קיה אקסיד - התרשמות מנהיגה ראשונה

 

קיה הזמינה אותנו לנסיעת מבחן ראשונה בקיה אקסיד - הקרוסאובר המשפחתי החדש של המותג

תגיות | פנאי שטח, קיה, אקסיד

קיה אקסיד (Xceed) הושק השבוע בישראל והצטרף למשפחת רכבי הפנאי הענפה של קיה המאגפת את כל הקטגוריות הפופולריות. על פי אנשי המותג, העולה החדש מוגדר כקרוסאובר משפחתי ספורטיבי. מבחינת מידות ומחיר הוא ניצב קרוב מאוד לאחיו הוותיקים - קיה ספורטאז' וקיה נירו.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

אנשי המותג זיהו צורך בקרוסאובר שיציע עיצוב והתנהגות ספורטיביים, שימושיות גבוהה, ותג מחיר נגיש (החל מ- 137,900 ₪ בישראל) וכך למעשה נולדה גרסת פנאי מוגבהת של קיה סיד המשפחתית. לא מדובר בנוסחה חדשה בעולם הרכב. גרסאות פנאי מוגבהות לדגמי סטיישן שווקו בעבר בישראל אך לא נחלו הצלחה מרובה, אולם הביקוש לרכבי פנאי זינק מאז וקהל הרוכשים פתוח יותר לדגמי נישה ייחודיים.

 

עיצוב ותא נוסעים

 

קיה אקסיד החדש הוא בן למשפחת דגמי קיה סיד הכוללת את גרסאות ההאצ'בק והסטיישן המשווקות בישראל, ומונה גם גרסת שוטינג ברייק ספורטיבית העונה לשם פרו סיד ואינה זמינה בשוק המקומי. העיצוב החיצוני שונה משאר דגמי קיה ולמרות זאת מצליח לשמור על קשר עיצובי ברור לשאר דגמי המותג.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

החזית נאה עם גריל אף הנמר המוכר של קיה המקבל חיזוק מצמד עיטורים הנמתחים מכונס האוויר התחתון. מכסה המנוע מציג שני שקעים וחלק מרכזי מוגבה המשדר כוחניות. לפנסי החזית תאורת לד מלאה עם גרפיקת קוביות קרח המזוהה עם המותג.

 

מהצד בולט שטח דלתות מצומצם יחסית, ובשילוב הקימורים מעל בתי הגלגלים וקו הגג המשתפל לאחור בסגנון קופה, מתקבלת צללית נאה. חיפויי פלסטיק שחורים סביב בתי הגלגלים ובתחתית הדלתות משדרים תחושת פנאי. הזנב ממשיך את הקו שמכתיב הגג בתוספת ספויילר, פנסי לד דקים ומעוצבים, ופגוש אחורי מסיבי עם צמד יציאות מפלט מדומות הבולטות מתוך משטח כסוף. גוון הצהוב קוואנטום עמו הוצג הדגם, ייחודי ובולט מאוד.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

תא הנוסעים מציג עיצוב בסיסי נאה וזהה לקיה סיד אך מצליח להמחיש עד כמה חומרי דיפון איכותיים ונגיעות צבע משדרגים את האווירה. תא הנוסעים של קיה אקסיד נעים ועשיר יותר ביחס לגרסת ההאצ'בק הבסיסית אותה בחנו בעבר. הדשבורד מחופה חומר רך דמוי עור עם תפרים, אליו מצטרפים עיטורים בצבע כסוף ושחור מבריק, ופקדים המותירים רושם איכותי. חבילת צבע מוצעת ברמות האבזור EX ופרימיום ללא תוספת תשלום, ממירה את העיטורים הכסופים בעיטורים צהובים ומוסיפה בדי ריפוד ייחודיים עם גרפיקה דמויית חלת דבש בשילוב צבע צהוב. הנדסת האנוש טובה וגם לוח המחוונים הדיגיטלי קריא ונוח לשימוש.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

