בדקנו את RestorFX - מוצר חדשני וייחודי לשחזור צבע הרכב

 

מה זה RestorFX? מה המחיר? האם מדובר בגימיק, בפוליש משוכלל או בפריצת דרך בתחום הדיטיילינג?

תגיות | Restor FX, ריסטור FX

חברת RestorFX (ריסטור FX) הקנדית החלה את דרכה בשנת 2006 כשבידה טכנולוגיה חדשנית לשחזור צבע הרכב ללא צורך בפוליש המסיר שכבה מהלכה המקורית או בצביעה מחדש המורידה מערכו של הרכב. בנוסף, מבטיחה החברה כי לאחר יישום החומר, צבע הרכב יהיה עמיד יותר בפני שריטות ופגיעות עתידיות, ואף מעניקה 3 שנות אחריות על עמידות החומר. נשמע לכם טוב מדי מכדי להיות אמיתי? גם לי. אז יצאתי לבדוק את יכולתיה של RestorFX ולראות את הפלא במו עיניי.

 

אחרי יישום restorFXאחרי יישום restorFX

 

השלוחה הישראלית של RestorFX פועלת כ- 10 חודשים. סניפי הרשת ממוקמים בנתניה, נצרת עילית ואשדוד, ובקרוב יפתחו סניפים נוספים ברחבי הארץ. את פני קיבלו איגור ותומר מסניף נתניה - חבר'ה צעירים ושאפתנים הפועלים בתחום הדיטיילינג מספר שנים ולמעשה נמנים בין מובילי התחום בישראל. הצמד ללא ספק מכיר את התחום על בוריו והתשוקה למקצוע ניכרת בעיניהם ובעבודתם. החברה הקנדית מדריכה ומלווה את חבריה בישראל ונציגיה כבר הספיקו לבקר בסדנאות המקומיות פעמיים. הגעתי סקפטי, אך כשפגשתי את הבעלים, את רמת הידע המקצועי ואת הסדנה המסודרת, הייתי בטוח שהתוצאות לא יאכזבו. וכפי שניתן לראות בתמונות (ראו גם גלריה בסוף הכתבה), התוצאות היו לא פחות ממדהימות, אפילו מעל למצופה.

 

לפני ואחרי יישום אחרי יישום restorFXלפני ואחרי יישום restorFX

 

מה זה RestorFX?

 

במרבית המכוניות, פרט למכוניות פרימיום יקרות, שכבת הלכה המקורית המיועדת להעניק ברק והגנה לצבע, לא עמידה במיוחד לשריטות ופגעי מזג האוויר. בישראל - מדינה שטופת שמש בה נושא טיפוח הרכב אינו מפותח דיו, מרבית המכוניות דוהות מהר יחסית והן מלאות בסווירלים (Swirls) - אותן שריטות עגולות ומעצבנות שפוגמות בברק ובעומק צבע הרכב.

 

לפני ואחרי יישום אחרי יישום restorFXלפני ואחרי יישום restorFX

 

אז מה הפתרונות בשוק? אפשר לעשות פוליש ווקס, את זה כולם מכירים. אך לא כולם יודעים שפוליש מוריד שכבה מהלכה המקורית כדי להחליק ולהבריק את המשטח ולמעשה מחליש אותה. אם הפעולה מתבצעת על ידי בעל מקצוע לא מנוסה, התוצאה תהיה רעה ואף יכול להיגרם נזק. דיטיילר מקצועי ישיג תוצאות מרשימות למראה אך תצטרכו גם ציפוי הגנה/חומר איטום נוסף ואז המחיר יהיה גבוה בהתאם. פתרון נוסף יהיה צביעת הרכב מחדש. צביעה איכותית תהיה יקרה מאוד וצביעה זולה תשיג תוצאות מאכזבות למדי. בד"כ צביעה מחדש מורידה את ערך הרכב במכירה ויוצרת חשש אצל חלק מהרוכשים הפוטנציאלים, שמא הרכב עבר תאונה ולכן נדרשה צביעה.

 

המכונית נראית פתאום צעירה יותר בכמה שניםהמכונית נראית פתאום צעירה יותר בכמה שנים

 

RestorFX מציעה גישה שונה, לא פוליש ולא צביעה. למעשה מדובר בחומר כימי על בסיס לכה בעלת קשיחות גבוהה פי 5 מלכה סטנדרטית המגנה על צבע הרכב. החומר מתחבר מולקולרית ללכה הקיימת, ממלא את השריטות ומבריק את המשטח. לאחר יישום RestorFX מתקבל צבע בוהק ועמוק, והחברה מבטיחה שיישאר כזה לתמיד אם תטפחו את הרכב בצורה נכונה. המשטח כל כך מבריק עד שניתן לראות השתקפות מאוד ברורה של הסביבה, במיוחד ברכב כהה.

