Auto Hold. ברמת האבזור ספורט מתווספים חישוקי 18 אינץ' נאים, ריפודי עור, והקרנת נתונים על צג עילי. בגרסת פיור וויט פנסי לד מלאים ומפתח חכם. בגרסת ספיישל אדישן תקבלו גם מושב נהג חשמלי עם זכרונות, וריפודי עור נאפה.

 

מאזדה CX-3מאזדה CX-3

 

מתחת למכסה המנוע של מאזדה CX-3 נמצא אותו מנוע בנפח 2.0 ליטרים בהספק 156 כ"ס המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית, שניהם עברו כיול מחדש. בנסיעת המבחן הקצרה שהתאפשרה לנו בהשקה, לא הורגשו שינויים ביחידת ההנעה. בידוד הרעשים שופר אך לא קפץ מדרגה. גם נוחות הנסיעה השתפרה והנטייה לקופצנות התמתנה. ספיגת השיבושים עדיין לא מושלמת אך כנראה שהאשמה היא בעיקר של חישוקי הענק. התנהגות הכביש נותרה מהנה עם רכינת מרכב מתונה מאוד בעיקולים והגה ששמח מאוד לשתף פעולה.

 

מאזדה CX-3 מוצע במחיר התחלתי של 137,000 ₪ המאמיר עד ל- 151,000 ₪ בגרסת ספיישל אדישן. התמחור מציב אותו בקצה העליון של קבוצת רכבי הפנאי הקטנים ובסמיכות לכלים גדולים ממנו ולכן לא סביר שיהפוך לרב מכר, אך הוא עדיין מספק חבילה ייחודית עם עיצוב נאה וספורטיבי, חווית נהיגה מהנה, ותא נוסעים מקורי שלבטח יקרצו למי שמחפש רכב פנאי שטח קומפקטי ואקסלוסיבי.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא חדשות רכב מקומיות

 • מרצדס GLA 45 AMG נחשפה עם 421 כ"ס

  מרצדס GLA 45 AMG נחשפה עם 421 כ"ס

  26.02.20 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  גרסת הקצה מרצדס GLA 45 AMG נחשפת רשמית עם מנוע 2.0 ליטרים בהספק של עד 421 כ"ס ותאוצה 0-100 קמ"ש תוך 4.3 שניות

  הדור השני של הקרוסאובר הקומפקטי מרצדס GLA זוכה לגרסת ביצועים חמה לקראת תערוכת ג'נבה הקרובה. מרצדס GLA 45 AMG מצוייד במנוע טווין-סקרול טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 387 כ"ס ומומנט של 48.9 קג"מ או 421 כ"ס ומומנט של 51 קג"מ בגרסת S הבכירה. הביצועים מרשימים לכל הדעות עם תאוצה 0-100 קמ"ש תוך 4.4 או 4

   
 • יונדאי i30 החדשה 2020 נחשפה

  יונדאי i30 החדשה 2020 נחשפה

  26.02.20 | חדשות רכב, תערוכות רכב, רכב חדש

  יונדאי i30 זוכה למתיחת פנים קוסמטית לצד מערכת מיקרו-היברידית 48V ואבזור משופר

  המשפחתית יונדאי i30 זוכה למתיחת פנים של אמצע החיים לקראת תערוכת ג'נבה הקרובה. החידושים כוללים עיצוב עדכני, תא נוסעים משודרג, מערכות בטיחות משופרות, ומנועים חדשים עם מערכת מיקרו היברידית 48V. כמו בדגם היוצא, יונדאי i30 זמינה במרכב הא'צבק, פאסטבק, וסטיישן. יונדאי i30 החדשה 2020 העיצו

   
 • אאודי Q3 RS ו- Q3 RS ספורטבק 2020 מושקים בישראל

  אאודי Q3 RS ו- Q3 RS ספורטבק 2020 מושקים בישראל

  25.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  גרסאות הקצה של אאודי Q3 חמושות במנוע 2.5 ליטרים בהספק 400 כ"ס המספק תאוצה למאה קמ"ש תוך 4.5 שניות. המחיר החל מ- 463,000 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית אאודי לישראל, משיקה היום את גרסאות הקצה לרכב הפנאי אאודי Q3 בגרסת המרכב הרגילה וגם בגרסת ספורטבק בעיצוב קופה 4 דלתות. אאודי Q3 RS ו- Q3 RS ספורטבק העיצוב החיצוני בגרסאות RS Q3 כולל אלמנטים ספורטיביים ביחס לגרסאות הרגילות. הפגוש הקדמי כולל כונסי אוויר מוגדלים

