בדקנו את RestorFX - מוצר חדשני וייחודי לשחזור צבע הרכב

 

מה זה RestorFX? מה המחיר? האם מדובר בגימיק, בפוליש משוכלל או בפריצת דרך בתחום הדיטיילינג?

תגיות | Restor FX, ריסטור FX

חברת RestorFX (ריסטור FX) הקנדית החלה את דרכה בשנת 2006 כשבידה טכנולוגיה חדשנית לשחזור צבע הרכב ללא צורך בפוליש המסיר שכבה מהלכה המקורית או בצביעה מחדש המורידה מערכו של הרכב. בנוסף, מבטיחה החברה כי לאחר יישום החומר, צבע הרכב יהיה עמיד יותר בפני שריטות ופגיעות עתידיות, ואף מעניקה 3 שנות אחריות על עמידות החומר. נשמע לכם טוב מדי מכדי להיות אמיתי? גם לי. אז יצאתי לבדוק את יכולתיה של RestorFX ולראות את הפלא במו עיניי.

 

אחרי יישום restorFXאחרי יישום restorFX

 

השלוחה הישראלית של RestorFX פועלת כ- 10 חודשים. סניפי הרשת ממוקמים בנתניה, נצרת עילית ואשדוד, ובקרוב יפתחו סניפים נוספים ברחבי הארץ. את פני קיבלו איגור ותומר מסניף נתניה - חבר'ה צעירים ושאפתנים הפועלים בתחום הדיטיילינג מספר שנים ולמעשה נמנים בין מובילי התחום בישראל. הצמד ללא ספק מכיר את התחום על בוריו והתשוקה למקצוע ניכרת בעיניהם ובעבודתם. החברה הקנדית מדריכה ומלווה את חבריה בישראל ונציגיה כבר הספיקו לבקר בסדנאות המקומיות פעמיים. הגעתי סקפטי, אך כשפגשתי את הבעלים, את רמת הידע המקצועי ואת הסדנה המסודרת, הייתי בטוח שהתוצאות לא יאכזבו. וכפי שניתן לראות בתמונות (ראו גם גלריה בסוף הכתבה), התוצאות היו לא פחות ממדהימות, אפילו מעל למצופה.

 

לפני ואחרי יישום אחרי יישום restorFXלפני ואחרי יישום restorFX

 

מה זה RestorFX?

 

במרבית המכוניות, פרט למכוניות פרימיום יקרות, שכבת הלכה המקורית המיועדת להעניק ברק והגנה לצבע, לא עמידה במיוחד לשריטות ופגעי מזג האוויר. בישראל - מדינה שטופת שמש בה נושא טיפוח הרכב אינו מפותח דיו, מרבית המכוניות דוהות מהר יחסית והן מלאות בסווירלים (Swirls) - אותן שריטות עגולות ומעצבנות שפוגמות בברק ובעומק צבע הרכב.

 

לפני ואחרי יישום אחרי יישום restorFXלפני ואחרי יישום restorFX

 

אז מה הפתרונות בשוק? אפשר לעשות פוליש ווקס, את זה כולם מכירים. אך לא כולם יודעים שפוליש מוריד שכבה מהלכה המקורית כדי להחליק ולהבריק את המשטח ולמעשה מחליש אותה. אם הפעולה מתבצעת על ידי בעל מקצוע לא מנוסה, התוצאה תהיה רעה ואף יכול להיגרם נזק. דיטיילר מקצועי ישיג תוצאות מרשימות למראה אך תצטרכו גם ציפוי הגנה/חומר איטום נוסף ואז המחיר יהיה גבוה בהתאם. פתרון נוסף יהיה צביעת הרכב מחדש. צביעה איכותית תהיה יקרה מאוד וצביעה זולה תשיג תוצאות מאכזבות למדי. בד"כ צביעה מחדש מורידה את ערך הרכב במכירה ויוצרת חשש אצל חלק מהרוכשים הפוטנציאלים, שמא הרכב עבר תאונה ולכן נדרשה צביעה.

