בדקנו את RestorFX - מוצר חדשני וייחודי לשחזור צבע הרכב

 

מה זה RestorFX? מה המחיר? האם מדובר בגימיק, בפוליש משוכלל או בפריצת דרך בתחום הדיטיילינג?

תגיות | Restor FX, ריסטור FX

חברת RestorFX (ריסטור FX) הקנדית החלה את דרכה בשנת 2006 כשבידה טכנולוגיה חדשנית לשחזור צבע הרכב ללא צורך בפוליש המסיר שכבה מהלכה המקורית או בצביעה מחדש המורידה מערכו של הרכב. בנוסף, מבטיחה החברה כי לאחר יישום החומר, צבע הרכב יהיה עמיד יותר בפני שריטות ופגיעות עתידיות, ואף מעניקה 3 שנות אחריות על עמידות החומר. נשמע לכם טוב מדי מכדי להיות אמיתי? גם לי. אז יצאתי לבדוק את יכולתיה של RestorFX ולראות את הפלא במו עיניי.

 

אחרי יישום restorFXאחרי יישום restorFX

 

השלוחה הישראלית של RestorFX פועלת כ- 10 חודשים. סניפי הרשת ממוקמים בנתניה, נצרת עילית ואשדוד, ובקרוב יפתחו סניפים נוספים ברחבי הארץ. את פני קיבלו איגור ותומר מסניף נתניה - חבר'ה צעירים ושאפתנים הפועלים בתחום הדיטיילינג מספר שנים ולמעשה נמנים בין מובילי התחום בישראל. הצמד ללא ספק מכיר את התחום על בוריו והתשוקה למקצוע ניכרת בעיניהם ובעבודתם. החברה הקנדית מדריכה ומלווה את חבריה בישראל ונציגיה כבר הספיקו לבקר בסדנאות המקומיות פעמיים. הגעתי סקפטי, אך כשפגשתי את הבעלים, את רמת הידע המקצועי ואת הסדנה המסודרת, הייתי בטוח שהתוצאות לא יאכזבו. וכפי שניתן לראות בתמונות (ראו גם גלריה בסוף הכתבה), התוצאות היו לא פחות ממדהימות, אפילו מעל למצופה.

 

לפני ואחרי יישום אחרי יישום restorFXלפני ואחרי יישום restorFX

 

מה זה RestorFX?

 

במרבית המכוניות, פרט למכוניות פרימיום יקרות, שכבת הלכה המקורית המיועדת להעניק ברק והגנה לצבע, לא עמידה במיוחד לשריטות ופגעי מזג האוויר. בישראל - מדינה שטופת שמש בה נושא טיפוח הרכב אינו מפותח דיו, מרבית המכוניות דוהות מהר יחסית והן מלאות בסווירלים (Swirls) - אותן שריטות עגולות ומעצבנות שפוגמות בברק ובעומק צבע הרכב.

 

לפני ואחרי יישום אחרי יישום restorFXלפני ואחרי יישום restorFX

 

אז מה הפתרונות בשוק? אפשר לעשות פוליש ווקס, את זה כולם מכירים. אך לא כולם יודעים שפוליש מוריד שכבה מהלכה המקורית כדי להחליק ולהבריק את המשטח ולמעשה מחליש אותה. אם הפעולה מתבצעת על ידי בעל מקצוע לא מנוסה, התוצאה תהיה רעה ואף יכול להיגרם נזק. דיטיילר מקצועי ישיג תוצאות מרשימות למראה אך תצטרכו גם ציפוי הגנה/חומר איטום נוסף ואז המחיר יהיה גבוה בהתאם. פתרון נוסף יהיה צביעת הרכב מחדש. צביעה איכותית תהיה יקרה מאוד וצביעה זולה תשיג תוצאות מאכזבות למדי. בד"כ צביעה מחדש מורידה את ערך הרכב במכירה ויוצרת חשש אצל חלק מהרוכשים הפוטנציאלים, שמא הרכב עבר תאונה ולכן נדרשה צביעה.

