מסירות רכבים חדשים בישראל - ספ...
מניתוח טבלת מסירות הרכבים בישראל מתחילת השנה, עולה בבירור המשך התחזקותם של המותגים הסינים אשר תופסים...
בוריס רוזנר 04 אוקטובר 2026
מניתוח טבלת מסירות הרכבים בישראל מתחילת השנה, עולה בבירור המשך התחזקותם של המותגים הסינים אשר תופסים נתח שוק משמעותי על חשבון מותגים וותיקים. במבט כולל, שוק הרכב המקומי מפגין חוסן וצומח ב- 6% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד עם נתון של 277,880 מסירות מתחילת השנה, בדרך לשנת שיא נוספת.
מובילי הטבלה הם צמד המותגים ג'אקו ואומודה עם נתון מרשים של 34,929 מסירות וזינוק של 139% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. אחריהם ניצבת טויוטה עם 28,396 מסירות וירידה של 8%. צ'רי במקום השלישי עם 27,803 מסירות ועלייה של 23%, בעוד יונדאי מתייצבת רביעית עם 23,876 מסירות לאחר ירידה של 18%. במקום החמישי נמצאת קיה עם 22,127 מסירות ועלייה של 2% לעומת השנה שעברה.
BYD מתמקמת במקום השישי עם 19,558 מסירות וזינוק של 61%, וצמודה אליה סקודה במקום השביעי עם 17,978 מסירות וירידה של 3%. MG במקום השמיני עם 12,553 מסירות ועלייה של 56%, ג'ילי תשיעית עם 7,181 מסירות וקפיצה של 133%, וסוגרת את העשירייה הראשונה אקספנג עם 6,009 מסירות ועלייה של 5%.
בגזרת רכבי היוקרה, ב.מ.וו מובילה עם 2,771 מסירות וירידה מתונה של 8%. מרצדס רושמת עלייה חדה של 69% עם 2,563 מסירות מתחילת השנה. לקסוס מתייצבת במקום השלישי עם 2,337 מסירות ועלייה של 7%, בעוד אאודי עם 1,926 מסירות וירידה של 5%, ווולוו עם 1,270 מסירות וירידה של 25%.
בשוק הרכב החשמלי מובילה אקספנג עם 6,009 מסירות מתחילת השנה. במקום השני ניצבת טסלה עם 4,970 מסירות, ובעורפה BYD עם 4,229 מסירות חשמליות. דיפאל במקום הרביעי עם 2,920 מסירות, וג'ילי חמישית עם 2,564 מסירות. עוד בולטות בסגמנט החשמלי GAC עם 1,892 מסירות, MG עם 1,754 מסירות וזיקר עם 1,690 מסירות מתחילת השנה.
| מקום | יצרן | רכב פרטי | רכב מסחרי קל | מוניות | סך המסירות מתחילת השנה | שינוי לעומת אשתקד |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ג'אקו ואומודה | 34,290 | 0 | 639 | 34,929 | 139% |
| 2 | טויוטה | 26,008 | 2,053 | 335 | 28,396 | 8%- |
| 3 | צ'רי | 27,748 | 0 | 55 | 27,803 | 23% |
| 4 | יונדאי | 23,468 | 0 | 408 | 23,876 | 18%- |
| 5 | קיה | 21,910 | 0 | 217 | 22,127 | 2% |
| 6 | BYD | 19,098 | 0 | 460 | 19,558 | 61% |
| 7 | סקודה | 17,972 | 0 | 6 | 17,978 | 3%- |
| 8 | MG | 12,340 | 0 | 213 | 12,553 | 56% |
| 9 | ג'ילי | 7,178 | 0 | 3 | 7,181 | 133% |
| 10 | אקספנג | 6,009 | 0 | 0 | 6,009 | 5% |
| 11 | טסלה | 4,970 | 0 | 0 | 4,970 | 36% |
| 12 | סיטרואן | 1,720 | 2,901 | 5 | 4,626 | 15% |
| 13 | ניסאן | 3,415 | 0 | 0 | 3,415 | 42%- |
| 14 | מיצובישי | 3,413 | 0 | 0 | 3,413 | 42%- |
| 15 | דיפאל | 3,373 | 0 | 0 | 3,373 | 69% |
| 16 | סיאט | 3,285 | 0 | 0 | 3,285 | 47%- |
| 17 | סובארו | 2,976 | 0 | 1 | 2,977 | 17%- |
| 18 | לינק אנד קו | 2,963 | 0 | 0 | 2,963 | 7%- |
| 19 | סוזוקי | 2,866 | 0 | 0 | 2,866 | 34%- |
| 20 | ב.מ.וו | 2,771 | 0 | 0 | 2,771 | 8%- |
| 21 | מאזדה | 2,695 | 0 | 0 | 2,695 | 67%- |
| 22 | מרצדס | 2,358 | 153 | 52 | 2,563 | 69% |
| 23 | KGM | 2,233 | 125 | 2 | 2,360 | 30% |
| 24 | לקסוס | 2,337 | 0 | 0 | 2,337 | 7% |
| 25 | פולקסווגן | 2,193 | 113 | 16 | 2,322 | 25%- |
| 26 | רנו | 1,616 | 649 | 1 | 2,266 | 23%- |
| 27 | דאצ'יה | 2,167 | 0 | 2 | 2,169 | 21% |
| 28 | אופל | 2,027 | 0 | 0 | 2,027 | 33% |