 

המכונית נראית פתאום צעירה יותר בכמה שניםהמכונית נראית פתאום צעירה יותר בכמה שנים

 

RestorFX מציעה גישה שונה, לא פוליש ולא צביעה. למעשה מדובר בחומר כימי על בסיס לכה בעלת קשיחות גבוהה פי 5 מלכה סטנדרטית המגנה על צבע הרכב. החומר מתחבר מולקולרית ללכה הקיימת, ממלא את השריטות ומבריק את המשטח. לאחר יישום RestorFX מתקבל צבע בוהק ועמוק, והחברה מבטיחה שיישאר כזה לתמיד אם תטפחו את הרכב בצורה נכונה. המשטח כל כך מבריק עד שניתן לראות השתקפות מאוד ברורה של הסביבה, במיוחד ברכב כהה.

 

קילופים בלכה ופגיעות קשות אשר נגרמו מצואת ציפורים שלא הוסרה, ישאירו זכר לקיומם ונראים רק במבט בוחן מקרוב. לעין לא מקצועית הן מטושטשות כמעט לחלוטין. התוצאה הויזואלית לא נופלת ואף מתעלה על פוליש ברמה הגבוהה ביותר, אך כאן מקבלים עמידות גבוהה יותר לאורך זמן ואחריות לשלוש שנים - יתרון בולט וחשוב.

 

הצבע קיבל ברק ועומקהצבע קיבל ברק ועומק

 

מה כולל תהליך העבודה?

 

למשימה התנדבה פיג'ו 307 מודל 2008 בצבע כחול מטלי דהוי, מלאה שריטות וחסרת חיים. היא לא חלמה אפילו שתזכה לעבור מהפך כל כך משמעותי. ההכנה הראשונית כללה שטיפה יסודית, ייבוש באוויר, עיטוף חלקי פלסטיק, והסרת סמלים. בשלב הבא מחליקים את משטחי העבודה ומנקים שומנים. השלב השלישי והמרכזי כולל את יישום החומר RestorFX בצורה ידנית וייבוש איטי בעזרת נורות אינפרא אדומות בסביבה נקיה ללא אבק למשך 24 שעות. השלב הסופי כולל ביקורת ויישום אוטם צבע אורגני.

 

restorFX - תהליך העבודהrestorFX - תהליך העבודה

 

הייתי עד לכל תהליך העבודה, מתחילתו ועד סופו, והתרשמתי לטובה מהמקצועיות והפדנטיות של הצוות. הם הקפידו על הטמפרטורה המדוייקת של הרכב כדי לקבל תוצאות אופטימליות ביישום החומר ומדדנו זמנים לפני ביצוע חלק מהשלבים. עם תאורת הפלורסנט החזקה המדגישה כל פגם, הרגשתי קצת כמו בחדר ניתוח למכוניות. הניתוח עבר בהצלחה והפציינטית הצרפתיה חזרה לחיים יפים ונוצצים.

 

כדי לשמור על התוצאה, מומלצת שטיפה ידנית עם הרבה מים וסבון ייעודי, וייבוש במטלית מיקרופייבר איכותית למניעת שריטות.

 

RestorFX - מה המחיר?

 

זו שאלה שקשה לענות עליה בצורה חד משמעית. המחיר נקבע על פי מצב הצבע, גודל הרכב ומורכבות העבודה, והינו בטווח המחירים של טיפולי דיטיילינג מקצועי. אם תרצו לתקן שריטות עמוקות מאוד (עד הברזל) ומעיכות, יגיעו מומחים לעניין והמחיר יעלה בהתאם. כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת, תתבקשו להגיע לאחד הסניפים. אל תצפו לקבל הצעת מחיר בטלפון, זה פשוט בלתי אפשרי. אם הגעתם לסדנה וקיבלתם הצעה זולה או יקרה יותר, אל תופתעו. מדובר בעבודה בהתאמה אישית ולא במוצר מדף מוכן. הרי לא תוכלו לקבל הצעת מחיר לשיקום הפה מבלי לבקר אצל הרופא קודם, שיבדוק מה צריך לעשות ובכמה שיניים לטפל.