   
 • פורשה ישראל מוזילה מחירים

  פורשה ישראל מוזילה מחירים

  23.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  פורשה מפרסמת מחירון חדש הכולל הוזלות מחירים של עד 170,000 ₪

  אורכיד ספורטס קארס ישראל בע"מ, יבואנית פורשה לישראל, מפרסמת מחירון חדש לדגמי 2020 הכולל הורדת מחירים של עד 170,000 ₪. המחירים החדשים יכנסו לתוקף היום. ניתן להתרשם מדגמי פורשה באולם התצוגה המרכזי ברחוב החושלים 8 בהרצליה פיתוח. פורשה 911 להלן דוגמאות להוזלות מחירים: דגם הכני

   
 • מרצדס GLE 63 AMG קופה נחשף

  מרצדס GLE 63 AMG קופה נחשף

  20.02.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  גרסת הקצה של מרצדס GLE קופה החדש מצויידת במנוע בהספק 612 כ"ס המספק תאוצה 0-100 קמ"ש תוך 3.8 שניות

  מרצדס חושפת את גרסת הביצועים מרצדס GLE AMG 63 4MATIC קופה אשר יתחרה בדגמי הביצועים של ב.מ.וו X6, אאודי Q8 ופורשה קאיין. עיצובו של מרצדס GLE קופה בגרסת AMG כולל אלמנטים קרביים ביניהם מראות מושחרות, פגושים אגרסיביים, חישוקי ענק מושחרים, ודיפיוזר אחורי בולט. בתא הנוסעים נמצא דיפוני קרבון החולשים גם על

   
 • חדש בישראל: שברולט בלייזר טורבו

  חדש בישראל: שברולט בלייזר טורבו

  17.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  רכב הפנאי הגדול שברולט בלייזר מקבל גרסת 2.0 ליטרים טורבו בהספק 230 כ"ס. המחיר עומד על 285,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, מעדכנת את היצע גרסאותיו של שברולט בלייזר. מעתה תשווק גרסת RS רק עם מנוע טורבו בנזין ארבעה צילינדרים בנפח 2.0 ליטרים בהספק 230 כ"ס ומומנט של 35.7 קג"מ המשודך לתיבת 9 הילוכים אוטומטית ולמערכת הנעה כפולה מסוג Twin Clutch. צריכת הדלק הממוצעת בגרסה זו עומדת על 10 ק"מ ללי

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 מושקת בישראל

  יונדאי i10 החדשה 2020 מושקת בישראל

  16.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  יונדאי i10 מושקת בישראל עם אבזור נוחות ובטיחות עדכני, תיבה אוטומטית רובוטית, ואפשרות לליסינג פרטי. המחיר החל מ- 69,900 ₪

  כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, החלה בשיווק יונדאי i10 החדשה 2020 בדורה השלישי. העיצוב החיצוני צעיר וספורטיבי עם חזית הכוללת שבכה רחבה בה משתלבים פנסי תאורת היום. יונדאי i10 החדשה ארוכה ורחבה יותר מהדגם הקודם וגם הנוסעים בשורת המושבים האחורית צפויים ליהנות ממרווח ברכיים משופר. אורכה הכולל 3,670 מ"מ

   
 • אופל קורסה החדשה 2020 מושקת בישראל

  אופל קורסה החדשה 2020 מושקת בישראל

  13.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  אופל קורסה החדשה מציגה מנוע טורבו בנזין, שתי רמות אבזור, תיבת 8 הילוכים אוטומטית, וארבע שנות אחריות. המחיר החל מ- 105,990 ₪

  חברת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה את הסופר מיני אופל קורסה 2020 המבוססת על פלטפורמת CMP הגלובלית של קונצרן PSA ומהווה קפיצת מדרגה משמעותית ביחס לקודמתה תוך השלת 40 ק"ג מהמשקל הכולל. אורכה הכולל של אופל קורסה עומד על 4,055 מ"מ, רוחבה 1,745 מ"מ, גובהה 1,430 מ"מ, ובסיס גלגליה באורך 2,540 מ"מ. ת

   
 • רנו מאסטר 2020 החדש בישראל

  רנו מאסטר 2020 החדש בישראל

  13.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  רנו מאסטר 2020 הגיע לישראל עם עיצוב חדש, איבזור בטיחות משופר וסביבת נהג מאובזרת. המחיר החל מ- 214,000 ₪

