קיה אקסיד - התרשמות מנהיגה ראשונה

 

קיה הזמינה אותנו לנסיעת מבחן ראשונה בקיה אקסיד - הקרוסאובר המשפחתי החדש של המותג

תגיות | פנאי שטח, קיה, אקסיד

קיה אקסיד (Xceed) הושק השבוע בישראל והצטרף למשפחת רכבי הפנאי הענפה של קיה המאגפת את כל הקטגוריות הפופולריות. על פי אנשי המותג, העולה החדש מוגדר כקרוסאובר משפחתי ספורטיבי. מבחינת מידות ומחיר הוא ניצב קרוב מאוד לאחיו הוותיקים - קיה ספורטאז' וקיה נירו.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

אנשי המותג זיהו צורך בקרוסאובר שיציע עיצוב והתנהגות ספורטיביים, שימושיות גבוהה, ותג מחיר נגיש (החל מ- 137,900 ₪ בישראל) וכך למעשה נולדה גרסת פנאי מוגבהת של קיה סיד המשפחתית. לא מדובר בנוסחה חדשה בעולם הרכב. גרסאות פנאי מוגבהות לדגמי סטיישן שווקו בעבר בישראל אך לא נחלו הצלחה מרובה, אולם הביקוש לרכבי פנאי זינק מאז וקהל הרוכשים פתוח יותר לדגמי נישה ייחודיים.

 

עיצוב ותא נוסעים

 

קיה אקסיד החדש הוא בן למשפחת דגמי קיה סיד הכוללת את גרסאות ההאצ'בק והסטיישן המשווקות בישראל, ומונה גם גרסת שוטינג ברייק ספורטיבית העונה לשם פרו סיד ואינה זמינה בשוק המקומי. העיצוב החיצוני שונה משאר דגמי קיה ולמרות זאת מצליח לשמור על קשר עיצובי ברור לשאר דגמי המותג.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

החזית נאה עם גריל אף הנמר המוכר של קיה המקבל חיזוק מצמד עיטורים הנמתחים מכונס האוויר התחתון. מכסה המנוע מציג שני שקעים וחלק מרכזי מוגבה המשדר כוחניות. לפנסי החזית תאורת לד מלאה עם גרפיקת קוביות קרח המזוהה עם המותג.

 

מהצד בולט שטח דלתות מצומצם יחסית, ובשילוב הקימורים מעל בתי הגלגלים וקו הגג המשתפל לאחור בסגנון קופה, מתקבלת צללית נאה. חיפויי פלסטיק שחורים סביב בתי הגלגלים ובתחתית הדלתות משדרים תחושת פנאי. הזנב ממשיך את הקו שמכתיב הגג בתוספת ספויילר, פנסי לד דקים ומעוצבים, ופגוש אחורי מסיבי עם צמד יציאות מפלט מדומות הבולטות מתוך משטח כסוף. גוון הצהוב קוואנטום עמו הוצג הדגם, ייחודי ובולט מאוד.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

תא הנוסעים מציג עיצוב בסיסי נאה וזהה לקיה סיד אך מצליח להמחיש עד כמה חומרי דיפון איכותיים ונגיעות צבע משדרגים את האווירה. תא הנוסעים של קיה אקסיד נעים ועשיר יותר ביחס לגרסת ההאצ'בק הבסיסית אותה בחנו בעבר. הדשבורד מחופה חומר רך דמוי עור עם תפרים, אליו מצטרפים עיטורים בצבע כסוף ושחור מבריק, ופקדים המותירים רושם איכותי. חבילת צבע מוצעת ברמות האבזור EX ופרימיום ללא תוספת תשלום, ממירה את העיטורים הכסופים בעיטורים צהובים ומוסיפה בדי ריפוד ייחודיים עם גרפיקה דמויית חלת דבש בשילוב צבע צהוב. הנדסת האנוש טובה וגם לוח המחוונים הדיגיטלי קריא ונוח לשימוש.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