 

קילופים בלכה ופגיעות קשות אשר נגרמו מצואת ציפורים שלא הוסרה, ישאירו זכר לקיומם ונראים רק במבט בוחן מקרוב. לעין לא מקצועית הן מטושטשות כמעט לחלוטין. התוצאה הויזואלית לא נופלת ואף מתעלה על פוליש ברמה הגבוהה ביותר, אך כאן מקבלים עמידות גבוהה יותר לאורך זמן ואחריות לשלוש שנים - יתרון בולט וחשוב.

 

הצבע קיבל ברק ועומקהצבע קיבל ברק ועומק

 

מה כולל תהליך העבודה?

 

למשימה התנדבה פיג'ו 307 מודל 2008 בצבע כחול מטלי דהוי, מלאה שריטות וחסרת חיים. היא לא חלמה אפילו שתזכה לעבור מהפך כל כך משמעותי. ההכנה הראשונית כללה שטיפה יסודית, ייבוש באוויר, עיטוף חלקי פלסטיק, והסרת סמלים. בשלב הבא מחליקים את משטחי העבודה ומנקים שומנים. השלב השלישי והמרכזי כולל את יישום החומר RestorFX בצורה ידנית וייבוש איטי בעזרת נורות אינפרא אדומות בסביבה נקיה ללא אבק למשך 24 שעות. השלב הסופי כולל ביקורת ויישום אוטם צבע אורגני.

 

restorFX - תהליך העבודהrestorFX - תהליך העבודה

 

הייתי עד לכל תהליך העבודה, מתחילתו ועד סופו, והתרשמתי לטובה מהמקצועיות והפדנטיות של הצוות. הם הקפידו על הטמפרטורה המדוייקת של הרכב כדי לקבל תוצאות אופטימליות ביישום החומר ומדדנו זמנים לפני ביצוע חלק מהשלבים. עם תאורת הפלורסנט החזקה המדגישה כל פגם, הרגשתי קצת כמו בחדר ניתוח למכוניות. הניתוח עבר בהצלחה והפציינטית הצרפתיה חזרה לחיים יפים ונוצצים.

 

כדי לשמור על התוצאה, מומלצת שטיפה ידנית עם הרבה מים וסבון ייעודי, וייבוש במטלית מיקרופייבר איכותית למניעת שריטות.

 

RestorFX - מה המחיר?

 

זו שאלה שקשה לענות עליה בצורה חד משמעית. המחיר נקבע על פי מצב הצבע, גודל הרכב ומורכבות העבודה, והינו בטווח המחירים של טיפולי דיטיילינג מקצועי. אם תרצו לתקן שריטות עמוקות מאוד (עד הברזל) ומעיכות, יגיעו מומחים לעניין והמחיר יעלה בהתאם. כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת, תתבקשו להגיע לאחד הסניפים. אל תצפו לקבל הצעת מחיר בטלפון, זה פשוט בלתי אפשרי. אם הגעתם לסדנה וקיבלתם הצעה זולה או יקרה יותר, אל תופתעו. מדובר בעבודה בהתאמה אישית ולא במוצר מדף מוכן. הרי לא תוכלו לקבל הצעת מחיר לשיקום הפה מבלי לבקר אצל הרופא קודם, שיבדוק מה צריך לעשות ובכמה שיניים לטפל.

 

בסדנאות של RestorFX מציעים בנוסף חידוש פלסטיקה וחידוש פנסים לרכב. הפנסים חזרו למצב חדש והתוצאה המצויינת מגיעה עם הבטחה להישאר כזו לאורך זמן. התהליך כולל הסרת השכבה הדהוייה וציפוי הפנסים בחומר המגן מפני קרני UV הגורמים בין היתר לדהיית הפנסים.

 

אפקט הידרופובי לאחר יישום restorFXאפקט הידרופובי לאחר יישום אוטם צבע restorFX

 

החברה מציעה גם ציפוי קרמי ClearFX המקנה לצבע שכבת חוזק נוספת הדוחה מים ולא מושפעת מלשלשת ציפורים, מזהמים וחומרי ניקוי אגרסיביים. כמו כן, המשתמש הביתי יוכל לרכוש בסניפים מגוון חומרים לטיפוח הצבע ולשמירה על המצב הקיים.