  קבוצת קרסו, יבואנית רנו לישראל, החלה בימים אלה לשווק את רנו מאסטר 2020 לאחר שעבר מתיחת פנים. רנו מאסטר מתחרה ברכבים מסחריים כגון יונדאי H350, פיאט דוקאטו, פיג׳ו בוקסר, ומרצדס ספרינטר. בשלב זה ישווק רנו מאסטר בגרסת VAN סגור במשקל כולל של 3.5 או 4.5 טון ובמגוון מידות מרכב. בהמשך יוצעו גרסאות נוספות בי

   
 • סיטרואן C3 החדשה 2020 מתפנקת במתיחת פנים

  סיטרואן C3 החדשה 2020 מתפנקת במתיחת פנים

  12.02.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  סיטרואן C3 מקבלת מתיחת פנים הכוללת עיצוב מעודכן, שיפורים בתא הנוסעים, ומושבים מפנקים

  בתקופה בה רוב המותגים מדגישים את מפרט הבטיחות החדש או את מערכת המולטימדיה, סיטרואן מבקשת להישאר ייחודית ומדגישה את שפע אפשרויות הבחירה בעיצוב הרכב ואת המושבים המפנקים שקיבלה סיטרואן C3 החדשה 2020. סיטרואן C3 החדשה 2020 סיטרואן C3 המעודכנת שומרת אמונים לעיצוב המוצלח של הדגם היוצא וכ

   
 • מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 מושקות בישראל

  מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 מושקות בישראל

  11.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 מקבלות עיצוב מעודכן, אבזור בטיחות משופר, ואפשרות לעסקת ליסינג ישירות מהיבואנית

  כלמוביל, יבואנית מיצובישי לישראל, השיקה היום את דגמי מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 לאחר שעברו מתיחת פנים. העיצוב החיצוני כולל חזית חדשה המיישרת קו עם שאר דגמי מיצובישי ומתאפיינת בחזית ה- Dynamic Shield המוכרת מדגמי ה- SUV של המותג, גריל חדש, תאורת LED מודרנית מלפנים ומאחור, וחישוקים בעיצ

   
 • כלמוביל מרצדס משיקה מסלול ליסינג פרטי חדש

  כלמוביל מרצדס משיקה מסלול ליסינג פרטי חדש

  10.02.20 | חדשות רכב מקומיות, ליסינג, רכב חדש

  כלמוביל תציע מסלול ליסינג פרטי בתשלום חודשי קבוע הכולל טיפולים ורישום בעלות פרטית על שם הלקוח

  כלמוביל, יבואנית מרצדס לישראל, מרחיבה את תחומי פעילותה ומשיקה מסלול ליסינג פרטי בתשלום חודשי קבוע. במסגרת זו יוצעו מגוון דגמי מרצדס מסגמנטים שונים, ביניהם GLC ,CLA ,E-Class ,C-Class ,A-Class ו- GLE. מרצדס E-Class מסלול הליסינג הפרטי כולל רישום הרכב על שם הלקוח, תשלום מקדמה ותשלום ח

   
 • טויוטה ישראל 2020: ניידות חכמה ודגמים חדשים

  טויוטה ישראל 2020: ניידות חכמה ודגמים חדשים

  10.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  בעשור הקרוב צפויה טויוטה להשיק 25 דגמים היברידיים ועשרה דגמים נטולי פליטת מזהמים. בישראל יושקו השנה 4 דגמים חדשים ומותג KINTO

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מבשרת באירוע חגיגי את חזון החברה לעשור הקרוב. באירוע שבו השתתפו מר ארתור מטרנה מחטיבת טויוטה באירופה, צמרת הקבוצה בישראל, וכתבי רכב מקומיים, נסקרו נתוני המכירות המוצלחים של המותג בשוק המקומי, ביניהם גידול של 32% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד, כמו גם הכתרתה של טויוטה

   
 • שברולט אקווינוקס 2020 זוכה למתיחת פנים

  שברולט אקווינוקס 2020 זוכה למתיחת פנים

  09.02.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  שברולט אקווינוקס 2020 זוכה למתיחת פנים ולגרסת RS בעלת מראה ספורטיבי

  שברולט חושפת לראשונה בתערוכת שיקגו את רכב הפנאי שברולט אקווינוקס 2020 החדש המיישר קו עם שפת העיצוב העדכנית של המותג בדומה לשברולט בלייזר. הדגם מציג חזית חדשה עם יחידות תאורת LED צרות ואופנתיות, וגריל קדמי אגרסיבי. מאחור הותקנו פנסי LED בעיצוב מוחצן יותר ואפשרות להקרנת סמל שברולט בפתיחת תא המטען. בנו

   
 • אאודי Q3 ספורטבק מושק בישראל

  אאודי Q3 ספורטבק מושק בישראל

  09.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רכב הפנאי קופה אאודי Q3 ספורטבק מושק בישראל עם מנוע 1.5 ליטרים. המחיר החל מ- 260,000 ₪