 

המכונית נראית פתאום צעירה יותר בכמה שניםהמכונית נראית פתאום צעירה יותר בכמה שנים

 

RestorFX מציעה גישה שונה, לא פוליש ולא צביעה. למעשה מדובר בחומר כימי על בסיס לכה בעלת קשיחות גבוהה פי 5 מלכה סטנדרטית המגנה על צבע הרכב. החומר מתחבר מולקולרית ללכה הקיימת, ממלא את השריטות ומבריק את המשטח. לאחר יישום RestorFX מתקבל צבע בוהק ועמוק, והחברה מבטיחה שיישאר כזה לתמיד אם תטפחו את הרכב בצורה נכונה. המשטח כל כך מבריק עד שניתן לראות השתקפות מאוד ברורה של הסביבה, במיוחד ברכב כהה.

 

קילופים בלכה ופגיעות קשות אשר נגרמו מצואת ציפורים שלא הוסרה, ישאירו זכר לקיומם ונראים רק במבט בוחן מקרוב. לעין לא מקצועית הן מטושטשות כמעט לחלוטין. התוצאה הויזואלית לא נופלת ואף מתעלה על פוליש ברמה הגבוהה ביותר, אך כאן מקבלים עמידות גבוהה יותר לאורך זמן ואחריות לשלוש שנים - יתרון בולט וחשוב.

 

הצבע קיבל ברק ועומקהצבע קיבל ברק ועומק

 

מה כולל תהליך העבודה?

 

למשימה התנדבה פיג'ו 307 מודל 2008 בצבע כחול מטלי דהוי, מלאה שריטות וחסרת חיים. היא לא חלמה אפילו שתזכה לעבור מהפך כל כך משמעותי. ההכנה הראשונית כללה שטיפה יסודית, ייבוש באוויר, עיטוף חלקי פלסטיק, והסרת סמלים. בשלב הבא מחליקים את משטחי העבודה ומנקים שומנים. השלב השלישי והמרכזי כולל את יישום החומר RestorFX בצורה ידנית וייבוש איטי בעזרת נורות אינפרא אדומות בסביבה נקיה ללא אבק למשך 24 שעות. השלב הסופי כולל ביקורת ויישום אוטם צבע אורגני.

 

restorFX - תהליך העבודהrestorFX - תהליך העבודה

 

הייתי עד לכל תהליך העבודה, מתחילתו ועד סופו, והתרשמתי לטובה מהמקצועיות והפדנטיות של הצוות. הם הקפידו על הטמפרטורה המדוייקת של הרכב כדי לקבל תוצאות אופטימליות ביישום החומר ומדדנו זמנים לפני ביצוע חלק מהשלבים. עם תאורת הפלורסנט החזקה המדגישה כל פגם, הרגשתי קצת כמו בחדר ניתוח למכוניות. הניתוח עבר בהצלחה והפציינטית הצרפתיה חזרה לחיים יפים ונוצצים.

 

כדי לשמור על התוצאה, מומלצת שטיפה ידנית עם הרבה מים וסבון ייעודי, וייבוש במטלית מיקרופייבר איכותית למניעת שריטות.

 

RestorFX - מה המחיר?

 

זו שאלה שקשה לענות עליה בצורה חד משמעית. המחיר נקבע על פי מצב הצבע, גודל הרכב ומורכבות העבודה, והינו בטווח המחירים של טיפולי דיטיילינג מקצועי. אם תרצו לתקן שריטות עמוקות מאוד (עד הברזל) ומעיכות, יגיעו מומחים לעניין והמחיר יעלה בהתאם. כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת, תתבקשו להגיע לאחד הסניפים. אל תצפו לקבל הצעת מחיר בטלפון, זה פשוט בלתי אפשרי. אם הגעתם לסדנה וקיבלתם הצעה זולה או יקרה יותר, אל תופתעו. מדובר בעבודה בהתאמה אישית ולא במוצר מדף מוכן. הרי לא תוכלו לקבל הצעת מחיר לשיקום הפה מבלי לבקר אצל הרופא קודם, שיבדוק מה צריך לעשות ובכמה שיניים לטפל.