 

בסדנאות של RestorFX מציעים בנוסף חידוש פלסטיקה וחידוש פנסים לרכב. הפנסים חזרו למצב חדש והתוצאה המצויינת מגיעה עם הבטחה להישאר כזו לאורך זמן. התהליך כולל הסרת השכבה הדהוייה וציפוי הפנסים בחומר המגן מפני קרני UV הגורמים בין היתר לדהיית הפנסים.

 

אפקט הידרופובי לאחר יישום restorFXאפקט הידרופובי לאחר יישום אוטם צבע restorFX

 

החברה מציעה גם ציפוי קרמי ClearFX המקנה לצבע שכבת חוזק נוספת הדוחה מים ולא מושפעת מלשלשת ציפורים, מזהמים וחומרי ניקוי אגרסיביים. כמו כן, המשתמש הביתי יוכל לרכוש בסניפים מגוון חומרים לטיפוח הצבע ולשמירה על המצב הקיים.

 

למי כדאי להגיע ל- RestorFX ?

 

החומר מתאים לכל רכב, החל ממכוניות עממיות וזולות ועד למכוניות יוקרה שפוקדות את המקום לעיתים קרובות. הטיפול של איגור ותומר השיג תוצאות מרשימות וצפוי להעלות את ערך הרכב. למי שאוהב את רכבו ורוצה לשמור עליו נוצץ ובוהק לטווח ארוך, כדאי לשקול הגעה לאחד מסניפי RestorFX. אפילו רכבים עם לכה מתקלפת שנידונו לצביעה מחדש, מקבלים כאן הזדמנות שניה.

 

סיכום

 

התרשמתי כי RestorFX הינה חברה רצינית עם מגוון מוצרים מתקדמים לכל צורך בטיפוח הרכב. הצוות מקצועי ומקפיד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, לפי הספר ובלי לעגל פינות. המחיר אמנם לא זול אך התמורה גבוהה והתוצאה מובטחת לשלוש שנים לפחות. המחירים בהחלט תחרותיים ביחס למחיר שגובים דיטיילרים מובילים. כשראיתי את התוצאה הסופית פשוט נדהמתי, קשה לתאר את גודל השינוי וכמה טוב נראה הרכב לאחר יישום RestoreFX. הצבע קיבל ברק, עומק, וחיים חדשים. לא מדובר בעוד גימיק זול מערוץ הקניות אלא בפתרון יעיל שעובד ומציל גם מכוניות עם צבע במצב גרוע. אכן מדובר לדעתנו בפריצת דרך בתחום.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא אביזרים

 • שברולט אקווינוקס 2019 מקבל אבזור בטיחות משופר

  שברולט אקווינוקס 2019 מקבל אבזור בטיחות משופר

  10.11.19 | חדשות רכב מקומיות

  רכב הפנאי שברולט אקווינוקס מקבל רמת אבזור חדשה ואבזור בטיחות מורחב

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, משיקה רמות אבזור חדשות לרכב הפנאי שברולט אקווינוקס 2019 הכוללות אבזור בטיחות משופר. מחיר גרסת הכניסה נותר כשהיה, אך הגרסה הבכירה התייקרה ב- 2,000 ₪. שברולט אקווינוקס גרסת הכניסה LS כוללת מעתה תזכורת למניעת שכחת ילד במושב האחורי, בלימה אוטונומית עם