היצע תאי האחסון טוב וכולל בין היתר מדף לאחסון הסמארטפון מתחת לבקרת האקלים, תא פתוח תחתיו, צמד מחזיקי כוסות בין המושבים וגם תא קטן לעודף מאחורי בלם החניה החשמלי. תא האחסון שמתחת למשענת היד הקדמית מספק חלל אחסון שימושי. תא המטען בנפח 426 ליטרים וכולל אפשרות לקיבוע הרצפה בשני גבהים, אך שפת ההטענה גבוהה ופוגעת בנוחות השימוש.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

הכניסה פנימה נוחה הודות למושב מוגבה המאפשר ישיבה בו מבלי צניחה מטה. עם זאת, התקרה נמוכה יחסית ביחס לרכבי פנאי ולכן מרווח הראש לא נדיב במיוחד. המושב האחורי יתאים לשני נוסעים שייהנו ממרווח רגליים טוב ומרווח ראש שיאתגר רק נוסעים גבוהים. נוסע שלישי יגרום לצפיפות ויאלץ להתמודד עם תעלת ההינע שגוזלת ממרווח הרגליים. פתחי מיזוג למושב האחורי זמינים רק ברמות האבזור EX ופרימיום.

 

על הכביש

 

קיה אקסיד משווק בישראל עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטרים בהספק 140 כ"ס הזמין ב- 6,000 סל"ד ומומנט של 24.7 קג"מ החל מ- 1,500 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים ומספק תאוצה 0-100 קמ"ש תוך 9.5 שניות, ומהירות מרבית של 200 קמ"ש.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

על הכביש מרגישה יחידת ההנעה מעט מנומנמת. העברות ההילוכים איטיות ונראה כאילו חלק מהסוסים עסוקים בדברים אחרים. במצב ספורט המנוע מרגיש חי יותר, ותיבת ההילוכים פועלת בזריזות ושומרת על ההילוך הנכון מבלי להעיק עם דבקות בסל"ד גבוה ללא צורך. בהמשך השנה תצטרף להיצע גרסת פלאג-אין הייבריד שתחלוק יחידת הנעה עם קיה נירו פלאג-אין הייבריד, אך בשל הביקוש הגבוה באירופה, ייתכן כי הקצאת הרכבים לשוק הישראלי תהיה מצומצמת.

 

במושב הנהג התרשמנו מנוחות נסיעה טובה. המתלים נאותים לספוג ולשכך את רוב המפגעים אך חישוקים בקוטר 18 אינץ' עם צמיגים בחתך נמוך דואגים להזכיר לנוסעים את תוואי הכביש. במושב הנוסע הנסיעה הרגישה מעט קופצנית.

 

בידוד רעשי הרוח מוצלח. צליל המנוע נשמע בתא הנוסעים אך לרוב לא בתדר מטריד. רעשי הכביש נוכחים עוד לפני הגעה למהירות תלת ספרתית ונוסע במושב האחורי התלונן על רעש בתדר מציק שהקשה עליו לשמוע את השיחה שהתנהלה מלפנים.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

פרק הנהיגה הדינמית היה קצר והוגבל גם על ידי משאיות סוררות שהאטו את התנועה. הספקנו להתרשם שזוויות הגלגול מתונות למרות הגבהת המרכב, והתנהגות הכביש דינמית בהחלט ביחס לרכבי פנאי. ההגה הציג משקל ודיוק טובים אך התקשורת לוקה בחסר.