 

למי כדאי להגיע ל- RestorFX ?

 

החומר מתאים לכל רכב, החל ממכוניות עממיות וזולות ועד למכוניות יוקרה שפוקדות את המקום לעיתים קרובות. הטיפול של איגור ותומר השיג תוצאות מרשימות וצפוי להעלות את ערך הרכב. למי שאוהב את רכבו ורוצה לשמור עליו נוצץ ובוהק לטווח ארוך, כדאי לשקול הגעה לאחד מסניפי RestorFX. אפילו רכבים עם לכה מתקלפת שנידונו לצביעה מחדש, מקבלים כאן הזדמנות שניה.

 

סיכום

 

התרשמתי כי RestorFX הינה חברה רצינית עם מגוון מוצרים מתקדמים לכל צורך בטיפוח הרכב. הצוות מקצועי ומקפיד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, לפי הספר ובלי לעגל פינות. המחיר אמנם לא זול אך התמורה גבוהה והתוצאה מובטחת לשלוש שנים לפחות. המחירים בהחלט תחרותיים ביחס למחיר שגובים דיטיילרים מובילים. כשראיתי את התוצאה הסופית פשוט נדהמתי, קשה לתאר את גודל השינוי וכמה טוב נראה הרכב לאחר יישום RestoreFX. הצבע קיבל ברק, עומק, וחיים חדשים. לא מדובר בעוד גימיק זול מערוץ הקניות אלא בפתרון יעיל שעובד ומציל גם מכוניות עם צבע במצב גרוע. אכן מדובר לדעתנו בפריצת דרך בתחום.

 

 

 

מעוניין להשאר תמיד מעודכן בכל המבצעים ובכל מה שקורה בעולם הרכב? לחץ כאן

 
 
 
 

חזרה למעלהתגובות

0 תגובות - הוסף תגובה
 
 

חזרה למעלהכתבות נוספות בנושא אביזרים

 • ב.מ.וו X1 החדש 2019 מושק בישראל

  ב.מ.וו X1 החדש 2019 מושק בישראל

  15.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  ב.מ.וו X1 מושק בישראל לאחר מתיחת פנים במחיר של החל מ- 249,900 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, משיקה את הקרוסאובר ב.מ.וו X1 לאחר שזכה למתיחת פנים על מנת להתחרות מול דגמים צעירים יותר כגון אאודי Q3, וולוו XC40, ומרצדס GLA. במסגרת מתיחת הפנים הובלט גריל הכליות המסורתי למימדי ענק, כמגמת היצרנית, בדומה לדגמי ב.מ.וו X7, וסדרה 7 החדשים. כמו כן, עודכנו גופי התאורה

   
 • אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  אופל גרנדלנד X זוכה לגרסאות חדשות בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  הגרסאות החדשות של אופל גרנדלנד X כוללות מנוע דיזל חדש, תיבת 8 הילוכים, ואבזור משופר. המחיר החל מ- 151,900 ₪

  קבוצת לובינסקי, יבואנית אופל לישראל, משיקה גרסאות חדשות לקרוסאובר אופל גרנדלנד X המתחרה מול דגמים כגון קיה ספורטאז', יונדאי טוסון ופיג'ו 3008 עליו הוא מבוסס. הגרסאות החדשות כוללות מנועים מעודכנים, תיבת 8 הילוכים אוטומטית ואבזור משודרג. אופל גרנדלנד X אופל גרנדלנד X מקבל כעת את הגרס

   
 • רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  רנו קדג'אר החדש 2019 מושק בישראל

  12.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  רנו קדג'אר החדש מושק בישראל עם עיצוב רענן, מנוע מעודכן, ואבזור משופר במחיר 149,990 ₪

  חברת קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, משיקה בימים אלה את רכב הפנאי רנו קדגא'ר לאחר שזכה למתיחת פנים הכוללת מנוע דיזל מעודכן, אבזור בטיחות מתקדם, ועיצוב רענן. רנו קדג'אר 2019 העיצוב החיצוני מחודד מבעבר הודות לשבכה קדמית מוגדלת עם עיטורי כרום חדשים, פנסי LED למראה מודרני ואלגנטי, פגו