היצע תאי האחסון טוב וכולל בין היתר מדף לאחסון הסמארטפון מתחת לבקרת האקלים, תא פתוח תחתיו, צמד מחזיקי כוסות בין המושבים וגם תא קטן לעודף מאחורי בלם החניה החשמלי. תא האחסון שמתחת למשענת היד הקדמית מספק חלל אחסון שימושי. תא המטען בנפח 426 ליטרים וכולל אפשרות לקיבוע הרצפה בשני גבהים, אך שפת ההטענה גבוהה ופוגעת בנוחות השימוש.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

הכניסה פנימה נוחה הודות למושב מוגבה המאפשר ישיבה בו מבלי צניחה מטה. עם זאת, התקרה נמוכה יחסית ביחס לרכבי פנאי ולכן מרווח הראש לא נדיב במיוחד. המושב האחורי יתאים לשני נוסעים שייהנו ממרווח רגליים טוב ומרווח ראש שיאתגר רק נוסעים גבוהים. נוסע שלישי יגרום לצפיפות ויאלץ להתמודד עם תעלת ההינע שגוזלת ממרווח הרגליים. פתחי מיזוג למושב האחורי זמינים רק ברמות האבזור EX ופרימיום.

 

על הכביש

 

קיה אקסיד משווק בישראל עם מנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטרים בהספק 140 כ"ס הזמין ב- 6,000 סל"ד ומומנט של 24.7 קג"מ החל מ- 1,500 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים רובוטית כפולת מצמדים ומספק תאוצה 0-100 קמ"ש תוך 9.5 שניות, ומהירות מרבית של 200 קמ"ש.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

על הכביש מרגישה יחידת ההנעה מעט מנומנמת. העברות ההילוכים איטיות ונראה כאילו חלק מהסוסים עסוקים בדברים אחרים. במצב ספורט המנוע מרגיש חי יותר, ותיבת ההילוכים פועלת בזריזות ושומרת על ההילוך הנכון מבלי להעיק עם דבקות בסל"ד גבוה ללא צורך. בהמשך השנה תצטרף להיצע גרסת פלאג-אין הייבריד שתחלוק יחידת הנעה עם קיה נירו פלאג-אין הייבריד, אך בשל הביקוש הגבוה באירופה, ייתכן כי הקצאת הרכבים לשוק הישראלי תהיה מצומצמת.

 

במושב הנהג התרשמנו מנוחות נסיעה טובה. המתלים נאותים לספוג ולשכך את רוב המפגעים אך חישוקים בקוטר 18 אינץ' עם צמיגים בחתך נמוך דואגים להזכיר לנוסעים את תוואי הכביש. במושב הנוסע הנסיעה הרגישה מעט קופצנית.

 

בידוד רעשי הרוח מוצלח. צליל המנוע נשמע בתא הנוסעים אך לרוב לא בתדר מטריד. רעשי הכביש נוכחים עוד לפני הגעה למהירות תלת ספרתית ונוסע במושב האחורי התלונן על רעש בתדר מציק שהקשה עליו לשמוע את השיחה שהתנהלה מלפנים.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

פרק הנהיגה הדינמית היה קצר והוגבל גם על ידי משאיות סוררות שהאטו את התנועה. הספקנו להתרשם שזוויות הגלגול מתונות למרות הגבהת המרכב, והתנהגות הכביש דינמית בהחלט ביחס לרכבי פנאי. ההגה הציג משקל ודיוק טובים אך התקשורת לוקה בחסר.

 

רמות אבזור ומחירים

 

קיה אקסיד משווק בישראל בשלוש רמות אבזור. LX הבסיסית פונה בעיקר לציי רכב ומוצעת תמורת 137,900 ₪ עם מפרט אבזור שכולל מערכת מולטימדיה בשפה העברית, מסך מגע בגודל 8 אינץ', תמיכה בממשקי Apple Car Play ו- Android Auto, חיישן אור, חיישני חניה אחוריים, מצלמת רוורס, שמשות אחוריות כהות, וחישוקים קלים בקוטר 16 אינץ'.