 

בסדנאות של RestorFX מציעים בנוסף חידוש פלסטיקה וחידוש פנסים לרכב. הפנסים חזרו למצב חדש והתוצאה המצויינת מגיעה עם הבטחה להישאר כזו לאורך זמן. התהליך כולל הסרת השכבה הדהוייה וציפוי הפנסים בחומר המגן מפני קרני UV הגורמים בין היתר לדהיית הפנסים.

 

אפקט הידרופובי לאחר יישום restorFXאפקט הידרופובי לאחר יישום אוטם צבע restorFX

 

החברה מציעה גם ציפוי קרמי ClearFX המקנה לצבע שכבת חוזק נוספת הדוחה מים ולא מושפעת מלשלשת ציפורים, מזהמים וחומרי ניקוי אגרסיביים. כמו כן, המשתמש הביתי יוכל לרכוש בסניפים מגוון חומרים לטיפוח הצבע ולשמירה על המצב הקיים.

 

למי כדאי להגיע ל- RestorFX ?

 

החומר מתאים לכל רכב, החל ממכוניות עממיות וזולות ועד למכוניות יוקרה שפוקדות את המקום לעיתים קרובות. הטיפול של איגור ותומר השיג תוצאות מרשימות וצפוי להעלות את ערך הרכב. למי שאוהב את רכבו ורוצה לשמור עליו נוצץ ובוהק לטווח ארוך, כדאי לשקול הגעה לאחד מסניפי RestorFX. אפילו רכבים עם לכה מתקלפת שנידונו לצביעה מחדש, מקבלים כאן הזדמנות שניה.

 

סיכום

 

התרשמתי כי RestorFX הינה חברה רצינית עם מגוון מוצרים מתקדמים לכל צורך בטיפוח הרכב. הצוות מקצועי ומקפיד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, לפי הספר ובלי לעגל פינות. המחיר אמנם לא זול אך התמורה גבוהה והתוצאה מובטחת לשלוש שנים לפחות. המחירים בהחלט תחרותיים ביחס למחיר שגובים דיטיילרים מובילים. כשראיתי את התוצאה הסופית פשוט נדהמתי, קשה לתאר את גודל השינוי וכמה טוב נראה הרכב לאחר יישום RestoreFX. הצבע קיבל ברק, עומק, וחיים חדשים. לא מדובר בעוד גימיק זול מערוץ הקניות אלא בפתרון יעיל שעובד ומציל גם מכוניות עם צבע במצב גרוע. אכן מדובר לדעתנו בפריצת דרך בתחום.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא אביזרים

 • איתוראן מתריעה מפני זינוק בגניבות רכב עקב משבר הקורונה

  איתוראן מתריעה מפני זינוק בגניבות רכב עקב משבר הקורונה

  26.03.20 | חדשות רכב מקומיות, ביטוח רכב

  חברת איתוראן מדווחת על גידול בגניבות רכב הנובע ממחסור בחלפים בעקבות סגירת מפעלים

  שחר שרצקי, סמנכ"ל בחברת איתוראן, מוסר כי: "המיתון במשק כתוצאה ממשבר הקורונה יביא לגל גניבות גדול של כלי רכב". שרצקי מעריך שהיקף גניבות הרכב בחודשים הקרובים יהיה בשווי של למעלה מ- 500 מיליון ₪. משחטת רכב אחת הסיבות המרכזיות לגידול בגניבות כלי רכב נובע ממחסור בחלפים בעקבות סגירת מפעל

   
 • שלמה החזקות מציגה זינוק של 110 מיליון ₪ ברווח הנקי

  שלמה החזקות מציגה זינוק של 110 מיליון ₪ ברווח הנקי

  25.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  שלמה החזקות מפרסמת את הדוחות הכספיים של שנת 2019 ומציגה רווח נקי של 203 מיליון ₪, גידול של 118% לעומת אשתקד