   
 • ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה 2019 מושקת בישראל

  06.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  ב.מ.וו סדרה 1 החדשה מושקת בישראל. המחיר החל מ- 199,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את המשפחתית הקומפקטית ב.מ.וו סדרה 1 בדור שלישי וחדש, אשר מתחרה במרצדס A קלאס, אאודי A3, ודומותיהן. עיצובה החיצוני מאמץ אלמנטים מוכרים משפת העיצוב המסורתית של המותג, הכולל את גריל הכליות המסורתי וגופי תאורה רחבים מאחור המקנים מראה יציב ורחב. ב.מ.וו סד

   
 • רנו מגאן RS קאפ מושקת בישראל

  רנו מגאן RS קאפ מושקת בישראל

  06.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו מגאן RS מושקת בישראל עם מנוע בהספק 280 כ"ס ותיבת הילוכים רובוטית במחיר 235,000 ₪

  לאחר המתנה בת שנתיים, מושקת בישראל רנו מגאן RS אשר תתחרה במשפחתיות ספורטיביות כגון סיאט לאון קופרה ופולקסווגן גולף GTI. העיצוב הקרבי מושג באמצעות בתי גלגלים רחבים המאכלסים חישוקי 19 אינץ' נאים, פגוש קדמי בולט עם פנסי ערפל בעיצוב דגל שחמט, פתחי אוורור מאחורי הגלגלים הקדמיים, ופגוש אחורי עם יציאת מפלט

   
 • מיצובישי ASX החדש 2019 מושק בישראל

  מיצובישי ASX החדש 2019 מושק בישראל

  05.11.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הקרוסאובר הקומפקטי מיצובישי ASX נוחת בישראל לאחר מתיחת פנים נוספת, עם תג מחיר של החל מ- 135,900 ₪

  מיצובישי ASX, הקרוסאובר הקומפקטי של המותג, מושק בישראל לאחר שזכה למתיחת פנים בפעם הרביעית מאז הוצג לראשונה בשנת 2010. החרטום החדש מיישר קו עם שפת העיצוב הנוכחית של היצרנית בהשראת מיצובישי אקליפס קרוס. מאחור גופי תאורה ופגושים חדשים ומהצד ניתן לזהות חישוקים בעיצוב חדש. מידותיו ומחירו הנגיש יחסית של מ

   
 • חדש בישראל: סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל

  חדש בישראל: סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל

  03.11.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל כוללת אבזור נוחות ובטיחות נוסף. המחיר עומד על 125,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, החלה בשיווק גרסה מאובזרת יותר של המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה. גרסת סטייל החדשה תוצע לצד רמת הכניסה אמבישן ששווקה עד כה. סקודה סקאלה סקודה סקאלה ברמת אבזור סטייל כוללת מערכת מולטימדיה עם צג בגודל 8 אינץ' המריץ את מערכת ההפעלה בולרו בדור 3 בעב

   
 • סקודה קודיאק מושק ברמת אבזור ביזנס מוזלת

  סקודה קודיאק מושק ברמת אבזור ביזנס מוזלת

  28.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה קודיאק מקבל גרסת כניסה חדשה במחיר 171,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, משיקה היום גרסת כניסה חדשה לרכב הפנאי סקודה קודיאק בעל שבעת המושבים. רמת האבזור החדשה ביזנס תוצע במחיר 171,990 ₪ הנמוך ב- 11,000 ₪ מגרסת אמבישן ששימשה כגרסת הכניסה של הדגם עד כה. כמו כן, בהתאם לעדכוני העיצוב החדשים אצל היצרנית, נמצא על דלת תא המטען את כיתוב המות

   
 • מרצדס GLS החדש 2019 מושק בישראל

  מרצדס GLS החדש 2019 מושק בישראל

  28.10.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מרצדס GLS החדש מוצע בישראל עם מנועי טורבו דיזל שישה צילינדרים, אבזור מפנק, ומערכות בטיחות סמי-אוטונומיות. המחיר החל מ- 811,900 ₪

