אאודי Q3 החדש 2019 במבחן דרכים

 

אאודי משיקה Q3 חדש עם עיצוב אגרסיבי, מנוע חדש והבטחה ישנה

תגיות | פנאי שטח, אאודי, Q3

סגמנט הקרוסאוברים הרותח מזמין את כל היצרנים להשתתף בחגיגה, ואאודי שהפכה להיות שחקנית מובילה בקטגוריה בזכות מבחר דגמים רחב, משיקה דור שני לקרוסאובר המוכר והטוב אאודי Q3. וולוו XC40 וב.מ.וו X1 הם המתחרים העיקריים של הדגם ואין ספק שבאאודי קוראים תיגר על הכס ומכוונים הכי גבוה שאפשר. לקחנו את אאודי Q3 35TFSI החדש ובדקנו האם הוא מסוגל לכבוש את קטגוריית רכבי הפנאי פרימיום הקומפקטיים.

 

אאודי Q3 TFSI קומפורט 1.5 ליטרים אוטומט
יתרונות עיצוב, תחושת יוקרה, בידוד רעשים
חסרונות מחיר, אבזור ביחס למחיר

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

עיצוב ונוחות

 

הדור החדש של אאודי Q3 מציג עיצוב אגרסיבי בעל קווי רוחב מודגשים. ביחס לדור הקודם העיצוב חודד ולוטש לטובת מראה יוקרתי. תאורת לד מלאה וחתימת אור בסגנון חצים מעניקה אופי מודרני לקרוסאובר הקומפקטי. חזית הרכב יוצרת רושם ראשוני מצויין הודות לגריל הגדול המוסיף פאסון ותורם למראה עוצמתי. בתחתית הפגוש הקדמי כונסי אוויר מדומים, וחיפויי פלסטיק כהים סביב המרכב מעניקים לרכב את מראה הפנאי הנחשק. מידותיו של אאודי Q3 ממוצעות לסגמנט רכבי הפנאי הקומפקטיים. אורכו 4,484 מ"מ, רוחבו 1,849 מ"מ, גובהו 1,565 מ"מ, ובסיס הגלגלים נמתח על פני 2,677 מ"מ.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

תא הנוסעים מהודר ויוקרתי, וממשיך את שפת העיצוב החדשה של אאודי. חומרי הדיפון איכותיים מאוד ומגוונים עם שימוש בעור ואלומיניום, וגם איכות ההרכבה משובחת. בגרסה הנבחנת שולטים הצבעים הבהירים, ביניהם ריפודי מושבים בצבע קרם ותקרה בהירה המעניקים תחושה אוורירית ומרגיעה. לוח המחוונים הקלאסי הוחלף במסך דיגיטלי בגודל 10.25 אינץ' המציג בצורה נוחה ונעימה את המידע הדרוש מבלי להעמיס בפרטים. התצוגה משתנה בהתאם לדרישת הנהג על מנת להציג נתוני מדיה, צריכת דלק, ושיחות טלפון אחרונות.

 

הקונסולה המרכזית נוטה קלות לכיוונו של הנהג וכוללת מסך מגע בגודל 8.8 אינץ' המשלב מערכת MMI חדשה ונוחה מאוד לתפעול. החיבור לאייפון ואנדרואיד נעשה בקלות יתרה דרך Apple CarPlay או Android Auto. מעל המסך המרכזי פתחי אוורור ותחתיו פקדי מערכת בקרת האקלים המפוצלת. בתחתית הקונסולה משטח להנחת הסמארטפון. בורר ההילוכים קלאסי ונוח עם מצב ספורט זמין בכל מצב נסיעה. כרגיל באאודי, כל הפקדים ברכב באיכות גבוהה ונעימים למגע, הנדסת האנוש מצויינת וקל להפעיל את כל הפונקציות ברכב, למעט השימוש בפקד האחראי על הפעלה, כיבוי ועוצמת השמע הממוקם מעט רחוק מהנהג וקרוב יותר לנוסע.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

