מהו רף הציפיות מרכב יוקרה אמיתי

 

המדריך המלא לרכישת רכב יוקרה

תגיות | יוקרה, קאדילק

רכבי יוקרה הם אינם רכבים עממיים, ונועדו לספק לנהג ולנוסעים ברכב חוויית נסיעה אקסקלוסיבית. רכבים מסוג זה הם בעלי מפרט טכני מעולה, בעלי רמת בטיחות מקסימלית, מאובזרים היטב ונוחים להפליא. כיום, רכב יוקרה לא חייב לעלות מיליון ₪. רכבי היוקרה של קאדילק שנמצאים בקטגוריה זו – ניתן למצוא גם ממחירים של 250,000 ₪. רכבים כאלה, לא תצטרכו להחליף כל 3 שנים. הם פשוט יהיו שם בשבילכם לאורך זמן וישמרו על ערך גבוה יחסית לרכבים אחרים. אז מה אנחנו מצפים מרכב יוקרה אמיתי?

 

מותג היוקרה קאדילקמותג היוקרה קאדילק

 

נוחות

 

נתחיל בזה שרכבי יוקרה צריכים להיות רכבים נוחים, ורובם המכריע באמת כאלו. מושבים מתכווננים באופן חשמלי העשויים עור אמיתי, שבתוכם ישנה מערכת חימום מתקדמת לימי החורף הקרים, משענת יד איכותית, והרבה מרווח ליושבי הרכב וגם לחפצים שנמצאים בתא המטען, עם למעלה מ-350 ליטרים בתא המטען במרבית הדגמים. בניגוד לנסיעה ארוכה ברכבים רגילים, בה תחושו עייפים ותצטרכו לשחרר קצת את הגוף, לרוב רכבי יוקרה הם רכבים שמותאמים לישיבה ארוכה, ולא רק זה – למושבים ישנו "זיכרון", ולא תצטרכו למצוא את התנוחה הנוחה לכם בכל פעם שתכנסו לרכב.

 

תא הנוסעים בקאדילק CT6תא הנוסעים בקאדילק CT6

 

אבזור

 

האבזור ברכבי יוקרה הוא אחד השחקנים הבולטים. רמת הציפייה של קהל היעד שרוכש רכבים מסוג זה היא גבוהה, ובצדק. רוצים להתפנק, לא? איכות החומרים ברכבי יוקרה היא הטובה ביותר. לא עוד פלסטיק זול או הגה מעור מתקלף. מערכת מולטימדיה גדולה ומהירה, חיבורים לכל סוג, כיסוי עור להגה ולידית ההילוכים, גימור ללא רבב, מראות צד נגד סנוור ותאורה פנימית בצבעים מחשמלים. כשנכנסים לרכב יוקרה מרגישים פשוט יוקרתיים.

 

מערכת המולטימדיה בקאדילק CT6מערכת המולטימדיה בקאדילק CT6

 

בטיחות

 

לפני העיצוב והנוחות, ישנו אלמנט חשוב ביותר בכל הקשור לנהיגה והוא הבטיחות. כשמדובר ברכבי יוקרה, רמת הבטיחות נמצאת במקסימום, וזו אחת הסיבות לכך שנהגים מוכנים להשקיע יותר. החל ממערכות מתקדמות להתרעה על סטיה מנתיב ושמירת מרחק ועד לבולמי זעזועים איכותיים ואחיזה מצוינת בכביש. רכבי יוקרה הם גם רכבים מהירים מאוד, ולכן נדרשים להיות חזקים, יציבים וחמקמקים.

 

ביצועים

 

המנועים של רכבי היוקרה הם חזקים מאוד, ובוודאי יותר ממנועים של רכבים פרטיים רגילים. לשם ההשוואה, רכב סטנדרטי יהיה בעל 100 כ"ס, בעוד רכבי יוקרה הם בעלי 200 כ"ס לפחות, ועד 700 כ"ס ברכבים שעולים מיליוני שקלים. מהירות ההאצה מאפס למאה קמ"ש עומדת על ממוצע של 3 שניות ברכבים היוקרתיים ביותר בסגמנט, וממוצע של 7 שניות ברכבים הנמצאים בשליש התחתון של הקטגוריה. לשם השוואה נוספת, רכב פרטי סטנדרטי מאיץ מאפס למאה תוך 11 שניות. למרות המנועים החזקים, רכבי יוקרה ידועים במנועים השקטים שלהם, ונותנים עוד ערך לנוחות. כיום, רכבי יוקרה רבים מציעים מערכת הנעה היברידית שהיא שילוב בין מנוע חשמלי לבין מנוע בנזין, מה שמביא לחסכון בדלק ולרכב ידידותי יותר לסביבה

 

מנוע בקאדילק CT6מנוע בקאדילק CT6

 

סיכום הציפיות מרכבי יוקרה

 

אם כבר משקיעים ברכב מאות אלפי שקלים, הוא באמת צריך להיות משהו יוצא דופן. מושבי הרכב צריכים להיות המקום הנוח ביותר לישיבה, האבזור צריך להיות יוקרתי ומחומרים איכותיים, הבטיחות תהיה בטופ והביצועים לא ישאירו מקום לספק – הרכב שלכם הוא הסוס הטוב ביותר בזירה.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה לראש הדף