| 29 | פיג'ו | 1,921 | 52 | 0 | 1,973 | 34%- |
| 30 | אאודי | 1,926 | 0 | 0 | 1,926 | 5%- |
| 31 | GAC | 1,892 | 0 | 0 | 1,892 | 2856% |
| 32 | אורה | 1,692 | 0 | 0 | 1,692 | 524% |
| 33 | זיקר | 1,690 | 0 | 0 | 1,690 | 0% |
| 34 | ליפמוטור | 1,536 | 0 | 0 | 1,536 | 25% |
| 35 | קופרה | 1,342 | 0 | 0 | 1,342 | 11%- |
| 36 | וולוו | 1,270 | 0 | 0 | 1,270 | 25%- |
| 37 | איסוזו | 0 | 1,157 | 0 | 1,157 | 23%- |
| 38 | הונדה | 750 | 0 | 0 | 750 | 71% |
| 39 | פיאט | 182 | 537 | 0 | 719 | 24% |
| 40 | פורד | 311 | 384 | 0 | 695 | 3%- |
| 41 | לנד רובר | 692 | 0 | 1 | 693 | 14%- |
| 42 | הונגצ'י | 672 | 0 | 1 | 673 | 13%- |
| 43 | וויה | 638 | 0 | 1 | 639 | 21% |
| 44 | ג'יפ | 607 | 0 | 0 | 607 | 13%- |
| 45 | פוטון | 0 | 585 | 0 | 585 | 91% |
| 46 | דונגפנג | 569 | 0 | 0 | 569 | 72%- |
| 47 | שברולט | 472 | 56 | 0 | 528 | 38%- |
| 48 | מיני | 426 | 0 | 0 | 426 | 3% |
| 49 | IM | 396 | 0 | 0 | 396 | 3860% |
| 50 | סמארט | 369 | 0 | 0 | 369 | 65%- |
| 51 | מקסוס | 96 | 226 | 0 | 322 | 84%- |
| 52 | ג'נסיס | 282 | 0 | 0 | 282 | 37%- |
| 53 | אוואטר | 273 | 0 | 0 | 273 | 210% |
| 54 | קאדילק | 217 | 0 | 0 | 217 | 234% |
| 55 | פורשה | 194 | 0 | 0 | 194 | 6% |
| 56 | אלפא רומיאו | 176 | 0 | 0 | 176 | 45%- |
| 57 | BAIC | 132 | 0 | 1 | 133 | 122% |
| 58 | אינפיניטי | 129 | 0 | 0 | 129 | 6350% |
| 59 | JAC | 77 | 0 | 0 | 77 | 89%- |
| 60 | ארקפוקס | 50 | 0 | 0 | 50 | - |
| 61 | אלפין | 32 | 0 | 0 | 32 | 1500% |
| 62 | יודו | 16 | 0 | 0 | 16 | 54%- |
| 63 | בנטלי | 14 | 0 | 0 | 14 | 18%- |
| 64 | פרארי | 14 | 0 | 0 | 14 | 40% |
| 65 | ניו | 10 | 0 | 0 | 10 | 95%- |
| 66 | DS | 4 | 0 | 0 | 4 | 300% |
| 67 | איווקו | 0 | 1 | 0 | 1 | - |
| 68 | מזראטי | 1 | 0 | 0 | 1 | 0% |
| 69 | נטע | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 70 | סרס | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 71 | סקייוול | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 72 | פורת'ינג | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 73 | EVeasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 74 | אבארת' | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 75 | סאנגיונג | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 76 | אסטון מרטין | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 77 | WEY | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| 78 | SWM | 0 | 0 | 0 | 0 | 100%- |
| סה"כ | 266,469 | 8,992 | 2,419 | 277,880 | 6% |
מניתוח טבלת מסירות הרכבים בישראל מתחילת השנה, עולה בבירור המשך התחזקותם של המותגים הסינים אשר תופסים...
בוריס רוזנר 04 אוקטובר 2026
נתוני המסירות של הרבעון השלישי לשנת 2026 פורסמו וכעת נוכל לבחון אילו רכבים מובילים בכל אחת מקטגוריות...
בוריס רוזנר 04 אוקטובר 2026
סיכום נתוני מסירות הרכב לחודש אוגוסט מצביע על העמקת השליטה של היצרניות הסיניות בישראל, כאשר שני המקו...
בוריס רוזנר 03 ספטמבר 2026
מניתוח טבלת מסירות הרכבים בישראל לחודש יולי, ניכרת מגמה ברורה של המשך התחזקות המותגים הסיניים, שתופס...
בוריס רוזנר 02 אוגוסט 2026
הרבעון השני של שנת 2026 מאחורינו וכעת פורסמו נתוני מסירות הרכב בישראל לפי דגמים על מנת שנוכל לבחון א...
בוריס רוזנר 05 יולי 2026
מניתוח טבלת מסירות הרכבים בישראל מתחילת השנה, עולה בבירור המשך התחזקותם של המותגים הסינים אשר תופסים...
בוריס רוזנר 02 יולי 2026