המושבים הקדמיים רכים, מספקים מידה מספקת של תמיכה ומתכווננים חשמלית. כמקובל בקטגוריה, גובה המרכב עוזר מאוד לכניסה ויציאה באופן נוח ללא צורך להתכופף. קו חלונות בגובה בינוני, שטח שמשות גדול וקורות A צרות באופן יחסי מעניקים תחושת מרווח ושדה ראיה טוב לפנים ולצדדים. שדה הראיה לאחור נפגע מעט עקב שמשה אחורית צרה וקורות C רחבות, אך מצלמות ומערך חיישנים של 360 מעלות מסייעים בתמרונים.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

מאחור מושבים הניתנים להזזה על מסילה לטובת הגדלת מרווח הרגליים על חשבון נפח תא המטען, כך שהנוסעים מאחור יהנו ממרווח ברכיים נדיב גם אם הנוסעים מלפנים גבוהים ומסיטים את מושבם לאחור. מדרגת תעלת הינע גדולה מפריעה לרגלי הנוסע היושב במושב האמצעי מאחור. כל אחד מהמושבים האחוריים ניתן לקיפול בנפרד לטובת גמישות בהובלת ציוד ונוסעים. הגג הגבוה מסדר מרווח ראש נדיב. בנוסף ייהנו הנוסעים מאחור מפתחי מיזוג נדיבים ומחלונות כהים אשר מעניקים תחושת פרטיות ומגנים מפני השמש.

 

פתרונות האחסון שמציעה אאודי חכמים ונוחים מאוד ומצביעים על הנדסת אנוש טובה. תא הכפפות רחב ועמוק, התא מעל בורר ההילוכים שימושי ובעל משטח מונע החלקה, והתא שמתחת למשענת היד הקדמית מציע נפח סביר. בין המושבים הקדמיים זוג מחזיקי כוסות רחבים וביניהם תא ייעודי לסמארטפון השומר עליו מתזוזות מיותרות במהלך הנסיעה. בדלתות הקדמיות תאי אחסון גדולים היכולים להכיל בקבוק בנפח ליטר וחצי בקלות. בולט בחסרונו תא ייעודי למשקפיים. תא המטען בנפח 530 ליטרים בעל מפתח רחב וסף הטענה נמוך המקלים על העמסת ציוד לרכב. בגרסת המבחן דלת תא המטען נפתחת ונסגרת חשמלית. מתחת לרצפת תא המטען גלגל חלופי זמני קטן מידות.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

טיילנו ברחבי הארץ ונהנינו מנוחות נסיעה משובחת ורכה המצליחה לנצח את רוב מכשולי הדרך העירוניים והכפריים. בדקנו את הרכב גם מחוץ לאספלט ולהפתעתנו הצלחנו לטייל עם אאודי Q3 החדש בהרי הכרמל היפים מבלי לחשוש שנתקע. לא מדובר ברכב שטח כמובן, אלא בקרוסאובר עירוני שמסתדר עם תנאי דרך מעט משובשים בהצטיינות, תוך שימוש במתלים נהדרים. כיאה למותג יוקרה, אאודי Q3 החדש מציע בידוד רעשים מוצלח מאוד גם במהירויות גבוהות.

 

ביצועים

 

יחידת ההנעה ברכב המבחן שהגיע בגרסת 35TFSI כוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 1.5 ליטרים בהספק 150 כ"ס ומומנט של 25.5 קג"מ המשודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים ולמערכת הנעה קדמית. תאוצה מאפס למאה קמ"ש אורכת 9.2 שניות והמהירות המרבית 207 קמ"ש.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

יחידת ההנעה מספקת נסיעה נעימה ושקטה בכבישים עירוניים ובינעירוניים. כאשר תיבת ההילוכים נדרשת להגיב ללחיצה על הדוושה ולהוריד הילוכים היא מבצעת את המשימה במהירות ומגיבה היטב אך לא בצורה ספורטיבית, והעדר בורר מצבי נהיגה מאשר זאת. בנהיגה יומיומית המנוע וגם תיבת ההילוכים מגיבים באופן נפלא ולא נרשם חוסר בכוח זמין באף שלב.