   
 • הקרוסאובר הסיני החשמלי EV  MG ZS נחת בישראל

  הקרוסאובר הסיני החשמלי EV MG ZS נחת בישראל

  11.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  הקרוסאובר החשמלי EV MG ZS יוצע בקרוב במכירה מוקדמת בישראל. טווח הנסיעה עומד על 263 ק"מ

  קבוצת לובינסקי, יבואנית MG לישראל, מודיעה כי הקרוסאובר החשמלי הסיני הראשון בישראל -MG ZS EV, יוצע בשבועות הקרובים במכירה מוקדמת. הדגם החדש יושק בארץ באופן רשמי לקראת סוף השנה, במקביל להשקתו באנגליה ובהולנד. MG ZS EV יחידת ההנעה ב- MG ZS EV כוללת מנוע חשמלי בהספק 143 כ"ס ומומנט של 3

   
 • סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סקאלה 2019 מושקת בישראל

  09.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  המשפחתית הקומפקטית סקודה סקאלה מושקת בישראל עם מנוע טורבו בנפח 1.0 ליטר במחיר 117,990 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק סקודה סקאלה, המשפחתית הקומפקטית החדשה של המותג הצ'כי. באופן נדיר למדי, חשיפתה הרשמית הראשונה של סקודה סקאלה בפני כתבי רכב מכל העולם התקיימה בישראל לפני כשנה. בשלב זה תשווק סקודה סקאלה בישראל בגרסה אחת בלבד אך בתחילת השנה הבאה יצטרפו גרסאות

   
 • חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  חדש בישראל: סאנגיונג רקסטון פרימיום

  05.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סאנגיונג רקסטון יוצע ברמת אבזור פרימיום חדשה ועשירה במחיר 275,900 ₪

  טלקאר, יבואנית סאנגיונג לישראל, משיקה היום רמת אבזור פרימיום חדשה לסאנגיונג רקסטון. הדור השני של סאנגיונג רקסטון משווק בישראל מזה שנה וחצי, הוא אחד מרכבי הפנאי שטח הקשוחים הבודדים אשר נמכרים כיום בישראל ומתחרה בעיקר בטויוטה לנד קרוזר הותיק והיקר ממנו משמעותית. סאנגיונג רקסטון

   
 • מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  מאזדה 3 החדשה 2019 מושקת בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  מאזדה 3 החדשה מושקת בישראל עם מנוע בהספק 165 כ"ס, רשימת אבזור עשירה, ותג מחיר של החל מ- 145,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, משיקה את הדור הרביעי של המשפחתית מאזדה 3 אשר תתחרה מול דגמים כגון טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, ופולקסווגן גולף. מאזדה 3 מגיעה לישראל במרכב סדאן והאצ'בק, עם רמת אבזור אחת ומנוע אחד בהיצע. סרטון השקת מאזדה 3 החדשה 2019 בישראל הדור החדש של המשפחתית ה

   
 • אוגוסט 2019 - ירידה במסירות רכב חדש בישראל

  אוגוסט 2019 - ירידה במסירות רכב חדש בישראל

  04.09.19 | חדשות רכב מקומיות, מסירות רכב חדש בישראל

  מתחילת השנה נמסרו בישראל 200,354 מכוניות חדשות. ירידה של 6% לעומת התקופה המקבילה אשתקד

  מנתוני דו"ח איגוד יבואני הרכב עולה כי חודש אוגוסט 2019 ממשיך את מגמת הירידה בשוק הרכב הישראלי. בחודש אוגוסט האחרון נמסרו בישראל 19,274 רכבים חדשים, ומתחילת השנה רשם השוק ירידה של 6% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד עם 200,354 מסירות. יונדאי i10 יונדאי שומרת על המקום הראשון עם 33,185 מסירו

   
 • גרסאות קצה חדשות לסקודה קודיאק בישראל

  גרסאות קצה חדשות לסקודה קודיאק בישראל

  03.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה ישראל מרחיבה את היצע רמות האבזור של הקודיאק עם גרסאות הקצה ספורטליין ולוריין אנד קלמנט

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מרחיבה את היצע רמות האבזור של סקודה קודיאק. לרמות האבזור המוכרות אמבישן, סטייל ואקסלוסיב, מצטרפות גרסאות ספורטליין ולוריין אנד קלמנט שיתמקמו בפסגת היצע דגמי סקודה קודיאק בישראל. המחירים טרם פורסמו. סקודה קודיאק ספורטליין רמת האבזור ספורטליין כו