  רכב הפנאי שטח היוקרתי מרצדס GLS מושק היום בישראל בדורו השלישי ויתחרה בב.מ.וו X7. הדגם מוצע עם שישה או שבעה מושבים ומציג מידות ענק עם אורך של 5,205 מ"מ, רוחב של 1,955 מ"מ, גובה של 1,823 מ"מ, ובסיס גלגלים באורך 3,135 מ"מ. מימדים אלו מספקים תא נוסעים שימושי מאוד, כולל מרווח ברכיים נדיב גם בשורת המושבים

   
 • נחשף מחירו בישראל של הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV

  נחשף מחירו בישראל של הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV

  24.10.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש, רכב חשמלי

  MG ZS EV החשמלי מושק רשמית בישראל במחיר של החל מ- 138,888 ₪

  לפני כחודש דיווחנו כי הקרוסאובר החשמלי MG ZS EV מוצע במכירה מוקדמת ומאז נרשמו כ- 1,500 לקוחות המעוניינים לרכוש את הרכב. כעת נחשף מחירו של הדגם המסקרן, העומד על החל מ- 138,888 ₪ וכולל עמדת טעינה ביתית (לא כולל התקנה) וכבלי טעינה מוד 2 ומוד 3. כמו כן, MG ZS EV ישווק עם אחריות מלאה לחמש שנים או 150,000

   
 • אלפא רומיאו טונלה נחשף בתמונות ריגול

  אלפא רומיאו טונלה נחשף בתמונות ריגול

  15.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  תמונות ראשוניות חושפות קרוסאובר קומפקטי בעיצוב אלפיסטי דינמי וצעיר

  אלפא רומיאו טונלה צפוי להתחרות בקרוסאוברים קומפקטיים כגון אאודי Q3 וב.מ.וו X1. הנשק של אלפא רומיאו הוא עיצוב מרהיב. בתמונות המוצגות נראה הרכב בגרסה הנראית בשלה לייצור סדרתי. אלפא רומיאו טונלה הרכב שבתמונות מציג את שפת העיצוב המוכרת של המותג בדומה לאלפא רומאיו סטלביו, אך מציג גופי ת

   
 • לנד רובר דיפנדר החדש 2019 מושק בישראל

  לנד רובר דיפנדר החדש 2019 מושק בישראל

  15.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  לנד רובר דיפנדר 110 החדש מוצע במכירה מוקדמת עם תג מחיר של החל מ- 495,000 ₪

  חברת המזרח, יבואנית לנד רובר לישראל, פותחת את פנקס ההזמנות למכירה מוקדמת של רכב השטח המיתולוגי לנד רובר דיפנדר, אשר צבר לאורך דורותיו מוניטין של רכב שטח קשוח המציג עמידות ושרידות בתנאים הקשים ביותר. לנד רובר דיפנדר 110 לטענת היצרנית, לנד רובר דיפנדר החדש משמר את יכולת השטח האגדית ו

   
 • עומר לוי מונה ליו"ר קבוצת סמל"ת

  עומר לוי מונה ליו"ר קבוצת סמל"ת

  07.10.19 | חדשות רכב מקומיות

  מר לוי, אשר כיהן במספר תפקידים בקבוצה, ביניהם כמשנה למנכ"ל, מונה ליו"ר מועצת המנהלים בקבוצת סמל"ת

  קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט, סובארו, אלפא רומיאו, קרייזלר, דודג', ראם, ג'יפ, ואיווקו לישראל, מודיעה על מינוי מר עומר לוי לתפקיד יו"ר מועצת המנהלים החברה. עומר לוי כיהן לאורך השנים במספר תפקידים, ביניהם אף משנה למנכ"ל החברה. עומר לוי מיכאל לוי, יו"ר קבוצת סמל"ת, מסר כי: "אני שמח לעדכן