 

בכבישים המפותלים שברכס הכרמל שמחנו לגלות כי השלדה ומערכות ההנעה מגיבות בחדות ובזריזות יחסית לדרישות הנהג, ורושמות יכולת לא רעה בכלל שאף העלתה חיוך על פנינו. אומנם ההגה חשמלי ונותן תחושה של מרחק מהכביש, אך יודע לדייק כשצריך. מערכות הבטיחות ברכב התערבו מדי פעם והפריעו לתענוג אך כאשר הן כבויות, ניתן להרגיש את גודל הרכב ולעיתים מגיעים למצב של היגוי יתר שמצריך מהנהג יכולות נהיגה כדי לצאת ממצבים מסוכנים, לכן איננו ממליצים לבטלן.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

צריכת דלק

 

צריכת הדלק המשולבת במהלך ימי המבחן עמדה על 10.6 ק"מ לליטר ובשיוט בין עירוני הציג מחשב הדרך 17 ק"מ לליטר. מיכל דלק בנפח 58 ליטרים יאפשר טווח נסיעה של כ- 600 ק"מ בין תדלוקים בנסיעה מנהלתית. דרגת זיהום האוויר הינה 12 מתוך 15.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

אמינות ועלויות אחזקה

 

אמינות רכבי אאודי נחשבת טובה. בדירוג האמינות של ארגון Cosumer Reports לשנת 2019 דורגה אאודי במקום השביעי מתוך 28 יצרנים עם ירידה של 3 מקומות ביחס לדירוג בשנת 2018.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

בסקר J.D. Power שנערך בשנת 2019 התברגה אאודי במקום השמיני מתוך 32 יצרנים בארה"ב ורק במקום ה- 21 מתוך 23 יצרנים בגרמניה.

 

אאודי Q3 משווק בישראל עם 3 שנות אחריות ללא הגבלת ק"מ. עלויות הטיפולים והחלפים לא נמסרו לידינו מצ'מפיון מוטורס היבואנית והם אינם מפורסמים באינטרנט. עעלות ביטוח חובה עומדת על כ- 1,600 ₪, ועלות ביטוח מקיף לכל נהג מגיל 21 עם ותק נהיגה של 3 שנים, ללא תביעות ושלילות רישיון עומדת על כ- 9,400 ₪.

 

בטיחות

 

במבחני הריסוק של ארגון Euro Ncap שנערכו בשנת 2018, זכה אאודי Q3 לציון מרבי של 5 כוכבים עם ציונים של 95% בהגנה על נוסעים בוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 76% בהגנה על הולכי רגל, ו- 85% על תפקוד מערכות הבטיחות.

 

אאודי Q3אאודי Q3

 

אבזור הבטיחות בגרסת הבסיס כולל בין היתר 6 כריות אוויר, מערכת לניטור מרחק מלפנים, בלימה אוטומטית בעת חירום, ומערכת אקטיבית לתיקון סטייה מנתיב הנסיעה. חבילת קומפורט כוללת בנוסף חיישני חניה מלפנים ומאחור, וחבילת Tech Pack האופציונלית מוסיפה מצלמת רוורס, ניטור שטחים מתים, ובקרת שיוט אדפטיבית עם סיוע בעומסי תנועה העוקבת אחר רכבים במהירות משתנה תוך שמירה על נתיב הנסיעה.

 

תמורה למחיר

 

אאודי Q3 בגרסת הבסיס 35TFSI מוצע במחיר 253,900 ₪ וכולל בין היתר לוח מחוונים דיגיטלי, מערכת MMI עם מסך בגודל 8.8 אינץ', בקרת אקלים מפוצלת, תאורת LED, מושב נהג חשמלי, ריפוד עור משולב בד, חלון גג פנורמי, וחישוקי 18 אינץ'.