 

קיה אקסידקיה אקסיד

 

רמת האבזור EX מוצעת תמורת 139,900 ₪ וכוללת בנוסף בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג אוויר למושב האחורי, בלם יד חשמלי עם פונקציית Auto Hold, לוח מחוונים דיגיטלי עם מסך בגודל 12.3 אינץ', מפתח חכם, ריפודי בד בשילוב עור, קיפול חשמלי למראות הצד, וחישוקים קלים בקוטר 18 אינץ'.

 

רמת האבזור פרימיום מוצעת תמורת 145,900 ₪ וכוללת בנוסף כוונון חשמלי למושבים הקדמיים עם זכרון למושב הנהג.

 

אבזור הבטיחות כולל 6 כריות אוויר, ניטור מרחק מלפנים עם בלימה אוטונומית בעת חירום, תיקון סטייה מנתיב הנסיעה, שליטה אוטומטית באורות הגבוהים, והתרעה על עייפות הנהג. ברמת האבזור פרימיום נוסף רדאר קדמי עם יכולת זיהוי הולכי רגל ורוכבי דו גלגלי, בקרת שיוט אדפטיבית עם סייען פקקים, ניטור שטחים מתים, והתרעה על תנועה חוצה מאחור.

 

בשורה התחתונה

 

קיה אקסיד מצטרף לתת קטגוריה של רכבי פנאי המבוססים על מכוניות משפחתיות קומפקטיות מוגבהות ומונה דגמים כגון מאזדה CX-30. דגמים אלו מכוונים בעיקר לרוכשים של משפחתיות קומפקטיות מסורתיות המעוניינים להרחיב את מעטפת השימוש ברכב וליהנות מעיצוב אופנתי מבלי לוותר על התנהגות כביש וביצועים, וכל זאת במחיר נגיש יחסית.

 

העיצוב דמוי הקופה ייחודי בנוף רכבי הפנאי העממיים ובאופן נדיר לא גובה מחיר משמעותי בתחומי המרווח והשימושיות. בסופו של יום קיה אקסיד התגלה כרכב רלוונטי ואטרקטיבי, ונראה שהקהל הישראלי יחבק אותו בחום.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא מבחני רכב

 • פורשה ישראל מוזילה מחירים

  פורשה ישראל מוזילה מחירים

  23.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  פורשה מפרסמת מחירון חדש הכולל הוזלות מחירים של עד 170,000 ₪

  אורכיד ספורטס קארס ישראל בע"מ, יבואנית פורשה לישראל, מפרסמת מחירון חדש לדגמי 2020 הכולל הורדת מחירים של עד 170,000 ₪. המחירים החדשים יכנסו לתוקף היום. ניתן להתרשם מדגמי פורשה באולם התצוגה המרכזי ברחוב החושלים 8 בהרצליה פיתוח. פורשה 911 להלן דוגמאות להוזלות מחירים: דגם הכני

   
 • אאודי Q7 החדש 2020 במבחן דרכים - ספינת מדבר

  אאודי Q7 החדש 2020 במבחן דרכים - ספינת מדבר

  20.02.20 | מבחני רכב

  אאודי Q7 עבר מתיחת פנים ומציע תא נוסעים חדשני, יכולת שטח מכובדת, ואיכות נסיעה משובחת לשבעה נוסעים. יצאנו למבחן בכביש ובשטח בכדי לעמוד על יכולותיו