  הדור השני של אאודי Q3 הושק בישראל בשנה שעברה והציג התקדמות משמעותית ביחס לקודמו עם תא נוסעים מרשים ועיצוב חיצוני מעודכן. כעת מצטרפת להיצע בישראל גרסת הקופה 4 דלתות של הדגם - אאודי Q3 ספורטבק. אאודי Q3 ספורטבק אאודי Q3 ספורטבק מציג עיצוב חיצוני הנבדל מהדגם הסטנדרטי באמצעות פגוש

   
 • רכב הפנאי סקודה קאמיק מושק בישראל

  רכב הפנאי סקודה קאמיק מושק בישראל

  05.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רכב הפנאי העירוני סקודה קאמיק מושק בישראל עם שני מנועי טורבו בנזין, אבזור בטיחות עשיר כסטנדרט, ומידות נדיבות ביחס למתחרים. המחיר החל מ- 125,000 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, השיקה הבוקר את רכב הפנאי העירוני סקודה קאמיק אשר צפוי לעשות כאב ראש למתחרים כגון קיה סטוניק, יונדאי קונה, וגם לאחיו סיאט ארונה ופולקסווגן טי-קרוס אשר הושק לאחרונה. סקודה קאמיק עיצובו החיצוני של סקודה קאמיק שואב השראה מאחיו הגדולים סקודה קארוק ו

   
 • רנו מגאן 2020 זוכה למתיחת פנים

  רנו מגאן 2020 זוכה למתיחת פנים

  04.02.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  רנו מגאן 2020 החדשה זוכה למתיחת פנים ולראשונה תוצע בגרסת פלאג-אין הייבריד עם טווח נסיעה חשמלי של 65 ק"מ

  רנו מגאן 2020 החדשה זוכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב חיצוני רענן עם תאורת LED חדשה כסטנדרט, וסביבת נהג עדכנית עם מסך מולטימדיה בגודל 9.3 אינץ' ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל 10.2 אינץ'. לדברי רנו, מערכות אלה שואבות השראה מתפעול סמארטפונים ואמורות להקל על הנהג בזכות תכנון ארגונומי נכון והנדסת אנוש חכמה. כמו

   
 • מסירות רכב חדש - ינואר 2020

  מסירות רכב חדש - ינואר 2020

  04.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש, מסירות רכב חדש בישראל

  שנת 2020 נפתחת עם עליה של 8% בהיקף המסירות לעומת אשתקד

  בחודש ינואר 2020 נמסרו בישראל 41,712 מכוניות חדשות, עליה של 8% ביחס לחודש ינואר אשתקד. יונדאי איוניק בראש הטבלה ניצבת יונדאי עם 6,727 מסירות וירידה של 3% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. טויוטה מציגה פתיחת שנה חזקה עם 5,201 מסירות ועליה של 50% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. במקום השלישי קיה

   
 • רכב הפנאי החשמלי GAC GE3 מושק בישראל עם הצעה מפתה

  רכב הפנאי החשמלי GAC GE3 מושק בישראל עם הצעה מפתה

  02.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש, רכב חשמלי

  GAC GE3, דגם הכניסה של המותג לישראל, מציע טווח נסיעה של 309 ק"מ. המחיר 139,000 ₪

  אוריון מוביליטי, מקבוצת יוניון מוטורס המייבאת את טויוטה לישראל, מודיעה על השקת מותג GAC בישראל. אם תהיתם, יש להגות את שם המותג ״ג'י.איי.סי״ ולא "גאק". בשלב זה ישווק בישראל רכב הפנאי החשמלי GAC GE3 אשר יתחרה מול עמיתו הסיני MG ZS EV, ובהמשך השנה יצטרף אליו דגם נוסף מסדרת AION המרשימה. בשנה הבאה יכלול

   
 • שברולט סילברדו 2020 החדש מושק בישראל

  שברולט סילברדו 2020 החדש מושק בישראל

  02.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  שברולט סילברדו החדש מושק בישראל עם מערכות בטיחות מקוריות ויחידת הנעה חזקה בהספק 445 כ"ס

  UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה בסוף השבוע האחרון את שברולט סילברדו החדש. לרגל ההשקה התקיים ביום שישי ארוע חשיפה לאלפי לקוחות המותג בחוות רונית, במסגרתו נמכרו 465 רכבים תוך 5 שעות. שברולט סילברדו היה מחלוצי קטגוריית הטנדרים הגדולים במשקל כולל של יותר מ- 3.5 טון ומוביל את המסירות בקטגוריה בישראל מז