 

חבילת קומפורט שמחירה 12,000 ₪ מוסיפה לרשימה מפתח חכם לכניסה והתנעה ללא מפתח, דלת תא מטען חשמלית, מראות צד עם חימום וקיפול חשמלי, וחיישני חניה מלפנים ומאחור.

 

חבילת Tech Pack שמחירה 13,000 ₪ כוללת בנוסף מצלמת רוורס, בקרת שיוט אדפטיבית, ומערכת ניטור שטחים מתים.

 

אאודי Q3 מוצע בנוסף בגרסת 40TFSI עם מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 190 כ"ס ומערכת הנעה כפולה עם חבילת קומפורט כסטנדרט במחיר 279,900 ₪. גם כאן ניתן להוסיף את חבילת Tech Pack שמחירה 13,000 ₪ כפי שהוזכר קודם.

 

אאודי Q3 מעניק תחושת יוקרה ונינוחות הבאה לידי ביטוי במראה מדוקדק ודרמטי, אווירה נעימה בתא הנוסעים, ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות. בנוסף מציג אאודי Q3 בידוד רעשים טוב ויכולת דינמית טובה. מחירו הגבוה עם חבילות האבזור המתבקשות מרחיק מעט לקוחות פוטנציאליים, אך הלקוחות שיחליטו לנסות יגלו רכב פנאי קומפקטי יוקרתי אשר מדבר בשפת אאודי בכל מילימטר מגופו.

 

אאודי Q3 TFSI קומפורט עם חבילת Tech Pack
מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים 1,498 סמ"ק
הספק מרבי משולב 150/5,000 (סל"ד/כ"ס)
מומנט מרבי משולב 25.5/1,500 (סל"ד/קג"מ)
תיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים 7 הילוכים
יחידת הנעה קדמית
אורך כללי 4,484 מ"מ
רוחב כללי 1,849 מ"מ
גובה כללי 1,565 מ"מ
בסיס גלגלים 2,677 מ"מ
מיכל דלק 58 ליטרים
נפח תא מטען

530 ליטרים

משקל עצמי 1,570 ק"ג
מהירות מרבית 207 קמ"ש
תאוצה 0-100 קמ"ש (יצרן) 9.2 שניות 
צריכת דלק משולבת (יצרן) 17.2 ק"מ לליטר 
צריכת דלק משולבת (מבחן) 10.6 ק"מ לליטר 
קבוצת זיהום 12 (מתוך 15)
ציון בטיחות Euro Ncap 5 כוכבים מתוך 5 (2018)
רמת אבזור בטיחות

7 (מתוך 8)

מחיר

278,000 ₪

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • אופל קורסה 2020 החדשה במבחן דרכים

  אופל קורסה 2020 החדשה במבחן דרכים

  02.04.20 | מבחני רכב

  אופל קורסה החדשה מציעה יחידת הנעה חזקה, אבזור נדיב ועיצוב ספורטיבי במחיר גבוה ביחס לסגמנט. יצאנו לבחון את ההצעה החדשה בשוק הסופר מיני

  אופל קורסה בדורה השישי מציגה קפיצת מדרגה ענקית ביחס לקודמתה שלא זכתה להצלחה בשוק המקומי עקב עיצוב אנמי, מפרט מיושן ומוניטין חלש למותג אופל בישראל. אופל קורסה 2020 מבוססת על פלטפורמת CMP הגלובלית של קונצרן PSA, הקלה ב - 30 ק"ג לעומת קודמתה ומותאמת למנועים חשמליים. היבואנית החדשה לובינסקי תולה תקוות ר

   
 • מרצדס CLA 35 AMG במבחן דרכים - פצצת אנרגיה צהובה

  מרצדס CLA 35 AMG במבחן דרכים - פצצת אנרגיה צהובה

  22.03.20 | מבחני רכב

  מרצדס CLA 35 AMG מציעה ביצועים משכרים במעטפת סקסית אך דורשת פרמיה בלתי מבוטלת. יצאנו למבחן ראוותני ומהיר