   
 • חברת איתוראן וחברת הסטארט-אפ הישראלית MDGo משתפות פעולה לפיתוח מערכת מצילת חיים

  חברת איתוראן וחברת הסטארט-אפ הישראלית MDGo משתפות פעולה לפיתוח מערכת מצילת חיים

  07.10.19 | בטיחות, חדשות רכב מקומיות

  חברת איתוראן אמונה על הטמעת טכנולוגיה לזיהוי תאונת דרכים, ושידור המקרה באמצעות חיישנים מבית MDGo אשר ימסרו נתונים אודות חומרת הפצועים למד"א

  חברת איתוראן וחברת הסטארפ-אפ הישראלית MDGo חתמו על הסכם המשלב בין טכנולוגיות שתי החברות, ליצירת מערכת מצילת חיים, המאפשרת לשדר בזמן אמת מידע אודות קרות תאונה והשלכותיה על הפצועים בשטח למד"א. תאונת דרכים המערכת, אשר זכתה לכינוי "איתוראן SOS", משלבת חיישן מתוצרת MDGo, בעל יכולת זיהוי

   
 • חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי נכנסות לתחום טעינת רכבים חשמליים

  חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי נכנסות לתחום טעינת רכבים חשמליים

  06.10.19 | ירוק, חדשות רכב מקומיות, רכב חשמלי

  חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי חתמו על הסכם להקמת 120 עמדות טעינה ב- 15 מרכזים מסחריים אשר בבעלות קבוצת עזריאלי

  חברת סונול EVI וקבוצת עזריאלי חתמו על הסכם במסגרתו יקימו רשת המונה כ- 120 עמדות טעינה למכוניות חשמליות ב- 15 מרכזי עזריאלי הממוקמים בצירי תנועה מרכזיים מבחינה אסטרטגית ובמרכזי ערים. התפיסה היא כי עמדות הטעינה ישמשו בין היתר את עובדי המשרדים הסמוכים למרכזים המסחריים של קבוצת עזריאלי בשעות העבודה. &n

   
 • טויוטה מסרה 75,000 היברידיות בישראל

  טויוטה מסרה 75,000 היברידיות בישראל

  03.10.19 | ירוק, חדשות רכב מקומיות, מסירות רכב חדש בישראל

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מציינת מסירת 75,000 מכוניות היברידיות בישראל אשר הביאו לחסכון כולל של כ- 390 אלף טון CO2 לאורך השנים

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מציינת אבן דרך משמעותית עם מסירת 75,000 מכוניות טויוטה היברידיות בישראל. הרכב ה- 75,000 במספר הינו מסוג טויוטה C-HR בצבע אפור מתכתי אשר נמסר ללילך אלון מכפר יונה על ידי אנדרו חורש - מנכ"ל טויוטה בישראל, והאחים יעקב ואיציק כהן - בעלי סוכנות דנאל מוטורס בכפר סבא.

   
 • הרכבים והמותגים הנמכרים ביותר בישראל - ספטמבר 2019

  הרכבים והמותגים הנמכרים ביותר בישראל - ספטמבר 2019

  03.10.19 | חדשות רכב מקומיות, מסירות רכב חדש בישראל

  מתחילת השנה נמסרו בישראל 218,094 מכוניות חדשות ואלו המכוניות והמותגים המובילים בישראל

  על פי נתוני איגוד יבואני הרכב, מתחילת השנה נמסרו בישראל 218,094 מכוניות חדשות, נתון המהווה ירידה של 3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. בחודש ספטמבר לבדו נמסרו 17,740 מכוניות חדשות. טויוטה קורולה - המכונית הנמכרת ביותר בישראל יונדאי במקום הראשון עם 35,838 מסירות מתחילת השנה ועליה של 4%