 

רמות אבזור ומחירים

 

קיה אקסיד משווק בישראל בשלוש רמות אבזור. LX הבסיסית פונה בעיקר לציי רכב ומוצעת תמורת 137,900 ₪ עם מפרט אבזור שכולל מערכת מולטימדיה בשפה העברית, מסך מגע בגודל 8 אינץ', תמיכה בממשקי Apple Car Play ו- Android Auto, חיישן אור, חיישני חניה אחוריים, מצלמת רוורס, שמשות אחוריות כהות, וחישוקים קלים בקוטר 16 אינץ'.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

רמת האבזור EX מוצעת תמורת 139,900 ₪ וכוללת בנוסף בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג אוויר למושב האחורי, בלם יד חשמלי עם פונקציית Auto Hold, לוח מחוונים דיגיטלי עם מסך בגודל 12.3 אינץ', מפתח חכם, ריפודי בד בשילוב עור, קיפול חשמלי למראות הצד, וחישוקים קלים בקוטר 18 אינץ'.

 

רמת האבזור פרימיום מוצעת תמורת 145,900 ₪ וכוללת בנוסף כוונון חשמלי למושבים הקדמיים עם זכרון למושב הנהג.

 

אבזור הבטיחות כולל 6 כריות אוויר, ניטור מרחק מלפנים עם בלימה אוטונומית בעת חירום, תיקון סטייה מנתיב הנסיעה, שליטה אוטומטית באורות הגבוהים, והתרעה על עייפות הנהג. ברמת האבזור פרימיום נוסף רדאר קדמי עם יכולת זיהוי הולכי רגל ורוכבי דו גלגלי, בקרת שיוט אדפטיבית עם סייען פקקים, ניטור שטחים מתים, והתרעה על תנועה חוצה מאחור.

 

בשורה התחתונה

 

קיה אקסיד מצטרף לתת קטגוריה של רכבי פנאי המבוססים על מכוניות משפחתיות קומפקטיות מוגבהות ומונה דגמים כגון מאזדה CX-30. דגמים אלו מכוונים בעיקר לרוכשים של משפחתיות קומפקטיות מסורתיות המעוניינים להרחיב את מעטפת השימוש ברכב וליהנות מעיצוב אופנתי מבלי לוותר על התנהגות כביש וביצועים, וכל זאת במחיר נגיש יחסית.

 

העיצוב דמוי הקופה ייחודי בנוף רכבי הפנאי העממיים ובאופן נדיר לא גובה מחיר משמעותי בתחומי המרווח והשימושיות. בסופו של יום קיה אקסיד התגלה כרכב רלוונטי ואטרקטיבי, ונראה שהקהל הישראלי יחבק אותו בחום.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • פיג'ו 2008 החדש 2020 מושק בישראל

  פיג'ו 2008 החדש 2020 מושק בישראל

  02.04.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  פיג'ו 2008 מושק בישראל עם מנועי בנזין ודיזל, אבזור נדיב, ותג מחיר של החל מ- 127,990 ₪. הגרסה החשמלית תגיע במחצית השניה של השנה

  חברת לובינסקי, יבואנית פיג'ו לישראל, משיקה הבוקר את פיג'ו 2008 החדש 2020 אשר יתחרה בסגמנט הקרוסאוברים העירוניים מול דגמים כגון סקודה קאמיק, סיאט ארונה, וניסאן ג'וק. תחילה ישווק הדגם עם מנועי בנזין ודיזל בשתי רמות אבזור לבחירה, ובמחצית השניה של שנת 2020 יושק בישראל פיג'ו 2008 החשמלי והמעניין, עם טווח

   
 • אופל קורסה 2020 החדשה במבחן דרכים

  אופל קורסה 2020 החדשה במבחן דרכים

  02.04.20 | מבחני רכב

  אופל קורסה החדשה מציעה יחידת הנעה חזקה, אבזור נדיב ועיצוב ספורטיבי במחיר גבוה ביחס לסגמנט. יצאנו לבחון את ההצעה החדשה בשוק הסופר מיני

  אופל קורסה בדורה השישי מציגה קפיצת מדרגה ענקית ביחס לקודמתה שלא זכתה להצלחה בשוק המקומי עקב עיצוב אנמי, מפרט מיושן ומוניטין חלש למותג אופל בישראל. אופל קורסה 2020 מבוססת על פלטפורמת CMP הגלובלית של קונצרן PSA, הקלה ב - 30 ק"ג לעומת קודמתה ומותאמת למנועים חשמליים. היבואנית החדשה לובינסקי תולה תקוות ר