  מרצדס CLA 35 AMG נועדה לגשר על הפער שבין הגרסאות הרגילות של מרצדס CLA לבין גרסת הקצה CLA 45 AMG ומתחרה בדגמים כגון אאודי S3 וב.מ.וו M235. מעבר למנוע החזק, זוכה גרסה זו לשלדה מחוזקת ומכלולים התואמים ליכולת הגבוהה, ביניהם מערכת הנעה כפולה מתקדמת, מתלים מוקשחים, בלמים מוגדלים ומאווררים, היגוי חד ומהיר

   
 • וולוו T8 S60 במבחן דרכים

  וולוו T8 S60 במבחן דרכים

  17.03.20 | מבחני רכב

  וולוו S60 מציעה חבילה ראויה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות פרימיום, ובגרסת הפלאג-אין הייבריד אפילו יחס נדיר של ביצועים לשקל

  בשנת 1994 הציגה וולוו, שהייתה מזוהה במשך עשורים כיצרנית מכוניות סלון בטיחותיות ונוחות אך חסרות כישורים דינמיים, את ה- T5 850 שצוידה במנוע טורבו חזק והשפילה את גרסאות ששת הצילינדרים של המתחרות מגרמניה בכל מבחני התאוצה ובמחיר נמוך יותר. וולוו S60 בגרסת T8 היא צאצאה של סבתא T5 850 ומציעה הספק וביצועים

   
 • סיטרואן C3 איירקרוס 130 כ"ס במבחן דרכים

  סיטרואן C3 איירקרוס 130 כ"ס במבחן דרכים

  11.03.20 | מבחני רכב

  סיטרואן הוסיפה כוח למנוע של ה- C3 איירקרוס, ויצאנו לבדוק איך הוא משתלב עם השיק הצרפתי

  סיטרואן C3 איירקרוס הוצג בשנת 2018 ובינתיים הוצגו מתמודדים צעירים וטובים שהפכו את התחרות לקשה יותר. כדי להשאירו רלוונטי בסגמנט הקרוסאוברים העירוניים, בחרה היצרנית לתת לדגם חיזוק משמעותי עם מנוע בנפח 1.2 ליטרים בהספק 130 כ"ס, תוספת של 20 סוסים ביחס למנוע הקודם. סיטרואן c3 איירקרוס יתר

   
 • קופרה אטקה במבחן דרכים

  קופרה אטקה במבחן דרכים

  01.03.20 | מבחני רכב

  קופרה אטקה מציע ביצועים ספורטיביים בחבילה משפחתית נוחה ושימושית

  ברשותכם, אתחיל מהשורה התחתונה. לקופרה אטקה אין מתחרים ישירים, ואם היו כאלה, הם היו צריכים לעבוד מאוד קשה כדי לנצח את מה שיש לרכב הזה להציע. מעבר להיותו מכונת נהיגה טכנולוגית ומתקדמת, הוא גם שימושי ברמה היומיומית כמו סיאט אטקה של השכן. יתרה מכך, יש משהו מיוחד בלהיות שונה על הכביש, לדעת שיש לך רכב שיכ

   
 • אאודי A4 החדשה 2020 במבחן דרכים

  אאודי A4 החדשה 2020 במבחן דרכים

  27.02.20 | מבחני רכב

  אאודי A4 נהנית מפופולריות גבוהה יחסית בארץ ובעולם, ומתיחת הפנים שעברה נועדה להשאירה אטרקטיבית גם בשנים הבאות עד להצגת הדור הבא

  אאודי A4 אחראית על חלק נכבד ממכירות המותג ברחבי העולם ועל כן חשובה מאוד עבור היצרנית. מתיחת הפנים אותה עברה אאודי A4 נועדה להשאיר את המכונית רעננה ועדכנית לשנים הקרובות על מנת להתחרות מול דגמים צעירים כגון ב.מ.וו סדרה 3. המשפחתית הגדולה של אאודי שומרת על מעלותיה המוכרות, מיישרת קו עם שפת העיצוב החדש