  חברת שלמה החזקות, העוסקת בליסינג, השכרה ומכירת כלי רכב, לצד ביטוח ואשראי חוץ בנקאי, מדווחת על התוצאות הכספיות לשנת 2019. הכנסות חברת ההחזקות בשנת 2019 עמדו על כ- 3.7 מיליארד ₪ בהשוואה לכ- 3.6 מיליארד ₪ אשתקד. הרווח הגולמי של חברת ההחזקות עומד על 724 מיליון ₪ בהשוואה ל- 617 מיליון ₪ אשתקד. הרווח

   
 • קל אוטו מצטרפת למאבק בקורונה ומספקת למד"א מעל 100 מכוניות

  קל אוטו מצטרפת למאבק בקורונה ומספקת למד"א מעל 100 מכוניות

  24.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  חברת קל אוטו מתגייסת למאבק בנגיף הקורונה ומעמידה לרשות מד"א מעל 100 כלי רכב ללא עלות, ביניהם רכבים מסחריים ומשאיות קירור

  חברת קל אוטו העוסקת בליסינג והשכרת רכב, מודיעה כי תעמיד לרשות מד"א (מגן דוד אדום) מעל 100 רכבים ללא עלות. בין הרכבים שתספק החברה נמנים כלי רכב פרטיים בהם יוכלו לנוע צוותי מד"א ברחבי הארץ ולתת מענה לציבור, משאיות קירור להובלת בדיקות קורונה, וכלי רכב מסחריים לצרכים שונים. קל אוטו מצטרפת למאבק

   
 • המוסכים יישארו פתוחים למרות מגפת הקורונה

  המוסכים יישארו פתוחים למרות מגפת הקורונה

  24.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  המוסכים ישארו פתוחים לכלל האזרחים, כך סיכמה הנהלת איגוד המוסכים עם ממשלת ישראל

  עם הגבלות התנועה במסחר, בבתי המלאכה, וההגבלות שהוטלו על האוכלוסיה בישראל, הוקם חמ"ל בהנהלת איגוד המוסכים והתקבלו מספר החלטות, ביניהן גם סיוע כלכלי לאנשי המוסכים שנקלעו למצוקה. בין היתר פעל החמ"ל מול ממשלת ישראל ומוסדותיה כדי לאפשר לכלל המוסכים עבודה שוטפת. בעלי המוסכים והעובדים ניאותו להמשיך לעבוד ל

   
 • קבוצת שלמה תרמה רכבים להובלת בדיקות קורונה

  קבוצת שלמה תרמה רכבים להובלת בדיקות קורונה

  23.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  קבוצת שלמה תרמה למגן דוד אדום חמישה רכבי הובלה בקירור לטובת הובלת כמויות גדולות של בדיקות קורונה למעבדות ברחבי הארץ

  בארגון מד״א (מגן דוד אדום) עלה צורך מיידי ברכבי הובלה בקירור להובלת כמויות גדולות של בדיקות קורונה למעבדות ברחבי הארץ וכן תרומות דם לבנק הדם ולמוקדים השונים. בשעות הבוקר התקבלה בקבוצת שלמה פנייה לסיוע תרומה למד״א, ובהנהלת הקבוצה נענו מיד לבקשה. בהנהלת הקבוצה נענו מייד לבקשה  

   
 • אלדן מתגייסת למלחמה בקורונה ומספקת 100 מכוניות לבתי החולים

  אלדן מתגייסת למלחמה בקורונה ומספקת 100 מכוניות לבתי החולים

  22.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  אלדן מתגייסת למלחמה נגד נגיף הקורונה ומספקת לבתי החולים 100 כלי רכב ללא עלות, על מנת לסייע בניידות הצוותים הרפואיים