   
 • רשימת המכוניות והמותגים הפופולריים ביותר באירופה

  רשימת המכוניות והמותגים הפופולריים ביותר באירופה

  31.03.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  רנו קליאו קוטפת את הכתר מפולקסווגן גולף והופכת למכונית הנמכרת ביותר באירופה. החשמליות וההיברידיות מזנקות אך השוק בשפל

  חברת JATO Dynamics המנתחת את שוק הרכב, מפרסמת נתונים על שוק הרכב האירופאי שממשיך לצנוח ומגיע לשפל הגדול ביותר מאז שנת 2015. את השפעת וירוס הקורנה על שוק הרכב עוד נראה בהמשך ואנו צופים לירידה חדה מאוד בביקושים למכוניות חדשות בכל העולם. רנו קליאו 2020 נקודת האור היחידה מגיע

   
 • ג'נסיס G80 החדשה נחשפת

  ג'נסיס G80 החדשה נחשפת

  30.03.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  ג'נסיס G80 החדשה נחשפת רשמית ומכוונת גבוה על מנת להתחרות מול רכבי הסלון הגרמניים

  ג'נסיס, מותג היוקרה מבית יונדאי, חשף הבוקר את ג'נסיס G80 החדשה במסגרת ארוע השקה ששודר אונליין. הדגם החדש מציג רמת יוקרה שאמורה להתחרות בדגמי סלון כגון ב.מ.וו סדרה 5, מרצדס E קלאס, ואאודי A6. ג'נסיס G80 עושה שימוש בשפת העיצוב החדשה של המותג המשדרת "אתלטיות אלגנטית יוקרתית" בשפתה של היצרנית. &nb

   
 • איתוראן מתריעה מפני זינוק בגניבות רכב עקב משבר הקורונה

  איתוראן מתריעה מפני זינוק בגניבות רכב עקב משבר הקורונה

  26.03.20 | חדשות רכב מקומיות, ביטוח רכב

  חברת איתוראן מדווחת על גידול בגניבות רכב הנובע ממחסור בחלפים בעקבות סגירת מפעלים

  שחר שרצקי, סמנכ"ל בחברת איתוראן, מוסר כי: "המיתון במשק כתוצאה ממשבר הקורונה יביא לגל גניבות גדול של כלי רכב". שרצקי מעריך שהיקף גניבות הרכב בחודשים הקרובים יהיה בשווי של למעלה מ- 500 מיליון ₪. משחטת רכב אחת הסיבות המרכזיות לגידול בגניבות כלי רכב נובע ממחסור בחלפים בעקבות סגירת מפעל

   
 • שלמה החזקות מציגה זינוק של 110 מיליון ₪ ברווח הנקי

  שלמה החזקות מציגה זינוק של 110 מיליון ₪ ברווח הנקי

  25.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  שלמה החזקות מפרסמת את הדוחות הכספיים של שנת 2019 ומציגה רווח נקי של 203 מיליון ₪, גידול של 118% לעומת אשתקד

  חברת שלמה החזקות, העוסקת בליסינג, השכרה ומכירת כלי רכב, לצד ביטוח ואשראי חוץ בנקאי, מדווחת על התוצאות הכספיות לשנת 2019. הכנסות חברת ההחזקות בשנת 2019 עמדו על כ- 3.7 מיליארד ₪ בהשוואה לכ- 3.6 מיליארד ₪ אשתקד. הרווח הגולמי של חברת ההחזקות עומד על 724 מיליון ₪ בהשוואה ל- 617 מיליון ₪ אשתקד. הרווח

   
 • קל אוטו מצטרפת למאבק בקורונה ומספקת למד"א מעל 100 מכוניות

  קל אוטו מצטרפת למאבק בקורונה ומספקת למד"א מעל 100 מכוניות

  24.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  חברת קל אוטו מתגייסת למאבק בנגיף הקורונה ומעמידה לרשות מד"א מעל 100 כלי רכב ללא עלות, ביניהם רכבים מסחריים ומשאיות קירור