  אאודי Q7 הצטרף לתחרות בקטגוריית רכבי הפנאי הגדולים רק בשנת 2005, באיחור מה לעומת מתחרים כגון מרצדס ML וב.מ.וו X5 אשר כבר ביססו את מעמדם בסגמנט. הדור הראשון סבל ממראה מגושם ומשקל כבד. הדור השני, אשר הושק רק עשור לאחר מכן, הציע מראה אלגנטי ומתקדם תוך השלת קילוגרמים רבים ממשקלו. לאחרונה הושקה בישראל מת

   
 • חדש בישראל: שברולט בלייזר טורבו

  חדש בישראל: שברולט בלייזר טורבו

  17.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  רכב הפנאי הגדול שברולט בלייזר מקבל גרסת 2.0 ליטרים טורבו בהספק 230 כ"ס. המחיר עומד על 285,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, מעדכנת את היצע גרסאותיו של שברולט בלייזר. מעתה תשווק גרסת RS רק עם מנוע טורבו בנזין ארבעה צילינדרים בנפח 2.0 ליטרים בהספק 230 כ"ס ומומנט של 35.7 קג"מ המשודך לתיבת 9 הילוכים אוטומטית ולמערכת הנעה כפולה מסוג Twin Clutch. צריכת הדלק הממוצעת בגרסה זו עומדת על 10 ק"מ ללי

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 מושקת בישראל

  יונדאי i10 החדשה 2020 מושקת בישראל

  16.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  יונדאי i10 מושקת בישראל עם אבזור נוחות ובטיחות עדכני, תיבה אוטומטית רובוטית, ואפשרות לליסינג פרטי. המחיר החל מ- 69,900 ₪

  כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, החלה בשיווק יונדאי i10 החדשה 2020 בדורה השלישי. העיצוב החיצוני צעיר וספורטיבי עם חזית הכוללת שבכה רחבה בה משתלבים פנסי תאורת היום. יונדאי i10 החדשה ארוכה ורחבה יותר מהדגם הקודם וגם הנוסעים בשורת המושבים האחורית צפויים ליהנות ממרווח ברכיים משופר. אורכה הכולל 3,670 מ"מ

   
 • פולקסווגן טי-קרוס במבחן דרכים

  פולקסווגן טי-קרוס במבחן דרכים

  13.02.20 | מבחני רכב

  פולקסווגן טי-קרוס נכנס לזירת הקרוסאוברים הקטנים. יצאנו לבדוק האם יש לו את הכלים הדרושים כדי להצליח בישראל

  פולקסווגן טי-קרוס הוא הבן החדש למשפחת הקרוסאוברים של פולקסווגן. מידותיו קומפקטיות ועיצובו אופנתי ונאה, כיאה לסגמנט הקרוסאוברים העירוניים. פולקסווגן טי-קרוס ינסה לכבוש את הנהג הישראלי בעזרת מבחר צבעים מרעננים, תג מחיר נגיש, מפרט בטיחות מרשים ותג איכות של פולקסווגן. יצאנו לבדוק האם כל אלה יספיקו לפולק

   
 • אופל קורסה החדשה 2020 מושקת בישראל

  אופל קורסה החדשה 2020 מושקת בישראל

  13.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  אופל קורסה החדשה מציגה מנוע טורבו בנזין, שתי רמות אבזור, תיבת 8 הילוכים אוטומטית, וארבע שנות אחריות. המחיר החל מ- 105,990 ₪

  חברת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה את הסופר מיני אופל קורסה 2020 המבוססת על פלטפורמת CMP הגלובלית של קונצרן PSA ומהווה קפיצת מדרגה משמעותית ביחס לקודמתה תוך השלת 40 ק"ג מהמשקל הכולל. אורכה הכולל של אופל קורסה עומד על 4,055 מ"מ, רוחבה 1,745 מ"מ, גובהה 1,430 מ"מ, ובסיס גלגליה באורך 2,540 מ"מ. ת

   
 • רנו מאסטר 2020 החדש בישראל

  רנו מאסטר 2020 החדש בישראל

  13.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  רנו מאסטר 2020 הגיע לישראל עם עיצוב חדש, איבזור בטיחות משופר וסביבת נהג מאובזרת. המחיר החל מ- 214,000 ₪