  אלדן השכרת רכב מודיעה כי תעמיד לרשות הצוותים הרפואיים בבתי החולים השונים עד 100 כלי רכב לתקופה של עד חודש ימים ללא חיוב. מהחברה נמסר כי המהלך בוצע על מנת לסייע בניידות הצוותים הרפואים אשר עמלים יומם וליל לרפואת כלל אזרחי מדינת ישראל, במיוחד כאשר קיימת מגבלת ניידות. אלדן מתגייסת למלחמה בקורו

   
 • ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה 2020 מושקת בישראל

  ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה 2020 מושקת בישראל

  16.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה מושקת בישראל עם מרכב אופנתי ותג מחיר של החל מ- 249,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה היום את ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה אשר תתחרה במרצדס CLA. ב.מ.וו סדרה 2 גראן קופה 2020 החדשה מבוססת על פלטפורמת FAAR המודולרית המשמשת גם את ב.מ.וו X1 וב.מ.וו X2. הפלטפורמה נועדה לדגמי הנעה קדמית בעלי מנועים רוחביים ולקליטת יחידות הנעה היברידיות וחשמליות בניגוד לג

   
 • קיה אופטימה הייבריד חוזרת לישראל

  קיה אופטימה הייבריד חוזרת לישראל

  15.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  קיה אופטימה הייבריד חוזרת לישראל עם מפרט המתאים בעיקר לשוק המוניות. המחיר החל מ- 191,000 ₪

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, חוזרת לשווק את קיה אופטימה הייבריד לאחר ששיווקה הופסק עקב שינוי המיסוי הירוק בשנת 2019, אשר פגע במחירי היברידיות רבות עד כדי אי כדאיות. מחירה של קיה אופטימה הייבריד התייקר מ- 164,900 ₪ לכדי 190,900 ₪ ולכן מייעדת טלקאר את קיה אופטימה הייבריד אל שוק המוניות אשר מציג ביקוש לר

   
 • חדש בישראל: סקודה סקאלה 1.5TSI ספורט

  חדש בישראל: סקודה סקאלה 1.5TSI ספורט

  12.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה סקאלה מוצעת מעתה גם ברמת אבזור ספורט הבכירה עם מנוע טורבו בנזין 1.5 ליטרים בהספק 150 כ"ס. המחיר עומד על 139,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, החלה בשיווק הגרסה הבכירה של המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה. גרסת ספורט החדשה מציעה הופעה מרשימה יותר בזכות מושבי ספורט, דוושות בגימור אלומיניום, תקרה שחורה, גג שמש פנורמי, שמשה אחורית כהה ומוארכת, תאורת LED מלאה, וחישוקי 18 אינץ' במקום 17 אינץ' בגרסת סטייל. אלו

   
 • חברת EV-edge הקימה 12 עמדות טעינה בקריית עתידים

  חברת EV-edge הקימה 12 עמדות טעינה בקריית עתידים

  09.03.20 | ירוק, חדשות רכב מקומיות

  חברת EV-edge מקבוצת יוניון חתמה על הסכם בלעדיות להקמת עמדות טעינה בפארק ההייטק בקריית עתידים

  חברת EV-edge מקבוצת יוניון משיקה 12 עמדות טעינה חדשות לרכב חשמלי אשר ממוקמות במתחם ההייטק בקריית עתידים, המהווה את מקום מושבן של כמאה חברות וארגונים המעסיקים למעלה מעשרת אלפים עובדים. העמדות יועמדו לרשות החברות הפועלות במתחם אשר יוכלו להתקשר במנוי שנתי עם EV-edge, לשימוש בעמדות והתקנת עמדות נוספות ב