  חברת קל אוטו העוסקת בליסינג והשכרת רכב, מודיעה כי תעמיד לרשות מד"א (מגן דוד אדום) מעל 100 רכבים ללא עלות. בין הרכבים שתספק החברה נמנים כלי רכב פרטיים בהם יוכלו לנוע צוותי מד"א ברחבי הארץ ולתת מענה לציבור, משאיות קירור להובלת בדיקות קורונה, וכלי רכב מסחריים לצרכים שונים. קל אוטו מצטרפת למאבק

   
 • המוסכים יישארו פתוחים למרות מגפת הקורונה

  המוסכים יישארו פתוחים למרות מגפת הקורונה

  24.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  המוסכים ישארו פתוחים לכלל האזרחים, כך סיכמה הנהלת איגוד המוסכים עם ממשלת ישראל

  עם הגבלות התנועה במסחר, בבתי המלאכה, וההגבלות שהוטלו על האוכלוסיה בישראל, הוקם חמ"ל בהנהלת איגוד המוסכים והתקבלו מספר החלטות, ביניהן גם סיוע כלכלי לאנשי המוסכים שנקלעו למצוקה. בין היתר פעל החמ"ל מול ממשלת ישראל ומוסדותיה כדי לאפשר לכלל המוסכים עבודה שוטפת. בעלי המוסכים והעובדים ניאותו להמשיך לעבוד ל

   
 • קבוצת שלמה תרמה רכבים להובלת בדיקות קורונה

  קבוצת שלמה תרמה רכבים להובלת בדיקות קורונה

  23.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  קבוצת שלמה תרמה למגן דוד אדום חמישה רכבי הובלה בקירור לטובת הובלת כמויות גדולות של בדיקות קורונה למעבדות ברחבי הארץ

  בארגון מד״א (מגן דוד אדום) עלה צורך מיידי ברכבי הובלה בקירור להובלת כמויות גדולות של בדיקות קורונה למעבדות ברחבי הארץ וכן תרומות דם לבנק הדם ולמוקדים השונים. בשעות הבוקר התקבלה בקבוצת שלמה פנייה לסיוע תרומה למד״א, ובהנהלת הקבוצה נענו מיד לבקשה. בהנהלת הקבוצה נענו מייד לבקשה  

   
 • מרצדס CLA 35 AMG במבחן דרכים - פצצת אנרגיה צהובה

  מרצדס CLA 35 AMG במבחן דרכים - פצצת אנרגיה צהובה

  22.03.20 | מבחני רכב

  מרצדס CLA 35 AMG מציעה ביצועים משכרים במעטפת סקסית אך דורשת פרמיה בלתי מבוטלת. יצאנו למבחן ראוותני ומהיר

  מרצדס CLA 35 AMG נועדה לגשר על הפער שבין הגרסאות הרגילות של מרצדס CLA לבין גרסת הקצה CLA 45 AMG ומתחרה בדגמים כגון אאודי S3 וב.מ.וו M235. מעבר למנוע החזק, זוכה גרסה זו לשלדה מחוזקת ומכלולים התואמים ליכולת הגבוהה, ביניהם מערכת הנעה כפולה מתקדמת, מתלים מוקשחים, בלמים מוגדלים ומאווררים, היגוי חד ומהיר

   
 • אלדן מתגייסת למלחמה בקורונה ומספקת 100 מכוניות לבתי החולים

  אלדן מתגייסת למלחמה בקורונה ומספקת 100 מכוניות לבתי החולים

  22.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  אלדן מתגייסת למלחמה נגד נגיף הקורונה ומספקת לבתי החולים 100 כלי רכב ללא עלות, על מנת לסייע בניידות הצוותים הרפואיים