  קבוצת קרסו, יבואנית רנו לישראל, החלה בימים אלה לשווק את רנו מאסטר 2020 לאחר שעבר מתיחת פנים. רנו מאסטר מתחרה ברכבים מסחריים כגון יונדאי H350, פיאט דוקאטו, פיג׳ו בוקסר, ומרצדס ספרינטר. בשלב זה ישווק רנו מאסטר בגרסת VAN סגור במשקל כולל של 3.5 או 4.5 טון ובמגוון מידות מרכב. בהמשך יוצעו גרסאות נוספות בי

   
 • סיטרואן C3 החדשה 2020 מתפנקת במתיחת פנים

  סיטרואן C3 החדשה 2020 מתפנקת במתיחת פנים

  12.02.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  סיטרואן C3 מקבלת מתיחת פנים הכוללת עיצוב מעודכן, שיפורים בתא הנוסעים, ומושבים מפנקים

  בתקופה בה רוב המותגים מדגישים את מפרט הבטיחות החדש או את מערכת המולטימדיה, סיטרואן מבקשת להישאר ייחודית ומדגישה את שפע אפשרויות הבחירה בעיצוב הרכב ואת המושבים המפנקים שקיבלה סיטרואן C3 החדשה 2020. סיטרואן C3 החדשה 2020 סיטרואן C3 המעודכנת שומרת אמונים לעיצוב המוצלח של הדגם היוצא וכ

   
 • מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 מושקות בישראל

  מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 מושקות בישראל

  11.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 מקבלות עיצוב מעודכן, אבזור בטיחות משופר, ואפשרות לעסקת ליסינג ישירות מהיבואנית

  כלמוביל, יבואנית מיצובישי לישראל, השיקה היום את דגמי מיצובישי אטראז' ומיצובישי ספייס סטאר 2020 לאחר שעברו מתיחת פנים. העיצוב החיצוני כולל חזית חדשה המיישרת קו עם שאר דגמי מיצובישי ומתאפיינת בחזית ה- Dynamic Shield המוכרת מדגמי ה- SUV של המותג, גריל חדש, תאורת LED מודרנית מלפנים ומאחור, וחישוקים בעיצ

   
 • כלמוביל מרצדס משיקה מסלול ליסינג פרטי חדש

  כלמוביל מרצדס משיקה מסלול ליסינג פרטי חדש

  10.02.20 | חדשות רכב מקומיות, ליסינג, רכב חדש

  כלמוביל תציע מסלול ליסינג פרטי בתשלום חודשי קבוע הכולל טיפולים ורישום בעלות פרטית על שם הלקוח

  כלמוביל, יבואנית מרצדס לישראל, מרחיבה את תחומי פעילותה ומשיקה מסלול ליסינג פרטי בתשלום חודשי קבוע. במסגרת זו יוצעו מגוון דגמי מרצדס מסגמנטים שונים, ביניהם GLC ,CLA ,E-Class ,C-Class ,A-Class ו- GLE. מרצדס E-Class מסלול הליסינג הפרטי כולל רישום הרכב על שם הלקוח, תשלום מקדמה ותשלום ח

   
 • טויוטה ישראל 2020: ניידות חכמה ודגמים חדשים

  טויוטה ישראל 2020: ניידות חכמה ודגמים חדשים

  10.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  בעשור הקרוב צפויה טויוטה להשיק 25 דגמים היברידיים ועשרה דגמים נטולי פליטת מזהמים. בישראל יושקו השנה 4 דגמים חדשים ומותג KINTO