   
 • סיטרואן קקטוס מוזל ומקבל מנוע בהספק 130 כ"ס

  סיטרואן קקטוס מוזל ומקבל מנוע בהספק 130 כ"ס

  25.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  סיטרואן קקטוס מושק עם מנוע בהספק 130 כ"ס בעוד גרסת הכניסה עם מנוע 110 כ"ס מוזלת ב- 3,000 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית סיטרואן לישראל, משיקה היום את סיטרואן קקטוס בגרסת 130 כ"ס ברמת אבזור שייק פק הבכירה. במקביל מוזלת גרסת ה- 110 כ"ס ב- 3,000 ₪ וכל גרסאות הדגם מוצעות במחיר השקה למשך חודש ימים. סיטרואן קקטוס יחידת ההנעה החדשה כוללת מנוע בנזין שלושה צילינדרים בנפח 1.2 ליטרים בה

   
 • סובארו פורסטר וסובארו XV זכו באישור להתקנת וו גרירה

  סובארו פורסטר וסובארו XV זכו באישור להתקנת וו גרירה

  25.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  הדגמים בתקינה הקנדית, קבלו את אישור משרד התחבורה להתקנת וו גרירה

  קבוצת סמל"ת, יבואנית סובארו לישראל, מבשרת על קבלת אישור משרד התחבורה להתקנת וו גרירה בדגמי סובארו XV קרוסטרק וסובארו פורסטר בתקינה הקנדית, לאחר שאישור כזה לא הומצא עד כה. סובארו פורסטר כושר הגרירה של סובארו XV קרוסטרק עומד על 1,400 ק"ג לנגרר עם מערכת בלימה או עד 750 ק"ג לנגרר נטול

   
 • מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  מרצדס C300e היברידית מושקת בישראל

  23.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  גרסת הפלאג-אין הייבריד המעודכנת מרצדס C300e מושקת בישראל במחיר של החל מ- 335,900 ₪

  מרצדס C300e, גרסת הפלאג-אין הייבריד של מרצדס C קלאס המעודכנת, מציגה יחידת הנעה משופרת עם טווח נסיעה גדול יותר ביחס לדגם המוחלף. בנוסף שודרג תא הנוסעים, עודכן העיצוב החיצוני, ונוספו מערכות הנהיגה והבטיחות המתקדמות של היצרנית. מרצדס C300e מרצדס C300e מצויידת במנוע חשמלי בהספק 122 כ"ס

   
 • מיני קופר SE החשמלית מוצעת במכירה מוקדמת בישראל

  מיני קופר SE החשמלית מוצעת במכירה מוקדמת בישראל

  16.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חשמלי

  החל מהיום ניתן לשריין קדימות בהזמנת מיני קופר SE חשמלית. המכוניות הראשונות ימסרו ללקוחות בתחילת 2020

  דלק מוטורס, יבואנית מיני לישראל, מודיעה על תחילת המכירה המוקדמת למכונית החשמלית הראשונה של המותג. מיני קופר SE אשר הוצגה לראשונה לפני כחודשיים בלבד, הגיעה לנמל תל אביב לתצוגה של עשרה ימים בלבד למטרת קידום מכירות. החל מהיום תוכלו לשריין הזמנה באתר האינטרנט של החברה אך את המכונית תקבלו בתחילת שנת 2020

   
 • ב.מ.וו X1 החדש 2019 מושק בישראל

  ב.מ.וו X1 החדש 2019 מושק בישראל

  15.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  ב.מ.וו X1 מושק בישראל לאחר מתיחת פנים במחיר של החל מ- 249,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את הקרוסאובר ב.מ.וו X1 לאחר שזכה למתיחת פנים על מנת להתחרות מול דגמים צעירים יותר כגון אאודי Q3, וולוו XC40, ומרצדס GLA. במסגרת מתיחת הפנים הובלט גריל הכליות המסורתי למימדי ענק, כמגמת היצרנית, בדומה לדגמי ב.מ.וו X7, וסדרה 7 החדשים. כמו כן, עודכנו גופי התאורה