  אלדן השכרת רכב מודיעה כי תעמיד לרשות הצוותים הרפואיים בבתי החולים השונים עד 100 כלי רכב לתקופה של עד חודש ימים ללא חיוב. מהחברה נמסר כי המהלך בוצע על מנת לסייע בניידות הצוותים הרפואים אשר עמלים יומם וליל לרפואת כלל אזרחי מדינת ישראל, במיוחד כאשר קיימת מגבלת ניידות. אלדן מתגייסת למלחמה בקורו

   
 • וולוו T8 S60 במבחן דרכים

  וולוו T8 S60 במבחן דרכים

  17.03.20 | מבחני רכב

  וולוו S60 מציעה חבילה ראויה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות פרימיום, ובגרסת הפלאג-אין הייבריד אפילו יחס נדיר של ביצועים לשקל

  בשנת 1994 הציגה וולוו, שהייתה מזוהה במשך עשורים כיצרנית מכוניות סלון בטיחותיות ונוחות אך חסרות כישורים דינמיים, את ה- T5 850 שצוידה במנוע טורבו חזק והשפילה את גרסאות ששת הצילינדרים של המתחרות מגרמניה בכל מבחני התאוצה ובמחיר נמוך יותר. וולוו S60 בגרסת T8 היא צאצאה של סבתא T5 850 ומציעה הספק וביצועים

   
 • ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה 2020 מושקת בישראל

  ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה 2020 מושקת בישראל

  16.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה מושקת בישראל עם מרכב אופנתי ותג מחיר של החל מ- 249,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה היום את ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה אשר תתחרה במרצדס CLA. ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה 2020 החדשה מבוססת על פלטפורמת FAAR המודולרית המשמשת גם את ב.מ.וו X1 וב.מ.וו X2. הפלטפורמה נועדה לדגמי הנעה קדמית בעלי מנועים רוחביים ולקליטת יחידות הנעה היברידיות וחשמליות בניגוד לג

   
 • קיה אופטימה הייבריד חוזרת לישראל

  קיה אופטימה הייבריד חוזרת לישראל

  15.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  קיה אופטימה הייבריד חוזרת לישראל עם מפרט המתאים בעיקר לשוק המוניות. המחיר החל מ- 191,000 ₪

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, חוזרת לשווק את קיה אופטימה הייבריד לאחר ששיווקה הופסק עקב שינוי המיסוי הירוק בשנת 2019, אשר פגע במחירי היברידיות רבות עד כדי אי כדאיות. מחירה של קיה אופטימה הייבריד התייקר מ- 164,900 ₪ לכדי 190,900 ₪ ולכן מייעדת טלקאר את קיה אופטימה הייבריד אל שוק המוניות אשר מציג ביקוש לר

   
 • מרצדס ויטו 2020 מתעדכן ומקבל גרסה חשמלית משופרת

  מרצדס ויטו 2020 מתעדכן ומקבל גרסה חשמלית משופרת

  12.03.20 | חדשות רכב, רכב חדש, רכב חשמלי

  מרצדס ויטו זוכה לגרסה חשמלית עם טווח נסיעה של 421 ק"מ לצד תוספת אבזור נוחות ובטיחות

  מרצדס ויטו, הרכב המסחרי המיועד להובלות והיסעים, זוכה לעדכון הכולל מנועי דיזל חדשים, תוספת מערכות נוחות ובטיחות, ושיפורים קוסמטיים קלים, אך החידוש המשמעותי ביותר הינו גרסה חשמלית חדשה עם טווח נסיעה מרשים של 421 ק"מ אשר צפויה להגיע גם לישראל לקראת סוף השנה. מרצדס ויטו חשמלי דרושה עין