   
 • אאודי Q7 החדש 2020 במבחן דרכים - ספינת מדבר

  אאודי Q7 החדש 2020 במבחן דרכים - ספינת מדבר

  20.02.20 | מבחני רכב

  אאודי Q7 עבר מתיחת פנים ומציע תא נוסעים חדשני, יכולת שטח מכובדת, ואיכות נסיעה משובחת לשבעה נוסעים. יצאנו למבחן בכביש ובשטח בכדי לעמוד על יכולותיו

  אאודי Q7 הצטרף לתחרות בקטגוריית רכבי הפנאי הגדולים רק בשנת 2005, באיחור מה לעומת מתחרים כגון מרצדס ML וב.מ.וו X5 אשר כבר ביססו את מעמדם בסגמנט. הדור הראשון סבל ממראה מגושם ומשקל כבד. הדור השני, אשר הושק רק עשור לאחר מכן, הציע מראה אלגנטי ומתקדם תוך השלת קילוגרמים רבים ממשקלו. לאחרונה הושקה בישראל מת

   
 • פולקסווגן טי-קרוס במבחן דרכים

  פולקסווגן טי-קרוס במבחן דרכים

  13.02.20 | מבחני רכב

  פולקסווגן טי-קרוס נכנס לזירת הקרוסאוברים הקטנים. יצאנו לבדוק האם יש לו את הכלים הדרושים כדי להצליח בישראל

  פולקסווגן טי-קרוס הוא הבן החדש למשפחת הקרוסאוברים של פולקסווגן. מידותיו קומפקטיות ועיצובו אופנתי ונאה, כיאה לסגמנט הקרוסאוברים העירוניים. פולקסווגן טי-קרוס ינסה לכבוש את הנהג הישראלי בעזרת מבחר צבעים מרעננים, תג מחיר נגיש, מפרט בטיחות מרשים ותג איכות של פולקסווגן. יצאנו לבדוק האם כל אלה יספיקו לפולק

   
 • מאזדה CX-30 מנוע 2.5 ליטרים במבחן דרכים

  מאזדה CX-30 מנוע 2.5 ליטרים במבחן דרכים

  06.02.20 | מבחני רכב

  מאזדה CX-30 מתיימר לשחזר את ימי הזוהר של המותג בארץ באמצעות תחושת פרימיום ומפרט הקולע לקטגוריה הפורחת ביותר בשוק

  יונדאי וקיה עושות חיל בסגמנט הקרוסאוברים העממיים והמתחרות לא נשארות אדישות ומשגרות כל אחת בתורה נציגה מטעמה. כעת משגרת מאזדה את ה- CX-30 אשר ממלא את המשבצת בין מאזדה CX-3 הקטן למאזדה CX-5 הגדול והיקר יותר. מאזדה CX-30 פרימיום 2.5 ליטרים יתרונות תא נוסעים, מנוע 2.5 ליטרים חזק, התנהגו

   
 • סקודה קאמיק במבחן דרכים

  סקודה קאמיק במבחן דרכים

  05.02.20 | מבחני רכב

  סקודה משיקה בישראל את רכב הפנאי העירוני סקודה קאמיק. לקחנו אותו לנסיעה בכבישים מקומיים

  סגמנט רכבי הפנאי העירוניים גדל בקצב מהיר. דגמים חדשים לחלוטין הושקו לאחרונה ועושים דרכם לישראל, אליהם יצטרפו גם דורות המשך לחלוצי הקטגוריה. מסתמן כי בשנת 2020, סגמנט רכבי הפנאי הקטנים יהפוך לתחרותי ומשמעותי יותר בטבלת המסירות בשוק המקומי. סקודה קאמיק 1.0 טורבו סטייל יתרונות עיצוב, ת

   
 • קיה אקסיד במבחן דרכים

  קיה אקסיד במבחן דרכים

  30.01.20 | מבחני רכב

  קיה משגרת קרוסאובר נוסף לקלחת הלוהטת. הפעם על תקן האח הספורטיבי

  קיה משווקת בישראל היצע דגמים רחב למדי, מחציתם רכבי פנאי שטח המככבים בטבלת המסירות. קיה ספורטאז' התווה את הדרך אך בשנת 2019 נמסרו בכמויות גדולות גם קיה נירו וקיה סטוניק. קיה אקסיד יתרונות עיצוב, צריכת דלק חסכונית, התנהגות כביש חסרונות בידוד רעשים, אבזור בטיחות מלא רק בגרסת פרימ