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מבשרת באירוע חגיגי את חזון החברה לעשור הקרוב. באירוע שבו השתתפו מר ארתור מטרנה מחטיבת טויוטה באירופה, צמרת הקבוצה בישראל, וכתבי רכב מקומיים, נסקרו נתוני המכירות המוצלחים של המותג בשוק המקומי, ביניהם גידול של 32% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד, כמו גם הכתרתה של טויוטה

   
 • שברולט אקווינוקס 2020 זוכה למתיחת פנים

  שברולט אקווינוקס 2020 זוכה למתיחת פנים

  09.02.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  שברולט אקווינוקס 2020 זוכה למתיחת פנים ולגרסת RS בעלת מראה ספורטיבי

  שברולט חושפת לראשונה בתערוכת שיקגו את רכב הפנאי שברולט אקווינוקס 2020 החדש המיישר קו עם שפת העיצוב העדכנית של המותג בדומה לשברולט בלייזר. הדגם מציג חזית חדשה עם יחידות תאורת LED צרות ואופנתיות, וגריל קדמי אגרסיבי. מאחור הותקנו פנסי LED בעיצוב מוחצן יותר ואפשרות להקרנת סמל שברולט בפתיחת תא המטען. בנו

   
 • אאודי Q3 ספורטבק מושק בישראל

  אאודי Q3 ספורטבק מושק בישראל

  09.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רכב הפנאי קופה אאודי Q3 ספורטבק מושק בישראל עם מנוע 1.5 ליטרים. המחיר החל מ- 260,000 ₪

  הדור השני של אאודי Q3 הושק בישראל בשנה שעברה והציג התקדמות משמעותית ביחס לקודמו עם תא נוסעים מרשים ועיצוב חיצוני מעודכן. כעת מצטרפת להיצע בישראל גרסת הקופה 4 דלתות של הדגם - אאודי Q3 ספורטבק. אאודי Q3 ספורטבק אאודי Q3 ספורטבק מציג עיצוב חיצוני הנבדל מהדגם הסטנדרטי באמצעות פגוש

   
 • מאזדה CX-30 מנוע 2.5 ליטרים במבחן דרכים

  מאזדה CX-30 מנוע 2.5 ליטרים במבחן דרכים

  06.02.20 | מבחני רכב

  מאזדה CX-30 מתיימר לשחזר את ימי הזוהר של המותג בארץ באמצעות תחושת פרימיום ומפרט הקולע לקטגוריה הפורחת ביותר בשוק

  יונדאי וקיה עושות חיל בסגמנט הקרוסאוברים העממיים והמתחרות לא נשארות אדישות ומשגרות כל אחת בתורה נציגה מטעמה. כעת משגרת מאזדה את ה- CX-30 אשר ממלא את המשבצת בין מאזדה CX-3 הקטן למאזדה CX-5 הגדול והיקר יותר. מאזדה CX-30 פרימיום 2.5 ליטרים יתרונות תא נוסעים, מנוע 2.5 ליטרים חזק, התנהגו

   
 • רכב הפנאי סקודה קאמיק מושק בישראל

  רכב הפנאי סקודה קאמיק מושק בישראל

  05.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רכב הפנאי העירוני סקודה קאמיק מושק בישראל עם שני מנועי טורבו בנזין, אבזור בטיחות עשיר כסטנדרט, ומידות נדיבות ביחס למתחרים. המחיר החל מ- 125,000 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, השיקה הבוקר את רכב הפנאי העירוני סקודה קאמיק אשר צפוי לעשות כאב ראש למתחרים כגון קיה סטוניק, יונדאי קונה, וגם לאחיו סיאט ארונה ופולקסווגן טי-קרוס אשר הושק לאחרונה. סקודה קאמיק עיצובו החיצוני של סקודה קאמיק שואב השראה מאחיו הגדולים סקודה קארוק ו

   
 • סקודה קאמיק במבחן דרכים

  סקודה קאמיק במבחן דרכים

  05.02.20 | מבחני רכב

  סקודה משיקה בישראל את רכב הפנאי העירוני סקודה קאמיק. לקחנו אותו לנסיעה בכבישים מקומיים