   
 • חדש בישראל: סקודה סקאלה 1.5TSI ספורט

  חדש בישראל: סקודה סקאלה 1.5TSI ספורט

  12.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה סקאלה מוצעת מעתה גם ברמת אבזור ספורט הבכירה עם מנוע טורבו בנזין 1.5 ליטרים בהספק 150 כ"ס. המחיר עומד על 139,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, החלה בשיווק הגרסה הבכירה של המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה. גרסת ספורט החדשה מציעה הופעה מרשימה יותר בזכות מושבי ספורט, דוושות בגימור אלומיניום, תקרה שחורה, גג שמש פנורמי, שמשה אחורית כהה ומוארכת, תאורת LED מלאה, וחישוקי 18 אינץ' במקום 17 אינץ' בגרסת סטייל. אלו

   
 • סיטרואן C3 איירקרוס 130 כ"ס במבחן דרכים

  סיטרואן C3 איירקרוס 130 כ"ס במבחן דרכים

  11.03.20 | מבחני רכב

  סיטרואן הוסיפה כוח למנוע של ה- C3 איירקרוס, ויצאנו לבדוק איך הוא משתלב עם השיק הצרפתי

  סיטרואן C3 איירקרוס הוצג בשנת 2018 ובינתיים הוצגו מתמודדים צעירים וטובים שהפכו את התחרות לקשה יותר. כדי להשאירו רלוונטי בסגמנט הקרוסאוברים העירוניים, בחרה היצרנית לתת לדגם חיזוק משמעותי עם מנוע בנפח 1.2 ליטרים בהספק 130 כ"ס, תוספת של 20 סוסים ביחס למנוע הקודם. סיטרואן c3 איירקרוס יתר

   
 • חדש בישראל: קאדילק XT5 טורבו

  חדש בישראל: קאדילק XT5 טורבו

  09.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  קאדילק XT5 מקבל גרסת כניסה חדשה עם מנוע טורבו בנזין 2.0 ליטרים בהספק 237 כ"ס. המחיר החל מ- 329,999 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית קאדילק לישראל, החלה בשיווק קאדילק XT5 בגרסת כניסה חדשה הכוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 237 כ"ס ומומנט של 35.0 קג"מ המשודך לתיבת 9 הילוכים אוטומטית והנעה קדמית. המנוע כולל טכנולוגיות לשיפור היעילות, ביניהן מערכת לניתוק צילינדרים בשיוט. קאדילק XT5 מנו

   
 • חברת EV-edge הקימה 12 עמדות טעינה בקריית עתידים

  חברת EV-edge הקימה 12 עמדות טעינה בקריית עתידים

  09.03.20 | ירוק, חדשות רכב מקומיות

  חברת EV-edge מקבוצת יוניון חתמה על הסכם בלעדיות להקמת עמדות טעינה בפארק ההייטק בקריית עתידים

  חברת EV-edge מקבוצת יוניון משיקה 12 עמדות טעינה חדשות לרכב חשמלי אשר ממוקמות במתחם ההייטק בקריית עתידים, המהווה את מקום מושבן של כמאה חברות וארגונים המעסיקים למעלה מעשרת אלפים עובדים. העמדות יועמדו לרשות החברות הפועלות במתחם אשר יוכלו להתקשר במנוי שנתי עם EV-edge, לשימוש בעמדות והתקנת עמדות נוספות ב

   
 • חדש בישראל: וולוו XC40 T3

  חדש בישראל: וולוו XC40 T3

  08.03.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  וולוו XC40 בגרסת T3 עם מנוע בהספק 163 כ"ס מצטרף להיצע בישראל. המחיר החל מ- 218,900 ₪

  מאיר חברה למכוניות, יבואנית וולוו לישראל, משיקה גרסת כניסה חדשה של רכב הפנאי וולוו XC40 עם מנוע T3 בנפח 1.5 ליטרים ותג מחיר נגיש יותר הנמוך ב- 29,000 ₪ מגרסת T4 שהיוותה את גרסת הכניסה עד כה. וולוו XC40 יחידת ההנעה T3 כוללת מנוע טורבו בנזין 3 צילינדרים בנפח 1.5 ליטרים בהספק 163 ומומ