   
 • טויוטה פריוס PHEV (היברידית נטענת) במבחן דרכים

  טויוטה פריוס PHEV (היברידית נטענת) במבחן דרכים

  23.01.20 | מבחני רכב

  המכונית ההיברידית המזוהה ביותר בעולם מתייצבת למבחן בגרסת PHEV מסקרנת שיכולה לחסוך דלק וכסף

  נדמה כי הטרנד ההיברידי כובש את עולם הרכב רק בשנים האחרונות אך למעשה טויוטה נמצאת שם כבר מזמן והציגה את הדור הראשון של טויוטה פריוס כבר בשנת 1997. גם מכוניות היברידיות נטענות אינן זרות לטויוטה וגרסת ה- PHEV הנטענת הראשונה של טויוטה פריוס הוצגה בסוף שנת 2011 ואף שווקה בישראל במשך תקופה קצרה.

   
 • סקודה סקאלה 1.0 ליטר במבחן דרכים

  סקודה סקאלה 1.0 ליטר במבחן דרכים

  16.01.20 | מבחני רכב

  סקודה סקאלה מתיימרת להציע שימושיות משפחתית למרות היותה מבוססת על פלטפורמת סופרמיני

  סקודה סקאלה החדשה, אשר נחשפה בהשקה עולמית בישראל, מצביעה על חשיבותו של השוק המקומי עבור היצרנית הצ'כית. סקודה הינה המותג האירופאי הנמכר ביותר בארץ וזוכה לאהדה בזכות תמחור נכון וליין דגמים פרקטי. סקודה סקאלה ממוצבת מבחינת מידות, מפרט, ומחירים, בין קטגוריית הסופרמיני לקטגוריית המשפחתיות, ומוצעת במרכב

   
 • MG ZS EV במבחן דרכים

  MG ZS EV במבחן דרכים

  09.01.20 | מבחני רכב, רכב חשמלי

  מה דעתכם על ג'יפון 100% חשמלי בעל טווח נסיעה של כ- 250 ק"מ בין טעינות, מאובזר, בטיחותי, ובמחיר 140 אלף ₪?

  היום כבר אין ספק שרכבים חשמליים יכבשו את כבישי ארצנו בשנים הבאות וישלימו מהפכה שלא הייתה כמותה עשרות שנים בתחום הרכב. ממשלת ישראל מעודדת רכישה של רכב חשמלי. בזמן שרכב לוגם דלק נקנס ב- 83% מס קניה (עם קיזוז של עד 17 אלף ₪ לפי פליטת המזהמים), ועבור רכב היברידי משולם 45% מס קנייה, עבור רכב חשמלי עומד מ

   
 • סקודה סופרב 2020 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  סקודה סופרב 2020 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  02.01.20 | מבחני רכב

  המשפחתית הגדולה של סקודה קיבלה עיצוב רענן, מערכות בטיחות משופרות ויחידות הנעה מעודכנות. יצאנו לבחון את מלכת הקטגוריה

  קטגוריית המשפחתיות הגדולות (D) היא הנפגעת העיקרית מהעדפת השוק לקרוסאוברים אופנתיים אשר מציעים באותו מחיר תנוחת ישיבה גבוהה, פוזת שטח נחשקת ותדמית עדיפה. עם זאת, סקודה סופרב בדור הנוכחי נהנית מהצלחה למרות טרנד הקרוסאוברים, עם יותר מחצי מיליון מסירות ברחבי והעולם. גם בישראל זוכה סקודה סופרב לביקוש גבו