   
 • חדש בישראל: קאדילק XT5 טורבו

  חדש בישראל: קאדילק XT5 טורבו

  09.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  קאדילק XT5 מקבל גרסת כניסה חדשה עם מנוע טורבו בנזין 2.0 ליטרים בהספק 237 כ"ס. המחיר החל מ- 329,999 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית קאדילק לישראל, החלה בשיווק קאדילק XT5 בגרסת כניסה חדשה הכוללת מנוע טורבו בנזין בנפח 2.0 ליטרים בהספק 237 כ"ס ומומנט של 35.0 קג"מ המשודך לתיבת 9 הילוכים אוטומטית והנעה קדמית. המנוע כולל טכנולוגיות לשיפור היעילות, ביניהן מערכת לניתוק צילינדרים בשיוט. קאדילק XT5 מנו

   
 • חדש בישראל: וולוו XC40 T3

  חדש בישראל: וולוו XC40 T3

  08.03.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  וולוו XC40 בגרסת T3 עם מנוע בהספק 163 כ"ס מצטרף להיצע בישראל. המחיר החל מ- 218,900 ₪

  מאיר חברה למכוניות, יבואנית וולוו לישראל, משיקה גרסת כניסה חדשה של רכב הפנאי וולוו XC40 עם מנוע T3 בנפח 1.5 ליטרים ותג מחיר נגיש יותר הנמוך ב- 29,000 ₪ מגרסת T4 שהיוותה את גרסת הכניסה עד כה. וולוו XC40 יחידת ההנעה T3 כוללת מנוע טורבו בנזין 3 צילינדרים בנפח 1.5 ליטרים בהספק 163 ומומ

   
 • ניסאן ג'וק 2020 החדש מושק בישראל

  ניסאן ג'וק 2020 החדש מושק בישראל

  04.03.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ניסאן ג'וק מושק בדור חדש עם עיצוב אופנתי, מנוע טורבו 1.0 ליטר ותג מחיר של החל מ- 125,000 ₪

  קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן לישראל, השיקה את הדור השני של רכב הפנאי העירוני ניסאן ג'וק אשר יתחרה מול דגמים כגון טויוטה C-HR, פיג'ו 2008, סיאט ארונה וקיה סטוניק. הדגם החדש מציג עיצוב אופנתי בדומה לדגם הקודם, עם פנסים מפוצלים ותאורת LED מודרנית. עם זאת, החלק האחורי קיבל עיצוב שגרתי וקל יותר לעיכול

   
 • פולקסווגן פאסאט 2020 מושקת בישראל

  פולקסווגן פאסאט 2020 מושקת בישראל

  04.03.20 | חדשות רכב מקומיות

  פולקסווגן פאסאט מושקת בישראל לאחר מתיחת פנים עם מנועי טורבו בנזין חדשים. המחיר החל מ- 182,900 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, משיקה את המשפחתית הגדולה פולקסווגן פאסאט לאחר שעברה מתיחת פנים של אמצע החיים במסגרתה קיבלה שינויים קוסמטיים קלים המתמקדים בגופי תאורה, שבכה קדמית ופגושים בעיצוב מודרני ורענן מבעבר. פולקסווגן פאסאט היצע יחידות ההנעה כולל שני מנועי טורבו בנזי

   
 • קיה פיקנטו X-Line מושקת בישראל

  קיה פיקנטו X-Line מושקת בישראל

  27.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  קיה פיקנטו X-Line מציעה עיצוב בולט ומרכב מוגבה במעט במחיר 85,900 ₪

  חברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, החלה בשיווק קיה פיקנטו בגרסת X-Line המציעה מרכב מוגבה ב- 15 מ"מ התורם למרווח גחון של 156 מ"מ בסה"כ וחבילת עיצוב הכוללת אלמנטים בגוון ירוק ליים זרחני או כסוף בשבכה הקדמית ובפגושים. בנוסף כוללת גרסה זו קשתות גלגלים וחצאיות צד מושחרות, תאורת יום מסוג LED, פנסי LED א