   
 • סוזוקי קרוסאובר מקבל מערכות בטיחות מתקדמות

  סוזוקי קרוסאובר מקבל מערכות בטיחות מתקדמות

  03.09.19 | בטיחות, חדשות רכב מקומיות

  סוזוקי קרוסאובר ישווק עם בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית כסטנדרט. המחיר התייקר ב- 1,000 ₪

  חברת מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי לישראל, החלה בשיווק סוזוקי קרוסאובר עם מפרט בטיחות משופר הכולל מעתה בלימת חירום אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית מבוססת רדאר כסטנדרט. בנוסף כולל המפרט מערכת מובילאיי בהתקנה מקומית הכוללת בנוסף זיהוי תמרורים והתרעה על סטייה מנתיב הנסיעה. סוזוקי קרוסאובר

   
 • שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  שברולט בלייזר החדש 2019 מושק בישראל

  02.09.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  שברולט בלייזר החדש מושק עם מנוע V6 בהספק 308 כ"ס ושתי רמות גימור. המחיר החל מ- 280,000 ₪

  קבוצת UMI, יבואנית שברולט לישראל, השיקה היום את שברולט בלייזר החדש. רכב הפנאי החדש ניחן בעיצוב ספורטיבי עם חזית קרבית בהשראת שברולט קמארו, ממדים נדיבים עם 5 מושבים, אבזור נוחות עשיר, מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות, ותא מטען ענק בנפח 864 ליטרים. שברולט בלייזר RS שברולט בלייזר משווק

   
 • סקודה סופרב החדשה 2019 מושקת בישראל

  סקודה סופרב החדשה 2019 מושקת בישראל

  02.09.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה סופרב מושקת בישראל לאחר מתיחת פנים עם מפרט עשיר במחיר של החל מ- 174,500 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, מתחילה לשווק בישראל את סקודה סופרב החדשה לאחר שעברה מתיחת פנים. סקודה סופרב נהנית מפופולריות גבוהה בקטגוריית המשפחתיות הגדולות וסיימה את שנת 2018 עם 2,323 מסירות. סקודה סופרב עושה חיל גם מעבר לים וערב השקת הדגם המעודכן מספרת סקודה על מסירות של למעלה מ- 500,000 מ

   
 • קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  27.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  קופרה אטקה נצפתה בישראל, השגנו לכם תמונות ראשונות

  השקת מותג רכב חדש הינו אירוע נדיר בעולם הרכב בעשורים האחרונים. קופרה הינו מותג שעד כה שוייך לדגמי הביצועים של סיאט, אך החל מינואר 2018 הוגדר כמותג עצמאי המתחיל את דרכו בהתבססות על דגמי סיאט המוכרים בשמותיהם המקוריים. קופרה אטקה, הדגם הראשון של המותג, כבר נחת בישראל והשגנו לכם תמונות ראשונות. כפי שני

   
 • מרצדס GLE החדש 2019 מושק בישראל

  מרצדס GLE החדש 2019 מושק בישראל

  25.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  מרצדס GLE החדש מוצע בישראל עם 5 או 7 מושבים, אופציה למערכת מתלים הידרו-פניאומטית חדישה, ומערכת הנעה מיקרו-היברידית. המחיר החל מ- 605,000 ₪

  רכב הפנאי שטח היוקרתי מרצדס GLE מושק היום בישראל ויתחרה בב.מ.וו X5 ובאאודי Q7. הדגם מוצע בגרסאות 5 או 7 מושבים, עם סוללת מערכות בטיחות חדישות, ומערכת מולטימדיה MBUX בגרסתה העדכנית ביותר. מרצדס GLE עיצובו של מרצדס GLE החדש 2019 נועד לשדר נוכחות חזקה ומהווה אבולוציה לעיצובו המוכר של

   
 • קיה נירו החדש 2019 מושק בישראל – מתיחת פנים

  קיה נירו החדש 2019 מושק בישראל – מתיחת פנים

  22.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  קיה נירו מרענן עיצוב חיצוני ופנימי, ומגיע בשתי רמות אבזור. המחיר החל מ- 143,900 ₪