   
 • קיה אקסיד - התרשמות מנהיגה ראשונה

  קיה אקסיד - התרשמות מנהיגה ראשונה

  26.12.19 | מבחני רכב, חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קיה הזמינה אותנו לנסיעת מבחן ראשונה בקיה אקסיד - הקרוסאובר המשפחתי החדש של המותג

  קיה אקסיד (Xceed) הושק השבוע בישראל והצטרף למשפחת רכבי הפנאי הענפה של קיה המאגפת את כל הקטגוריות הפופולריות. על פי אנשי המותג, העולה החדש מוגדר כקרוסאובר משפחתי ספורטיבי. מבחינת מידות ומחיר הוא ניצב קרוב מאוד לאחיו הוותיקים - קיה ספורטאז' וקיה נירו. קיה אקסיד אנשי המותג זיהו צורך ב

   
 • מיצובישי ASX החדש 2020 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  מיצובישי ASX החדש 2020 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  12.12.19 | מבחני רכב

  הקרוסאובר מיצובישי ASX הוותיק זכה למתיחת פנים רביעית וקבלנו הזדמנות לבחון את השינויים

  מיצובישי ASX אמנם אינו ותיק בנוף המקומי והגיע אלינו לראשונה בנובמבר 2017, אך למעשה מדובר בדגם בן 9 שנים המבוסס על הפלטפורמה של מיצובישי אאוטלנדר. למרות שאורך חיי דגם בעולם הרכב עומד על כ- 7 שנים, נראה כי היצרנית לא ממהרת להציג דור חדש למיצובישי ASX ומסתפקת במתיחת פנים רביעית במספר, כך שהדגם צפוי להי

   
 • מרצדס GLE במבחן

  מרצדס GLE במבחן

  05.12.19 | מבחני רכב

  מרצדס GLE החדש מתיימר להציע תא נוסעים סלוני, יכולת שטח מכובדת, וחווית נסיעה משובחת לשבעה נוסעים. יצאנו למבחן בכביש ובשטח בכדי לעמוד על יכולותיו

  בשנת 1997 הייתה מרצדס חלוצת סגמנט רכבי השטח היוקרתיים עם ה- ML. נכון שלנד רובר הקדימה אותה בכמה עשורים עם הריינג' רובר, אך מבין יצרניות הפרימיום הגדולות והמובילות, הייתה מרצדס הראשונה להרים את הכפפה בימים בהם רכבי שטח לא היו פופולריים. מרצדס ML הוצג ויוצר בארה"ב עבור השוק האמריקאי החובב רכבי SUV ונת

   
 • יונדאי איוניק 2019 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  יונדאי איוניק 2019 במבחן דרכים (מתיחת פנים)

  28.11.19 | מבחני רכב

  יונדאי איוניק עברה מתיחת פנים של אמצע החיים שמשאירה אותה בתחרות ואף משפרת את מעמדה

  יונדאי איוניק הינה מהמשפחתיות הפופולריות בישראל ואחד הדגמים החשובים ביותר של היצרנית. יונדאי איוניק הצליחה להדיח דגמים כגון יונדאי טוסון ויונדאי i10 מראש טבלת המסירות של היצרנית, ורשמה הישג מרשים כשהפכה למכונית ההיברידית הראשונה שהובילה את טבלת המסירות בישראל. יונדאי איוניק סופרים ית

   
 • קיה נירו 2019 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  קיה נירו 2019 במבחן דרכים - מתיחת פנים

  21.11.19 | מבחני רכב

  קיה נירו זוכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב עדכני ואבזור משופר תוך הבטחה לשמירת היתרונות המוכרים של הדגם ההיברידי

  קיה נירו הינו אחד הרכבים הנמכרים ביותר בשנה האחרונה בישראל, לא מעט הודות לציי הרכב והטבת המס לה זוכים רכבים היברידיים בזכות פליטת מזהמים נמוכה. מתיחת הפנים לה זכה קיה נירו מקנה לו מראה רענן ודינמי, משפרת את ארכיטקטורת תא הנוסעים, ומוסיפה אבזור נוחות חשוב. אלו נוספים ליתרונות המוכרים, ביניהם עיצוב קר