  סגמנט רכבי הפנאי העירוניים גדל בקצב מהיר. דגמים חדשים לחלוטין הושקו לאחרונה ועושים דרכם לישראל, אליהם יצטרפו גם דורות המשך לחלוצי הקטגוריה. מסתמן כי בשנת 2020, סגמנט רכבי הפנאי הקטנים יהפוך לתחרותי ומשמעותי יותר בטבלת המסירות בשוק המקומי. סקודה קאמיק 1.0 טורבו סטייל יתרונות עיצוב, ת

   
 • רנו מגאן 2020 זוכה למתיחת פנים

  רנו מגאן 2020 זוכה למתיחת פנים

  04.02.20 | חדשות רכב, רכב חדש

  רנו מגאן 2020 החדשה זוכה למתיחת פנים ולראשונה תוצע בגרסת פלאג-אין הייבריד עם טווח נסיעה חשמלי של 65 ק"מ

  רנו מגאן 2020 החדשה זוכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב חיצוני רענן עם תאורת LED חדשה כסטנדרט, וסביבת נהג עדכנית עם מסך מולטימדיה בגודל 9.3 אינץ' ולוח מחוונים דיגיטלי בגודל 10.2 אינץ'. לדברי רנו, מערכות אלה שואבות השראה מתפעול סמארטפונים ואמורות להקל על הנהג בזכות תכנון ארגונומי נכון והנדסת אנוש חכמה. כמו

   
 • מסירות רכב חדש - ינואר 2020

  מסירות רכב חדש - ינואר 2020

  04.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש, מסירות רכב חדש בישראל

  שנת 2020 נפתחת עם עליה של 8% בהיקף המסירות לעומת אשתקד

  בחודש ינואר 2020 נמסרו בישראל 41,712 מכוניות חדשות, עליה של 8% ביחס לחודש ינואר אשתקד. יונדאי איוניק בראש הטבלה ניצבת יונדאי עם 6,727 מסירות וירידה של 3% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. טויוטה מציגה פתיחת שנה חזקה עם 5,201 מסירות ועליה של 50% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. במקום השלישי קיה

   
 • רכב הפנאי החשמלי GAC GE3 מושק בישראל עם הצעה מפתה

  רכב הפנאי החשמלי GAC GE3 מושק בישראל עם הצעה מפתה

  02.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש, רכב חשמלי

  GAC GE3, דגם הכניסה של המותג לישראל, מציע טווח נסיעה של 309 ק"מ. המחיר 139,000 ₪

  אוריון מוביליטי, מקבוצת יוניון מוטורס המייבאת את טויוטה לישראל, מודיעה על השקת מותג GAC בישראל. אם תהיתם, יש להגות את שם המותג ״ג'י.איי.סי״ ולא "גאק". בשלב זה ישווק בישראל רכב הפנאי החשמלי GAC GE3 אשר יתחרה מול עמיתו הסיני MG ZS EV, ובהמשך השנה יצטרף אליו דגם נוסף מסדרת AION המרשימה. בשנה הבאה יכלול

   
 • שברולט סילברדו 2020 החדש מושק בישראל

  שברולט סילברדו 2020 החדש מושק בישראל

  02.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  שברולט סילברדו החדש מושק בישראל עם מערכות בטיחות מקוריות ויחידת הנעה חזקה בהספק 445 כ"ס

  UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה בסוף השבוע האחרון את שברולט סילברדו החדש. לרגל ההשקה התקיים ביום שישי ארוע חשיפה לאלפי לקוחות המותג בחוות רונית, במסגרתו נמכרו 465 רכבים תוך 5 שעות. שברולט סילברדו היה מחלוצי קטגוריית הטנדרים הגדולים במשקל כולל של יותר מ- 3.5 טון ומוביל את המסירות בקטגוריה בישראל מז