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, משיקה היום את קיה נירו החדש 2019, לאחר שעבר מתיחת פנים הכוללת רענון עיצוב חיצוני, תא נוסעים מעודכן, ושדרוג מערכות נוחות ובטיחות. רמת האבזור LX מתייקרת ב- 1,500 ₪ ורמת אבזור EX מתייקרת ב- 2,000 ₪. קיה נירו העיצוב החיצוני המעודכן נועד להקנות מראה דינמי יותר

   
 • ב.מ.וו X5 פלאג-אין הייבריד החדש 2019 מושק בישראל

  ב.מ.וו X5 פלאג-אין הייבריד החדש 2019 מושק בישראל

  18.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  ב.מ.וו X5 xDrive45e החדש מוצע במכירה מוקדמת במחיר של החל מ- 599,000 ₪

  דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, פותחת את פנקס ההזמנות למכירה מוקדמת של רכבי הפנאי שטח ב.מ.וו X5 בגרסת פלאג-אין הייבריד xDrive45e אשר ימסרו ללקוחות החל מחודש נובמבר 2019. בדורו החדש והרביעי מציע ב.מ.וו X5 xDrive45e הספק של 394 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של 77 ק"מ הודות לסוללת ליתיום-יון נטענת בקיבולת 2

   
 • סקודה הפסיקה לשווק את דגמי אוקטביה וקארוק עם מנוע 1.0 ליטר

  סקודה הפסיקה לשווק את דגמי אוקטביה וקארוק עם מנוע 1.0 ליטר

  15.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  סקודה אוקטביה וסקודה קארוק עם מנוע 1.0 ליטר לא מוצעים עוד באולמות התצוגה. המשמעות היא התייקרות גרסאות הכניסה

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה לישראל, הפסיקה לשווק את המשפחתית סקודה אוקטביה ורכב הפנאי סקודה קארוק עם מנוע 1.0 ליטר בהספק 115 כ"ס אשר נפוץ מאוד בליין הדגמים של קונצרן פולקסווגן. סקודה אוקטביה השינוי בהיצע המנועים מביא לכך שגרסאות הכניסה של שני הדגמים מצויידות במנועי טורבו בנזין בנ

   
 • חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  חדש בישראל: סיאט ארונה סטייל X

  14.08.19 | חדשות רכב מקומיות, רכב חדש

  סיאט ארונה ברמת אבזור סטייל X החדשה ימכר רק באתר האינטרנט של החברה במחיר 112,900 ₪

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט לישראל, מודיעה על הרחבת פעילות האונליין של מותג סיאט בישראל עם השקת גרסה חדשה לסיאט ארונה שתימכר באופן בלעדי באתר האינטרנט של החברה. לפני כשנה הושקה באופן דומה סיאט איביזה אקסלנס שאינה מוצעת לרוכשים באולמות התצוגה אלא רק באתר החברה. סיאט ארונה סטייל X ת

   
 • קבוצת סמלת רוכשת את אוטו איטליה

  קבוצת סמלת רוכשת את אוטו איטליה

  13.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  קבוצת סמלת רוכשת את אוטו איטליה ובכך הופכת ליבואנית הבלעדית של פרארי ומזארטי לישראל

  קבוצת סמלת, יבואנית פיאט, סובארו, אלפא רומיאו, קרייזלר, דודג', ראם, ג'יפ, ואיווקו לישראל, מודיעה על רכישה מלאה של חברת אוטו איטליה, היבואנית הבלעדית של מותגי העל האילטקיים פרארי ומזארטי. פרארי 488 פיסטה קבוצת סמלת השלימה את מהלך רכישת מלוא הזיכיון הבלעדי ליבוא רכבי פרארי ומזראטי. ל

   
 • יונדאי איוניק החדשה 2020 מושקת בישראל - מתיחת פנים

  יונדאי איוניק החדשה 2020 מושקת בישראל - מתיחת פנים

  13.08.19 | חדשות רכב מקומיות

  יונדאי איוניק מושקת בישראל עם עיצוב מעודכן ואבזור משופר. המחיר התייקר ועומד על החל מ- 137,900 ₪

  כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, החלה בשיווק יונדאי איוניק החדשה 2020 לאחר שזכתה למתיחת פנים במסגרתה קיבלה עדכוני עיצוב הכוללים פגושים חדשים, גריל מוחצן ויוקרתי בדומה לשאר דגמי המותג, פנסי LED חדשים מלפנים ומאחור (ברמת אבזור סופרים), חישוקים שונים, ושלושה צבעי מרכב נוספים (7 בסה"כ) יונדאי אי