   
 • אאודי Q3 RS ו- Q3 RS ספורטבק 2020 מושקים בישראל

  אאודי Q3 RS ו- Q3 RS ספורטבק 2020 מושקים בישראל

  25.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  גרסאות הקצה של אאודי Q3 חמושות במנוע 2.5 ליטרים בהספק 400 כ"ס המספק תאוצה למאה קמ"ש תוך 4.5 שניות. המחיר החל מ- 463,000 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית אאודי לישראל, משיקה היום את גרסאות הקצה לרכב הפנאי אאודי Q3 בגרסת המרכב הרגילה וגם בגרסת ספורטבק בעיצוב קופה 4 דלתות. אאודי Q3 RS ואאודי Q3 RS ספורטבק העיצוב החיצוני בגרסאות RS Q3 כולל אלמנטים ספורטיביים ביחס לגרסאות הרגילות. הפגוש הקדמי כולל כונסי אוויר מוג

   
 • פורשה ישראל מוזילה מחירים

  פורשה ישראל מוזילה מחירים

  23.02.20 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  פורשה מפרסמת מחירון חדש הכולל הוזלות מחירים של עד 170,000 ₪

  אורכיד ספורטס קארס ישראל בע"מ, יבואנית פורשה לישראל, מפרסמת מחירון חדש לדגמי 2020 הכולל הורדת מחירים של עד 170,000 ₪. המחירים החדשים יכנסו לתוקף היום. ניתן להתרשם מדגמי פורשה באולם התצוגה המרכזי ברחוב החושלים 8 בהרצליה פיתוח. פורשה 911 להלן דוגמאות להוזלות מחירים: דגם הכני

   
 • חדש בישראל: שברולט בלייזר טורבו

  חדש בישראל: שברולט בלייזר טורבו

  17.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  רכב הפנאי הגדול שברולט בלייזר מקבל גרסת 2.0 ליטרים טורבו בהספק 230 כ"ס. המחיר עומד על 285,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, מעדכנת את היצע גרסאותיו של שברולט בלייזר. מעתה תשווק גרסת RS רק עם מנוע טורבו בנזין ארבעה צילינדרים בנפח 2.0 ליטרים בהספק 230 כ"ס ומומנט של 35.7 קג"מ המשודך לתיבת 9 הילוכים אוטומטית ולמערכת הנעה כפולה מסוג Twin Clutch. צריכת הדלק הממוצעת בגרסה זו עומדת על 10 ק"מ ללי

   
 • יונדאי i10 החדשה 2020 מושקת בישראל

  יונדאי i10 החדשה 2020 מושקת בישראל

  16.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  יונדאי i10 מושקת בישראל עם אבזור נוחות ובטיחות עדכני, תיבה אוטומטית רובוטית, ואפשרות לליסינג פרטי. המחיר החל מ- 69,900 ₪

  כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, החלה בשיווק יונדאי i10 החדשה 2020 בדורה השלישי. העיצוב החיצוני צעיר וספורטיבי עם חזית הכוללת שבכה רחבה בה משתלבים פנסי תאורת היום. יונדאי i10 החדשה ארוכה ורחבה יותר מהדגם הקודם וגם הנוסעים בשורת המושבים האחורית צפויים ליהנות ממרווח ברכיים משופר. אורכה הכולל 3,670 מ"מ

   
 • רנו מאסטר 2020 החדש בישראל

  רנו מאסטר 2020 החדש בישראל

  13.02.20 | חדשות רכב מקומיות

  רנו מאסטר 2020 הגיע לישראל עם עיצוב חדש, איבזור בטיחות משופר וסביבת נהג מאובזרת. המחיר החל מ- 214,000 ₪

  קבוצת קרסו, יבואנית רנו לישראל, החלה בימים אלה לשווק את רנו מאסטר 2020 לאחר שעבר מתיחת פנים. רנו מאסטר מתחרה ברכבים מסחריים כגון יונדאי H350, פיאט דוקאטו, פיג׳ו בוקסר, ומרצדס ספרינטר. בשלב זה ישווק רנו מאסטר בגרסת VAN סגור במשקל כולל של 3.5 או 4.5 טון ובמגוון מידות מרכב. בהמשך יוצעו גרסאות נוספות בי