מימון לרכב

מחשבון מימון לרכב גיר, הכי קל והכי משתלם


 

מימון לרכב בדרך הקלה

 

קבלת הלוואת מימון לרכב בימינו היא משימה פשוטה, מהירה וקלה. אם נמאס לכם לשלם תיקונים לרכבכם הישן, אם תשלומי הרכב מליסינג גבוהים מדי עבורכם, או פשוט בא לכם להתקדם לרכב חדש יותר, כדאי שתדעו שתוך שעות ספורות תוכלו לקבל הלוואת מימון לרכב. פורטל הרכב גיר מפרט עבורכם את אפשרויות המימון לרכב הקיימות היום ואת ההבדל ביניהן.

 מימון לרכבמימון לרכב

 

הלוואת מימון לרכב מהבנק

 

לכל בנק קריטריונים שונים להעמדת המימון לרכב, לגובה המימון ולתנאיו. ככל שהרכב שתרצו לרכוש חדש יותר, היסטוריית הבנק שלכם טובה יותר, והבטחונות שלכם בבנק גבוהים יותר, כך גדל הסיכוי לאישור הלוואה למימון רכב בסכום גבוה יותר.

 

הלוואת מימון לרכב מחברת האשראי

 

אם יש לכם כרטיס אשראי, תשמח חברת האשראי להעניק לכם הלוואה למימון רכב. מדובר לרוב באשראי חוץ בנקאי ובהלוואות בסכומים של עד 30,000 ₪.

 

הלוואת מימון לרכב מחברת המימון

 

קיימות כיום חברות מימון לרכב גדולות ואמינות שישמחו להעניק לכם הלוואה חוץ בנקאית למימון רכב חדש או משומש. לאחר שתספקו מספר פרטים ומסמכים ולאחר בדיקת חברת המימון, תוענק לכם הלוואת מימון לרכב עד 100% משווי הרכב במקרה של רכב חדש ועד 70% לרכב משומש בן שש שנים ומטה, ולרוב מותנה בשיעבוד הרכב וללא ערבים.

 

איך מקבלים הלוואה למימון רכב?

 

אם ברצונכם לקבל הצעות למימון רכב חדש או משומש תוכלו פשוט להזין שם וטלפון וחברות המימון איתם אנו עובדים יחזרו אליכם וישמחו להעניק לכם את המימון הנדרש. הזינו פרטים עכשיו וקבלו הצעות אטרקטיביות חינם וללא התחייבות!

 

 

מחשבון הלוואה למימון רכב

 

כדי לחשב במהירות וביעילות את מספר חודשי ההלוואה וגובה ההחזר החודשי לסכום המימון אותו ברצונכם לגייס פיתחנו עבורכם מחשבון פשוט וקריא. ניתן לבחור את גובה המימון הנדרש ואת מספר החודשים להחזר ההלוואה ולקבל את גובה ההחזר החודשי, או לבחור את גובה ההחזר החודשי ולקבל את מספר חודשי החזר ההלוואה.

 

לנוחיותכם להלן קישור למחירון הרכב גיר לקבלת מחירן של כל המכוניות החדשות והמשומשות בישראל.

 

 חזרה למעלהמאמרים בנושא מימון לרכב

 • מבצע מימון מרצדס ספרינטר

  מבצע מימון מרצדס ספרינטר

  23.07.13 | מבצעי רכב, מימון לרכב

  מרצדס מציעה את הספרינטר במבצע טרייד-אין ותנאי מימון אטרקטיביים

  חטיבת המסחריות של מרצדס יוצאת במבצע מימון וטרייד-אין על דגמי הספרינטר במסגרתו יקבלו הרוכשים מימון של עד 200,000 ₪ ללא ריבית והצמדה וכמו כן ייהנו הרוכשים מאפשרות לביצוע עסקת טרייד-אין במחירים אטרקטיביים. ההצעה מתייחסת לדגמי וואן, דאבל קבינה וחד קבינה. המימון ניתן באמצעות חברת 'כלמוביל פתרונות מימון'

   
 • רכב חדש בפחות מ-10,000 ₪

  רכב חדש בפחות מ-10,000 ₪

  17.02.13 | מבצעי רכב, מימון לרכב

  קיה פיקנטו במסלול רכישה משתלם, כמעט ללא מזומנים

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, יוצאת במבצע במסגרתו מוצעת קיה פיקנטו, מלהיטי המכירות בשנתיים האחרונות, במסלול רכישה בתשלומים. במסגרת המבצע נדרשים הרוכשים לשלם מקדמה בסך 9,900 ₪ ותשלום חודשי בסך 997 ₪ למשך 42 חודשים. בתום התקופה תינתן אפשרות לרכישת הרכב בתשלום היתרה. המבצע מתייחס לקיה פיקנטו

   
 • מימון רכב

  מימון רכב

  01.01.12 | מימון לרכב

  מעוניינים לרכוש רכב חדש אך זקוקים למימון רכב? כל המידע על סוגי המימון השונים נמצא בכתבה הבאה.

  רכישת מכונית חדשה כרוכה בלא מעט אתגרים ויש בה סיכון לא קטן. למרות הבדיקות ולמרות הניסיונות לעמוד על בעיות מהותיות בטרם הרכישה, עלול להיווצר מצב שבו באותה המכונית בה בחרתם תצוץ תקלה שאין מצליחים לעמוד על טיבה והיא מטרידה, או לחילופין תקלה שעלות התיקון שלה עלולה להיות גבוהה במיוחד. שורות אלה

   
 • 3
 • 4
 • 5
 • מתוך
 • 5
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה